•  |

Lietuvos šokėjai - WDSF reitingo varžybų „Lithuanian Open 2017” nugalėtojai, prizininkai ir finalininkai

Savaitgalį Vilniuje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos „Lithuanian Open 2017”, kuriose Lietuvos šokėjai tapo nugalėtojais, prizininkais ir finalininkais.

D. Vėželis ir L. Chatkevičiūtė tarptautinėse varžybose Rusijoje laimėjo sidabro medalius

Savaitgalį Rusijos sostinėje Maskvoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, „Grand Prix” kategorijos profesionalų lygos standartinių šokių grupėje, Lietuvos atstovai Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė (Kauno „Sūkurys”) laimėjo sidabro...

J. Venckus ir M. Klupšaitė - pasaulio čempionato ketvirtfinalininkai

Lapkričio 18d. Austrijos sostinėje Vienoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupės pasaulio čempionatas, kuriame dalyvavo ir Lietuvos atstovai.

Tarptautinės varžybos Bulgarijoje

Savaitgalį Bulgarijos mieste Ruse vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, „World Open" kategorijos suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje, Deividas Simaška ir Alina Andreea Radu (Kauno „Duetas" - KRSM) užėmė 10-vietą.

Tarptautinės varžybos Italijoje

Savaitgalį Italijos mieste Milane vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose dalyvavo ir Lietuvos šokėjai.

Tarptautinės varžybos Ukrainoje

Savaitgalį Ukrainos sostinėje Kijeve vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose dalyvavo ir Lietuvos šokėjų poros.

Lietuvos šokėjams - medaliai iš tarptautinių varžybų Estijoje

Savaitgalį Estijos sostinėje Taline vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo nugalėtojais, prizininkais ir finalininkais.