•  |

Šiaurės šalių čempionatą "WDSF North European Championship" bei tarptautines varžybas "Lithuanian Open 2016" gruodžio 2, 3 ir 4 dienomis fotografuos www.photodancesport.com tinklalapio fotografas. Dėl fotografavimo prašome susisiekti iki varžybų el. paštu: julius.kielaitis@gmail.com arba telefonu...

R. Urbonavičius ir J. Povilaitytė - tarptautinių varžybų Ukrainoje finalininkai

Savaitgalį Ukrainos sostinėje Kijeve vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje, Lietuvos šokėjai Robertas Urbonavičius ir Justė Povilaitytė (Elektrėnų „Reveransas") finale užėmė šeštą vietą.

Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Taline nugalėtojai ir finalininkai

Savaitgalį Estijos sostinėje Taline vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo nugalėtojais ir finalininkais.

Suaugusiųjų 10-ies šokių pasaulio čempionatas

Šeštadienį Vienoje (Austrija) vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) suaugusiųjų 10-ies šokių grupės pasaulio čempionatas, kuriame Lietuvos atstovai Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo" - „Sūkurys") užėmė 13-ą vietą.

Lietuvos šokėjams – aukso medaliai iš tarptautinių varžybų Austrijoje

Savaitgalį Vienoje (Austrija) vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo nugalėtojomis ir finalininkėmis.

Gruodžio 21 d. Birštone vyks LSŠF teisėjų ir trenerių seminaras

2016 m. gruodžio 21 d. (trečiadienį) Birštone, Kurhauzo salėje (B. Sruogos g. 2) vyks tradicinis, privalomas Lietuvos sportinių šokių federacijos seminaras treneriams – teisėjams.

Kviečiame palaikyti Lietuvos komandą, registruotis ir dalyvauti Šiaurės Europos šalių čempionate Vilniuje

Gruodžio 2 d. Vilniuje, "Siemens arenoje" vyks Šiaurės Europos šalių uždaras čempionatas. 2015 m. Šiaurės šalių čempionate Lietuvos šokėjai laimėjo I komandinę vietą ir į Lietuvą parvežė pereinamąją didžiąją taurę.

Mieli jauniai I, jauniai II, jaunimo, suaugusiųjų ir senjorų grupių šokėjai - būtų...