•  |

Kasmetinio visuotinio WDSF susirinkimo nutarimai

Birželio 10-12 d. Romoje vyko Pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF), Pasaulio sportinių šokių federacijos profesionalų (WDSF PD), Europos sportinių šokių federacijos metiniai visuotiniai bei Šiaurės šalių susirinkimai.

Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Vokietijoje nugalėtojai

Savaitgalį Vokietijos sostinėje Berlyne vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo nugalėtojais ir prizininkais.

K. M. Tomeckis ir D. Šemeškevičiūtė tapo Europos čempionato finalininkais

Šeštadienį Vengrijoje, Szombathely mieste vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) jaunimo 10-ies šokių grupės Europos čempionatas, kuriame Lietuvos atstovai Karolis Michalas Tomeckis ir Domilė Šemeškevičiūtė (Kauno „Sūkurys“) pateko į finalą ir užėmė ketvirtą...

Baigėsi LSŠF II-osios rinktinės stovykla

LSŠF II-osios rinktinės stovykla, vykusi birželio 7 ir 14 d.d. Kaune, buvo paskutinis pirmojo pusmečio renginys.

Festivalyje „Sportas visiems 2016“ dalyvavo daugiau nei 800 šokėjų

Paskutinį gegužės savaitgalį, 27 - 29 d., Palangoje vyko jau tradicija tapęs festivalis „Sportas visiems 2016“, kuriame varžybų ir pasirodymų forma dalyvavo daugelio sporto šakų atstovai. Festivalyje pasirodė ir Lietuvos sportinių šokių federacijos lygos „Šokiai visiems“ bei linijinių šokių...

T. Rimkus ir N. Surblytė - Rimkienė tapo tarptautinių varžybų Slovakijoje nugalėtojais

Savaitgalį Slovakijos mieste Košicėje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose puikiai pasirodė Lietuvos šokėjų poros.

K. Burneikis ir I. Šekaitė pasaulio čempionate laimėjo bronzos medalius

Šeštadienį Rumunijos mieste Timišoaroje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) jaunių II standartinių šokių grupės pasaulio čempionatas, kuriame Lietuvos čempionai Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas”) laimėjo bronzos medalius.