•  |

Varžybos Maskvoje

Savaitgalį Maskvoje (Rusija) vyko tarptautinės sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, suaugusiųjų standartinių šokių grupėje, Gabrielius Vaikasas ir Agnė Valiukevičiūtė (Kauno „Kaspinas” - „Žiburys”) užėmė 14-ą vietą. Varžybose dalyvavo 53...

Lietuvos šokėjai – tarptautinių varžybų Klaipėdoje nugalėtojai

Šeštadienį Klaipėdoje vyko tarptautinės sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos „Klaipėda Open 2015”, kuriose puikiai pasirodė Lietuvos šokėjai.

Varžybos Rumunijoje

Savaitgalį Bukarešte (Rumunija) vyko tarptautinės sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje, Vilniaus „Silueto” šokėjai Mantas Kirvelis ir Viktorija Šeinker užėmė 33-ią vietą. Varžybose dalyvavo 84 poros.

J.Venckus ir M.Klupšaitė pateko į suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių Europos čempionato ketvirtfinalį

Šeštadienį Danijos mieste Arhuse vyko tarptautinės sportinių šokių federacijos (WDSF) suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupės Europos čempionatas, kuriame sėkmingai pasirodė Lietuvos šokėjai.

Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė – tarptautinių varžybų Čekijoje nugalėtojai

Savaitgalį Čekijos mieste Brno vyko tarptautinės sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose dalyvavo ir Lietuvos šokėjai.

Varžybose Turkijoje

Savaitgalį Antalijoje (Turkija) vyko tarptautinės sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose dalyvavo ir Lietuvos šokėjai. Suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Deividas Simaška ir Uliana Maximkina (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija” - „Duetas”) užėmė 8-ą vietą. Varžybose...

Dominykas Granskas ir Kotryna Petrošiūtė tapo čempionais tarptautinėse varžybose Marselyje

Sekmadienį Marselyje (Prancūzija) vyko tarptautinės sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose puikiai pasirodė Lietuvos šokėjai. Suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Dominykas Granskas ir Kotryna Petrošiūtė (Vilniaus „Dileksa”) laimėjo aukso medalius.