Linksmų Šv.Kalėdų ir laimingų Naujųjų Metų!

Lietuvos sportinių šokių rinktinės stovykla – geriausias šalies poras treniravo visame pasaulyje žinomi treneriai

Trečiadienį Alytuje prasidėjo Lietuvos sportinių šokių federacijos (LSŠF) organizuojama kasmetinė Lietuvos sportinių šokių rinktinės stovykla, į kurią susirinko geriausios Lietuvos šokėjų poros bei jų treneriai. Į stovyklą buvo pakviesti šeši visame pasaulyje žinomi sportinių šokių treneriai, kurie...

Varžybose Maskvoje

Sekmadienį Rusijos sostinėje Maskvoje vyko tarptautinės sportinių šokių varžybos, kuriose, suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje, Lietuvos šokėjai Edgaras Brazas ir Viktorija Gaidytė (VSC - „Ratuto”) užėmė 14-ą vietą. Varžybose dalyvavo 141 pora.

Sergejus Skripčenko ir Marija Kozhuhar Europos taurės varžybose laimėjo bronzos medalius

Šeštadienį Dnepropetrovske (Ukraina) vyko suaugusiųjų 10-ies šokių grupės Europos taurės varžybos, kuriose Lietuvos atstovai Sergejus Skripčenko ir Marija Kozhuhar (Vilniaus „Dileksa”) užėmė trečiąją vietą. Varžybose dalyvavo 5 poros.

Varžybose Vokietijoje

Šeštadienį Ašafenburge (Vokietija) vyko tarptautinės kviestinės suaugusiųjų standartinių šokių grupės varžybos, kuriose Lietuvos atstovai Dominykas Granskas ir Kotryna Petrošiūtė (Vilniaus „Dileksa”) užėmė 4-ą vietą. Varžybose dalyvavo 12 porų.

Lietuvos šokėjai – prestižiškiausių metų varžybų prizininkai ir finalininkai

Sekmadienį Šanchajuje (Kinija) vyko tarptautinės sportinių šokių federacijos varžybos „Grand Slam Finals 2014”, į kurias buvo pakviesta 13 geriausius rezultatus šiais metais pasiekusių šokėjų porų iš viso pasaulio.

LSŠF teisėjų egzaminas

2015 m. sausio 10 d. Klaipėdoje vyks LSŠF egzaminai aukštesnei teisėjo kategorijai gauti.