•  |

„Grand Slam" varžybos Italijoje

Savaitgalį, Liepos 14 d. - 15 d., Italijos mieste Riminyje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose dalyvavo ir Lietuvos šokėjų poros.

D. Vėželis ir L. Chatkevičiūtė Japonijoje laimėjo sidabro medalius

Pirmadienį, Liepos 16 d., Japonijos sostinėje Tokijuje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, profesionalų lygos standartinių šokių grupėje, Lietuvos šokėjai Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė (Kauno „Sūkurys") laimėjo sidabro medalius.

Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Vokietijoje finalininkai

Savaitgalį, Liepos 7 d. - 8 d., Vokietijos mieste Vupertalyje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo finalininkėmis.

Kviečiame teikti paraiškas vykti į Erasmus+ projekto stažuotę Slovėnijoje

LSŠF kartu su Lietuvos sporto federacijų sajunga dalyvaus "Erasmus+" profesinio mokymo 1 pagrindinio veiksmo projekte Nr.: 2018-1-LT01-KA102-046893 – Kvalifikacijų tobulinimas sporto organizavimo ir mokymo specialistams.

E. Sodeika ir I. Žukauskaitė Kinijoje laimėjo sidabro medalius

Sekmadienį Kinijos Respublikos mieste Taipėjuje vyko pasaulio sportinių šokių federcijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, „Grand Slam" kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje, Lietuvos atstovai Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas") laimėjo sidabro medalius, surinkę...

G. Meškauskas ir U. Bliujūtė tarptautinėse varžybose Rusijoje laimėjo sidabro medalius

Savaitgalį, birželio 23 d. - 24 d., Rusijos mieste Anapoje vyko pasaulio sportinių šokių federcijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, jaunimo standartinių šokių grupėje, Lietuvos atstovai Gedvinas Meškauskas ir Ugnė Bliujūtė (Kauno „Sūkurys") laimėjo sidabro medalius.

A. Trinkus ir N. E. Šalugaitė – tarptautinių varžybų Graikijoje finalininkai

Šeštadienį, birželio 23 d., Graikijos mieste Kavaloje vyko pasaulio sportinių šokių federcijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje, Lietuvos atstovai Augustinas Trinkus ir Neda Elena Šalugaitė (Vilniaus „Kandela”) užėmė penktą vietą.