•  |

Profesionalų lygos Lotynų Amerikos šokių grupės Europos čempionatas

Šeštadienį, birželio 9d., Vokietijos mieste Boblingene vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) profesionalų lygos Lotynų Amerikos šokių grupės Europos čempionatas, kuriame Lietuvos atstovai Valerijus Osadčenko ir Olga Osadčenko (Kauno „Sūkurys") užėmė 24-ą vietą.

Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Slovakijoje prizininkai ir finalininkai

Savaitgalį, birželio 9 d. - 10 d., Slovakijos mieste Košicėje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo prizininkais ir finalininkais.

A. Trinkus ir N. E. Šalugaitė tarptautinėse varžybose Vokietijoje tapo finalininkais

Savaitgalį, birželio 9 d. - 10 d., Vokietijos sostinėje Berlyne vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos atstovai Augustinas Trinkus ir Neda Elena Šalugaitė (Vilniaus „Kandela") užėmė ketvirtą vietą.

N. Stukas ir L. Montvilaitė - tarptautinių varžybų Bosnijoje ir Hercogovinoje prizininkai

Savaitgalį, birželio 9 d. - 10 d., Bosnijos ir Hercogovinos mieste Brčke vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, senjorų I standartinių šokių grupėje, Lietuvos atstovai Nerijus Stukas ir Laura Montvilaitė (Kauno „Kaspinas") laimėjo sidabro...

G. Meškauskas ir U. Bliujūtė - Europos čempionato pusfinalininkai

Šeštadienį, birželio 9 d., Rumunijos mieste Timišoaroje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) jaunimo standartinių šokių grupės Europos čempionatas, kuriame Lietuvos atstovai Gedvinas Meškauskas ir Ugnė Bliujūtė (Kauno „Sūkurys") užėmė 8-ą vietą.

Suaugusiųjų 10-ies šokių grupės pasaulio taurės varžybos

Šeštadienį, birželio 9 d., Vengrijos mieste Sombathėjuje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) suaugusiųjų 10-ies šokių grupės pasaulio taurės varžybos, kuriose Lietuvos atstovai Nikita Moisejenko ir Jurga Gustaitė (Kauno „Kaspinas") užėmė 13-ą vietą.

Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Latvijoje nugalėtojai, prizininkai ir finalininkai

Sekmadienį, birželio 3d., Latvijos mieste Daugpilyje vyko pasaulio sportinių šokių federcijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo nugalėtojomis, prizininkėmis ir finalininkėmis.