•  |

J. Gedgaudas ir A. Rutkauskaitė tarptautinėse varžybose Latvijoje laimėjo bronzos medalius

Sekmadienį, balandžio 22 d., Latvijos mieste Jūrmaloje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, jaunių II standartinių šokių grupėje, Lietuvos atstovai Justas Gedgaudas ir Ainė Rutkauskaitė (Kauno „Sūkurys") laimėjo bronzos medalius.

T. Rimkus ir N. Surblytė - Rimkienė tapo tarptautinių varžybų Estijoje nugalėtojais

Šeštadienį, balandžio 21 d., Estijos sostinėje Taline vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, senjorų I standartinių šokių grupėje, Tomas Rimkus ir Nerija Surblytė - Rimkienė (Kauno „Kaspinas") tapo nugalėtojais, o Nerijus Stukas ir Laura Montvilaitė (Kauno...

J. Venckus ir M. Klupšaitė - tarptautinių varžybų Kipre finalininkai

Savaitgalį, balandžio 14 d. - 15 d., Kipro mieste Pafose vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, „World Open" kategorijos suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje, Lietuvos atstovai Jokūbas Venckus ir Miglė Klupšaitė (Vilniaus „Ratuto") užėmė ketvirtą...

T. Rimkus ir N. Surblytė - Rimkienė tarptautinėse varžybose Prancūzijoje laimėjo aukso medalius

Savaitgalį, balandžio 14 d. - 15 d., Prancūzijos mieste Nicoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai Tomas Rimkus ir Nerija Surblytė - Rimkienė (Kauno „Kaspinas") senjorų I standartinių šokių grupėje tapo nugalėtojais.

Lietuvos šokėjai - DSE varžybų Palangoje nugalėtojai ir prizininkai

Savaitgalį Palangoje vyko Europos sportinių šokių asociacijos (DSE) vaikų „Grand Prix" (CEGP) kategorijos varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo nugalėtojomis, prizininkėmis ir finalininkėmis.

Lietuvos šokėjai - prizininkai ir finalininkai tarptautinėse varžybose Palangoje

Šaštadienį, balandžio 7 d., Palangoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo prizininkėmis ir finalininkėmis.

Tarptautinės varžybos Italijoje

Savaitgalį, baladžio 7 d. - 8 d., Italijos mieste Olbijoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose dalyvavo ir Lietuvos šokėjų poros.