•  |

Senjorų II Lotynų Amerikos šokių grupės pasaulio čempionatas

Sekmadienį, spalio 14d., Lenkijos mieste Elblionge vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) senjorų II Lotynų Amerikos šokių grupės pasaulio čempionatas, kuriame dalyvavo ir Lietuvos šokėjų poros.

E. Baltaragis ir I. Kučinskaitė - tarptautinių varžybų Čekijoje nugalėtojai

Savaitgalį, spalio 13d. - 14d., Čekijos mieste Hradec Kralovėje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo nugalėtojais ir prizininkais.

Lietuvos šokėjai tarptautinėse varžybose Lenkijoje laimėjo 11 porų medalių

Savaitgalį, spalio 13d. - 14d., Lenkijos mieste Elblionge vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo ir Europos sportinių šokių asociacijos (DSE) vaikų „Grand Prix" (CEGP) kategorijos varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo nugalėtojomis, prizininkėmis ir...

N. Raščius ir V. Paulauskaitė - pasaulio čempionato finalininkai

Šeštadienį, spalio 13d., Ispanijos mieste Bilbao vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupės pasaulio čempionatas, kuriame Lietuvos atstovai Nojus Raščius ir Vaiva Paulauskaitė (Vilniaus „Ratuto" - VSC) pateko į finalą ir užėmė šeštą...

Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų „Rudens taurė 2018" nugalėtojai, prizininkai ir finalininkai

Savaitgalį, spalio 6d. - 7d., Kaune vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo ir Europos sportinių šokių asociacijos (DSE) vaikų „Grand Prix" (CEGP) kategorijos varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo nugalėtojomis, prizininkėmis ir finalininkėmis.

Lietuvos šokėjai - DSE varžybų Lenkijoje finalininkai

Savaitgalį, rugsėjo 29d. - 30d., Lenkijos mieste Jelenia Guroje vyko Europos sportinių šokių asociacijos (DSE) vaikų „Grand Prix" (CEGP) kategorijos varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo finalininkėmis.

Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Lenkijoje finalininkai

Savaitgalį, rugsėjo 29d. - 30d., Lenkijos mieste Jelenia Guroje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo finalininkėmis.