• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Lietuvos čempionai


Suaugę ST šokių čempionatas

Place

No.

Couple

Country

1.

12

Evaldas Sodeika - Ieva Žukauskaitė

Kaspinas / Kaunas

2.

15

Vaidotas Lacitis - Veronika Golodneva

Dileksa / Vilnius

3.

6

Tomas Fainšil - Violetta Posmetnaya

Editos daniūtės šokių studija / Kaunas

4.

5

Vilius Jakas - Gabrielė Siriūnaitė

Rolina / Gargždai

5.

13

Edgaras Baltaragis - Indrė Kučinskaitė

Rolo-sūkurys / Kaunas

6.

7

Gabrielius Vaikasas - Agnė Valiukevičiūtė

Kaspinas-žiburys / Kaunas

7.

11

Marius Ilčiukas - Olga Goltsova

Editos daniūtės šoliu studija / Kaunas

8.

14

Vygantas Jermalavičius - Laura Grauželytė

Tvistas / Kaunas

9.

4

Ivan Khlebutin - Megė Šerniūtė

Kaspinas-žingsnis / Kaunas-klaipėda

10.-11.

3

Denis Samochvalovas - Urtė Andriulionytė

Vijūnas / Vilnius

10.-11.

10

Karolis Stanynas - Vaida Arlauskaitė

Rumba / Panevėžys


Suaugę LA šokių čempionatas

Place

No.

Couple

Country

1.

3

Jokūbas Venckus - Miglė Klupšaitė

Ratuto / Vilnius

2.

11

Deividas Simaška - Alina - Andreea Radu

Duetas-e.daniūtės šokių stud. / Kaunas

3.

16

Nikita Moisejenko - Jurga Gustaite

Kaspinas / Kaunas

4.

24

Edgaras Baltaragis - Indrė Kučinskaitė

Rolo-sūkurys / Kaunas

5.

4

Lukas Petkevičius - Ugnė Kamarauskaitė

Vmsc-ratuto / Vilnius

6.

5

Joris Sangavičius - Ieva Urbonaitė

Ratuto / Vilnius

7.

27

Lukas Ališauskas - Simona Grubevičiūtė

Toro / Kaunas

8.

19

Aurimas Bartkus - Ieva Riepšaitė

Spindulys / Mažeikiai - tauragė - telšiai

9.

15

Matas Lukašovas - Rugilė Monginaitė

Santaka / Kaunas

10.

17

Dominykas Daukšas - Svetlana Azarova

Sūkurys / Kaunas

11.

14

Nikita Schneider - Nikoletė Pranculevičiūtė

Dileksa / Vilnius

12.

6

Adomas Kielaitis - Ugnė Bruzgaitė

Žingsnis / Klaipėda

13.

20

Justinas Mejeris - Neda Andriekutė

Spindulys / Mažeikiai - tauragė - telšiai

14.

13

Vytautas Vizbaras - Justina Spaičytė

Svaja - Ratuto / Kaunas - Vilnius

15.

10

Ivan Khlebutin - Megė Šerniūtė

Kaspinas-žingsnis / Kaunas-klaipėda

16.

21

Vykintas Širmas - Gintarė Jankauskaitė

Spindulys / Mažeikiai - tauragė - telšiai

17.

22

Liudvikaas Putelis - Laura Bružauskaitė

Spindulys / Mažeikiai - tauragė -telšiai

18.

23

Marius Mincė - Eugenija Sabaliauskaitė

Mida / Kaunas

19.-22.

7

Sergej Žolnerov - Karolina Pukšto

Alemanda / Vilnius

19.-22.

9

Aleksejus Janovskis - Audra Janovskienė

Alemana / Alytus

19.-22.

25

Augustinas Kazlauskas - Gabrielė Jokubauskaitė

Toro / Kaunas

19.-22.

26

Orestas Vasiliauskas - Brigita Gaižauskaitė

Žuvėdra / Klaipėda


Suaugę 10 šokių čempionatas

Place

No.

Couple

Country

1.

1

Edgaras Baltaragis - Indrė Kučinskaitė

Rolo-sūkurys / Kaunas

2.

6

Nikita Moisejenko - Jurga Gustaite

Kaspinas / Kaunas

3.

3

Ivan Khlebutin - Megė Šerniūtė

Kaspinas-žingsnis / Klaipėda

4.

7

Edvin Belousov - Elizabett Gross

Ratuto / Vilnius

5.

5

Mantas Milkevičius - Austėja Milkevičiūtė

Alemana / Alytus

6.

2

Denis Samochvalovas - Urtė Andriulionytė

Vijūnas / Vilnius

 

Senjorai I ST šokių čempionatas

Place

No.

Couple

Country

1.

3

Tomas Rimkus - Nerija Surblytė

Kaspinas / Kaunas

2.

1

Nerijus Stukas - Laura Montvilaitė

Kaspinas / Kaunas

3.

2

Irmantas Vyšniauskas - Akvilė Švolkienė

Santaka / Kaunas

 

Senjorai II ST šokių čempionatas

Place

No.

Couple

Country

1.

3

Artūras Grebliauskas - Beata Grebliauskienė

Sūkurys / Kaunas

2.

1

Gintautas Mikučiauskas - Rita Mikalauskienė

Šypsena / Šiauliai

3.

2

Jurij Taurinskas - Liudmila Taurinskienė

Ratuto / Vilnius

4.

8

Stanislovas Česonis - Ramunė Jurčiukonienė

Kaspinas / Kaunas

5.

7

Kestutis Kairys - Alina Kairiene

Svajone / Klaipeda

6.

5

Teisutis Petraitis - Rima Petraitienė

Šypsena / Šiauliai


Jaunimas iki 21m. ST šokių čempionatas

Place

No.

Couple

Country

1.

6

Karol Michal Tomecki - Domilė Šemeškevičiūtė

Sūkurys / Kaunas

2.

7

Marius Ilčiukas - Olga Goltsova

Editos daniūtės šokių studija / Kaunas

3.

9

Simonas Seikauskas - Liucija Norušaitė

Rumba / Panevėžys

4.

5

Edvin Belousov - Elizabett Gross

Ratuto / Vilnius

5.

3

Dominykas Davainis - Kamilė Vaitekunaitė

Sukurys / Kaunas

6.

4

Liutauras Suvorovas - Elina Smilgevičiūtė

Šypsena / Šiauliai

7.

10

Karolis Stanynas - Vaida Arlauskaitė

Rumba / Panevėžys

8.

8

Paulius Ditauskas - Beatričė Abugelytė

Kaspinas / Kaunas


Jaunimas iki 21m. LA šokių čempionatas

Place

No.

Couple

Country

1.

43

Matas Lukašovas - Rugilė Monginaitė

Santaka / Kaunas

2.

49

Edvinas Ringys - Aiste Survilaite

Spindulys - zuvedra / Tauragė - klaipeda

3.

48

Edvin Belousov - Elizabett Gross

Ratuto / Vilnius

4.

41

Justinas Mejeris - Neda Andriekute

Spindulys / Taurage - Mazeikiai

5.

61

Domantas Stanionis - Ieva Birieta

Tvistas / Kaunas

6.

63

Vladislavas Volkovas - Kamilė Poškaitė

Sukūrys / Kaunas

7.

51

Merkys Midvikas - Goda Simaityte

Spindulys / Tauragė

8.

53

Nikita Schneider - Nikolete Pranculeviciute

Dileksa / Vilnius

9.

44

Vykintas Širmas - Gintarė Jankauskaitė

Spindulys / Tauragė

10.-11.

54

Liudvikas Putelis - Laura Bružauskaitė

Spindulys / Mažeikiai-Tauragė

10.-11.

60

Orestas Vasiliauskas - Brigita Gaižauskaitė

Žuvėdra / Klaipėda

12.

50

Antanas Gustaitis - Dominyka Čiuteikytė

Žingsnis / Klaipėda

13.

47

Edas Lakavičius - Emilija Aleksandravičiūtė

Žingsnis / Klaipėda

14.

52

Mantas Kardokas - Emilija Petrulyte

Svivelis / Palanga

15.

59

Nerijus Beresna - Auksė Grėbliūnaitė

Žingsnis / Klaipėda

16.

45

Aretas Žarnauskas - Julija Minčenkova

Žingsnis / Klaipėda

Jaunimas ST šokių čempionatas

Place

No.

Couple

Country

1.

24

Andrey Kovalev - Veronika Samuolytė

Editos daniūtės šokių studija / Kaunas

2.

9

Einoras Degutis - Areta Šeškaitė

Rolina / Gargždai

3.

18

Karol Michal Tomecki - Domilė Šemeškevičiūtė

Sūkurys / Kaunas

4.

12

Nedas Mejeras - Benita Kvietkauskaitė

Rumba / Panevėžys

5.

19

Nedas Jonaitis - Smiltė Paldauskaitė

Kaspinas / Kaunas

6.

30

Vakaris Apvinis - Ugnė Bliujūtė

Sūkurys / Kaunas

7.

22

Žymantas Klovas - Eglė Sviderskytė

Edita daniute dance studio / Kaunas

8.

16

Tomas Janonis - Elvita Mikšaitė

Duetas / Kaunas

9.

5

Simonas Seikauskas - Liucija Norušaitė

Rumba / Panevėžys

10.

8

Matas Klupšas - Livija Adomaitytė

Šypsena / Šiauliai

11.

7

Dominykas Davainis - Kamilė Vaitekūnaitė

Sūkurys / Kaunas

12.

4

Tomas Paulius - Greta Varžaitytė

Sūkurys / Kaunas

13.

6

Justas Valatka - Akvilė Rekašiūtė

Svivelis / Palanga

14.-15.

11

Nerius Žarnauskas - Emilija Kovieraitė

Žingsnis / Klaipėda

14.-15.

15

Liutauras Suvorovas - Elina Smilgevičiūtė

Šypsena / Šiauliai

16.

13

Arnoldas Karvelis - Ugnė Damanskytė

Šypsena / Šiauliai

17.

27

Mantas Kardokas - Emilija Petrulytė

Svivelis / Palanga

18.-20.

1

Dominik Jančis - Monika Jurgilevič

Juventos / Vilnius

18.-20.

20

Gabrielius Goštautas - Gustė Motiečiūtė

Šypsena / Šiauliai

18.-20.

26

Tomas Janušis - Aušrinė Abrasonytė

Rolo-tvistas / Kaunas

21.

3

Žygimantas Mickevičius - Ugnė Glinskytė

Rumba / Panevėžys

22.

2

Artūras Gorbač - Erika Endriulaitytė

Kaspinas / Kaunas

23.-24.

14

Vilius Vainorius - Urtė Valūnaitė

Šypsena / Šiauliai

23.-24.

23

Rimantas Danielius - Kamilė Dunskytė

Šypsena / Šiauliai

25.

17

Vilius Vasiliauskas - Erika Mikužytė

Lūgnė / Šilutė

26.

25

Andrius Vilčinskas - Gertrūda Rumzytė

Kaspinas / Kaunas

27.

21

Karolis Venckus - Ieva Budrytė

Rolina / Gargždai

28.

10

Kipras Sasnauskas - Akvilė Žiliūtė

Rolina / Gargždai


Jaunimas LA šokių čempionatas

Place

No.

Couple

Country

1.

28

Edvinas Ringys - Aistė Survilaitė

Spindulys - žuvėdra / Tauragė - klaipėda

2.

2

Nikita Kostin - Paula Bakanavičiūtė

Vmsc-ratuto / Vilnius

3.

31

Andrey Kovalev - Veronika Samuolytė

Editos daniūtės šokių studija / Kaunas

4.

34

Vakaris Apvinis - Ugnė Bliujūtė

Sūkurys / Kaunas

5.

21

Karol Michal Tomecki - Domilė Šemeškevičiūtė

Sūkurys / Kaunas

6.

19

Domantas Stanionis - Ieva Birieta

Tvistas / Kaunas

7.

22

Merkys Midvikas - Goda Šimaitytė

Spindulys / Mažeikiai - tauragė - telšiai

8.-9.

4

Robertas Urbonavičius - Justė Povilaitytė

Reveransas / Elektrėnai

8.-9.

15

Matas Klupšas - Livija Adomaitytė

Šypsena / Šiauliai

10.

3

Bertoldas Čepulis - Indrė Šverčiauskaitė

Vmsc-ratuto / Vilnius

11.

1

Antanas Gustaitis - Dominyka Čiuteikytė

Žingsnis / Klaipėda

12.-13.

30

Vladislavas Volkovas - Kamilė Poškaitė

Sūkurys / Kaunas

12.-13.

32

Mantas Kardokas - Emilija Petrulytė

Svivelis / Palanga

14.-15.

9

Justas Valatka - Akvilė Rekašiūtė

Svivelis / Palanga

14.-15.

20

Vytautas Dailidėnas - Ieva Lukoševičiūtė

Alemana / Alytus

16.

12

Nerius Žarnauskas - Emilija Kovieraitė

Žingsnis / Klaipėda

17.

6

Martynas Račas - Monika Duseikaitė

Svaja / Kaunas

18.-19.

23

Dominykas Mazeliauskas - Greta Baliutavičiūtė

Spindulys / Mažeikiai - tauragė - telšiai

18.-19.

29

Liutauras Suvorovas - Elina Smilgevičiūtė

Šypsena / Šiauliai

20.-21.

13

Nerijus Beresna - Auksė Grėbliūnaitė

Žingsnis / Klaipėda

20.-21.

17

Aretas Žarnauskas - Julija MinČenkova

Žingsnis / Klaipėda

22.-23.

7

Tomas Paulius - Greta Varžaitytė

Sūkurys / Kaunas

22.-23.

24

Kajus Augustis - Neringa ŽutautaitĖ

Spindulys / Mažeikiai-tauragė-telšiai

24.

8

Žygimantas Mickevičius - Ugnė Glinskytė

Rumba / Panevėžys

25.

16

Gvidas Linkus - Kamilė Čijunskytė

Šypsena / Šiauliai

26.

11

Kipras Sasnauskas - Akvilė Žiliūtė

Rolina / Gargždai

27.

18

Jonas Stuopelis - Darja Grigorianc

Žingsnis / Klaipėdag

28.

14

Dalius Lukminas - Aurėja Dirmontaitė

Mida / Kaunas

29.-30.

26

Jokūbas Jankauskas - Agilė Lukšaitė

Spindulys / Mažeikiai - tauragė - telšiai

29.-30.

33

Edvinas Jakčinskas - Urtė Blažytė

Žiburys / Kaunas


Jaunimas 10 šokių čempionatas

Place

No.

Couple

Country

1.

8

Einoras Degutis - Areta Šeškaitė

Rolina / Gargždai

2.

15

Karol Michal Tomecki - Domilė Šemeškevičiūtė

Sūkurys / Kaunas

3.

13

Andrey Kovalev - Veronika Samuolytė

Editos daniūtės šokių studija / Kaunas

4.

12

Matas Klupšas - Livija Adomaitytė

Šypsena / Šiauliai

5.

11

Nedas Jonaitis - Smiltė Paldauskaitė

Kaspinas / Kaunas

6.

9

Vakaris Apvinis - Ugnė Bliujūtė

Sūkurys / Kaunas

7.

10

Domantas Stanionis - Ieva Birieta

Tvistas / Kaunas

8.

2

Liutauras Suvorovas - Elina Smilgevičiūtė

Šypsena / Šiauliai

9.

14

Mantas Kardokas - Emilija Petrulyte

Svivelis / Palanga


Jauniai II ST šokių čempionatas

Place

No.

Couple

Country

1.

8

Karolis Burneikis - Izabelė Šekaitė

Tvistas / Kaunas

2.

11

Danila Sitovs - Skaiste Svajone Jazilionyte

Žuvėdra / Klaipėda

3.

2

Jovydas Kaminskas - Austėja Zubauskaitė

Bada studio- duetas / Kaunas

4.

15

Kasparas Arys - Rugilė Kičiatovaitė

Svivelis / Palanga

5.

12

Pijus Fedč - Simona Pekeliūnaitė

Rumba / Panevėžys

6.

1

Laurynas Makarovas - Emilija Čepauskaitė

Juventos / Vilnius

7.

3

Arijus Gailevičius - Brigita Mockutė

Rolo / Kaunas

8.

7

Mantas Jančauskas - Elzė Pūraitė

Rolo / Kaunas

9.

6

Rytis Dzemyda - Samanta Skromovaitė

Sūkurys / Kaunas

10.

9

Augustinas Gruodis - Simona Šnarskytė

Rolo / Kaunas

11.

16

Renaldas Daugėla - Aistė Gaudėšiūtė

Svivelis / Palanga

12.

4

Arnas Vladišauskas - Agata Matuseviciute

Promenada / Vilnius

13.

13

Domas Jakubauskas - Vestina Remeikaitė

Danza m / Kaunas

14.

5

Gustas Kirkliauskas - Žymantė Bernatavičiūtė

Alemana / Alytus

15.

10

Augustinas Trinkus - Neringa Paškevičiūtė

Vijūnas / Vilnius

Jauniai II LA šokių čempionatas

Place

No.

Couple

Country

1.

8

Karolis Burneikis - Izabelė Šekaitė

Tvistas / Kaunas

2.

11

Danila Sitovs - Skaiste Svajone Jazilionyte

Žuvėdra / Klaipėda

3.

9

Augustinas Trinkus - Neringa Paškevičiūtė

Vijūnas / Vilnius

4.

19

Kasparas Arys - Rugilė Kičiatovaitė

Svivelis / Palanga

5.

13

Vingaudas Navickas - Margarita Rimaitė

Ritmas / Kretinga

6.

3

Arijus Gailevičius - Brigita Mockutė

Rolo / Kaunas

7.

1

Laurynas Makarovas - Emilija Čepauskaitė

Juventos / Vilnius

8.

5

Rytis Dzemyda - Samanta Skromovaitė

Sūkurys / Kaunas

9.-10.

4

Gustas Kirkliauskas - Žymantė Bernatavičiūtė

Alemana / Alytus

9.-10.

16

Haroldas Kranauskas - Gabrielė Bartkutė

Žingsnis / Klaipėda

11.

7

Vilius Čerbauskas - Ugnė Urbonavičiūtė

Svingas-spindulys / Šiauliai, tauragė

12.

2

Jovydas Kaminskas - Austėja Zubauskaitė

Bada studio- duetas / Kaunas

13.

18

Benas Latanauskas - Ksenija Samusevič

Svivelis / Palanga

14.

6

Augustinas Gruodis - Simona Šnarskytė

Rolo / Kaunas

15.

20

Renaldas Daugėla - Aistė Gaudėšiūtė

Svivelis / Palanga

16.

10

Ugnius Vžesniauskas - Urtė Petrauskaitė

Verpetas / Anykščiai

17.

12

Pijus Stankevičius - Greta Vibrytė

Ritmas / Kretinga

18.-19.

14

Martynas Černiauskas - Barbora Gudelytė

Rumba / Panevėžys

18.-19.

15

Jokūbas Šakys - Radvilė Sušinskaitė

Spindulys / Mažeikiai

20.

21

Giedrius Vaznys - Ugne Gadeikyte

Žingsnis / Klaipėda

21.

17

Aleksandr Katalov - Austėja Žilinskaitė

Žuvėdra / Klaipėda


Jauniai II 10 šokių čempionatas

Place

No.

Couple

Country

1.

9

Karolis Burneikis - Izabelė Šekaitė

Tvistas / Kaunas

2.

7

Danila Sitovs - Skaistė Svajonė Jazilionytė

Žuvėdra / Klaipėda

3.

1

Laurynas Makarovas - Emilija Čepauskaitė

Juventos-Pinavija / Vilnius

4.

2

Gustas Kirkliauskas - Žymantė Bernatavičiutė

Alemana / Alytus

5.

10

Arijus Gailevicius - Brigita Mockute

Rolo / Kaunas

6.

12

Kasparas Arys - Rugilė Kičiatovaitė

Svivelis / Palanga

7.

6

Augustinas Trinkus - Neringa Paškevičiūtė

Vijūnas / Vilnius

8.

4

Jovydas Kaminskas - Austėja Zubauskaitė

Bada studio- Duetas / Kaunas

9.

8

Vingaudas Navickas - Margarita Rimaitė

Ritmas / Kretinga

10.

5

Augustinas Gruodis - Simona Šnarskytė

Rolo / Kaunas

11.

3

Rytis Dzemyda - Samanta Skromovaitė

Sūkurys / Kaunas


Jauniai I ST šokių čempionatas

Place

No.

Couple

Country

1.

14

Markas Sabaliauskas - Marija Butenytė

Svivelis / Palanga

2.

1

Justas Gedgaudas - Ainė Rutkauskaitė

Sūkurys / Kaunas

3.

4

Emilis Skripkiūnas - Ieva Skripkiūnaitė

Alemana / Alytus

4.

5

Edvardas Mašaro - Patricija Rinkevičiūtė

Vijūnas / Vilnius

5.

2

Faustas Naruškevičius - Anastasija Pavšukova

Promenada / Vilnius

6.

3

Martynas Pranckus - Elzė Gusčiūtė

Pinavija / Vilnius

7.-8.

6

Aurimas Meška - Gabija Lapševičiūtė

Davi / Vilnius

7.-8.

8

Paulius Karalevičius - Austina Tamušėnaitė

Rumba / Panevėžys

9.

16

Rokas Malinauskas - Agnė Bagdonaitė

Sūkurys / Kaunas

10.

13

Benas Mačiulskis - Agnė Gaudėšiūtė

Svivelis / Palanga

11.

7

Kipras Jasiukaitis - Adrija Dravininkaitė

Davi/bada / Vilnius/kaunas

12.

12

Faustas Fiodorovas - Toma Tamošiūnaitė

Svivelis / Palanga

13.

15

Markas Sergėjevas - Ieva Gecevičiūtė

Editos daniūtės šokių studija / Kaunas

14.

10

Saulenis Česnauskas - Eigintė Česnauskaitė

Sūkurys / Kaunas


Jauniai I LA šokių čempionatas

Place

No.

Couple

Country

1.

11

Markas Sabaliauskas - Marija Butenytė

Svivelis / Palanga

2.

10

Benas Mačiulskis - Agnė Gaudėšiūtė

Svivelis / Palanga

3.

1

Justas Gedgaudas - Ainė Rutkauskaitė

Sūkurys / Kaunas

4.

2

Emilis Skripkiūnas - Ieva Skripkiūnaitė

Alemana / Alytus

5.

4

Martynas Pranckus - Elzė Gusčiūtė

Pinavija / Vilnius

6.

8

Saulenis Česnauskas - Eigintė Česnauskaitė

Sūkurys / Kaunas

7.

3

Justas Kazakevičius - Aušrinė Šmuilytė

Bonus / Jonava

8.

6

Gediminas Galčius - Mantė Būblytė

Šokių sostinė / Vilnius

9.

12

Rokas Malinauskas - Agnė Bagdonaitė

Sūkurys / Kaunas

10.

5

Kipras Jasiukaitis - Adrija Dravininkaitė

Davi/bada / Vilnius/kaunas


Jauniai I 10 šokių čempionatas

Place

No.

Couple

Country

1.

6

Markas Sabaliauskas - Marija Butenytė

Svivelis / Palanga

2.

1

Justas Gedgaudas - Ainė Rutkauskaitė

Sūkurys / Kaunas

3.

8

Gytis Lizdenis - Jorė Kurlytė

Palangos moksleivių klubas / Palanga

4.

3

Emilis Skripkiūnas - Ieva Skripkiūnaitė

Alemana / Alytus

5.

2

Martynas Pranckus - Elzė Gusčiūtė

Pinavija / Vilnius

6.

4

Dovydas Augustinavičius - Emilė Čepaitė

Šypsena / Šiauliai


Jaunučiai II ST šokių čempionatas

Place

No.

Couple

Country

1.

6

Kipras Kūra - Morta Batutytė

Žingsnis / Klaipėda

2.

3

Augustas Mikalauskis - Stella Hakobyan

Ratuto / Vilnius

3.

11

Kipras Burneikis - Barbora Martinkevičiūtė

Tvistas / Kaunas

4.

2

Paulius Fedč - Lauryta Abramovaitė

Amber dance / Panevėžys

5.

16

Armandas Juozapaitis - Agita Banytė

Spindulys / Mažeikiai tauragė telšiai

6.

10

Aleksandr Tynčenko - Anastasija Jegorova

Davi / Vilnius

7.

4

Lukas Stanynas - Toma Bespalovaitė

Rumba / Panevėžys

8.-9.

8

Aronas Bagdevičius - Reda Juchnevičiūtė

Vijūnas / Vilnius

8.-9.

9

Rytis Vladišauskas - Sofia Ptchelintzev

Promenada / Vilnius

10.

5

Martin Kumpis - Gita Janušauskaitė

Tendance / Klaipėda

11.

18

Aikas Remeika - Mija Budrevičiūtė

Amber dance / Panevėžys

12.

13

Nojus Kšanas - Vėtra Jankauskaitė

Žuvėdra / Klaipėda

13.

7

Kristupas Zandovas - Agneta Andrejavaitė

Klaipėdos šokių akademija / Rietavas-klaipėda

14.

1

Rapolas Lukša - Paula Jančis

Juventos / Vilnius


Jaunučiai II LA šokių čempionatas

Place

No.

Couple

Country

1.

28

Kipras Burneikis - Barbora Martinkevičiūtė

Tvistas / Kaunas

2.

29

Kipras Kūra - Morta Batutytė

Žingsnis / Klaipėda

3.

23

Augustas Mikalauskis - Stella Hakobyan

Ratuto / Vilnius

4.

38

Armandas Juozapaitis - Agita Banytė

Spindulys / Mažeikiai tauragė telšiai

5.

27

Kristupas Zandovas - Agneta Andrejavaitė

Klaipėdos šokių akademija / Rietavas-klaipėda

6.

22

Paulius Fedč - Lauryta Abramovaitė

Amber dance / Panevėžys

7.

24

Kristupas Uksas - Urtė Atkočiūnaitė

Ratuto / Vilnius

8.

26

Martin Kumpis - Gita Janušauskaitė

Tendance / Klaipėda

9.

25

Lukas Stanynas - Toma Bespalovaitė

Rumba / Panevėžys

10.

30

Aronas Bagdevičius - Reda Juchnevičiūtė

Vijūnas / Vilnius

11.

32

Aleksandr Tynčenko - Anastasija Jegorova

Davi / Vilnius

12.

40

Aikas Remeika - Mija Budrevičiūtė

Amber dance / Panevėžys

13.

33

Nojus Kšanas - Vėtra Jankauskaitė

Žuvėdra / Klaipėda

14.

31

Rytis Vladišauskas - Sofia Ptchelintzev

Promenada / Vilnius

15.

21

Rapolas Lukša - Paula Jančis

Juventos / Vilnius


Jaunučiai II 8 šokių čempionatas

Place

No.

Couple

Country

1.

9

Kipras Burneikis - Barbora Martinkevičiūtė

Tvistas / Kaunas

2.

2

Kipras Kūra - Morta Batutytė

Žingsnis / Klaipėda

3.

10

Kristupas Zandovas - Agneta Andrejavaitė

Klaipėdos šokių akademija / Rietavas-klaipėda

4.

7

Augustas Mikalauskis - Stella Hakobyan

Vmsc - ratuto / Vilnius

5.

3

Aronas Bagdevičius - Reda Juchnevičiūtė

Vijūnas / Vilnius

6.

4

Marijus Mockus - Evelina Mingelaitė

Klaipėdos šokių akademija / Klaipėda

7.

8

Lukas Stanynas - Toma Bespalovaitė

Rumba / Panevėžys

8.

5

Rytis Vladišauskas - Sofia Ptchelintzev

Promenada / Vilnius


Jaunučiai I ST šokių čempionatas

Place

No.

Couple

Country

1.

4

Dominykas Šešelgis - Viltė Jonaitytė

Žingsnis / Klaipėda

2.

1

Titas Kučauskas - Saulė Kučauskaitė

Alemanda / Vilnius

3.

6

Mykolas Inta - Fausta Rupšytė

Žuvėdra / Klaipėda

4.

5

Kristupas Mlinskas - Patricija Kairytė

Žingsnis / Klaipėda

5.

7

Nojus Mažunavičius - Paula Vaicekauskaitė

Žuvėdra / Klaipėda


Jaunučiai I LA šokių čempionatas

Place

No.

Couple

Country

1.

17

Mykolas Inta - Fausta Rupšytė

Žuvėdra / Klaipėda

2.

11

Titas Kučauskas - Saulė Kučauskaitė

Alemanda / Vilnius

3.

16

Kristupas Mlinskas - Patricija Kairytė

Žingsnis / Klaipėda

4.

14

Dominykas Šešelgis - Viltė Jonaitytė

Žingsnis / Klaipėda

5.

18

Nojus Mažunavičius - Paula Vaicekauskaitė

Žuvėdra / Klaipėda


Jaunučiai I 6 šokių čempionatas

Place

No.

Couple

Country

1.

51

Titas Kučauskas - Saulė Kučauskaitė

Alemanda / Vilnius

2.

59

Dominykas Šešelgis - Viltė Jonaitytė

Žingsnis / Klaipėda

3.

58

Mykolas Inta - Fausta Rupšytė

Žuvėdra / Klaipėda

4.

57

Nojus Mažunavičius - Paula Vaicekauskaitė

Žuvėdra / Klaipėda

5.

53

Kristupas Mlinskas - Patricija Kairytė

Žingsnis / Klaipėda

6.

55

Vytenis Truncė - Austėja Nevulytė

Alemana / Alytus

7.

61

Domas Šeibokas - Justė Jančiūnaitė

Alemanda / Vilnius

8.

56

Nojus Stulpinas - Auksė Dragūnaitė

Žuvėdra / Klaipėda

9.

52

Jonas Ambrazevičius - Lukrecija Kūraitė

Žingsnis / Klaipėda




Rėmėjai