• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Lietuvos čempionai

Suaugusieji ST

 

Vardas, pavardė

Klubas

1

Arūnas Bižokas - Edita Daniūtė

Sūkurys

2

Donatas Vėželis - Lina Chatkevičiutė

Sūkurys

3

Andrius Ivašauskas - Jurgita Dingelytė

Sūkurys

4

Marius Kriukelis - Kristina Valiūnaitė

Kaspinas

5

Andrius Brikmanis - Rūta Zajančkauskaitė

Santaka

6

Remigijus Suslavičius - Astra Vilinauskaitė

Reveransas

7

Tomas Dimavičius - Rūta Buragaitė

Kaspinas

 Suaugusieji LA 

 

Vardas, pavardė

Klubas

1

Andrius Kandelis - Eglė Visockaitė

Ratuto

2

Vaidotas Škimelis - Jurga Pupelytė

Sūkurys

3

Martynas Kūra - Karina Kašetaitė

Žuvėdra

4

Marijus Germanavičius - Anastasija Kraitor

Ratuto

5

Saulius Skambinas - Sandra Kniazevičiūtė

Dileksa Kaunas

6

Andrius Brikmanis - Rūta Zajančkauskaitė

Santaka

7

Aidas Kasperaitis - Inesa Mažonytė

Merengo

8

Remigijus Suslavičius - Astra Vilinauskaitė

Reveransas

9

Aurimas Petrulevičius - Ramunė Puodžiūnaitė

Svingas

 Jaunimas ST 

 

Vardas, pavardė

Klubas

1

Vaidotas Lacitis - Aurelija Griciutė

Dileksa Vilnius

2

Tadas Ivašauskas - Erika Marengolcaitė

Kaspinas

3

Kęstutis Zaica - Iveta Kovalenkaitė

Sūkurys

4

Justinas Duknauskas - Jurgita Liaugaudaitė

Dileksa Vilnius

5

Tomas Uroška - Irma Ržeuskytė

Vėtra

6

Karolis Milius - Rita Jakškaitė

Kaspinas

7

Donatas Blusis - Aneta Blaževičiūtė

Tvistas

8

Aleksandr Tokarev - Eglė Trakelytė

Vilnis

9

Karolis Stravinskas - Eligija Stravinskaitė

Dileksa Kaunas

10

Gediminas Daškevičius - Rasa Židonytė

Rumba

11

Vitalij Kolbasnik - Tatjana Semionova

Juventos

12

Tomas Kalinauskas - Monika Mališauskaitė

Sūkurys

13

Algirdas Šimoliūnas - Ingrida Muzikevičiūtė

Rid-rito

14

Arlandas Kulieša - Giedrė Sakalaitė

Santaka

 Jaunimas LA 

 

Vardas, pavardė

Klubas

1

Gediminas Grigonis - Gintarė Bankauskaitė

Sūkurys

2

Laimonas Žickus - Rolanda Maniuškaitė

Santaka

3

Justinas Kučinskas - Agnė Malinauskaitė

Sūkurys

4

Marius Lukminas - Monika Šiaučiūnaitė

Rid-rito

5

Andrius Skambinas - Ugnė Palubinskaitė

Mida

6

Linas Lukošiūnas - Natalija Maidiuk

Žuvėdra

7

Tomas Uroška - Irma Ržeuskytė

Vėtra

8

Karolis Bartninkas - Austėja Paulauskaitė

Žuvėdra

9

Algirdas Zaborskis - Raminta Urbutytė

Mida

10

Ovidijus Andriekus - Rūta Miliauskaitė

Kaspinas

11

Andrius Belickas - Erika Mackevičiūtė

Sūkurys

12

Martynas Grolė - Gerda Sruoginytė

Mida

13

Darius Pukėnas - Jekaterina Voropai

Vijūnas

14

Artūras Kryžius - Elena Leonova

Dileksa Vilnius

15

Tomas Kalinauskas - Monika Mališauskaitė

Sūkurys

16

Tomas Norvaišas - Eglė Banevičiūtė

Vakaris

17-19

Marius Jurkšaitis - Lina Diktanaitė

Rumba

17-19

Karolis Šimoliūnas - Toma Tuomaitė

Rid-rito

17-19

Audrius Petrauskas - Aušra Montvilaitė

Kaspinas

20

Dovydas Veiverys - Inga Blaževičiūtė

Vakaris

 Jauniai II ST 

 

Vardas, pavardė

Klubas

1

Andrius Greblikas - Rūta Bajarūnaitė

Dileksa Vilnius

2

Dalius Lukošius - Aistė Stragytė

Sūkurys

3

Imantas Joneckis - Martyna Mickutė

Žuvėdra

4

Alanas Gunko - Aleksandra Gorianova

Dileksa Kaunas

5

Edgaras Saldukas - Giedrė Kukučionytė

Kaspinas

6

Olegas Martyniuk - Viktorija Puzirauskaitė

Ratuto

7

Saulius Raudonikis - Agnė Raginytė

Santaka

8

Vilius Ignatavičius - Kotryna Binevičiūtė

Santaka

9-10

Aivaras Katinas - Evelina Surkevičiūtė

Tvistas

9-10

Valerijus Osadčenko - Olga Osadčenko

Žuvėdra

11

Karolis Jakaitis - Ala Karpenko

Dileksa Vilnius

12

Linas Šikarskas - Rūta Ramanauskaitė

Mida

13

Mantas Vaškelis - Ugnė Radžiūnaitė

Ratuto

14

Artūras Vilkonecas - Eglė Sakalauskaitė

Ratuto

15

Dominykas Survila - Karolina Matulytė

Rumba

16

Modestas Krečius - Agnė Radžiukynaitė

Alemana

 Jauniai II LA 

 

Vardas, pavardė

Klubas

1

Imantas Joneckis - Martyna Mickutė

Žuvėdra

2

Andrius Greblikas - Rūta Bajarūnaitė

Dileksa Vilnius

3

Alanas Gunko - Aleksandra Gorianova

Dileksa Kaunas

4

Valerijus Osadčenko - Olga Osadčenko

Žuvėdra

5

Olegas Martyniuk - Viktorija Puzirauskaitė

Ratuto

6

Bartas Sangavičius - Brigita Domarkaitė

Žuvėdra

7

Edvinas Kregždys - Beata Skaisgirytė

Stella

8

Vilius Ignatavičius - Kotryna Binevičiūtė

Santaka

9

Mantas Vaškelis - Ugnė Radžiūnaitė

Ratuto

10

Modestas Krečius - Agnė Radžiukynaitė

Alemana

11

Artūras Vilkonecas - Eglė Sakalauskaitė

Ratuto

12

Andrius Uksas - Elena Uksaitė

Šypsena

13

Linas Šikarskas - Rūta Ramanauskaitė

Mida

14

Karolis Jakaitis - Ala Karpenko

Dileksa Vilnius

15-16

Osvaldas Rimša - Giedrė Katelytė Vakaris

Vakaris

15-16

Marius Praniauskas - Eglė Liaudanskaitė

Vakaris

 Jauniai I ST 

 

Vardas, pavardė

Klubas

1

Eimantas Kalinauskas - Austėja Pūkaitė

Sūkurys

2

Dominykas Daukšas - Andra Vaidilaitė

Žuvėdra

3

Motiejus Bagdonas - Gabrielė Brazauskaitė

Promenada

4

Adomas Norkūnas - Karolina Klimaitytė

Vijūnas

5

Egidijus Liaudanskas - Justina Inkarataitė

Promenada

6

Tomas Skrodenis - Indrė Kavaliauskaitė

Kaspinas

7-8

Andrius Jarackas - Justina Dailidaitė

Tornado

7-8

Markas Popkovas - Viktorija Urmonaitė

Žuvėdra

9

Aleksandras Sadovskis - Alina Gaidamavičiūtė

Ratuto

10

Povilas Lašas - Sandra Lipinskaitė

Stella

 Jauniai I LA 

 

Vardas, pavardė

Klubas

1

Dominykas Daukšas - Andra Vaidilaitė

Žuvėdra

2

Eimantas Kalinauskas - Austėja Pūkaitė

Sūkurys

3

Markas Popkovas - Viktorija Urmonaitė

Žuvėdra

4

Tomas Skrodenis - Indrė Kavaliauskaitė

Kaspinas

5

Motiejus Bagdonas - Gabrielė Brazauskaitė

Promenada

6

Povilas Lašas - Sandra Lipinskaitė

Stella

7

Adomas Norkūnas - Karolina Klimaityt

Vijūnas

8

Egidijus Liaudanskas - Justina Inkrataitė

Promenada

9

Andrius Jarackas - Justina Dailidaitė

Tornado

 Jaunučiai II 8 šokiai 

 

Vardas, pavardė

Klubas

1

Taimonas Mažeika - Jekaterina Plikosova

Žuvėdra

2

Mantas Aleksius - Viktorija Šutko

Žuvėdra

3

Edgras Baltaragis - Gerda Mikalauskaitė

Rolo

4

Edvardas Racius - Aušra Rimkutė

Žuvėdra

5

Mantas Gailius - Gaida Šidlauskaitė

Sūkurys

6

Tadas Zgirskis - Skaistė Ališauskaitė

Sūkurys

 Jaunučiai I 6 šokiai 

 

Vardas, pavardė

Klubas

1

Žymantas Kučikas - Miglė Gverdytė

Rumba

2

Donatas Mankevičius - Eglė Žemaitytė

Rumba

3

Aurimas Vozgirdas - Ernesta Kiburytė

Šypsena

4

Karolis Kaltauskas - Ieva Pocytė

Žuvėdra

Į viršų


Rėmėjai