• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Lietuvos čempionai

Suaugusieji ST

 

Vardas, pavardė

Klubas

1

Arūnas Bižokas - Edita Daniūtė

Sūkurys

2

Donatas Vėželis - Lina Chatkevičiutė

Sūkurys

3

Andrius Ivašauskas - Jurgita Dingelytė

Sūkurys

4

Julius Šeniauskas - Iveta Paurytė

Sūkurys

5

Marius Kriukelis - Kristina Valiūnaitė

Kaspinas

6

Karolis Milius - Indrė Bortkūnaitė

Sūkurys

7

Stanislav Reka - Izabelė Romanovaitė

Dileksa

8-9

Tomas Uroška - Irma Ržeuskytė

Vėtra

8-9

Tomas Dimavičius - Rūta Buragaitė

Sūkurys

10

Vladislav Ivanovič - Dalia Samajauskaitė

Dileksa

 Suaugusieji LA 

 

Vardas, pavardė

Klubas

1

Andrius Kandelis - Eglė Visockaitė

Ratuto

2

Vaidotas Škimelis - Jurga Pupelytė

Sūkurys

3

Marijus Germanavičius - Anastasija Kraitor

Ratuto

4

Saulius Skambinas - Sandra Kniazevičiūtė

Dileksa

5

Gediminas Grigonis - Gintarė Bankauskaitė

Sūkurys

6

Tomas Slausgalvis - Viktorija Černiakova

Vijūnas

7

Andrius Skambinas - Ugnė Palubinskaitė

Mida

8

Ovidijus Andriekus - Rūta Miliauskaitė

Kaspinas

9

Andrius Belickas - Erika Mackevičiūtė

Sūkurys

 Suaugusieji 10 šokių 

 

Vardas, pavardė

Klubas

1

Gediminas Grigonis - Gintarė Bankauskaitė

Sūkurys

2

Remigijus Suslavičius - Astra Vilinauskaitė

Reveransas

3

Tomas Uroška - Irma Ržeuskytė

Vėtra

4

Tomas Dimavičius - Aistė Vilčinskaitė

Sūkurys

 Senjorai ST 

 

Vardas, pavardė

Klubas

1

Stanislovas Karčiauskas - Laima Karčiauskienė

Vijūnas

2

Vladimiras Osipovas - Violeta Šarkuvienė

Atgaiva

3

Antanas Šabovičius - Liudmila Šamrickaja

Atgaiva

4

Vytautas Podžiukas - Gražina Tarasevičienė

Atgaiva

 Jaunimas ST 

 

Vardas, pavardė

Klubas

1

Tadas Ivašauskas - Erika Marengolcaitė

Kaspinas

2

Dalius Lukoрius - Aistė Stragytė

Sūkurys

3

Andrius Greblikas - Rūta Bajarūnaitė

Dileksa

4

Justinas Duknauskas - Jurgita Liaugaudaitė

Dileksa

5

Edgaras Saldukas - Giedrė Kukučionytė

Kaspinas

6

Alanas Gunko - Aleksandra Gorianova

Dileksa

7

Olegas Martyniuk - Ala Karpenko

Ratuto

8-9

Vilius Ignatavičius - Odeta Stravickaitė

Santaka

8-9

Dainius Dimрa - Simona Mitkutė

Mida

10

Egidijus Petrauskas - Justina Kaminskaitė

Santaka

11

Aleksandr Tokarev - Eglė Trakelytė

Vilnis

12

Donatas Blusis - Aneta Blaževičiūtė

Tvistas

13

Karolis Jakaitis - Viktorija Puzirauskaitė

Dileksa

14-16

Bartas Sangavičius - Brigita Domarkaitė

Žuvėdra

14-16

Audrius Petrauskas - Rūta Buragaitė

Kaspinas

14-16

Saulius Raudonikis - Agnė Raginytė

Santaka

17

Karolis Stravinskas - Eligija Stravinskaitė

Dileksa

18

Tomas Kalinauskas - Monika Maliрauskaitė

Sūkurys

19

Linas Рikarskas - Rūta Ramanauskaitė

Mida

20-21

Marius Jurkšaitis - Rasa Židonytė

Rumba

20-21

Deividas Meškauskas - Aurelija Survilaitė

Saltus

22

Gintaras Paukštys - Otilija Venskaitytė

Kaspinas

23

Viktoras Vaitkevičius - Laura Liudžiūtė

Mida

24-27

Marijus Jackauskas - Dovilė Proрkutė

Vėtrungė

24-27

Justinas Maliauskas - Audra Bastytė

Vilnis

24-27

Andrius Kovalevič - Alina Malko

Tornado

24-27

Vidas Orlovas - Olia Fadejeva

Tornado

 Jaunimas LA 

 

Vardas, pavardė

Klubas

1

Justas Kučinskas - Agnė Malinauskaitė

Sūkurys

2

Justinas Duknauskas - Jurgita Liaugaudaitė

Dileksa

3

Laimonas Žičkus - Rolanda Maniuškaitė

Santaka

4

Alanas Gunko - Aleksandra Gorianova

Dileksa

5

Bartas Sangavičius - Brigita Domarkaitė

Žuvėdra

6

Martynas Grolė - Kotryna Binevičiūtė

Dileksa

7

Andrius Uksas - Elena Uksaitė

Šypsena

8-9

Darius Pukėnas - Katerina Voropaj

Vijūnas

8-9

Olegas Martyniuk - Ala Karpenko

Ratuto

10

Dainius Dimрa - Simona Mitkutė

Mida

11

Linas Рikarskas - Rūta Ramanauskaitė

Mida

12

Vitalij Tarantov - Dora Krasnadamskytė

Stella

13

Romas Jeremenko - Akvilė Barрauskaitė

Santaka

14

Dima Popov - Monika Mačiulytė

Žuvėdra

15

Viktoras Vaitkevičius - Laura Liudžiūtė

Mida

16

Andrius Kovalevič - Alina Malko

Tornado

17

Gintaras Paukštys - Otilija Venskaitytė

Kaspinas

18

Vidas Orlovas - Olia Fadejeva

Tornado

19

Vladas Seliava - Ana Komisarova

Juventos

 Jaunimas 10 šokių 

 

Vardas, pavardė

Klubas

1

Justinas Duknauskas - Jurgita Liaugaudaitė

Dileksa

2

Andrius Greblikas - Rūta Bajarūnaitė

Dileksa

3

Alanas Gunko - Aleksandra Gorianova

Dileksa

4

Laimonas Žičkus - Rolanda Maniuškaitė

Santaka

5

Olegas Martyniuk - Ala Karpenko

Ratuto

6

Dainius Dimša - Simona Mitkutė

Mida

 Jauniai II ST 

 

Vardas, pavardė

Klubas

1

Imantas Joneckis - Martyna Mickutė

Žuvėdra

2

Eimantas Kalinauskas - Austėja Pūkaitė

Sūkurys

3

Valerijus Osadčenko - Olga Osadčenko

Žuvėdra

4

Evaldas Sodeika - Viktorija Kunauskaitė

Kaspinas

5

Tomas Skrodenis - Indrė Kavaliauskaitė

Kaspinas

6

Andrius Jarackas - Justina Dailidaitė

Tornado

7

Egidijus Liaudanskas - Justina Inkrataitė

Promenada

8

Artūras Vilkonecas - Eglė Sakalauskaitė

Ratuto

9

Karolis Girdvainis - Skaistė Pesenkaitė

Sūkurys

10-11

Dainius Mikolaitis - Ieva Žukauskaitė

Šiaulių Volta

10-11

Darius Remeika - Raminta Untulytė

Šypsena

12-13

Haroldas Urbonavičius - Greta Bartulytė

Žiburys

12-13

Justas Valantinas - Aistė Ruseckaitė

Juventos

 
 Jauniai II LA 

 

Vardas, pavardė

Klubas

1

Vytis Duknauskas - Rūta Bagdonaitė

Dileksa

2

Mantas Vaškelis-Alina Gaidamavičiūtė

Ratuto

3

Valerijus Osadčenko-Olga Osadčenko

Žuvėdra

4

Eimantas Kalinauskas-Austėja Pūkaitė

Sūkurys

5

Edvinas Kregždys-Beata Skaisgirytė

Stella

6

Evaldas Sodeika-Viktorija Kunauskaitė

Kaspinas

7

Aurimas Ežerskis-Nerilė Senulytė

Šypsena

8

Egidijus Liaudanskas-Justina Inkrataitė

Promenada

9

Povilas Lašas-Sandra Lipinskaitė

Stella

10-11

Dainius Mikolaitis-Ieva Žukauskaitė

Šiaulių Volta

10-11

Rimvydas Černajus-Ada Simonaitytė

Sūkurys

12

Justas Bareišis-Meda Kunsevičiūtė

Rid-rito

13-14

Andrius Jarackas-Justina Dailidaitė

Tornado

13-14

Darius Bružinskas-Kristina Timofejeva

Žuvėdra

15

Šarūnas Saltonas-Rita Rakauskaitė

Stella

16

Justas Valantinas-Aistė Ruseckaitė

Juventos

17

Justinas Jurevičius-Živilė Maslauskaitė

Tornado

 Jauniai II 10 šokių 

 

Vardas, pavardė

Klubas

1

Imantas Joneckis - Martyna Mickutė

Žuvėdra

2

Eimantas Kalinauskas - Austėja Pūkaitė

Sūkurys

3

Valerijus Osadčenko - Olga Osadčenko

Žuvėdra

4

Tomas Skrodenis - Indrė Kavaliauskaitė

Kaspinas

5

Evaldas Sodeika - Viktorija Kunauskaitė

Kaspinas

6

Artūras Vilkonecas - Eglė Sakalauskaitė

Ratuto

 Jauniai I ST 

 

Vardas, pavardė

Klubas

1

Motiejus Bagdonas - Gabrielė Brazauskaitė

Promenada

2

Taimonas Mažeika - Jekaterina Plikosova

Žuvėdra

3

Darius Alunderis - Eglė Laurinavičiūtė

Žuvėdra

4

Audrius Kinderas - Rasa Urbonaitė

Žuvėdra

5

Jonas Jurčiukonis - Ugnė Juknaitė

Stella

6

Edgaras Baltaragis - Gerda Mikalauskaitė

Rolo

7

Mantas Gailius - Gaida Рidlauskaitė

Sūkurys

8

Justas Jurčiukonis - Gintarė Janulaitytė

Stella

9

Dainius Morkūnas - Paulė Giniotaitė

Rid-rito

10

Vytautas Vizbaras - Monika Gedgaudaitė

Svaja

11

Paulius Karumnas - Ieva Karumnaitė

Sūkurys

 Jauniai I LA 

 

Vardas, pavardė

Klubas

1

Taimonas Mažeika - Jekaterina Plikosova

Žuvėdra

2

Markas Popkovas - Viktorija Urmonaitė

Žuvėdra

3

Motiejus Bagdonas - Gabrielė Brazauskaitė

Promenada

4

Dainius Morkūnas - Paulė Giniotaitė

Rid-rito

5

Edgaras Baltaragis - Gerda Mikalauskaitė

Rolo

6

Jonas Jurčiukonis - Ugnė Juknaitė

Stella

7

Darius Alunderis - Eglė Laurinavičiūtė

Žuvėdra

8

Audrius Kinderas - Rasa Urbonaitė

žuvėdra

9

Mantas Gailius - Gaida Рidlauskaitė

Sūkurys

10

Lukas Dubininas - Evelina Kupčinskaitė

Stella


Jauniai I 10 šokių 

 

Vardas, pavardė

Klubas

1

Markas Popkovas - Viktorija Urmonaitė

Žuvėdra

2

Motiejus Bagdonas - Gabrielė Brazauskaitė

Promenada

3

Taimonas Mažeika - Jekaterina Plikosova

Žuvėdra

4

Darius Alunderis - Eglė Laurinavičiūtė

Žuvėdra

5

Edgaras Baltaragis - Gerda Mikalauskaitė

Rolo

6

Jonas Jurčiukonis - Ugnė Juknaitė

Stella

 Jaunučiai II 8 šokiai 

 

Vardas, pavardė

Klubas

1

Jokūbas Venckus-Ieva Konopliovaitė

Ratuto

2

Ligitas Bernatavičius - Jomantė Dapkevičiūtė

Alemana

3

Ernestas Monginas - Gabrielė Bartninkaitė

Žuvėdra

4

Julius Bendikas - Jurga Gustaitė

Flamenko

5

Mindaugas Mockus - Gintarė Makulytė

Ritmas

6

Edvinas Baltramonaitis - Goda Veiverytė

Flamenko

 Jaunučiai I 6 šokiai 

 

Vardas, pavardė

Klubas

1

Mindaugas Strazdas - Miglė Gverzdytė

Rumba

2

Rokas Jucevičius - Jelena Rudnikevič

Sūkurys

3

Edvardas Bervingas - Gabrielė Рuliauskaitė

Alemana

Į viršų


Rėmėjai