• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Lietuvos čempionai

Suaugusieji ST

 

Vardas, pavardė

Klubas

1

Arūnas Bižokas - Edita Daniūtė

Sūkurys

2

Donatas Vėželis - Lina Chatkevičiutė

Sūkurys

3

Andrius Ivašauskas - Jurgita Dingelytė

Sūkurys

4

Julius Šeniauskas - Iveta Paurytė

Sūkurys

5

Marius Kriukelis - Kristina Valiūnaitė

Kaspinas

6

Karolis Milius - Indrė Bortkūnaitė

Sūkurys

7

Tadas Ivašauskas - Erika Marengolcaitė

Kaspinas

8

Justinas Maliauskas - Audra Bastytė

Vilnis


 Suaugusieji LA 

 

Vardas, pavardė

Klubas

1

Andrius Kandelis - Eglė Visockaitė

Ratuto

2

Marijus Germanavičius - Anastasija Kraitor

Ratuto

3

Saulius Skambinas - Sandra Kniazevičiūtė

Sūkurys

4

Justas Kučinskas-Agnė Malinauskaitė

Sūkurys

5

Tomas Slausgalvis - Viktorija Černiakova

Ratuto

6

Ovidijus Andriekus - Rūta Miliauskaitė

Kaspinas

7

Andrius Belickas-Gerda Sruoginytė

Sūkurys

8

Sergej Jerpiliov-Katerina Voropaj

Ratuto


 Suaugusieji 10 šokių 

 

Vardas, pavardė

Klubas

1

Tomas Slausgalvis-Gintarė Bankauskaitė

Sūkurys

2

Gediminas Grigonis-Justina Žemaitytė

Sūkurys

3

Laimonas Žičkus-Kotryna Binevičiūtė

Santaka


 Senjorai ST 

 

Vardas, pavardė

Klubas

1

Stanislovas Karčiauskas - Laima Karčiauskienė

Vijūnas

2

Darius Navasaitis - Erita Navasaitienė

Pilėnai

3

Vladimiras Osipovas - Violeta Šarkuvienė

Atgaiva

4

Mečys Komaras - Rasa Grigoraitienė

T.Petreikio

5

Rimantas Tolutis - Aldona Juodagalvytė

Atgaiva

6

Vytautas Podžiukas - Gražina Tarasevičienė

Atgaiva


 Jaunimas ST 

 

Vardas, pavardė

Klubas

1

Imantas Joneckis-Martyna Mickutė

Žuvėdra

2

Edgaras Saldukas-Giedrė Kukučionytė

Kaspinas

3

Dalius Lukošius-Aistė Stragytė

Sūkurys

4

Andrius Greblikas-Rūta Bajarūnaitė

Dileksa

5

Olegas Martyniuk-Eglė Sakalauskaitė

Ratuto

6

Dainius Dimša-Simona Mitkutė

Mida

7-8

Egidijus Petrauskas-Julija Korolkova

Santaka

7-8

Karolis Jakaitis-Viktorija Puzirauskaitė

Dileksa

9

Valerijus Osadčenko-Olga Osadčenko

Sūkurys

10

Aurimas Širka-Evelina Surkevičiūtė

Kaspinas

11-12

Donatas Blusis-Aneta Blaževičiūtė

Tvistas

11-12

Karolis Stravinskas-Eligija Stravinskaitė

Dileksa

13

Tomas Kalinauskas-Aistė Vilčinskaitė

Sūkurys

14

Audrius Petrauskas-Rūta Buragaitė

Kaspinas

15

Dainius Mikolaitis-Ieva Žukauskaitė

Šiaulių Volta

16

Karolis Girdvainis-Laura Liudžiūtė

Sūkurys

17

Justas Bareišis-Meda Kunsevičiūtė

Rid-rito

18

Egidijus Žarskus-Monika Šiaučiūnaitė

Rid-rito

19

Ignas Šinkūnas-Agnė Šatkauskaitė

Ratuto

20

Andrius Kovalevič-Alina Malko

Tornado

21-23

Marijus Jackauskas-Dovilė Proškutė

Vėtrungė

21-23

Giedrius Balnanosis-Simona Grubevičiūtė

Junda

21-23

Justas Valantinas-Aistė Ruseckaitė

Juventos


 Jaunimas LA 

 

Vardas, pavardė

Klubas

1

Justinas Duknauskas-Ekaterina Degtiariova

Dileksa

2

Mantas Vaškelis-Alina Gaidamavičiūtė

Ratuto

3

Vytis Duknauskas-Rūta Bagdonaitė

Dileksa

4

Marius Lukminas-Vilma Sargautaitė

Rid-rito

5

Andrius Uksas-Elena Uksaitė

Ratuto

6

Edvinas Kregždys-Beata Skaisgirytė

Stella

7-8

Bartas Sangavičius-Milda Meškytė

Žuvėdra

7-8

Dainius Dimša-Simona Mitkutė

Mida

9

Artūras Kryžius-Milda Briedytė

Dileksa

10

Valerijus Osadčenko-Olga Osadčenko

Sūkurys

11-12

Artūras Vilkanecas-Ala Karpenko

Ratuto

11-12

Egidijus Žarskus-Monika Šiaučiūnaitė

Rid-rito

13

Linas Šikarskas-Rūta Ramanauskaitė

Mida

14

Viktoras Vaitkevičius-Justina Žemaitytė

Mida

15

Vitalijus Tarantovas-Dora Krasnadamskytė

Stella

16

Šarūnas Saltonas-Rita Rakauskaitė

Stella

17

Dainius Mikolaitis-Ieva Žukauskaitė

Šiaulių Volta

18

Justas Bareišis-Meda Kunsevičiūtė

Rid-rito

19

Gintaras Paukštys-Otilija Venskaitytė

Kaspinas

20-21

Arnas Jakševičius-Simona Kazanavičiūtė

Rid-rito

20-21

Arminas Kančiauskas-Aliona Balbatunova

Reveransas


 Jaunimas 10 šokių 

 

Vardas, pavardė

Klubas

1

Justinas Duknauskas-Ekaterina Degtiariova

Dileksa

2

Dainius Dimša-Simona Mitkutė

Mida

3

Marius Lukminas-Vilma Sargautaitė

Rid-rito

4

Valerijus Osadčenko-Olga Osadčenko

Sūkurys

5

Egidijus Žarskus-Monika Šiaučiūnaitė

Rid-rito

6

Dainius Mikolaitis-Ieva Žukauskaitė

Šiaulių Volta

7

Justas Bareišis-Meda Kunsevičiūtė

Rid-rito

8

Deividas Meškauskas-Aurelija Survilaitė

Saltus

9

Giedrius Balnanosis-Simona Grubevičiūtė

Junda


 Jauniai II ST 

 

Vardas, pavardė

Klubas

1

Eimantas Kalinauskas-Austėja Pūkaitė

Sūkurys

2

Dominykas Daukšas-Olga Nikolajeva

Žuvėdra

3

Egidijus Liaudanskas-Justina Inkrataitė

Promenada

4

Motiejus Bagdonas-Gabrielė Brazauskaitė

Promenada

5

Evaldas Sodeika-Viktorija Kunauskaitė

Kaspinas

6

Andrius Jarackas-Justina Dailidaitė

Tornado

7

Adomas Norkūnas-Karolina Klimaitytė

Vijūnas

8

Tomas Jankeliūnas-Milda Gecaitė

Žuvėdra

9

Darius Remeika-Raminta Untulytė

Šypsena

10-11

Dainius Morkūnas-Paulė Giniotaitė

Rid-rito

10-11

Vytautas Dūdėnas-Lina Gesevičiūtė

Rid-rito

12

Danas Jakševičius-Monika Sunklodaitė

Rid-rito

13

Mindaugas Parulis-Vytautė Janušaitytė

Sūkurys

14

Martynas Domeika-Evelina Karožaitė

Vėtra

15

Karolis Zelenkauskas-Viktorija Rekašiūtė

Vėtra


 Jauniai II LA 

 

Vardas, pavardė

Klubas

1

Dominykas Daukšas-Olga Nikolajeva

Žuvėdra

2

Eimantas Kalinauskas-Austėja Pūkaitė

Sūkurys

3

Evaldas Sodeika-Viktorija Kunauskaitė

Kaspinas

4

Dainius Morkūnas-Paulė Giniotaitė

Rid-rito

5

Karolis Daktaras-Rugilė Gudaitė

Žuvėdra

6

Povilas Lašas-Sandra Lipinskaitė

Stella

7-8

Tomas Jankeliūnas-Milda Gecaitė

Žuvėdra

7-8

Motiejus Bagdonas-Gabrielė Brazauskaitė

Promenada

9

Andrius Jarackas-Justina Dailidaitė

Tornado

10

Danas Jakševičius-Monika Sunklodaitė

Rid-rito

11

Egidijus Liaudanskas-Justina Inkrataitė

Promenada

12

Ernestas Meištas-Živilė Vasiliauskaitė

Stella

13

Vilius Stuopelis-Kristina Bogrova

Promenada


 Jauniai II 10 šokių 

 

Vardas, pavardė

Klubas

1

Dominykas Daukšas-Olga Nikolajeva

Žuvėdra

2

Eimantas Kalinauskas-Austėja Pūkaitė

Sūkurys

3

Egidijus Liaudanskas-Justina Inkrataitė

Promenada

4

Evaldas Sodeika-Viktorija Kunauskaitė

Kaspinas

5

Motiejus Bagdonas-Gabrielė Brazauskaitė

Promenada

6

Andrius Jarackas-Justina Dailidaitė

Tornado

7

Dainius Morkūnas-Paulė Giniotaitė

Rid-rito

8

Danas Jakševičius-Monika Sunklodaitė

Rid-rito

9

Tomas Jakeliūnas-Milda Gecaitė

Žuvėdra

10

Darius Remeika-Raminta Untulytė

Šypsena

11

Darius Alunderis-Eglė Laurinavičiūtė

Žuvėdra

12

Liudas Nekrošius-Karolina Balckutė

Šypsena


 Jauniai I ST 

 

Vardas, pavardė

Klubas

1

Taimonas Mažeika-Jekaterina Plikosova

Žuvėdra

2

Simonas Stanevičius-Greta Zaveckaitė

Siluetas

3

Edvardas Racius-Aušra Rimkutė

Žuvėdra

4

Edgaras Baltaragis-Evelina Kalkauskaitė

Rolo

5

Jonas Jurčiukonis-Ugnė Juknaitė

Stella

6

Ligitas Bernatavičius-Jomantė Dapkevičiūtė

Alemana

7

Tadas Zgirskis-Skaistė Ališauskaitė

Sūkurys

8

Justas Jurčiukonis-Ieva Mažeikaitė

Stella

9

Mantas Gailius-Gaida Šidlauskaitė

Sūkurys

10

Liudvikas Glauzeris-Greta Laurinaitytė

Sūkurys


 Jauniai I LA 

 

Vardas, pavardė

Klubas

1

Taimonas Mažeika-Jekaterina Plikosova

Žuvėdra

2

Simonas Stanevičius-Greta Zaveckaitė

Siluetas

3

Edvardas Racius-Aušra Rimkutė

Žuvėdra

4

Jonas Jurčiukonis-Ugnė Juknaitė

Stella

5

Edgaras Baltaragis-Evelina Kalkauskaitė

Rolo

6

Liudas Tamulaitis-Sandra Januševičiūtė

Stella

7

Ligitas Bernatavičius-Jomantė Dapkevičiūtė

Alemana

8

Justas Jurčiukonis-Ieva Mažeikaitė

Stella

9-10

Tadas Zgirskis-Skaistė Ališauskaitė

Sūkurys

9-10

Mantas Gailius-Gaida Šidlauskaitė

Sūkurys


 Jauniai I 10 šokių 

 

Vardas, pavardė

Klubas

1

Taimonas Mažeika-Jekaterina Plikosova

Žuvėdra

2

Edvardas Racius-Aušra Rimkutė

Žuvėdra

3

Simonas Stanevičius-Greta Zaveckaitė

Siluetas

4

Edgaras Baltaragis-Evelina Kalkauskaitė

Rolo

5

Jonas Jurčiukonis-Ugnė Juknaitė

Stella

6

Tadas Zgirskis-Skaistė Ališauskaitė

Sūkurys

7

Jokūbas Venckus-Ieva Konopliovaitė

Ratuto


 Jaunučiai II 8 šokiai 

 

Vardas, pavardė

Klubas

1

Žymantas Kučikas-Gabrielė Žuromskytė

Rumba

2

Julius Bendikas-Jurga Gustaitė

Flamenko

3

Serioža Skripčenko-Augustė Laučytė

Palangos m.

4

Mindaugas Strazdas-Miglė Gverzdytė

Rumba

5

Aurimas Vozgirdas-Ernesta Kiburytė

Šypsena

6

Domantas Perminas-Miglė Klupšaitė

Šypsena

7

Denis Kaminskij-Inga Jurgelevičiūtė

Ratuto

8

Saulius Motužis-Gintarė Butkutė

Palangos m.

9

Domas Sūdžius-Jelena Rudnikevič

Flamenko


 Jaunučiai I 6 šokiai 

 

Vardas, pavardė

Klubas

1

Rytis Kuncė-Agnė Pečeliūnaitė

Rumba

2

Danas Vogulis-Airinė Liesiūtė

Rid-rito

3

Eimantas Savickas-Gabrielė Šarapajevaitė

Rid-rito

4

Augustas Goštautas-Gabrielė Petrevičiūtė

Šypsena

5

Justinas Šerkšnas-Ugnė Pacevičiūtė

Alemana


Rėmėjai