• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Lietuvos čempionai

Suaugusieji ST LRČ

Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas

1

2

Arūnas Bižokas-Edita Daniūtė

Sūkurys

2

3

Donatas Vėželis-Lina Chatkevičiūtė

Sūkurys

3

4

Julius Šeniauskas-Iveta Paurytė

Sūkurys

4

1

Edgaras Saldukas-Giedrė Kukučionytė

Kaspinas

5

7

Alanas Gunko-Julija Pauliukevič

Dileksa

6

6

Grzegorz Brzeszczak-Eglė Sakalauskaitė

Ratuto

7

5

Vilius Ignatavičius-Aistė Vilčinskaitė

Sūkurys

Suaugusieji LA LRČ

Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas

1

1

Andrius Kandelis-Eglė Visockaitė Kandelis

Ratuto

2

9

Justas Kučinskas-Agnė Malinauskaitė

Sūkurys

3

6

Justinas Duknauskas-Karina Jeremian

Dileksa

4

11

Tomas Slausgalvis-Gintarė Bankauskaitė

Sūkurys

5

2

Šarūnas Greblikas-Viktorija Horeva

Ratuto

6

10

Gediminas Grigonis-Justina Žemaitytė

Sūkurys

7

7

Alanas Gunko-Julija Pavliukevič

Dileksa

8

3

Sergej Jerpiliov-Katerina Voropaj

Ratuto

Suaugusieji 10š. LRČ

Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas

1

3

Tomas Slausgalvis-Gintarė Bankauskaitė

Sūkurys

2

2

Alanas Gunko-Julija Valiukevič

Dileksa

3

1

Dainius Dimša-Simona Mitkutė

Mida

Senjorai ST LRČ

Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas

1

1

Stanislovas Karčiauskas-Laimutė Karčiauskienė

Vijūnas

2

7

Linas Steponavičius-Laimutė Steponavičienė

Palangos Moksleivių

3

2

Mečislovas Komaras-Rasa Grigoraitienė

Tornado

4

6

Stanislovas Česonis-Edita Simonaitienė

Atžalynas

5

5

Darius Navasaitis-Rita Navasaitienė

Pilėnai

6

3

Alanas Magyla-Aurelija Radimonienė

Vilnis

7

4

Artūras Pultinevičius-Daiva Pultinevičienė

Pilėnai

Jaunimas ST LRČ

Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas

1

8

Imantas Joneckis-Martyna Mickutė

Žuvėdra

2

1

Evaldas Sodeika-Viktorija Kunauskaitė

Kaspinas

3

13

Eimantas Kalinauskas-Alisa Samoilova

Sūkurys

4

14

Valerijus Osadčenko-Olga Osadčenko

Sūkurys

5

2

Dainius Mikolaitis-Ieva Žukauskaitė

Kaspinas

6

11

Egidijus Liaudanskas-Justina Inkrataitė

Promenada

7

3

Roman Pankov-Milda Briedytė

Lithuania

8

4

Andrius Jarackas-Agnė Šatkauskaitė

Dileksa

9-11

5

Liudas Nekrošius-Karolina Balckutė

Šypsena

9-11

12

Motiejus Bagdonas-Kristina Bagrova

Promenada

9-11

18

Darius Remeika-Raminta Untulytė

Šypsena

12

15

Karolis Girdvainis-Laura Liūdžiūtė

Sūkurys

13

16

Vytautas Dūdėnas-Lina Gesevičiūtė

Rid-rito

14

9

Ignas Eringis-Aušra Rimkutė

Žuvėdra

15

17

Aleksandras Kerpauskas-Ugnė Bendikaitė

Kaspinas

Jaunimas LA LRČ

Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas

1

1

Mantas Vaškelis-Justina Dailidaitė

Ratuto

2

2

Artūras Vilkonecas-Ala Karpenko

Ratuto

3

5

Dainius Mikolaitis-Ieva Žukauskaitė

Kaspinas

4

18

Valerijus Osadčenko-Olga Osadčenko

Sūkurys

5

4

Evaldas Sodeika-Viktorija Kunauskaitė

Kaspinas

6

6

Liudas Nekrošius-Karolina Balckutė

Šypsena

7

11

Tomas Jankeliūnas-Milda Meškytė

Žuvėdra

8

16

Egidijus Liaudanskas-Justina Inkrataitė

Promenada

9

19

Rimvydas Černajus-Vaida Šerkšnaitė

Sūkurys

10

17

Motiejus Bagdonas-Kristina Bagrova

Promenada

11

7

Aurimas Ežerskis-Raminta Burbulytė

Šypsena

12

12

Šarūnas Šiaučiulis-Eglė Laurinavičiūtė

Žuvėdra

13

13

Ignas Eringis-Aušra Rimkutė

Žuvėdra

14

22

Povilas Lašas-Rūta Ramanauskaitė

Stella

15

15

Vilius Stuopelis-Agnė Vasilkevičiūtė

Promenada

16

10

Deividas Užkurys-Anastasija Mišarina

Bonus

17

14

Artūras Kalniūnas-Indrė Migonytė

Mambo

18

20

Evaldas Račys-Monika Šmigelskytė

Stella

19

21

Eduardas Šišmanjan-Ada Simonaitytė

Stella

Jaunimas 10š. LRČ

Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas

1

4

Evaldas Sodeika-Viktorija Kunauskaitė

Kaspinas

2

6

Dainius Mikolaitis-Ieva Žukauskaitė

Kaspinas

3

12

Valerijus Osadčenko-Olga Osadčenko

Sūkurys

4

7

Egidijus Liaudanskas-Justina Inkrataitė

Promenada

5

17

Liudas Nekrošius-Karolina Balckutė

Šypsena

6

8

Motiejus Bagdonas-Kristina Bagrova

Promenada

7

3

Ignas Eringis-Aušra Rimkutė

Žuvėdra

8

9

Vilius Stuopelis-Agnė Vasilkevičiūtė

Promenada

9

11

Eugenijus Vyprickis-Gabrielė Arbočiūtė

Ratuto

10-11

10

Liudas Meškauskas-Eglė Kalėdaitė

Mida-Tvistas

10-11

13

Tomas Jonaitis-Ignė Rėklaitytė

Alemana

12

16

Vytautas Vizbaras-Monika Gedgaudaitė

Svaja

13

15

Evaldas Kiškūnas-Lina Tuleikytė

Tvistas

14

14

Deividas Užkurys-Anastasija Mišarina

Bonus

15

2

Laurynas Krasauskas-Greta Jurjonaitė

Merengo

16

1

Tadas Kėkys-Agnė Kaubrytė

Merengo


Jauniai I ST LRČ

Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas

1

3

Ligitas Bernatavičius-Eglė Valentaitė

Alemana

2

5

Žymantas Kučikas-Miglė Gverzdytė

Rumba

3

8

Jokūbas Narkus-Kristina Rabecaitė

Palangos Moksleivių

4

7

Julius Bendikas-Jurga Gustaitė

Flamenko

5

2

Tauras Tunyla-Domantė Stankevičiūtė

Merengo

6

1

Edgaras Brazas-Kotryna Petrošiūtė

Tornado

7

4

Domas Miliūnas-Jogailė Petrauskaitė

Kalniečiai

Jauniai I LA LRČ

Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas

1

3

Ligitas Bernatavičius-Eglė Valentaitė

Alemana

2

8

Jokūbas Narkus-Kristina Rabecaitė

Palangos Moksleivių

3

4

Žymantas Kučikas-Miglė Gverzdytė

Rumba

4

7

Julius Bendikas-Jurga Gustaitė

Flamenko

5

2

Tauras Tunyla-Domantė Stankevičiūtė

Merengo

6

1

Edgaras Brazas-Kotryna Petrošiūtė

Tornado

7

6

Domas Miliūnas-Jogailė Petrauskaitė

Kalniečiai

Jauniai I 10š. LRČ

Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas

1

3

Jokūbas Narkus-Kristina Rabecaitė

Palangos Moksleivių

2

2

Julius Bendikas-Jurga Gustaitė

Flamenko

3

5

Donatas Mankevičius-Goda Ročytė

Rumba

4

1

Tauras Tunyla-Domantė Stankevičiūtė

Merengo

5

6

Silvestras Koroliovas-Evelina Butkaitė

Juventos

Jauniai II ST LRČ

Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas

1

8

Edvardas Racius-Jakaterina Plikosova

Žuvėdra

2

9

Taimonas Mažeika-Jana Demenok

Žuvėdra

3

11

Edgaras Baltaragis-Evelina Kalkauskaitė

Rolo

4

13

Liudvikas Glauzeris-Greta Laurinaitytė

Sūkurys

5

12

Tadas Zgirskis-Skaistė Ališauskaitė

Sūkurys

6

1

Aleksej Pavšukov-Raminta Aukštuolytė

Dileksa

7

10

Ernestas Monginas-Vaida Lukauskaitė

Žuvėdra

8

2

Rolandas Beržinis-Ingrida Kisieliūtė

Dileksa

9

5

Vytautas Viluckis-Elena Milinauskytė

Merengo

10

3

Justas Morkūnas-Laura Uspaskich

Vilnis

11

14

Marius Razma-Ernesta Balčiūnaitė

Bonus

12

7

Aristinas Guogis-Vitautė Vareikaitė

Bonus

13

15

Rytis Kalinauskas-Lina Žizdrytė

Alemanda

Jauniai II LA LRČ

Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas

1

9

Edvardas Racius-Jakaterina Plikosova

Žuvėdra

2

10

Taimonas Mažeika-Jana Demenok

Žuvėdra

3

12

Edgaras Baltaragis-Evelina Kalkauskaitė

Rolo

4

11

Ernestas Monginas-Vaida Lukauskaitė

Žuvėdra

5

15

Justas Jurčiukonis-Ieva Mažeikaitė

Stella

6

16

Jonas Jurčiukonis-Sandra Januševičiūtė

Stella

7

1

Aleksej Pavšukov-Raminta Aukštuolytė

Dileksa

8-9

5

Vytautas Viluckis-Elena Milinauskytė

Merengo

8-9

14

Rolandas Beržinis-Ingrida Kisieliūtė

Dileksa

10

8

Marius Razma-Ernesta Balčiūnaitė

Bonus

11-12

7

Aristinas Guogis-Vitautė Vareikaitė

Bonus

11-12

13

Liudvikas Glauzeris-Greta Laurinaitytė

Sūkurys

Jauniai II 10š. LRČ

Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas

1

6

Edvardas Racius-Jakaterina Plikosova

Žuvėdra

2

7

Taimonas Mažeika-Jana Demenok

Žuvėdra

3

9

Edgaras Baltaragis-Evelina Kalkauskaitė

Rolo

4

12

Simonas Stanevičius-Ieva Konopliovaitė

Alemanda

5

8

Ernestas Monginas-Vaida Lukauskaitė

Žuvėdra

6

5

Liudvikas Glauzeris-Greta Laurinaitytė

Sūkurys

7

16

Lukas Petkevičius-Mona Vinklerytė

Šypsena

8

10

Aleksej Pavšukov-Raminta Aukštuolytė

Dileksa

9

3

Vytautas Viluckis-Elena Milinauskytė

Merengo

10

1

Aidas Daukšas-Dovilė Šutaitė

Merengo

11

14

Marius Razma-Ernesta Balčiūnaitė

Bonus

12

15

Aristinas Guogis-Vitautė Vareikaitė

Bonus

13-14

2

Martynas Kaubrys-Gintarė Kesminaitė

Merengo

13-14

13

Kazimieras Žukauskas-Laura Kupstaitė

Flamenko

Jaunučiai I E6 LRČ

Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas

1

6

Tomas Mema-Goda Dagytė

Rumba

2

4

Karolis Stanynas-Kamilė Giedrikaitė

Rumba

3

5

Kristupas Skruzdys-Agnė Pinauskaitė

Rumba

4

7

Gytis Marozas-Gerda Mickevičiūtė

Rid-rito

5

1

Mantas Milkevičius-Ieva Petuškaitė

Alemana

6

8

Vilius Baltušis-Raminta Ruzgaitytė

Flamenko

7

3

Vladislavas Volkovas-Kristina Raugaitė

Šiaulių Volta

8

2

Edvardas Žilinskas-Paula Bakanavičiūtė

Alemana

Jaunučiai II D LRČ

Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas

1

11

Serioža Skripčenko-Goda Zajauskaitė

Palangos Moksleivių

2

4

Rytis Kuncė-Agnė Pečeliūnaitė

Rumba

3

2

Mantas Kirvelis-Ieva Jasaitė

Siluetas

4

1

Mindaugas Martinaitis-Gabrielė Plekavičiūtė

Šypsena

5

13

Eimantas Savickas-Gabrielė Šarapajevaitė

Rid-rito

6

14

Lukas Morkūnas-Gabija Vasiliauskaitė

Rid-rito

7

8

Karolis Beržinis-Gintarė Valaitytė

Mida

8

9

Tautvydas Baranauskas-Viktorija Kaminskaitė

Mida

9

12

Lukas Jokopas-Ieva Riepšaitė

Spindulys

10-11

7

Domantas Balčiūnas-Roberta Kalibataitė

Flamenko

10-11

10

Deividas Simaška-Dominyka Narbutaitė

Duetas

12

5

Julius Meškauskas-Deimantė Galalytė

Flamenko

13

15

Matas Banevičius-Julija Banevičiūtė

Stella

14

6

Albertas Basovas-Augustė Mažilytė

Flamenko


Rėmėjai