• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Lietuvos čempionai

Jaunučiai I E6

Vieta

Vardas, pavardė

Kolektyvas

1

Dominykas Garbaniauskas-Eglė Bertulytė

Žuvėdra(Klaipėda)

2

Džiugas Juzėnas-Vakarė Vyšniauskaitė

Rumba(Panevėžys)

3

Arnas Kalibatas-Patricija Janulevičiūtė

Flamenko(Kaunas)

4

Domantas Razgaitis-Eva Puplevičiūtė

Promenada(Klaipėda)

5

Justas Zagurskas-Austėja Milkevičiūtė

Alemana(Alytus)

6

Paulius Krampalcas-Meda Šašytė

Rid-rito(Panevėžys)

 Jaunučiai II D

Vieta

Vardas, pavardė

Kolektyvas

1

Tomas Meema-Goda Dagytė

Rumba(Panevėžys)

2

Vilius Baltušis-Raminta Ruzgaitytė

Sūkurys(Kaunas)

3

Karolis Stanynas-Kamilė Giedrikaitė

Rumba(Panevėžys)

4

Vytautas Šeputis-Erika Abramova

Žingsnis(Klaipėda)

5

Simonas Holcmann-Simonija Kelpšaitė

Žingsnis(Klaipėda)

6

Justas Skara-Gintarė Martinėnaitė

Ritmas(Kretinga)

7

Titas Morkūnas-Dovilė Šidlauskaitė

Rumba(Panevėžys)

8

Vykintas Širmas-Gytė Bliudžiutė

Spindulys(Mažeikiai - Tauragė)

9

Mantas Milkevičius-Ieva Petuškaitė

Alemana(Alytus)

10

Edvardas Žilinskas-Paula Bakanavičiūtė

Alemana(Alytus)

11

Gytis Marozas-Gerda Mickevičiūtė

Rid-rito(Panevėžys)

12

Gytis Čižikas-Gerda Venskaitytė

Flamenko(Kaunas)

13

Edas Čeikauskas-Goda Šiugždinytė

Duetas(Kaunas)

14

Rytis Žalinkevičius-Karina Jaščimskytė

Rid-rito(Panevėžys)

15-16

Marius Ilčiukas-Gerda Padriezaitė

Flamenko(Kaunas)

15-16

Matas Klupšas-Rūta Petkauskaitė

Šypsena(Šiauliai)

17

Arnas Zamulskis-Kamilė Puidokaitė

Flamenko(Kaunas)

18

Simonas Štreimikis-Gustė Sabaliauskaitė

Duetas(Kaunas)

Jauniai I LA

Vieta

Vardas, pavardė

Klasė - Kolektyvas

1

Sergejus Skripčenko-Goda Zajauskaitė

Palangos Moksleivių(Palanga)

2

Tomas Fainšil-Akvilė Sinkevičiūtė

Santaka(Kaunas)

3

Dominykas Granskas-Kotryna Petrošiūtė

Dileksa(Vilnius)

4

Tautvydas Baranauskas-Rugilė Bliujūtė

Mida(Kaunas)

5

Deividas Simaška-Dominyka Narbutaitė

Duetas(Kaunas)

6

Mindaugas Martinaitis-Iveta Mifstochovaitė

Šypsena(Šiauliai)

7

Lukas Šlekys-Gabrielė Siriūnaitė

Santaka(Kaunas)

8

Kristupas Buzys-Kristina Antanaitytė

Šypsena(Šiauliai)

9

Lukas Morkūnas-Gabija Vasiliauskaitė

Žuvėdra-Ridrito(Klaipėda-Panevėžys)

10

Julius Meškauskas-Justė Bučiūnaitė

Flamenko(Kaunas)

11

Domantas Balčiūnas-Roberta Kalibataitė

Flamenko(Kaunas)

 Jauniai II LA

Vieta

Vardas, pavardė

Klasė - Kolektyvas

1

Ligitas Bernatavičius-Eglė Valentaitė

Alemana(Alytus)

2

Martynas Rimkus-Elina Muceniece

Žuvėdra(Klaipėda)

3

Julius Bendikas-Jurga Gustaitė

Flamenko(Kaunas)

4

Jokūbas Laukaitis-Patricija Belousova

Siluetas-Tornado(Vilnius)

5

Edgaras Brazas-Laurita Stasiūnaitė

Ratuto ir gimnast.m.(Vilnius)

6

Jokūbas Narkus-Ieva Milaševičiūtė

Palangos Moksleivių(Palanga)

7

Mantas Kirvelis-Svetlana Azarova

Siluetas-Tornado(Vilnius)

8

Mindaugas Strazdas-Rusnė Glinskytė

Rid-rito(Panevėžys)

9

Silvestras Koroliovas-Evelina Butkaitė

Juventos(Vilnius)

10

Aidas Reigis-Kamilė Šukevičiūtė

Kaspinas(Kaunas)

11

Matas Norkus-Kristina Vonžodaitė

Promenada-Merengo(Klaipėda)

Jaunimas LA

Vieta

Vardas, pavardė

Klasė - Kolektyvas

1

Edvardas Racius-Jakaterina Plikosova

Žuvėdra(Klaipėda)

2

Liudas Tamulaitis-Ieva Konopliovaitė

Ratuto ir gimnast.m.(Vilnius)

3

Liudas Nekrošius-Dovilė Nekrošiūtė

Šypsena(Šiauliai)

4

Danas Jakševičius-Monika Vezbergaitė

Rid-rito(Panevėžys)

5

Edgaras Baltaragis-Evelina Kalkauskaitė

Rolo(Kaunas)

6

Motiejus Bagdonas-Justina Inkrataitė

Promenada(Klaipėda)

7

Lukas Petkevičius-Mona Vinklerytė

Šypsena(Šiauliai)

8

Jokūbas Venckus-Aistė Burnytė

Ratuto ir gimnast.m.(Vilnius)

9

Ernestas Monginas-Vaida Lukauskaitė

Žuvėdra(Klaipėda)

10

Joris Sangavičius-Gabija Venskutė

Palangos Moksleivių(Palanga)

11

Mantas Aksenavičius-Paulina Aksenavičiūtė

Žuvėdra(Klaipėda)

12

Deividas Užkurys-Anastasija Mišarina

Bonus(Jonava)

13

Rolandas Beržinis-Ingrida Kisieliūtė

Dileksa(Vilnius)

14

Povilas Lašas-Monika Šmigelskytė

Stella(Kaunas)

15

Artūras Kalniūnas-Živilė Vasiliauskaitė

Mambo(Kaunas)

16

Žygimantas Labanauskas-Gaida Šidlauskaitė

Sūkurys(Kaunas)

17

Liudas Meškauskas-Eglė Straleckaitė

Mida-Tvistas(Kaunas)

18

Laurynas Kubilius-Ieva Marija Stauskytė

Sūkurys-Mida(Kaunas)

19

Tomas Akstinas-Sigita Belickaitė

Alemanda(Vilnius)

20-21

Vytautas Vizbaras-Monika Gedgaudaitė

Svaja(Kaunas)

20-21

Evaldas Kiškūnas-Ugnė Bendikaitė

Tvistas(Kaunas)

22-23

Eduardas Šišmanjan-Ernesta Balčiūnaitė

Stella(Kaunas)

22-23

Mindaugas Padagas-Ieva Vyšniauskaitė

Promenada-Merengo(Klaipėda)

24-26

Darius Ivanovas-Agnė Valiukevičiūtė

Vilnis(Kėdainiai)

24-26

Arturas Rulis-Indrė Kučinskaitė

Reveransas(Elektrėnai)

24-26

Mindaugas Karsokas-Gintarė Kelbauskaitė

Dileksa(Vilnius)

 Suaugusieji LA

Vieta

Vardas, pavardė

Klasė - Kolektyvas

1

Justinas Duknauskas-Karina Eremian

Dileksa(Vilnius)

2

Justas Kučinskas-Agnė Malinauskaitė

Sūkurys(Kaunas)

3

Gediminas Grigonis-Justina Žemaitytė

Sūkurys(Kaunas)

4

Mantas Vaškelis-Justina Dailidaitė

Ratuto ir gimnast.m.(Vilnius)

5

Tomas Slausgalvis-Gintarė Bankauskaitė

Sūkurys(Kaunas)

6

Valerijus Osadčenko-Olga Osadčenko

Sūkurys(Kaunas)

7

Šarūnas Šiaučiulis-Karolina Balckutė

Žuvėdra(Klaipėda)

8

Dominykas Daukšas-Dovilė Šutaitė

Promenada(Klaipėda)

9

Rimvydas Černajus-Rūta Ramanauskaitė

Sūkurys(Kaunas)

10

Šarūnas Saltonas-Beata Skaisgirytė

Stella(Kaunas)

11

Sergejus Maiboroda-Eglė Kalėdaitė

Sūkurys-Mida(Kaunas)

12

Nerijus Jasaitis-Rolanda Maniuskaite

Sūkurys(Kaunas)

13

Donatas Bandzevičius-Dovilė Janonytė

Stella(Kaunas)

14

Vytautas Mackonis-Ieva Jasiūnaitė

Ratuto ir gimnast.m.(Vilnius)

Jauniai I ST

Vieta

Vardas, pavardė

Klasė - Kolektyvas

1

Sergejus Skripčenko-Goda Zajauskaitė

Palangos Moksleivių(Palanga)

2

Dominykas Granskas-Kotryna Petrošiūtė

Dileksa(Vilnius)

3

Tomas Fainšil-Akvilė Sinkevičiūtė

Santaka(Kaunas)

4

Danas Vogulis-Gabrielė Šarapajevaitė

Rid-rito(Panevėžys)

5

Lukas Šlekys-Gabrielė Siriūnaitė

 Santaka(Kaunas)

6

Justas Girdvainis-Ieva Riepšaitė

Spindulys(Mažeikiai - Tauragė)

7

Mindaugas Martinaitis-Iveta Mifstochovaitė

Šypsena(Šiauliai)

8

Tautvydas Baranauskas-Rugilė Bliujūtė

Mida(Kaunas)

9

Julius Meškauskas-Justė Bučiūnaitė

Flamenko(Kaunas)

10

Domantas Balčiūnas-Roberta Kalibataitė

Flamenko(Kaunas)

Jauniai II ST

Vieta

Vardas, pavardė

Klasė - Kolektyvas

1

Ligitas Bernatavičius-Eglė Valentaitė

Alemana(Alytus)

2

Julius Bendikas-Jurga Gustaitė

Flamenko(Kaunas)

3

Mindaugas Strazdas-Rusnė Glinskytė

Rid-rito(Panevėžys)

4

Žymantas Kučikas-Agnė Pečeliūnaitė

Rumba(Panevėžys)

5

Jokūbas Narkus-Ieva Milaševičiūtė

Palangos Moksleivių(Palanga)

6

Jokūbas Laukaitis-Patricija Belousova

Siluetas-Tornado(Vilnius)

7

Giedrius Martynaitis-Viktorija Rakūnaitė

Sūkurys(Kaunas)

8

Martynas Rimkus-Elina Muceniece

Žuvėdra(Klaipėda)

9

Mantas Kirvelis-Svetlana Azarova

Siluetas-Tornado(Vilnius)

10

Paulius Staponkus-Viktorija Raugaitė

Šiaulių Volta(Šiauliai)

11

Silvestras Koroliovas-Evelina Butkaitė

Juventos(Vilnius)

12

Edvin Judicki-Kamilia Droždž

Juventos(Vilnius)

13

Andrius Lukauskas-Aušra Armanavičiūtė

Sūkurys(Kaunas)

Jaunimas ST

Vieta

Vardas, pavardė

Klasė - Kolektyvas

1

Edvardas Racius-Jakaterina Plikosova

Žuvėdra(Klaipėda)

2

Rolanas Stankūnas-Urtė Januškevičiūtė

Kaspinas(Kaunas)

3

Edgaras Baltaragis-Evelina Kalkauskaitė

Rolo(Kaunas)

4

Motiejus Bagdonas-Justina Inkrataitė

Promenada(Klaipėda)

5

Tadas Zgirskis-Skaistė Ališauskaitė

Sūkurys(Kaunas)

6

Vytautas Viluckis-Domantė Stankevičiūtė

Promenada(Klaipėda)

7

Rolandas Beržinis-Ingrida Kisieliūtė

Dileksa(Vilnius)

8

Žygimantas Labanauskas-Gaida Šidlauskaitė

Sūkurys(Kaunas)

9-10

Ernestas Monginas-Vaida Lukauskaitė

Žuvėdra(Klaipėda)

9-10

Liudas Nekrošius-Dovilė Nekrošiūtė

Šypsena(Šiauliai)

11

Evaldas Kiškūnas-Ugnė Bendikaitė

Tvistas(Kaunas)

12

Romas Alijevas-Ugnė Juknaitė

Sūkurys(Kaunas)

13

Laurynas Kubilius-Ieva Marija Stauskytė

Sūkurys-Mida(Kaunas)

14

Liudas Meškauskas-Eglė Straleckaitė

Mida-Tvistas(Kaunas)

15

Tautvydas Sinkevičius-Egidija Kalinauskaitė

Santaka(Kaunas)

16-17

Arturas Rulis-Indrė Kučinskaitė

Reveransas(Elektrėnai)

16-17

Rytis Urbanskas-Živilė Meškauskaitė

Flamenko(Kaunas)

18

Darius Ivanovas-Agnė Valiukevičiūtė

Vilnis(Kėdainiai)

19

Paulius Daniūnas-Agnė Vitkauskaitė

Reveransas(Elektrėnai)

20

Aristinas Guogis-Vitautė Vareikaitė

Bonus(Jonava)

Suaugusieji ST

Vieta

Vardas, pavardė

Klasė - Kolektyvas

1

Donatas Vėželis-Lina Chatkevičiūtė

Sūkurys(Kaunas)

2

Vaidotas Lacitis-Veronika Golodneva

Dileksa-Sūkuris(Vilnius-Kaunas)

3

Edgaras Saldukas-Giedrė Kukučionytė

Kaspinas(Kaunas)

4

Eimantas Kalinauskas-Greta Laurinaitytė

Sūkurys(Kaunas)

5

Evaldas Sodeika-Ieva Žukauskaitė

Kaspinas(Kaunas)

6

Valerijus Osadčenko-Olga Osadčenko

Sūkurys(Kaunas)

7-8

Dominykas Daukšas-Dovilė Šutaitė

Promenada(Klaipėda)

7-8

Andrius Jarackas-Agnė Šatkauskaitė

Dileksa(Vilnius)

9

Aleksandras Kerpauskas-Lina Tuleikytė

Kaspinas(Kaunas)

10

Simas Grincevičius-Karina Kazakova

Svaja(Kaunas)

Senjorai ST

Vieta

Vardas, pavardė

Kolektyvas

1

Linas Steponavičius-Laimutė Steponavičienė

Palangos Moksleivių(Palanga)

2

Stanislovas Česonis-Edita Simonaitienė

Kaspinas(Kaunas)

3

Darius Navasaitis-Rita Navasaitienė

Solo(Birštonas)

4

Alanas Magyla-Aurelija Radimonienė

Vilnis(Kėdainiai)

5

Arūnas Šeižys-Dainora Šeižienė

Palangos Moksleivių(Palanga)


Rėmėjai