• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Lietuvos čempionai

 

Lietuvos čempionatas 2008

29. Senjorai ST

2008 m. vasaris 17 d.

 

Vieta

Vardas, pavardė

Kolektyvas

 

1

Linas Steponavičius-Laimutė Steponavičienė

Palangos Moksleivių(Palanga)

 

2

Stanislovas Česonis-Edita Simonaitienė

Kaspinas(Kaunas)

 

3

Darius Navasaitis-Rita Navasaitienė

Solo(Birštonas)

 

4

Alanas Magyla-Aurelija Radimonienė

Vilnis(Kėdainiai)

 

5

Arūnas Šeižys-Dainora Šeižienė

Palangos Moksleivių(Palanga)

 

 

 

Lietuvos čempionatas 2008

28. Suaugusieji ST

2008 m. vasaris 17 d.

 

Vieta

Vardas, pavardė

Klasė - Kolektyvas

 

1

Donatas Vėželis-Lina Chatkevičiūtė

S klasė - Sūkurys(Kaunas)

 

2

Vaidotas Lacitis-Veronika Golodneva

S klasė - Dileksa-Sūkuris(Vilnius-Kaunas)

 

3

Edgaras Saldukas-Giedrė Kukučionytė

S klasė - Kaspinas(Kaunas)

 

4

Eimantas Kalinauskas-Greta Laurinaitytė

A klasė - Sūkurys(Kaunas)

 

5

Evaldas Sodeika-Ieva Žukauskaitė

A klasė - Kaspinas(Kaunas)

 

6

Valerijus Osadčenko-Olga Osadčenko

A klasė - Sūkurys(Kaunas)

 

7-8

Dominykas Daukšas-Dovilė Šutaitė

 Promenada(Klaipėda)

 

7-8

Andrius Jarackas-Agnė Šatkauskaitė

 Dileksa(Vilnius)

 

9

Aleksandras Kerpauskas-Lina Tuleikytė

 Kaspinas(Kaunas)

 

10

Simas Grincevičius-Karina Kazakova

 Svaja(Kaunas)

 

 

 

Lietuvos čempionatas 2008

14. Suaugusieji LA

2008 m. vasaris 17 d.

 

Vieta

Vardas, pavardė

Klasė - Kolektyvas

 

1

Justinas Duknauskas-Karina Eremian

S klasė - Dileksa(Vilnius)

 

2

Justas Kučinskas-Agnė Malinauskaitė

S klasė - Sūkurys(Kaunas)

 

3

Gediminas Grigonis-Justina Žemaitytė

S klasė - Sūkurys(Kaunas)

 

4

Mantas Vaškelis-Justina Dailidaitė

S klasė - Ratuto ir gimnast.m.(Vilnius)

 

5

Tomas Slausgalvis-Gintarė Bankauskaitė

S klasė - Sūkurys(Kaunas)

 

6

Valerijus Osadčenko-Olga Osadčenko

A klasė - Sūkurys(Kaunas)

 

7

Šarūnas Šiaučiulis-Karolina Balckutė

A klasė - Žuvėdra(Klaipėda)

 

8

Dominykas Daukšas-Dovilė Šutaitė

A klasė - Promenada(Klaipėda)

 

9

Rimvydas Černajus-Rūta Ramanauskaitė

 Sūkurys(Kaunas)

 

10

Šarūnas Saltonas-Beata Skaisgirytė

 Stella(Kaunas)

 

11

Sergejus Maiboroda-Eglė Kalėdaitė

 Sūkurys-Mida(Kaunas)

 

12

Nerijus Jasaitis-Rolanda Maniuskaite

 Sūkurys(Kaunas)

 

13

Donatas Bandzevičius-Dovilė Janonytė

 Stella(Kaunas)

 

14

Vytautas Mackonis-Ieva Jasiūnaitė

 Ratuto ir gimnast.m.(Vilnius)

 

 

 

Lietuvos 10 šokių čempionatas 2008

11. Suaugusieji

2008 m. kovo 30 d.

 

Vieta

Vardas, pavardė

Kolektyvas

 

1

Tomas Slausgalvis-Gintarė Bankauskaitė

Sūkurys(Kaunas)

 

2

Evaldas Sodeika-Ieva Žukauskaitė

Kaspinas(Kaunas)

 

3

Valerijus Osadčenko-Olga Osadčenko

Sūkurys(Kaunas)

 

4

Dominykas Daukšas-Dovilė Šutaitė

Promenada(Klaipėda)

 

5

Aleksandras Kerpauskas-Lina Tuleikytė

Kaspinas(Kaunas)

 

6

Simas Grincevičius-Karina Kazakova

Svaja(Kaunas)

 

 

 

Lietuvos čempionatas 2008

27. Jaunimas ST

2008 m. vasaris 17 d.

 

Vieta

Vardas, pavardė

Klasė - Kolektyvas

 

1

Edvardas Racius-Jakaterina Plikosova

A klasė - Žuvėdra(Klaipėda)

 

2

Rolanas Stankūnas-Urtė Januškevičiūtė

A klasė - Kaspinas(Kaunas)

 

3

Edgaras Baltaragis-Evelina Kalkauskaitė

A klasė - Rolo(Kaunas)

 

4

Motiejus Bagdonas-Justina Inkrataitė

A klasė - Promenada(Klaipėda)

 

5

Tadas Zgirskis-Skaistė Ališauskaitė

A klasė - Sūkurys(Kaunas)

 

6

Vytautas Viluckis-Domantė Stankevičiūtė

A klasė - Promenada(Klaipėda)

 

7

Rolandas Beržinis-Ingrida Kisieliūtė

B klasė - Dileksa(Vilnius)

 

8

Žygimantas Labanauskas-Gaida Šidlauskaitė

B klasė - Sūkurys(Kaunas)

 

9-10

Ernestas Monginas-Vaida Lukauskaitė

B klasė - Žuvėdra(Klaipėda)

 

9-10

Liudas Nekrošius-Dovilė Nekrošiūtė

B klasė - Šypsena(Šiauliai)

 

11

Evaldas Kiškūnas-Ugnė Bendikaitė

B klasė - Tvistas(Kaunas)

 

12

Romas Alijevas-Ugnė Juknaitė

B klasė - Sūkurys(Kaunas)

 

13

Laurynas Kubilius-Ieva Marija Stauskytė

 Sūkurys-Mida(Kaunas)

 

14

Liudas Meškauskas-Eglė Straleckaitė

 Mida-Tvistas(Kaunas)

 

15

Tautvydas Sinkevičius-Egidija Kalinauskaitė

 Santaka(Kaunas)

 

16-17

Arturas Rulis-Indrė Kučinskaitė

 Reveransas(Elektrėnai)

 

16-17

Rytis Urbanskas-Živilė Meškauskaitė

 Flamenko(Kaunas)

 

18

Darius Ivanovas-Agnė Valiukevičiūtė

 Vilnis(Kėdainiai)

 

19

Paulius Daniūnas-Agnė Vitkauskaitė

 Reveransas(Elektrėnai)

 

20

Aristinas Guogis-Vitautė Vareikaitė

 Bonus(Jonava)

 

 

 

Lietuvos čempionatas 2008

13. Jaunimas LA

2008 m. vasaris 17 d.

 

Vieta

Vardas, pavardė

Klasė - Kolektyvas

 

1

Edvardas Racius-Jakaterina Plikosova

S klasė -Žuvėdra(Klaipėda)

 

2

Liudas Tamulaitis-Ieva Konopliovaitė

A klasė - Ratuto ir gimnast.m.(Vilnius)

 

3

Liudas Nekrošius-Dovilė Nekrošiūtė

A klasė - Šypsena(Šiauliai)

 

4

Danas Jakševičius-Monika Vezbergaitė

A klasė - Rid-rito(Panevėžys)

 

5

Edgaras Baltaragis-Evelina Kalkauskaitė

A klasė - Rolo(Kaunas)

 

6

Motiejus Bagdonas-Justina Inkrataitė

A klasė - Promenada(Klaipėda)

 

7

Lukas Petkevičius-Mona Vinklerytė

A klasė - Šypsena(Šiauliai)

 

8

Jokūbas Venckus-Aistė Burnytė

A klasė - Ratuto ir gimnast.m.(Vilnius)

 

9

Ernestas Monginas-Vaida Lukauskaitė

B klasė - Žuvėdra(Klaipėda)

 

10

Joris Sangavičius-Gabija Venskutė

B klasė - Palangos Moksleivių(Palanga)

 

11

Mantas Aksenavičius-Paulinad Aksenavičiūtė

B klasė - Žuvėdra(Klaipėda)

 

12

Deividas Užkurys-Anastasija Mišarina

B klasė - Bonus(Jonava)

 

13

Rolandas Beržinis-Ingrida Kisieliūtė

B klasė - Dileksa(Vilnius)

 

14

Povilas Lašas-Monika Šmigelskytė

B klasė - Stella(Kaunas)

 

15

Artūras Kalniūnas-Živilė Vasiliauskaitė

B klasė - Mambo(Kaunas)

 

16

Žygimantas Labanauskas-Gaida Šidlauskaitė

B klasė - Sūkurys(Kaunas)

 

17

Liudas Meškauskas-Eglė Straleckaitė

 Mida-Tvistas(Kaunas)

 

18

Laurynas Kubilius-Ieva Marija Stauskytė

 Sūkurys-Mida(Kaunas)

 

19

Tomas Akstinas-Sigita Belickaitė

 Alemanda(Vilnius)

 

20-21

Vytautas Vizbaras-Monika Gedgaudaitė

 Svaja(Kaunas)

 

20-21

Evaldas Kiškūnas-Ugnė Bendikaitė

 Tvistas(Kaunas)

 

22-23

Eduardas Šišmanjan-Ernesta Balčiūnaitė

 Stella(Kaunas)

 

22-23

Mindaugas Padagas-Ieva Vyšniauskaitė

 Promenada-Merengo(Klaipėda)

 

24-26

Darius Ivanovas-Agnė Valiukevičiūtė

 Vilnis(Kėdainiai)

 

24-26

Arturas Rulis-Indrė Kučinskaitė

 Reveransas(Elektrėnai)

 

24-26

Mindaugas Karsokas-Gintarė Kelbauskaitė

 Dileksa(Vilnius)

 

 

 

Lietuvos 10 šokių čempionatas 2008

9. Jaunimas

2008 m. kovo 30 d.

 

Vieta

Vardas, pavardė

Kolektyvas

 

1

Edgaras Baltaragis-Evelina Kalkauskaitė

Rolo(Kaunas)

 

2

Motiejus Bagdonas-Justina Inkrataitė

Promenada(Klaipėda)

 

3

Rolanas Stankūnas-Urtė Januškevičiūtė

Kaspinas(Kaunas)

 

4

Rolandas Beržinis-Ingrida Kisieliūtė

Dileksa(Vilnius)

 

5

Žygimantas Labanauskas-Gaida Šidlauskaitė

Sūkurys(Kaunas)

 

6

Ernestas Monginas-Vaida Lukauskaitė

Žuvėdra(Klaipėda)

 

7

Liudas Meškauskas-Eglė Straleckaitė

Mida-Tvistas(Kaunas)

 

8

Evaldas Kiškūnas-Ugnė Bendikaitė

Tvistas(Kaunas)

 

9

Lukas Dambrauskas-Miglė Klupšaitė

Šypsena(Šiauliai)

 

10

Mantas Kvietkus-Ieva Pocytė

Žuvėdra(Klaipėda)

 

11

Marius Razma-Ieva Dautartaitė

Kaspinas(Kaunas)

 

12

Sergej Žolnerov-Liveta Paugaitė

Dileksa(Vilnius)

 

13

Darius Ivanovas-Agnė Valiukevičiūtė

Vilnis(Kėdainiai)

 

14

Andrius Bačkys-Laura Talmantaitė

Vilnis(Kėdainiai)

 

 

 

Lietuvos čempionatas 2008

26. Jauniai II ST

2008 m. vasaris 17 d.

 

Vieta

Vardas, pavardė

Klasė - Kolektyvas

 

1

Ligitas Bernatavičius-Eglė Valentaitė

B klasė - Alemana(Alytus)

 

2

Julius Bendikas-Jurga Gustaitė

B klasė - Flamenko(Kaunas)

 

3

Mindaugas Strazdas-Rusnė Glinskytė

B klasė Rid-rito(Panevėžys)

 

4

Žymantas Kučikas-Agnė Pečeliūnaitė

B klasė - Rumba(Panevėžys)

 

5

Jokūbas Narkus-Ieva Milaševičiūtė

B klasė - Palangos Moksleivių(Palanga)

 

6

Jokūbas Laukaitis-Patricija Belousova

 Siluetas-Tornado(Vilnius)

 

7

Giedrius Martynaitis-Viktorija Rakūnaitė

Klasė nesikeičia -Sūkurys(Kaunas)

 

8

Martynas Rimkus-Elina Muceniece

Klasė nesikeičia -Žuvėdra(Klaipėda)

 

9

Mantas Kirvelis-Svetlana Azarova

Klasė nesikeičia -Siluetas-Tornado(Vilnius)

 

10

Paulius Staponkus-Viktorija Raugaitė

Klasė nesikeičia -Šiaulių Volta(Šiauliai)

 

11

Silvestras Koroliovas-Evelina Butkaitė

Klasė nesikeičia  - Juventos(Vilnius)

 

12

Edvin Judicki-Kamilia Droždž

  Juventos(Vilnius)

 

13

Andrius Lukauskas-Aušra Armanavičiūtė

  Sūkurys(Kaunas)

 

 

 

Lietuvos čempionatas 2008

12. Jauniai II LA

2008 m. vasaris 17 d.

 

Vieta

Vardas, pavardė

Klasė - Kolektyvas

 

1

Ligitas Bernatavičius-Eglė Valentaitė

B klasė - Alemana(Alytus)

 

2

Martynas Rimkus-Elina Muceniece

B klasė - Žuvėdra(Klaipėda)

 

3

Julius Bendikas-Jurga Gustaitė

B klasė - Flamenko(Kaunas)

 

4

Jokūbas Laukaitis-Patricija Belousova

 Siluetas-Tornado(Vilnius)

 

5

Edgaras Brazas-Laurita Stasiūnaitė

 Ratuto ir gimnast.m.(Vilnius)

 

6

Jokūbas Narkus-Ieva Milaševičiūtė

 Palangos Moksleivių(Palanga)

 

7

Mantas Kirvelis-Svetlana Azarova

 Siluetas-Tornado(Vilnius)

 

8

Mindaugas Strazdas-Rusnė Glinskytė

 Rid-rito(Panevėžys)

 

9

Silvestras Koroliovas-Evelina Butkaitė

 Juventos(Vilnius)

 

10

Aidas Reigis-Kamilė Šukevičiūtė

 Kaspinas(Kaunas)

 

11

Matas Norkus-Kristina Vonžodaitė

 Promenada-Merengo(Klaipėda)

 

 

 

Lietuvos 10 šokių čempionatas 2008

8. Jauniai II

2008 m. kovo 30 d.

 

Vieta

Vardas, pavardė

Kolektyvas

 

1

Ligitas Bernatavičius-Eglė Valentaitė

Alemana(Alytus)

 

2

Julius Bendikas-Jurga Gustaitė

Flamenko(Kaunas)

 

3

Jokūbas Narkus-Ieva Milaševičiūtė

Palangos Moksleivių(Palanga)

 

4

Mindaugas Strazdas-Rusnė Glinskytė

Rid-rito(Panevėžys)

 

5

Martynas Rimkus-Elina Muceniece

Žuvėdra(Klaipėda)

 

6

Jokūbas Laukaitis-Patricija Belousova

Siluetas-Tornado(Vilnius)

 

7

Mantas Kirvelis-Svetlana Azarova

Siluetas-Tornado(Vilnius)

 

8

Silvestras Koroliovas-Evelina Butkaitė

Juventos(Vilnius)

 

9

Aidas Reigis-Kamilė Šukevičiūtė

Kaspinas(Kaunas)

 

10

Edvin Judicki-Kamilia Droždž

Juventos(Vilnius)

 

11

Lukas Jokopas-Monika Katkauskaitė

Spindulys(Mažeikiai - Tauragė)

 

Lietuvos čempionatas 2008

25. Jauniai I ST

2008 m. vasaris 17 d.

 

Vieta

Vardas, pavardė

Klasė - Kolektyvas

 

1

Sergejus Skripčenko-Goda Zajauskaitė

B klasė-Palangos Moksleivių(Palanga)

 

2

Dominykas Granskas-Kotryna Petrošiūtė

B klasė-Dileksa(Vilnius)

 

3

Tomas Fainšil-Akvilė Sinkevičiūtė

B klasė-Santaka(Kaunas)

 

4

Danas Vogulis-Gabrielė Šarapajevaitė

 Rid-rito(Panevėžys)

 

5

Lukas Šlekys-Gabrielė Siriūnaitė

   Santaka(Kaunas)

 

6

Justas Girdvainis-Ieva Riepšaitė

 Spindulys(Mažeikiai - Tauragė)

 

7

Mindaugas Martinaitis-Iveta Mifstochovaitė

 Šypsena(Šiauliai)

 

8

Tautvydas Baranauskas-Rugilė Bliujūtė

  Mida(Kaunas)

 

9

Julius Meškauskas-Justė Bučiūnaitė

 Flamenko(Kaunas)

 

10

Domantas Balčiūnas-Roberta Kalibataitė

 Flamenko(Kaunas)

 

 

 

Lietuvos čempionatas 2008

11. Jauniai I LA

2008 m. vasaris 17 d.

 

Vieta

Vardas, pavardė

Klasė - Kolektyvas

 

1

Sergejus Skripčenko-Goda Zajauskaitė

B klasė - Palangos Moksleivių(Palanga)

 

2

Tomas Fainšil-Akvilė Sinkevičiūtė

B klasė - Santaka(Kaunas)

 

3

Dominykas Granskas-Kotryna Petrošiūtė

B klasė - Dileksa(Vilnius)

 

4

Tautvydas Baranauskas-Rugilė Bliujūtė

 Mida(Kaunas)

 

5

Deividas Simaška-Dominyka Narbutaitė

 Duetas(Kaunas)

 

6

Mindaugas Martinaitis-Iveta Mifstochovaitė

 Šypsena(Šiauliai)

 

7

Lukas Šlekys-Gabrielė Siriūnaitė

 Santaka(Kaunas)

 

8

Kristupas Buzys-Kristina Antanaitytė

 Šypsena(Šiauliai)

 

9

Lukas Morkūnas-Gabija Vasiliauskaitė

 Žuvėdra-Ridrito(Klaipėda-Panevėžys)

 

10

Julius Meškauskas-Justė Bučiūnaitė

 Flamenko(Kaunas)

 

11

Domantas Balčiūnas-Roberta Kalibataitė

 Flamenko(Kaunas)

 

 

 

Lietuvos 10 šokių čempionatas 2008

10. Jauniai I

2008 m. kovo 30 d.

 

 

Vieta

Vardas, pavardė

Kolektyvas

 

1

Sergejus Skripčenko-Goda Zajauskaitė

Palangos Moksleivių(Palanga)

 

2

Tomas Fainšil-Akvilė Sinkevičiūtė

Santaka(Kaunas)

 

3

Lukas Šlekys-Gabrielė Siriūnaitė

Santaka(Kaunas)

 

4

Tautvydas Baranauskas-Rugilė Bliujūtė

Mida(Kaunas)

 

5

Deividas Simaška-Dominyka Narbutaitė

Duetas(Kaunas)

 

6

Julius Meškauskas-Justė Bučiūnaitė

Flamenko(Kaunas)

 

7

Justas Girdvainis-Ieva Riepšaitė

Spindulys(Mažeikiai - Tauragė)

 

8

Domantas Balčiūnas-Roberta Kalibataitė

Flamenko(Kaunas)

 

 

 

Lietuvos čempionatas 2008

24. Jaunučiai II D

2008 m. vasaris 17 d.

 

Vieta

Vardas, pavardė

Kolektyvas

 

1

Tomas Meema-Goda Dagytė

Rumba(Panevėžys)

 

2

Vilius Baltušis-Raminta Ruzgaitytė

Sūkurys(Kaunas)

 

3

Karolis Stanynas-Kamilė Giedrikaitė

Rumba(Panevėžys)

 

4

Vytautas Šeputis-Erika Abramova

Žingsnis(Klaipėda)

 

5

Simonas Holcmann-Simonija Kelpšaitė

Žingsnis(Klaipėda)

 

6

Justas Skara-Gintarė Martinėnaitė

Ritmas(Kretinga)

 

7

Titas Morkūnas-Dovilė Šidlauskaitė

Rumba(Panevėžys)

 

8

Vykintas Širmas-Gytė Bliudžiutė

Spindulys(Mažeikiai - Tauragė)

 

9

Mantas Milkevičius-Ieva Petuškaitė

Alemana(Alytus)

 

10

Edvardas Žilinskas-Paula Bakanavičiūtė

Alemana(Alytus)

 

11

Gytis Marozas-Gerda Mickevičiūtė

Rid-rito(Panevėžys)

 

12

Gytis Čižikas-Gerda Venskaitytė

Flamenko(Kaunas)

 

13

Edas Čeikauskas-Goda Šiugždinytė

Duetas(Kaunas)

 

14

Rytis Žalinkevičius-Karina Jaščimskytė

Rid-rito(Panevėžys)

 

15-16

Marius Ilčiukas-Gerda Padriezaitė

Flamenko(Kaunas)

 

15-16

Matas Klupšas-Rūta Petkauskaitė

Šypsena(Šiauliai)

 

17

Arnas Zamulskis-Kamilė Puidokaitė

Flamenko(Kaunas)

 

18

Simonas Štreimikis-Gustė Sabaliauskaitė

Duetas(Kaunas)

 

 

 

Lietuvos čempionatas 2008

6. Jaunučiai I E6

2008 m. vasaris 17 d.

 

Vieta

Vardas, pavardė

Kolektyvas

 

1

Dominykas Garbaniauskas-Eglė Bertulytė

Žuvėdra(Klaipėda)

 

2

Džiugas Juzėnas-Vakarė Vyšniauskaitė

Rumba(Panevėžys)

 

3

Arnas Kalibatas-Patricija Janulevičiūtė

Flamenko(Kaunas)

 

4

Domantas Razgaitis-Eva Puplevičiūtė

Promenada(Klaipėda)

 

5

Justas Zagurskas-Austėja Milkevičiūtė

Alemana(Alytus)

 

6

Paulius Krampalcas-Meda Šašytė

Rid-rito(Panevėžys)

 


Rėmėjai