• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Lietuvos čempionai

 

LT ST cempionatas

Senjorai ST

2009 m. kovas 7 d.

 

Vieta

Vardas, pavardė

Kolektyvas

 

1

Gintaras Kručinskas-Eglė Kručinskienė

Sūkurys(Kaunas)

 

2

Linas Steponavičius-Laimutė Steponavičienė

Palangos Moksleivių(Palanga)

 

3

Darius Navasaitis-Rita Navasaitienė

Solo(Birštonas)

 

4

Arūnas Baltulionis-Daiva Baltulionienė

Alemana(Alytus)

 

5

Leonas Šerpatauskis-Evelina Šerpetauskienė

Alemana(Alytus)

 

6

Rimvydas Kruopis-Rasa Endriukaitienė

Junda(Kaunas)

 

 

 

LT ST cempionatas

Suaugusieji ST

2009 m. kovas 7 d.

 

Vieta

Vardas, pavardė

Kolektyvas

1

Donatas Vėželis-Lina Chatkevičiūtė

Sūkurys(Kaunas)

2

Vaidotas Lacitis-Veronika Golodneva

Dileksa-Sūkuris(Vilnius-Kaunas)

3

Evaldas Sodeika-Ieva Žukauskaitė

Kaspinas(Kaunas)

4

Eimantas Kalinauskas-Greta Laurinaitytė

Sūkurys(Kaunas)

5

Valerijus Osadčenko-Olga Osadčenko

Sūkurys(Kaunas)

6

Vytautas Dūdėnas-Laura Liūdžiūtė

Sūkurys(Kaunas)

7

Andrius Jarackas-Agnė Šatkauskaitė

Sūkurys(Kaunas)

8

Aleksandras Kerpauskas-Monika Gedgaudaitė

Kaspinas(Kaunas)

9-11

Paulius Daniūnas-Agnė Vitkauskaitė

Reveransas(Elektrėnai)

9-11

Arturas Rulis-Monika Bliujūtė

Reveransas(Elektrėnai)

9-11

Simas Grincevičius-Karina Kazakova

Svaja(Kaunas)

 

 

LT LA čempionatas

Suaugusieji LA

2009 m. sausis 31 d.

 

 

Vieta

Vardas, pavardė

Kolektyvas

1

Gediminas Grigonis-Justina Žemaitytė

Sūkurys(Kaunas)

2

Mantas Vaškelis-Justina Dailidaitė

Ratuto ir gimnast.m.(Vilnius)

3

Viktor Šruboks-Ala Karpenko

Ratuto ir gimnast.m.(Vilnius)

4

Valerijus Osadčenko-Olga Osadčenko

Sūkurys(Kaunas)

5

Aurimas Petrulevičius-Sabrina Moretti

Dileksa(Vilnius)

6

Evaldas Sodeika-Ieva Žukauskaitė

Kaspinas(Kaunas)

7

Šarūnas Šiaučiulis-Karolina Balckutė

Žuvėdra(Klaipėda)

8

Liudas Nekrošius-Dovilė Nekrošiūtė

Šypsena(Šiauliai)

9

Rimvydas Černajus-Eglė Kalėdaitė

Sūkurys(Kaunas)

10

Šarūnas Saltonas-Rūta Ramanauskaitė

Stella(Kaunas)

11

Danas Jakševičius-Monika Vezbergaitė

Rid-rito(Panevėžys)

12

Deividas Užkurys-Anastasija Laučkaitė

Bonus(Jonava)

13

Mantas Aksenavičius-Paulina Aksenavičiūtė

Žuvėdra(Klaipėda)

14

Nerijus Jasaitis-Rolanda Maniuskaite

Sūkurys(Kaunas)

15

Liudas Meškauskas-Eglė Straleckaitė

Mida-Tvistas(Kaunas)

16

Vytautas Mackonis-Natalija Chomenko

Cubana(Vilnius)

 

 

LT čempionatas

Suaugusieji 10 šokių

2009 m. vasaris 22 d.

 

Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas

1

61

Valerijus Osadčenko-Olga Osadčenko

Sūkurys(Kaunas)

2

66

Evaldas Sodeika-Ieva Žukauskaitė

Kaspinas(Kaunas)

3

63

Evaldas Kiškūnas-Ugnė Bendikaitė

Tvistas(Kaunas)

4

62

Liudas Meškauskas-Eglė Straleckaitė

Mida-Tvistas(Kaunas)

5

67

Aleksandras Kerpauskas-Monika Gedgaudaitė

Kaspinas(Kaunas)

6

65

Paulius Daniūnas-Agnė Vitkauskaitė

Reveransas(Elektrėnai)

 

 

LT ST cempionatas

Jaunimas ST

2009 m. kovas 7 d.

 

Vieta

Vardas, pavardė

Kolektyvas

 

1

Edgaras Baltaragis-Evelina Kalkauskaitė

Rolo(Kaunas)

 

2

Tadas Zgirskis-Urtė Januškevičiūtė

Sūkurys-Kaspinas(Kaunas)

 

3

Žymantas Kučikas-Agnė Pečeliūnaitė

Rumba(Panevėžys)

 

4

Andrej Akhmetshin-Jurga Gustaitė

Sūkurys(Kaunas)

 

5

Liudvikas Glauzeris-Valeria Karateeva

Sūkurys(Kaunas)

 

6

Ligitas Bernatavičius-Eglė Valentaitė

Alemana(Alytus)

 

7

Romas Alijevas-Raminta Aukštuolytė

Dileksa(Vilnius)

 

8

Gabrielius Sasnauskas-Ainė Juzėnaitė

Dileksa(Vilnius)

 

9

Žygimantas Labanauskas-Gaida Šidlauskaitė

Sūkurys(Kaunas)

 

10

Karolis Varkalys-Gabrielė Juškėnaitė

Sūkurys(Kaunas)

 

11

Vytautas Viluckis-Ieva Pocytė

Promenada(Klaipėda)

 

12

Lukas Dambrauskas-Miglė Klupšaitė

Šypsena(Šiauliai)

 

13

Laurynas Kubilius-Ieva Marija Stauskytė

Sūkurys(Kaunas)

 

14-15

Giedrius Martynaitis-Viktorija Rakūnaitė

Sūkurys(Kaunas)

 

14-15

Edvin Judicki-Kamilia Droždž

Juventos(Vilnius)

 

16

Nikita Moisejenko-Ieva Miklaševskaja

Dileksa(Vilnius)

 

17

Tautvydas Sinkevičius-Monika Tarvydytė

Santaka(Kaunas)

 

18

Karolis Gesevičius-Dominyka Granicka

Alemanda(Vilnius)

 

19

Žygimantas Tuskevičius-Domantė Padleckaitė

Dileksa(Vilnius)

 

20-21

Paulius Staponkus-Viktorija Raugaitė

Šiaulių Volta(Šiauliai)

 

20-21

Mantas Stulpinas-Lina Borščiūtė

Šiaulių Volta(Šiauliai)

 

22

Donatas Mankevičius-Rusnė Glinskytė

Rumba(Panevėžys)

 

23-24

Aristinas Guogis-Vitautė Vareikaitė

Bonus(Jonava)

 

23-24

Aidas Reigis-Kamilė Šukevičiūtė

Kaspinas(Kaunas)

 

 

 

LT LA čempionatas - pirmenybės

Jaunimas LA

2009 m. sausis 31 d.

 

 

Vieta

Vardas, pavardė

Kolektyvas

1

Liudas Tamulaitis-Ieva Konopliovaitė

Ratuto ir gimnast.m.(Vilnius)

2

Edgaras Baltaragis-Evelina Kalkauskaitė

Rolo(Kaunas)

3

Lukas Petkevičius-Mona Vinklerytė

Šypsena(Šiauliai)

4

Jokūbas Venckus-Jomantė Dapkevičiūtė

Ratuto ir gimnast.m.(Vilnius)

5

Ligitas Bernatavičius-Eglė Valentaitė

Alemana(Alytus)

6

Joris Sangavičius-Gabija Venskutė

Palangos Moksleivių(Palanga)

7

Edgaras Brazas-Laurita Stasiūnaitė

Ratuto ir gimnast.m.(Vilnius)

8

Lukas Dambrauskas-Miglė Klupšaitė

Šypsena(Šiauliai)

9

Rolandas Beržinis-Ingrida Kisieliūtė

Dileksa(Vilnius)

10

Žygimantas Labanauskas-Gaida Šidlauskaitė

Sūkurys(Kaunas)

11

Gabrielius Sasnauskas-Ainė Juzėnaitė

Dileksa(Vilnius)

12

Cheesu Kim-Enrika Bauraitė

Ratuto ir gimnast.m.(Vilnius)

13

Vytautas Viluckis-Ieva Pocytė

Promenada(Klaipėda)

14

Bahdan Charenka-Aistė Burnytė

Ratuto ir gimnast.m.(Vilnius)

15-16

Mantas Kievišas-Ilona Radavičiūtė

Šypsena(Šiauliai)

15-16

Ernestas Monginas-Vaida Lukauskaitė

Žuvėdra(Klaipėda)

17

Marius Gaižauskas-Sigita Belickaitė

Alemanda(Vilnius)

18

Aurimas Strižanas-Ieva Urbonaitė

Vėlunga(Telšiai)

19-21

Karolis Gesevičius-Dominyka Granicka

Alemanda(Vilnius)

19-21

Džitsu Kim-Alisa Makejeva

Ratuto ir gimnast.m.(Vilnius)

19-21

Nikita Moisejenko-Ieva Miklaševskaja

Dileksa(Vilnius)

22

Mindaugas Padagas-Ieva Vyšniauskaitė

Merengo(Klaipėda)

23-25

Andrius Bačkys-Laura Talmantaitė

Žiburys(Kaunas)

23-25

Aristinas Guogis-Vitautė Vareikaitė

Bonus(Jonava)

23-25

Paulius Vaškelis-Gabrielė Račkauskaitė

Flamenko(Kaunas)

26

Paulius Staponkus-Viktorija Raugaitė

Šiaulių Volta(Šiauliai)

27

Robertas Tallat Kelpša-Karolina Raščiūtė

Alemanda(Vilnius)

28

Aurimas Bartkus-Einera Lionaitė

Spindulys(Mažeikiai - Tauragė)

29

Aidas Reigis-Kamilė Šukevičiūtė

Kaspinas(Kaunas)

30

Žilvinas Vaičius-Agnė Naraškevičiūtė

Dileksa(Vilnius)

 

 

LT čempionatas

Jaunimas 10 šokių

2009 m. vasaris 22 d.

 

 

Vieta

Vardas, pavardė

Kolektyvas

1

Edgaras Baltaragis-Evelina Kalkauskaitė

Rolo(Kaunas)

2

Ligitas Bernatavičius-Eglė Valentaitė

Alemana(Alytus)

3

Gabrielius Sasnauskas-Ainė Juzėnaitė

Dileksa(Vilnius)

4

Žygimantas Labanauskas-Gaida Šidlauskaitė

Sūkurys(Kaunas)

5

Vytautas Viluckis-Ieva Pocytė

Promenada(Klaipėda)

6

Lukas Dambrauskas-Miglė Klupšaitė

Šypsena(Šiauliai)

7-8

Laurynas Kubilius-Ieva Marija Stauskytė

Sūkurys(Kaunas)

7-8

Nikita Moisejenko-Ieva Miklaševskaja

Dileksa(Vilnius)

9

Aidas Reigis-Kamilė Šukevičiūtė

Kaspinas(Kaunas)

10

Darius Ivanovas-Agnė Valiukevičiūtė

Žiburys(Kaunas)

 

 

LT ST cempionatas

Jauniai II ST

2009 m. kovas 7 d.

 

 

Vieta

Vardas, pavardė

Kolektyvas

1

Sergejus Skripčenko-Goda Zajauskaitė

Palangos Moksleivių(Palanga)

2

Jokūbas Laukaitis-Patricija Belousova

Siluetas-Tornado(Vilnius)

3

Mindaugas Strazdas-Karolina Sabaliauskaitė

Rid-rito(Panevėžys)

4

Mantas Kirvelis-Svetlana Azarova

Siluetas-Tornado(Vilnius)

5

Jokūbas Narkus-Ieva Milaševičiūtė

Palangos Moksleivių(Palanga)

6

Lukas Markevičius-Gabija Tuinaitė

Siluetas-Tornado(Vilnius)

7

Tadas Temčinas-Evelina Butkaitė

Dileksa-Juventos(Vilnius)

8-9

Rokas Žukauskas-Anastasija Piazenko

Žuvėdra(Klaipėda)

8-9

Silvestras Koroliovas-Viktorija Zaičenko

Juventos(Vilnius)

10

Vilius Jakas-Eidvilė Jonikaitė

Rolina(Gargždai)

11

Martynas Survila-Paulina Šleževičiūtė

Santaka(Kaunas)

12

Ignas Žimkus-Gabrielė Sabaliauskaitė

Santaka(Kaunas)

13

Jokūbas Liutkus-Gintarė Valaitytė

Santaka(Kaunas)

14

Julius Meškauskas-Justė Bučiūnaitė

Flamenko(Kaunas)

15

Martynas Norvila-Eglė Pociūtė

Juventos(Vilnius)

16

Justas Girdvainis-Ieva Riepšaitė

Spindulys(Mažeikiai - Tauragė)

 

 

LT LA čempionatas - pirmenybės

Jauniai II LA

2009 m. sausis 31 d.

 

 

Vieta

Vardas, pavardė

Kolektyvas

1

Sergejus Skripčenko-Goda Zajauskaitė

Palangos Moksleivių(Palanga)

2

Jokūbas Laukaitis-Patricija Belousova

Siluetas-Tornado(Vilnius)

3

Tomas Fainšil-Akvilė Sinkevičiūtė

Santaka(Kaunas)

4

Mantas Kirvelis-Svetlana Azarova

Siluetas-Tornado(Vilnius)

5

Jokūbas Narkus-Ieva Milaševičiūtė

Palangos Moksleivių(Palanga)

6

Saulius Motužis-Laura Šulginaitė

Palangos Moksleivių(Palanga)

7

Mindaugas Strazdas-Karolina Sabaliauskaitė

Rid-rito(Panevėžys)

8

Dominykas Granskas-Kotryna Petrošiūtė

Dileksa(Vilnius)

9

Rokas Žukauskas-Anastasija Piazenko

Žuvėdra(Klaipėda)

10

Tadas Temčinas-Evelina Butkaitė

Dileksa-Juventos(Vilnius)

11

Lukas Markevičius-Gabija Tuinaitė

Siluetas-Tornado(Vilnius)

12

Silvestras Koroliovas-Viktorija Zaičenko

Juventos(Vilnius)

13

Justas Girdvainis-Ieva Riepšaitė

Spindulys(Mažeikiai - Tauragė)

14

Mindaugas Martinaitis-Iveta Mifstochovaitė

Šypsena(Šiauliai)

15

Justas Mejeris-Giedrė Leščinskaitė

Spindulys(Mažeikiai - Tauragė)

16

Deividas Simaška-Goda Šiugždinytė

Duetas(Kaunas)

17

Julius Meškauskas-Justė Bučiūnaitė

Flamenko(Kaunas)

18

Lukas Jokopas-Samanta Katinaitė

Spindulys(Mažeikiai - Tauragė)

 

 

LT čempionatas

 Jauniai II 10 šokių

2009 m. vasaris 22 d.

 

 

Vieta

Vardas, pavardė

Kolektyvas

1

Sergejus Skripčenko-Goda Zajauskaitė

Palangos Moksleivių(Palanga)

2

Jokūbas Laukaitis-Patricija Belousova

Siluetas-Tornado(Vilnius)

3

Tomas Fainšil-Akvilė Sinkevičiūtė

Santaka(Kaunas)

4

Dominykas Granskas-Kotryna Petrošiūtė

Dileksa(Vilnius)

5

Mantas Kirvelis-Svetlana Azarova

Siluetas-Tornado(Vilnius)

6

Jokūbas Narkus-Ieva Milaševičiūtė

Palangos Moksleivių(Palanga)

7

Tadas Temčinas-Evelina Butkaitė

Dileksa-Juventos(Vilnius)

8

Rokas Žukauskas-Anastasija Piazenko

Žuvėdra(Klaipėda)

9

Silvestras Koroliovas-Viktorija Zaičenko

Juventos(Vilnius)

10

Lukas Markevičius-Gabija Tuinaitė

Siluetas-Tornado(Vilnius)

 

 

LT ST cempionatas

Jauniai I ST

2009 m. kovas 7 d.

 

Vieta

Vardas, pavardė

Kolektyvas

 

1

Edvinas Belousov-Ieva Jasaitė

Siluetas-Tornado(Vilnius)

 

2

Ernestas Davidovič-Diana Mackeviča

Palangos Moksleivių(Palanga)

 

3

Tomas Meema-Goda Dagytė

Rumba(Panevėžys)

 

4

Vilius Baltušis-Rugilė Bliujūtė

Sūkurys-Toro(Kaunas)

 

5

Karolis Stanynas-Kamilė Giedrikaitė

Rumba(Panevėžys)

 

6

Domantas Balčiūnas-Roberta Kalibataitė

Flamenko(Kaunas)

 

7

Mykolas Kriščiūnas-Greta Cesevičiūtė

Rumba(Panevėžys)

 

8

Mantas Milkevičius-Ieva Petuškaitė

Alemana(Alytus)

 

9

Orestas Vasiliauskas-Ugnė Vasiliauskytė

Svivelis(Palanga)

 

 

 

LT LA čempionatas

Jauniai I LA

2009 m. sausis 31 d.

 

 

Vieta

Vardas, pavardė

Kolektyvas

1

Edvinas Belousov-Ieva Jasaitė

Siluetas-Tornado(Vilnius)

2

Ernestas Davidovič-Diana Mackeviča

Palangos Moksleivių(Palanga)

3

Vykintas Širmas-Gytė Bliudžiutė

Spindulys(Mažeikiai - Tauragė)

4

Mantas Milkevičius-Ieva Petuškaitė

Alemana(Alytus)

5

Kristupas Buzys-Kristina Antanaitytė

Šypsena(Šiauliai)

6

Domantas Balčiūnas-Roberta Kalibataitė

Flamenko(Kaunas)

 

 

LT čempionatas

Jauniai I 10 šokių

2009 m. vasaris 22 d.

 

 

Vieta

Vardas, pavardė

Kolektyvas

1

Edvinas Belousov-Ieva Jasaitė

Siluetas-Tornado(Vilnius)

2

Ernestas Davidovič-Diana Mackeviča

Palangos Moksleivių(Palanga)

3

Tomas Meema-Goda Dagytė

Rumba(Panevėžys)

4

Domantas Balčiūnas-Roberta Kalibataitė

Flamenko(Kaunas)

5

Karolis Stanynas-Kamilė Giedrikaitė

Rumba(Panevėžys)

6

Mantas Milkevičius-Ieva Petuškaitė

Alemana(Alytus)

7

Motiejus Skalandžiūnas-Emilė Navickaitė

Palangos Moksleivių(Palanga)

 

 

LT čempionatas

Jaunučiai II D

2009 m. kovo 7 d.

 

 

Vieta

Vardas, pavardė

Kolektyvas

1

Simonas Holcmann-Erika Abramova

Žingsnis(Klaipėda)

2

Karol Michal Tomecki-Magdalena Žukovska

Alemanda(Vilnius)

3

Justas Skara-Vaida Šiaulytytė

Ritmas-Svivelis(Kretinga-Palanga)

4

Karolis Petrošius-Marija Kožuhar

Siluetas-Tornado(Vilnius)

5

Karolis Drungilas-Eva Borovik

Siluetas-Tornado(Vilnius)

6

Titas Morkūnas-Dovilė Šidlauskaitė

Rumba(Panevėžys)

7

Dominykas Garbaniauskas-Eglė Bertulytė

Žuvėdra(Klaipėda)

8

Matas Klupšas-Livija Adomaitytė

Šypsena(Šiauliai)

9

Vytautas Dailidėnas-Ieva Lukoševičiūtė

Alemana(Alytus)

10

Nikita Vasiljev-Kornelija Juciūtė

Žuvėdra(Klaipėda)

11

Nedas Mejeras-Benita Kvietkauskaitė

Rumba(Panevėžys)

12

Domantas Razgaitis-Eva Puplevičiūtė

Promenada(Klaipėda)

13

Edvinas Ringys-Lukrecija Sudžiūtė

Žuvėdra(Klaipėda)

14

Kristupas Kaušas-Gabrielė Vaičiulytė

Šiaulių Volta(Šiauliai)

15

Tomas Janonis-Armanda Braziūnaitė

Duetas(Kaunas)

16

Rytis Žalinkevičius-Karina Jaščimskytė

Rid-rito(Panevėžys)

17

Edvardas Žilinskas-Paula Bakanavičiūtė

Alemana(Alytus)

18-19

Vladislavas Volkovas-Kristina Raugaitė

Šiaulių Volta(Šiauliai)

18-19

Simonas Štreimigis-Gustė Sabaliauskaitė

Duetas(Kaunas)

20

Justas Zagurskas-Austėja Milkevičiūtė

Alemana(Alytus)

 

 

LT čempionatas

Jaunuciai I E6

2009 m. sausis 31 d.

 

 

Vieta

Vardas, pavardė

Kolektyvas

1

Vakaris Apvinis-Ugnė Glinskytė

Rid-rito(Panevėžys)

2

Daniil Piazenko-Fausta Timinskaitė

Žuvėdra(Klaipėda)

3

Titas Meliešius-Kamilė Meliešiūtė

Žuvėdra(Klaipėda)

4

Neilas Ceinorius-Alina Jankauskaitė

Žuvėdra(Klaipėda)

5

Klaudijus Kungys-Emilija Petrulytė

Svivelis(Palanga)

6

Viltenis Žilys-Ugnė Kaselytė

Žuvėdra(Klaipėda)

7

Lukas Liegius-Žymantė Bernatavičiūtė

Alemana(Alytus)

8

Lukas Kazlauskas-Kamilė Katinaitė

Žuvėdra(Klaipėda)

9

Artūras Latvys-Julija Minčenkova

Žingsnis(Klaipėda)

10

Paulius Vaivada-Neda Valeckaitė

Žingsnis(Klaipėda)

11-12

Dovydas Viskontas-Auksė Griebliūnaitė

Žingsnis(Klaipėda)

11-12

Justinas Norinkevičius-Klaudija Viskontaitė

Žingsnis(Klaipėda)


Rėmėjai