• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Lietuvos čempionai

 

Lietuvos ST šokių čempionatas

Senjorai

2010 m. kovas 12 d.

 

 

Vieta

Vardas, pavardė

Kolektyvas

1

Darius Navasaitis-Rita Navasaitienė

Kaspinas(Kaunas)

2

Gintaras Kručinskas-Eglė Kručinskienė

Sūkurys(Kaunas)

3

Linas Steponavičius-Laimutė Steponavičienė

Palangos Moksleivių(Palanga)

 

 

Lietuvos ST šokių čempionatas

Suaugusieji ST

2010 m. kovas 12 d.

 

 

Vieta

Vardas, pavardė

Kolektyvas

1

Donatas Vėželis-Lina Chatkevičiūtė

Sūkurys(Kaunas)

2

Vaidotas Lacitis-Veronika Golodneva

Dileksa(Vilnius)

3

Evaldas Sodeika-Ieva Žukauskaitė

Kaspinas(Kaunas)

4

Valerijus Osadčenko-Olga Osadčenko

Sūkurys(Kaunas)

5

Romas Alijevas-Raminta Aukštuolytė

Dileksa(Vilnius)

6

Tadas Zgirskis-Urtė Januškevičiūtė

Sūkurys-Kaspinas(Kaunas)

7

Edgaras Baltaragis-Eglė Straleckaitė

Rolo-Tvistas-KCSM(Kaunas)

8

Vytautas Dūdėnas-Laura Liūdžiūtė

Sūkurys(Kaunas)

9-10

Aleksandras Kerpauskas-Monika Gedgaudaitė

Kaspinas(Kaunas)

9-10

Egidijus Vaitkus-Justina Valaitytė

Kaspinas(Kaunas)

 

 

Lietuvos LA šokių čempionatas

Suaugusieji LA

2010 m. vasaris 20 d.

 

 

Vieta

Vardas, pavardė

Kolektyvas

1

Mantas Vaškelis-Justina Dailidaitė

Ratuto ir gimnast.m.(Vilnius)

2

Gediminas Grigonis-Agnė Malinauskaitė

Toro(Kaunas)

3

Valerijus Osadčenko-Olga Osadčenko

Sūkurys(Kaunas)

4

Liudas Tamulaitis-Ieva Konopliovaitė

Ratuto ir gimnast.m.(Vilnius)

5

Jonas Kazlauskas-Jasmine Whitney Chan

Ratuto ir gimnast.m.(Vilnius)

6

Edgaras Baltaragis-Eglė Straleckaitė

Rolo-Tvistas-KCSM(Kaunas)

7

Rolandas Beržinis-Ingrida Kisieliūtė

Dileksa(Vilnius)

8

Danas Jakševičius-Domantė Padleckaitė

Dileksa(Vilnius)

9

Liudas Nekrošius-Dovilė Nekrošiūtė

Šypsena(Šiauliai)

10-11

Nerijus Jasaitis-Rolanda Maniuškaitė

Toro(Kaunas)

10-11

Šarūnas Saltonas-Rūta Ramanauskaitė

Toro(Kaunas)

12

Vytautas Vizbaras-Gintarė Malinauskaitė

Svaja(Kaunas)

13

Mantas Kievišas-Ilona Radavičiūtė

Šypsena(Šiauliai)

14

Donatas Bandzevičius-Dovilė Janonytė

Ratuto ir gimnast.m.(Vilnius)

15-16

Eimantas Saliamonas-Eglė Kalėdaitė

Toro(Kaunas)

15-16

Stanislav Savickij-Gabrielė Račkauskaitė

Kandela(Vilnius)

17

Aleksandras Kerpauskas-Monika Gedgaudaitė

Kaspinas(Kaunas)

18

Dangis Šalaviejus-Indrė Kučinskaitė

Reveransas(Elektrėnai)

19

Aleksejus Janovskis-Karina Kazakova

Alemana-Toro(Alytus-Kaunas)

20

Robertas Tallat Kelpša-Karolina Raščiūtė

Toro(Kaunas)

21

Mindaugas Padagas-Ieva Vyšniauskaitė

Žuvėdra(Klaipėda)

22

Povilas Lapinskas-Renata Gramauskaitė

Toro-Tvistas(Kaunas)

23

Nerijus Kimbirauskas-Agnė Baldauskaitė

Svaja(Kaunas)

 

 

 

Lietuvos 10 šokių čempionatas

Suaugę 10š. čempionatas

2010 m. kovas 27 d.

 

 

Vieta

Vardas, pavardė

Kolektyvas

1

Valerijus Osadčenko-Olga Osadčenko

Sūkurys(Kaunas)

2

Jonas Kazlauskas-Jasmine Whitney Chan

Ratuto ir gimnast.m.(Vilnius)

3

Edgaras Baltaragis-Eglė Straleckaitė

Rolo-Tvistas-KCSM(Kaunas)

4

Aleksandras Kerpauskas-Monika Gedgaudaitė

Kaspinas(Kaunas)

5

Dangis Šalaviejus-Indrė Kučinskaitė

Reveransas(Elektrėnai)

6

Modestas Krečius-Meda Šimaitytė

Viesulas(Kaunas)

 

 

 

Lietuvos ST šokių čempionatas

Jaunimas ST

2010 m. kovas 12 d.

 

 

Vieta

Vardas, pavardė

Kolektyvas

1

Žymantas Kučikas-Agnė Pečeliūnaitė

Rumba(Panevėžys)

2

Ivan Kazakevich-Jurga Gustaitė

Sūkurys(Kaunas)

3

Mindaugas Strazdas-Evelina Butkaitė

Sūkurys(Kaunas)

4

Julius Bendikas-Gabrielė Šarapajevaitė

Kaspinas(Kaunas)

5

Gabrielius Sasnauskas-Ainė Juzėnaitė

Dileksa(Vilnius)

6

Ligitas Bernatavičius-Eglė Valentaitė

Alemana(Alytus)

7

Žygimantas Tuskevičius-Liveta Paugaitė

Dileksa(Vilnius)

8

Karolis Varkalys-Gabrielė Juškėnaitė

Sūkurys(Kaunas)

9

Nikita Moisejenko-Ieva Miklaševskaja

Dileksa(Vilnius)

10

Deividas Kačinauskas-Jogailė Petrauskaitė

Sūkurys(Kaunas)

11-12

Marius Gaižauskas-Sigita Belickaitė

Alemanda(Vilnius)

11-12

Mantas Kirvelis-Svetlana Azarova

Siluetas(Vilnius)

13

Tautvydas Sinkevičius-Monika Tarvydytė

Santaka(Kaunas)

14

Domas Sūdžius-Justė Bučiūnaitė

Sūkurys(Kaunas)

15

Saulius Motužis-Ieva Milaševičiūtė

Palangos Moksleivių(Palanga)

16

Aidas Reigis-Kamilė Šukevičiūtė

Kaspinas(Kaunas)

17

Lukas Dambrauskas-Lina Borščiūtė

Šypsena(Šiauliai)

18

Augustas Goštautas-Agnė Cimermonaitė

Šypsena(Šiauliai)

19

Martynas Norvila-Eglė Pociūtė

Juventos(Vilnius)

20

Aristinas Guogis-Vitautė Vareikaitė

Bonus(Jonava)

21

Marius Mincė-Ugnė Vyšniauskaitė

Rolo(Kaunas)

22

Imantas Stulpinas-Gintarė Gedminaitė

Šiaulių Volta(Šiauliai)

23

Silvestras Koroliovas-Viktorija Gaidytė

Juventos(Vilnius)

24

Jokūbas Narkus-Vėja Mačiukaitė

Palangos Moksleivių(Palanga)

25

Lukas Markevičius-Viktorija Zaičenko

Juventos(Vilnius)

26

Paulius Staponkus-Viktorija Raugaitė

Šiaulių Volta(Šiauliai)

27

Žilvinas Lekys-Ieva Bertašiūtė

Palangos Moksleivių(Palanga)

28

Povilas Slivinskas-Laura Bubnelytė

Vėtrungė(Alytus)

 

 

Lietuvos LA šokių čempionatas

Jaunimas LA

2010 m. vasaris 20 d.

 

 

Vieta

Vardas, pavardė

Kolektyvas

1

Jokūbas Venckus-Jomantė Dapkevičiūtė

Ratuto ir gimnast.m.(Vilnius)

2

Ivan Kazakevich-Jurga Gustaitė

Sūkurys(Kaunas)

3

Lukas Petkevičius-Miglė Klupšaitė

Šypsena(Šiauliai)

4

Mantas Kirvelis-Svetlana Azarova

Siluetas(Vilnius)

5

Mindaugas Strazdas-Evelina Butkaitė

Sūkurys(Kaunas)

6

Joris Sangavičius-Gabija Venskutė

Palangos Moksleivių(Palanga)

7

Ligitas Bernatavičius-Eglė Valentaitė

Alemana(Alytus)

8

Edgaras Brazas-Vasilina Batova

Ratuto ir gimnast.m.(Vilnius)

9

Tauras Tunyla-Gabija Vaičkutė

Žuvėdra(Klaipėda)

10-11

Silvestras Koroliovas-Viktorija Gaidytė

Juventos(Vilnius)

10-11

Gabrielius Sasnauskas-Ainė Juzėnaitė

Dileksa(Vilnius)

12

Paulius Vaškelis-Laurita Stasiūnaitė

Ratuto ir gimnast.m.(Vilnius)

13

Andrius Bačkys-Laura Talmantaitė

Žiburys(Kaunas)

14-15

Nikita Moisejenko-Ieva Miklaševskaja

Dileksa(Vilnius)

14-15

Lukas Dambrauskas-Lina Borščiūtė

Šypsena(Šiauliai)

16

Marius Mincė-Ugnė Vyšniauskaitė

Rolo(Kaunas)

17

Marius Gaižauskas-Sigita Belickaitė

Alemanda(Vilnius)

18

Heesoo Kim-Augustė Šakalytė

Ratuto ir gimnast.m.(Vilnius)

19

Džitsu Kim-Sonata Mikšėnaitė

Ratuto ir gimnast.m.(Vilnius)

20

Jokūbas Narkus-Vėja Mačiukaitė

Palangos Moksleivių(Palanga)

21

Aurimas Bartkus-Augustė Klimaitė

Spindulys(Mažeikiai - Tauragė)

22

Mantas Stulpinas-Karolina Imbrasaitė

Šiaulių Volta(Šiauliai)

23

Rafalas Narkevičius-Melisa Valinovič

Ratuto ir gimnast.m.(Vilnius)

24

Lukas Markevičius-Viktorija Zaičenko

Juventos(Vilnius)

25-26

Matas Norkus-Jurgita Triukaitė

Žingsnis(Klaipėda)

25-26

Saulius Motužis-Ieva Milaševičiūtė

Palangos Moksleivių(Palanga)

27

Deividas Kačinauskas-Jogailė Petrauskaitė

Sūkurys(Kaunas)

28

Paulius Staponkus-Viktorija Raugaitė

Šiaulių Volta(Šiauliai)

29

Paulius Jonikas-Indrė Kontrimaitė

Žingsnis(Klaipėda)

30

Ernestas Deringis-Megė Šerniūtė

Žingsnis(Klaipėda)

31

Lukas Plastinkinas-Laura Petrauskaitė

Alemanda(Vilnius)

32

Ernestas Dobržinskis-Greta Prialgauskaitė

Žingsnis(Klaipėda)

 

 

Lietuvos 10 šokių čempionatas

Jaunimas 10š. čempionatas

2010 m. kovas 27 d.

 

 

Vieta

Vardas, pavardė

Kolektyvas

1

Ivan Kazakevich-Jurga Gustaitė

Sūkurys(Kaunas)

2

Mindaugas Strazdas-Evelina Butkaitė

Sūkurys(Kaunas)

3

Gabrielius Sasnauskas-Ainė Juzėnaitė

Dileksa(Vilnius)

4

Ligitas Bernatavičius-Eglė Valentaitė

Alemana(Alytus)

5

Mantas Kirvelis-Svetlana Azarova

Siluetas(Vilnius)

6

Nikita Moisejenko-Ieva Miklaševskaja

Dileksa(Vilnius)

7

Silvestras Koroliovas-Viktorija Gaidytė

Juventos(Vilnius)

8

Marius Gaižauskas-Sigita Belickaitė

Alemanda(Vilnius)

9

Lukas Dambrauskas-Lina Borščiūtė

Šypsena(Šiauliai)

10

Marius Mincė-Ugnė Vyšniauskaitė

Rolo(Kaunas)

11-12

Aristinas Guogis-Vitautė Vareikaitė

Bonus(Jonava)

11-12

Saulius Motužis-Ieva Milaševičiūtė

Palangos Moksleivių(Palanga)

13

Aidas Reigis-Kamilė Šukevičiūtė

Kaspinas(Kaunas)

14

Deividas Kačinauskas-Jogailė Petrauskaitė

Sūkurys(Kaunas)

15

Lukas Markevičius-Viktorija Zaičenko

Juventos(Vilnius)

16

Jokūbas Narkus-Vėja Mačiukaitė

Palangos Moksleivių(Palanga)

17

Mantas Stulpinas-Karolina Imbrasaitė

Šiaulių Volta(Šiauliai)

18

Paulius Staponkus-Viktorija Raugaitė

Šiaulių Volta(Šiauliai)

19

Ernestas Deringis-Megė Šerniūtė

Žingsnis(Klaipėda)

 

 

Lietuvos ST šokių čempionatas

Jauniai II ST

2010 m. kovas 12 d.

 

 

 

Vieta

Vardas, pavardė

Kolektyvas

1

Sergejus Skripčenko-Goda Zajauskaitė

Palangos Moksleivių(Palanga)

2

Tomas Fainšil-Akvilė Sinkevičiūtė

Santaka(Kaunas)

3

Dominykas Granskas-Kotryna Petrošiūtė

Dileksa(Vilnius)

4

Vilius Jakas-Eidvilė Jonikaitė

Rolina(Gargždai)

5

Edvinas Belousovas-Anastasija Piazenko

Žuvėdra(Klaipėda)

6

Deividas Simaška-Goda Šiugždinytė

Duetas(Kaunas)

7

Danas Vogulis-Airinė Liesiūtė

Rid-rito(Panevėžys)

8

Aivaras Kadys-Greta Cesevičiūtė

Rumba(Panevėžys)

9

Audrius Kleišmantas-Simona Taparauskaitė

Sūkurys(Kaunas)

10-11

Mantas Kubilius-Gerda Mickevičiūtė

Rumba(Panevėžys)

10-11

Vygantas Jermalavičius-Gerda Tumonytė

Tvistas(Kaunas)

12-13

Mykolas Kriščiūnas-Greta Pečiūraitė

Rumba(Panevėžys)

12-13

Eligijus Legeckis-Lina Ščiupakovaitė

Santaka(Kaunas)

14

Augustinas Jucys-Lina Juknevičiūtė

Mida(Kaunas)

 

 

Lietuvos LA šokių čempionatas

Jauniai II LA

2010 m. vasaris 20 d.

 

 

 

Vieta

Vardas, pavardė

Kolektyvas

1

Sergejus Skripčenko-Goda Zajauskaitė

Palangos Moksleivių(Palanga)

2

Tomas Fainšil-Akvilė Sinkevičiūtė

Santaka(Kaunas)

3

Edvinas Belousovas-Anastasija Piazenko

Žuvėdra(Klaipėda)

4

Tautvydas Baranauskas-Raminta Ruzgaitytė

Mida(Kaunas)

5

Dominykas Granskas-Kotryna Petrošiūtė

Dileksa(Vilnius)

6

Deividas Simaška-Goda Šiugždinytė

Duetas(Kaunas)

7

Lukas Morkūnas-Olivija Gramaliauskaitė

Žuvėdra(Klaipėda)

8-9

Lukas Šlekys-Augustė Mažilytė

Santaka(Kaunas)

8-9

Marius Gotbergas-Greta Piliukaitytė

Ratuto ir gimnast.m.(Vilnius)

10

Danas Vogulis-Airinė Liesiūtė

Rid-rito(Panevėžys)

11

Vladas Voroninas-Viktorija Zinovjeva

Žuvėdra(Klaipėda)

12

Justas Girdvainis-Ieva Riepšaitė

Spindulys(Mažeikiai - Tauragė)

13

Rokas Žukauskas-Viktorija Šenker

Dileksa(Vilnius)

14

Justas Mejeris-Giedrė Leščinskaitė

Spindulys(Mažeikiai - Tauragė)

15

Martynas Rekštys-Agnė Timinskaitė

Žuvėdra(Klaipėda)

 

 

Lietuvos ST šokių čempionatas

Jauniai I ST

2010 m. kovas 12 d.

 

 

 

Vieta

Vardas, pavardė

Kolektyvas

1

Tomas Meema-Goda Dagytė

Rumba(Panevėžys)

2

Karol Michal Tomecki-Ugnė Bruzgaitė

Alemanda(Vilnius)

3

Karolis Stanynas-Kamilė Giedrikaitė

Rumba(Panevėžys)

4

Edvinas Ringys-Rugilė Monginaitė

Žuvėdra(Klaipėda)

5

Ernestas Davidovič-Emilė Navickaitė

Palangos Moksleivių(Palanga)

6

Vilius Baltušis-Gustė Sabaliauskaitė

Sūkurys-Duetas(Kaunas)

7

Karolis Petrošius-Marija Kožuhar

Siluetas-Tornado(Vilnius)

8

Rytis Žalinkevičius-Vaida Abraškevičiūtė

Rid-rito(Panevėžys)

9

Karolis Drungilas-Eva Borovik

Siluetas(Vilnius)

10

Justas Skara-Vaida Šiaulytytė

Ritmas-Svivelis(Kretinga-Palanga)

11

Mantas Milkevičius-Ieva Petuškaitė

Alemana(Alytus)

12

Orestas Vasiliauskas-Karolina Golubaitė

Svivelis(Palanga)

13

Tautvydas Liekis-Monika Stanislovaitytė

Siluetas-Tornado(Vilnius)

14

Martynas Liegus-Agnė Pacevičiūtė

Alemana(Alytus)

15

Vladislavas Volkovas-Kristina Raugaitė

Šiaulių Volta(Šiauliai)

16

Edvardas Žilinskas-Paula Bakanavičiūtė

Alemana(Alytus)

 

 

Lietuvos LA šokių čempionatas

Jauniai I LA

2010 m. vasaris 20 d.

 

 

 

Vieta

Vardas, pavardė

Kolektyvas

1

Karol Michal Tomecki-Ugnė Bruzgaitė

Alemanda(Vilnius)

2

Edvinas Ringys-Rugilė Monginaitė

Žuvėdra(Klaipėda)

3

Ernestas Davidovič-Emilė Navickaitė

Palangos Moksleivių(Palanga)

4

Simonas Holcmann-Erika Abramova

Žingsnis(Klaipėda)

5

Justas Skara-Vaida Šiaulytytė

Ritmas-Svivelis(Kretinga-Palanga)

6

Orestas Vasiliauskas-Karolina Golubaitė

Svivelis(Palanga)

7

Vykintas Širmas-Gytė Bliudžiutė

Spindulys(Mažeikiai - Tauragė)

8

Karolis Stanynas-Kamilė Giedrikaitė

Rumba(Panevėžys)

9

Rytis Žalinkevičius-Vaida Abraškevičiūtė

Rid-rito(Panevėžys)

10

Nedas Mejeras-Benita Kvietkauskaitė

Rumba(Panevėžys)

11

Tomas Meema-Goda Dagytė

Rumba(Panevėžys)

12

Vytautas Šeputis-Lukrecija Sudžiūtė

Žingsnis(Klaipėda)

13

Tomas Janonis-Armanda Braziūnaitė

Duetas(Kaunas)

 

 

Lietuvos LA šokių čempionatas

Jaunučiai II D

2010 m. vasaris 20 d.

 

 

Vieta

Vardas, pavardė

Kolektyvas

1

Vakaris Apvinis-Urtė Povilauskaitė

Rid-rito(Panevėžys)

2

Dominykas Garbaniauskas-Eglė Bertulytė

Žuvėdra(Klaipėda)

3

Simas Seikauskas-Liucija Norušaitė

Rumba(Panevėžys)

4

Domantas Razgaitis-Eva Puplevičiūtė

Promenada(Klaipėda)

5

Daniil Piazenko-Fausta Timinskaitė

Žuvėdra(Klaipėda)

6

Justas Kazlauskas-Emilija Aleksandravičiūtė

Žingsnis(Klaipėda)

7-8

Vilius Vainorius-Aušrinė Bielskytė

Šiaulių Volta(Šiauliai)

7-8

Liutauras Suvorovas-Gabrielė Žurauskaitė

Šiaulių Volta(Šiauliai)

9

Maksim Igošev-Ieva Meilutytė

Siluetas(Vilnius)

10

Aretas Žarnauskas-Julija Minčenkova

Žingsnis(Klaipėda)

 

 

Lietuvos ST šokių čempionatas

Jaunučiai I E6

2010 m. kovas 12 d.

 

 

 

Vieta

Vardas, pavardė

Kolektyvas

1

Karolis Burneikis-Izabelė Šekaitė

Tvistas(Kaunas)

2

Gustas Grencevičius-Barbora Šmuilytė

Žuvėdra(Klaipėda)

3

Kasparas Bubnovas-Svajonė Jazilionytė

Žuvėdra(Klaipėda)

4

Haroldas Kranauskas-Greta Deinekaitė

Žuvėdra(Klaipėda)

5

Vilius Rakauskas-Emilija Petrulytė

Svivelis(Palanga)

6

Nedas Meslinas-Valerija Krumblevičiūtė

Bonus(Jonava)

7

Pijus Kemeklis-Smiltė Paldauskaitė

Tvistas(Kaunas)


Rėmėjai