• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Lietuvos čempionai

LSŠF ST šokių čempionatas

18.Senjorai ST Č

2011 m. vasaris 12 d.

 

Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas

 

1

118

Gintaras Kručinskas-Eglė Kručinskienė

Sūkurys(Kaunas)

 

2

112

Darius Andriuškevičius-Vilma Andriuškevičienė

Rolo(Kaunas)

 

3

119

Darius Navasaitis-Rita Navasaitienė

Kaspinas(Kaunas)

 

4

116

Linas Steponavičius-Laimutė Steponavičienė

Palangos Moksleivių(Palanga)

 

5

114

Artūras Grebliauskas-Beata Grebliauskienė

Editos Daniūtės š.s.(Kaunas-Vilnius)

 

6

115

Stanislovas Česonis-Ramunė Jurčiukonienė

Kaspinas(Kaunas)

 

7

113

Darius Zarauskas-Rasa Zarauskienė

Rolo(Kaunas)

 

8

117

Antanas Stalmokas-Vaidilutė Stalmokienė

Palangos Moksleivių(Palanga)

 

 

 

LSŠF ST šokių čempionatas

17.Suaugę ST Č

2011 m. vasaris 12 d.

Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas

 

1

98

Donatas Vėželis-Lina Chatkevičiūtė

Sūkurys(Kaunas)

 

2

110

Vaidotas Lacitis-Veronika Golodneva

Dileksa(Vilnius)

 

3

107

Evaldas Sodeika-Ieva Žukauskaitė

Kaspinas(Kaunas)

 

4

100

Valerijus Osadčenko-Olga Osadčenko

Sūkurys(Kaunas)

 

5

108

Alessandro Bosco-Urtė Januškevičiūtė

Kaspinas(Kaunas)

 

6

106

Gabrielius Sasnauskas-Ainė Juzėnaitė

Dileksa(Vilnius)

 

7

99

Vytautas Dūdėnas-Laura Liūdžiūtė

Sūkurys(Kaunas)

 

8

109

Aleksandras Kerpauskas-Monika Gedgaudaitė

Kaspinas(Kaunas)

 

9-11

95

Modestas Krečius-Meda Šimaitytė

Viesulas(Kaunas)

 

9-11

96

Egidijus Vaitkus-Justina Valaitytė

Kaspinas(Kaunas)

 

9-11

103

Darius Ivanovas-Agnė Valiukevičiūtė

Žiburys(Kaunas)

 

12-13

104

Tautvydas Sinkevičius-Ieva Dautartaitė

Santaka(Kaunas)

 

12-13

105

Paulius Daniūnas-Agnė Vitkauskaitė

Reveransas(Elektrėnai)

 

 

 

LSŠF LA šokių čempionatas

17.Suaugę LA Č

2011 m. vasaris 26 d.

 

Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas

 

1

2

Jokūbas Venckus-Jomantė Dapkevičiūtė

Ratuto ir gimnast.m.(Vilnius)

 

2

16

Gediminas Grigonis-Sandra Kniazevičiūtė

Sūkurys(Kaunas)

 

3

5

Liudas Tamulaitis-Mona Vinklerytė

Kandela(Vilnius)

 

4

3

Jonas Kazlauskas-Jasmine Whitney Chan

Ratuto ir gimnast.m.(Vilnius)

 

5

17

Valerijus Osadčenko-Olga Osadčenko

Sūkurys(Kaunas)

 

6

18

Rihards Eglitis-Eglė Straleckaitė

Sūkurys(Kaunas)

 

7

15

Mark Popkov-Natalija Li

Žingsnis(Klaipėda)

 

8

9

Lukas Petkevičius-Miglė Klupšaitė

Šypsena(Šiauliai)

 

9

14

Rimvydas Černajus-Ala Karpenko

Toro(Kaunas)

 

10

23

Gabrielius Sasnauskas-Ainė Juzėnaitė

Dileksa(Vilnius)

 

11-12

4

Donatas Bandzevičius-Dovilė Janonytė

Ratuto ir gimnast.m.(Vilnius)

 

11-12

20

Aurimas Bartkus-Augustė Klimaitė

Spindulys(Mažeikiai - Tauragė)

 

13

11

Deividas Užkurys-Živilė Vasiliauskaitė

Sūkurys(Kaunas)

 

14

24

Povilas Lašas-Eglė Kalėdaitė

Toro(Kaunas)

 

15

13

Evaldas Račys-Julija Benevičiūtė

Toro(Kaunas)

 

16

1

Silvestras Koroliovas-Gabrielė Račkauskaitė

Juventos(Vilnius)

 

17

10

Paulius Vaškelis-Laurita Stasiūnaitė

Ratuto ir gimnast.m.(Vilnius)

 

18

19

Rafalas Narkevičius-Melisa Valinovič

Ratuto ir gimnast.m.(Vilnius)

 

19

26

Ainaras Buožys-Goda Mickevičiūtė

Žuvėdra(Klaipėda)

 

20-22

8

Andrius Bačkys-Laura Talmantaitė

Žiburys(Kaunas)

 

20-22

12

Olegas Kostinas-Anastasija Laučkaitė

Mida-Flamenko(Kaunas)

 

20-22

21

Dangis Šalaviejus-Viktorija Naumčik

Reveransas(Elektrėnai)

 

23

22

Aleksandras Kerpauskas-Monika Gedgaudaitė

Kaspinas(Kaunas)

 

 

 

LSŠF 10 šokių čempionatas

Suaugę Čempionatas

2011 m. kovas 19 d.

 

Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas

 

1

3

Valerijus Osadčenko-Olga Osadčenko

Sūkurys(Kaunas)

 

2

1

Jonas Kazlauskas-Jesmine Whitney Chan

Ratuto ir gimnast.m.(Vilnius)

 

3

4

Edgaras Baltaragis-Indrė Kučinskaitė

Rolo-Reveransas(Kaunas-Elektrėnai)

 

4

6

Gabrielius Sasnauskas-Ainė Juzėnaitė

Dileksa(Vilnius)

 

5

5

Aristinas Guogis-Vitautė Vareikaitė

Bonus(Jonava)

 

 

 

LSŠF ST šokių čempionatas

16.Jaunimas ST Č

2011 m. vasaris 12 d.

 

Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas

 

1

70

Žymantas Kučikas-Agnė Pečeliūnaitė

Rumba(Panevėžys)

 

2

90

Ivan Kazakevich-Jurga Gustaitė

Sūkurys(Kaunas)

 

3

72

Dominykas Granskas-Kotryna Petrošiūtė

Dileksa(Vilnius)

 

4

83

Vilius Jakas-Eidvilė Jonikaitė

Rolina(Gargždai)

 

5

87

Karolis Varkalys-Gabrielė Siriūnaitė

Sūkurys(Kaunas)

 

6

77

Mindaugas Strazdas-Evelina Butkaitė

Sūkurys(Kaunas)

 

7

82

Mantas Kirvelis-Svetlana Azarova

Siluetas(Vilnius)

 

8

94

Ligitas Bernatavičius-Eglė Valentaitė

Alemana(Alytus)

 

9

86

Nikita Moisejenko-Ieva Miklaševskaja

Dileksa(Vilnius)

 

10-11

91

Deividas Kačinauskas-Gabrielė Sabaliauskaitė

Sūkurys(Kaunas)

 

10-11

92

Aidas Reigis-Jogailė Petrauskaitė

Kaspinas(Kaunas)

 

12

66

Lukas Markevičius-Viktorija Zaičenko

Juventos(Vilnius)

 

13

78

Deividas Simaška-Goda Šiugždinytė

Duetas(Kaunas)

 

14

93

Domas Sūdžius-Taura Ignatavičiūtė

Sūkurys(Kaunas)

 

15-16

68

Augustas Goštautas-Agnė Cimermonaitė

Šypsena(Šiauliai)

 

15-16

69

Žygimantas Tuskevičius-Kamilė Šukevičiūtė

Kaspinas(Kaunas)

 

17

88

Martynas Survila-Paulina Šleževičiūtė

Santaka(Kaunas)

 

18-19

75

Darius Žitinevičius-Viktorija Šaulytė

Rolo(Kaunas)

 

18-19

80

Danas Vogulis-Gabrielė Šarapajevaitė

Rid-rito(Panevėžys)

 

20

73

Vygantas Jermalavičius-Gerda Tumonytė

Tvistas(Kaunas)

 

21

84

Imantas Stulpinas-Gintarė Gedminaitė

Šiaulių Volta(Šiauliai)

 

22

79

Mindaugas Kolupaila-Viktorija Zieniūtė

Duetas(Kaunas)

 

23

74

Mantas Kubilius-Gerda Mickevičiūtė

Rumba(Panevėžys)

 

 

 

 

LSŠF LA šokių čempionatas

16.Jaunimas LA Č

2011 m. vasaris 26 d.

 

Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas

 

1

20

Ivan Kazakevich-Jurga Gustaitė

Sūkurys(Kaunas)

 

2

3

Edgaras Brazas-Viktorija Gaidytė

Ratuto ir gimnast.m.(Vilnius)

 

3

24

Mantas Kirvelis-Svetlana Azarova

Siluetas(Vilnius)

 

4

7

Mindaugas Strazdas-Evelina Butkaitė

Sūkurys(Kaunas)

 

5

23

Nikita Moisejenko-Ieva Miklaševskaja

Dileksa(Vilnius)

 

6

6

Ligitas Bernatavičius-Eglė Valentaitė

Alemana(Alytus)

 

7-8

9

Dominykas Granskas-Kotryna Petrošiūtė

Dileksa(Vilnius)

 

7-8

10

Tauras Tunyla-Gabija Vaičkutė

Žuvėdra(Klaipėda)

 

9

13

Saulius Motužis-Ieva Milaševičiūtė

Palangos Moksleivių(Palanga)

 

10

19

Deividas Simaška-Goda Šiugždinytė

Duetas(Kaunas)

 

11-12

12

Lukas Ališauskas-Emilija Martišiūtė

Toro-Tvistas(Kaunas)

 

11-12

15

Matas Norkus-Diana Tamošauskaitė

Žingsnis(Klaipėda)

 

13

14

Vilius Jakas-Eidvilė Jonikaitė

Rolina(Gargždai)

 

14-15

1

Lukas Markevičius-Viktorija Zaičenko

Juventos(Vilnius)

 

14-15

5

Mindaugas Martinaitis-Lina Borščiūtė

Šypsena(Šiauliai)

 

16

25

Aidas Reigis-Jogailė Petrauskaitė

Kaspinas(Kaunas)

 

17

8

Tautvydas Baranauskas-Neringa Vyšniauskaitė

Mida(Kaunas)

 

18-19

16

Paulius Jonikas-Indrė Kontrimaitė

Žingsnis(Klaipėda)

 

18-19

18

Marius Mincė-Monika Katkauskaitė

Rolo(Kaunas)

 

20

22

Justas Mėjeris-Giedrė Leščinskaitė

Spindulys(Mažeikiai - Tauragė)

 

21

4

Aleksandr Pašin-Ugnė Vyšniauskaitė

Rolo-Mida(Kaunas)

 

22

17

Visvaldas Stonkus-Ernesta Kiburytė

Šypsena(Šiauliai)

 

23

27

Karolis Dargis-Kristina Antanaitytė

Šypsena(Šiauliai)

 

24

21

Justas Girdvainis-Ieva Riepšaitė

Spindulys(Mažeikiai - Tauragė)

 

25

2

Mantas Kubilius-Gerda Mickevičiūtė

Rumba(Panevėžys)

 

 

 

LSŠF 10 šokių čempionatas

Jaunimas Čempionatas

2011 m. kovas 19 d.

 

Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas

 

1

10

Ivan Kazakevich-Jurga Gustaitė

Sūkurys(Kaunas)

 

2

12

Mantas Kirvelis-Svetlana Azarova

Siluetas(Vilnius)

 

3

4

Dominykas Granskas-Kotryna Petrošiūtė

Dileksa(Vilnius)

 

4

6

Ligitas Bernatavičius-Eglė Valentaitė

Alemana(Alytus)

 

5

13

Vilius Jakas-Eidvilė Jonikaitė

Rolina(Gargždai)

 

6

3

Nikita Moisejenko-Ieva Miklaševskaja

Dileksa(Vilnius)

 

7

16

Saulius Motužis-Ieva Milaševičiūtė

Palangos Moksleivių(Palanga)

 

8

9

Deividas Simaška-Goda Šiugždinytė

Duetas(Kaunas)

 

9-10

1

Lukas Markevičius-Viktorija Zaičenko

Juventos(Vilnius)

 

9-10

8

Karolis Dargis-Kristina Antanaitytė

Šypsena(Šiauliai)

 

 

 

LSŠF ST šokių čempionatas

15.Jauniai II ST Č

2011 m. vasaris 12 d.

 

Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas

 

1

58

Edvinas Belousovas-Anastasija Piazenko

Žuvėdra(Klaipėda)

 

2

47

Audrius Kleišmantas-Justė Bučiūnaitė

Sūkurys(Kaunas)

 

3

45

Tomas Meema-Goda Dagytė

Rumba(Panevėžys)

 

4

60

Karolis Stanynas-Kamilė Giedrikaitė

Rumba(Panevėžys)

 

5

56

Edvinas Ringys-Rugilė Monginaitė

Žuvėdra(Klaipėda)

 

6

57

Orestas Vasiliauskas-Olivija Gramaliauskaitė

Svivelis-Žuvėdra(Palanga-Klaipėda)

 

7

48

Vilius Baltušis-Gustė Sabaliauskaitė

Sūkurys(Kaunas)

 

8

51

Rytis Žalinkevičius-Vaida Abraškevičiūtė

Rid-rito(Panevėžys)

 

9

42

Tautvydas Liekis-Ugnė Kamarauskaitė

Tornado(Vilnius)

 

10

49

Edvinas Baltrušaitis-Justina Spaičytė

Duetas(Kaunas)

 

11-12

43

Danielius Štuikys-Guoda Steponavičiūtė

Tvistas(Kaunas)

 

11-12

61

Mantas Milkevičius-Ieva Petuškaitė

Alemana(Alytus)

 

13

59

Vladas Voroninas-Viktorija Zinovjeva

Žuvėdra(Klaipėda)

 

14

53

Mykolas Kriščiūnas-Greta Pečiūraitė

Rumba(Panevėžys)

 

15

62

Rokas Naumovas-Melinda Lodaitė

Sūkurys(Kaunas)

 

16

50

Gytis Marozas-Miglė Karalkevičiūtė

Rid-rito(Panevėžys)

 

17

54

Justinas Kvedaravičius-Aušrinė Radevičiūtė

Dileksa(Vilnius)

 

18

55

Simonas Adamkevičius-Evelina Lekešiūtė

Vilnis(Kėdainiai)

 

19

65

Martynas Liegus-Paula Bakanavičiūtė

Alemana(Alytus)

 

 

 

LSŠF LA šokių čempionatas

15.Jauniai II LA Č

2011 m. vasaris 26 d.

 

Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas

 

1

6

Edvinas Belousovas-Anastasija Piazenko

Žuvėdra(Klaipėda)

 

2

7

Edvinas Ringys-Rugilė Monginaitė

Žuvėdra(Klaipėda)

 

3

5

Orestas Vasiliauskas-Olivija Gramaliauskaitė

Svivelis-Žuvėdra(Palanga-Klaipėda)

 

4

14

Vykintas Širmas-Gytė Bliudžiutė

Spindulys(Mažeikiai - Tauragė)

 

5

4

Vilius Baltušis-Gustė Sabaliauskaitė

Sūkurys(Kaunas)

 

6

15

Ernestas Davidovič-Raminta Ruzgaitytė

Mida(Kaunas)

 

7-8

12

Karolis Stanynas-Kamilė Giedrikaitė

Rumba(Panevėžys)

 

7-8

18

Domantas Balčiūnas-Gerda Padriezaitė

Flamenko(Kaunas)

 

9

8

Vladas Voroninas-Viktorija Zinovjeva

Žuvėdra(Klaipėda)

 

10

20

Lukas Petreikis-Greta Rakauskaitė

Svivelis(Palanga)

 

11

10

Audrius Kleišmantas-Justė Bučiūnaitė

Sūkurys(Kaunas)

 

12

2

Mantas Milkevičius-Ieva Petuškaitė

Alemana(Alytus)

 

13

13

Rytis Žalinkevičius-Vaida Abraškevičiūtė

Rid-rito(Panevėžys)

 

14

11

Aivaras Kadys-Greta Cesevičiūtė

Rumba(Panevėžys)

 

15

17

Justinas Kvedaravičius-Aušrinė Radevičiūtė

Dileksa(Vilnius)

 

16

3

Deividas Runča-Vaiga Navickaitė

Tvistas(Kaunas)

 

17

16

Simonas Adamkevičius-Evelina Lekešiūtė

Vilnis(Kėdainiai)

 

 

 

LSŠF 10 šokių čempionatas

Jauniai II Čempionatas

2011 m. kovas 19 d.

 

Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas

 

1

8

Edvinas Belousovas-Anastasija Piazenko

Žuvėdra(Klaipėda)

 

2

9

Orestas Vasiliauskas-Olivija Gramaliauskaitė

Svivelis-Žuvėdra(Palanga-Klaipėda)

 

3

10

Edvinas Ringys-Rugilė Monginaitė

Žuvėdra(Klaipėda)

 

4

3

Audrius Kleišmantas-Justė Bučiūnaitė

Sūkurys(Kaunas)

 

5

5

Vilius Baltušis-Gustė Sabaliauskaitė

Sūkurys(Kaunas)

 

6

14

Rytis Žalinkevičius-Vaida Abraškevičiūtė

Rid-rito(Panevėžys)

 

7

12

Karolis Stanynas-Kamilė Giedrikaitė

Rumba(Panevėžys)

 

8

2

Mantas Milkevičius-Ieva Petuškaitė

Alemana(Alytus)

 

9

11

Vladas Voroninas-Viktorija Zinovjeva

Žuvėdra(Klaipėda)

 

10

13

Justinas Kvedaravičius-Aušrinė Radevičiūtė

Dileksa(Vilnius)

 

11

7

Vytautas Šeputis-Gabrielė Vaičiulytė

Žingsnis(Klaipėda)

 

 

 

LSŠF ST šokių čempionatas

14.Jauniai I ST Č

2011 m. vasaris 12 d.

 

Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas

 

1

29

Justas Skara-Vaida Šiaulytytė

Ritmas-Svivelis(Kretinga-Palanga)

 

2

25

Simas Seikauskas-Liucija Norušaitė

Rumba(Panevėžys)

 

3

34

Karol Michal Tomecki-Austėja Bliujūtė

Siluetas-Sūkurys(Vilnius-Kaunas)

 

4

28

Karolis Petrošius-Marija Kožuhar

Siluetas-Tornado(Vilnius)

 

5

33

Karolis Drungilas-Eva Borovik

Siluetas(Vilnius)

 

6

37

Domantas Razgaitis-Eva Puplevičiūtė

Promenada(Klaipėda)

 

7

39

Dominykas Garbaniauskas-Eglė Bertulytė

Žuvėdra(Klaipėda)

 

8-9

26

Nedas Mejeras-Benita Kvietkauskaitė

Rumba(Panevėžys)

 

8-9

30

Tomas Janonis-Armanda Braziūnaitė

Duetas(Kaunas)

 

10

22

Einoras Degutis-Eglė Grikšaitė

Rolina(Gargždai)

 

11

24

Matas Klupšas-Livija Adomaitytė

Šypsena(Šiauliai)

 

12

31

Vakaris Apvinis-Urtė Povilauskaitė

Rid-rito(Panevėžys)

 

13

41

Andrius Knašas-Domilė Šemeškevičiūtė

Sūkurys(Kaunas)

 

14

38

Nikita Vasiljev-Kornelija Juciūtė

Žuvėdra(Klaipėda)

 

15-16

23

Valentinas Rokas Mitkus-Ieva Birieta

Tvistas(Kaunas)

 

15-16

40

Saulius Knašas-Ugnė Bliujūtė

Sūkurys(Kaunas)

 

17

35

Vladislavas Volkovas-Kristina Raugaitė

Šiaulių Volta(Šiauliai)

 

18

36

Kristupas Kaušas-Gabrielė Vaičiulytė

Šiaulių Volta(Šiauliai)

 

 

 

LSŠF LA šokių čempionatas

14.Jauniai I LA Č

2011 m. vasaris 26 d.

 

Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas

 

1

7

Justas Skara-Vaida Šiaulytytė

Ritmas-Svivelis(Kretinga-Palanga)

 

2

3

Simonas Holcmann-Erika Abramova

Žingsnis(Klaipėda)

 

3

6

Einoras Degutis-Eglė Grikšaitė

Rolina(Gargždai)

 

4

12

Vakaris Apvinis-Urtė Povilauskaitė

Rid-rito(Panevėžys)

 

5

16

Simas Seikauskas-Liucija Norušaitė

Rumba(Panevėžys)

 

6

4

Dominykas Garbaniauskas-Eglė Bertulytė

Žuvėdra(Klaipėda)

 

7

5

Nikita Vasiljev-Kornelija Juciūtė

Žuvėdra(Klaipėda)

 

8-9

2

Karolis Petrošius-Marija Kožuhar

Siluetas-Tornado(Vilnius)

 

8-9

14

Nedas Mejeras-Benita Kvietkauskaitė

Rumba(Panevėžys)

 

10

10

Tomas Janonis-Armanda Braziūnaitė

Duetas(Kaunas)

 

11

1

Matas Klupšas-Livija Adomaitytė

Šypsena(Šiauliai)

 

12

11

Vytautas Dailidėnas-Ieva Lukoševičiūtė

Alemana(Alytus)

 

13

13

Karolis Drungilas-Eva Borovik

Siluetas(Vilnius)

 

14

15

Merkys Midvikas-Goda Šimaitytė

Spindulys(Mažeikiai - Tauragė)

 

 

 

LSŠF 10 šokių čempionatas

Jauniai I Čempionatas

2011 m. kovas 19 d.

 

Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas

 

1

10

Justas Skara-Vaida Šiaulytytė

Ritmas-Svivelis(Kretinga-Palanga)

 

2

4

Simas Seikauskas-Liucija Norušaitė

Rumba(Panevėžys)

 

3

15

Karol Michal Tomecki-Austėja Bliujūtė

Siluetas-Sūkurys(Vilnius-Kaunas)

 

4

12

Tomas Janonis-Armanda Braziūnaitė

Duetas(Kaunas)

 

5

6

Simonas Holcmann-Erika Abramova

Žingsnis(Klaipėda)

 

6

1

Domantas Razgaitis-Eva Puplevičiūtė

Promenada(Klaipėda)

 

7

7

Dominykas Garbaniauskas-Eglė Bertulytė

Žuvėdra(Klaipėda)

 

8-9

2

Karolis Petrošius-Marija Kožuhar

Siluetas-Tornado(Vilnius)

 

8-9

13

Vakaris Apvinis-Urtė Povilauskaitė

Rid-rito(Panevėžys)

 

10

9

Einoras Degutis-Eglė Grikšaitė

Rolina(Gargždai)

 

11

11

Nedas Mejeras-Benita Kvietkauskaitė

Rumba(Panevėžys)

 

12

8

Nikita Vasiljev-Kornelija Juciūtė

Žuvėdra(Klaipėda)

 

13

3

Matas Klupšas-Livija Adomaitytė

Šypsena(Šiauliai)

 

 

 

LSŠF ST šokių čempionatas

13.Jaunučiai II D ST Č

Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas

 

1

1

Karolis Burneikis-Izabelė Šekaitė

Tvistas(Kaunas)

 

2

8

Deividas Tamulionis-Simona Pekeliūnaitė

Rumba(Panevėžys)

 

3

13

Daniil Piazenko-Fausta Timinskaitė

Žuvėdra(Klaipėda)

 

4

14

Mamertas Ložys-Svajonė Jazilionytė

Žuvėdra(Klaipėda)

 

5

3

Aretas Žarnauskas-Julija Minčenkova

Žingsnis(Klaipėda)

 

6

15

Neilas Ceinorius-Alina Jankauskaitė

Žuvėdra(Klaipėda)

 

7

17

Nedas Jonaitis-Elvita Mikšaitė

Flamenko(Kaunas)

 

8

12

Arnas Meliešius-Kamilė Narušytė

Žuvėdra(Klaipėda)

 

9

16

Mantas Kardokas-Klaudija Gutmanaitė

Svivelis(Palanga)

 

10

4

Dovydas Viskontas-Auksė Grėbliūnaitė

Žingsnis(Klaipėda)

 

11

10

Haroldas Kranauskas-Greta Deinekaitė

Žuvėdra(Klaipėda)

 

12

2

Danielius Koncius-Greta Masiliūnaitė

Rumba(Panevėžys)

 

13

11

Titas Meliešius-Kamilė Meliešiūtė

Žuvėdra(Klaipėda)

 

14

19

Lukas Liegus-Žymantė Bernatavičiūtė

Alemana(Alytus)

 

15

21

Laurynas Makarovas-Diana Venckūnaitė

Juventos(Vilnius)

 

16

9

Vilius Vainorius-Aušrinė Bielskytė

Šiaulių Volta(Šiauliai)

 

17-18

7

Gabrielius Goštautas-Justina Sarapinaitė

Šypsena(Šiauliai)

 

17-18

120

Aleksandras Kakoškinas-Inesa Šleževičiūtė

Santaka(Kaunas)

 

19

18

Danielius Skučas-Kamilė Vaitekūnaitė

Flamenko(Kaunas)

 

20

20

Dalius Lukminas-Ugnė Tumonytė

Tvistas(Kaunas)

 

21

6

Deimantas Murauskas-Ema Sakalauskaitė

Svingas(Šiauliai)

 

22

5

Lukas Kaškauskas-Aistė Strumilaitė

Bonus(Jonava)

 

 

 

LSŠF 10 šokių čempionatas

Jaunučiai II D Čempionatas

Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas

 

1

2

Karolis Burneikis-Izabelė Šekaitė

Tvistas(Kaunas)

 

2

10

Mamertas Ložys-Svajonė Jazilionytė

Žuvėdra(Klaipėda)

 

3

11

Daniil Piazenko-Fausta Timinskaitė

Žuvėdra(Klaipėda)

 

4

9

Neilas Ceinorius-Alina Jankauskaitė

Žuvėdra(Klaipėda)

 

5

7

Aretas Žarnauskas-Julija Minčenkova

Žingsnis(Klaipėda)

 

6

19

Mantas Kardokas-Klaudija Gutmanaitė

Svivelis(Palanga)

 

7

18

Nedas Jonaitis-Elvita Mikšaitė

Flamenko(Kaunas)

 

8

15

Gustas Grencevičius-Barbora Šmuilytė

Žuvėdra(Klaipėda)

 

9-10

4

Vilius Vainorius-Aušrinė Bielskytė

Šiaulių Volta(Šiauliai)

 

9-10

14

Arnas Meliešius-Kamilė Narušytė

Žuvėdra(Klaipėda)

 

11

13

Titas Meliešius-Kamilė Meliešiūtė

Žuvėdra(Klaipėda)

 

12

6

Dovydas Viskontas-Auksė Grėbliūnaitė

Žingsnis(Klaipėda)

 

13

12

Aleksandr Kakoškin-Inesa Šleževičiūtė

Santaka(Kaunas)

 

14

21

Laurynas Makarovas-Diana Venckūnaitė

Juventos(Vilnius)

 

 

 

LSŠF LA šokių čempionatas

5.Jaunučiai II D LA Čemp

2011 m. vasaris 26 d.

 

Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas

 

1

9

Mamertas Ložys-Svajonė Jazilionytė

Žuvėdra(Klaipėda)

 

2

17

Karolis Burneikis-Izabelė Šekaitė

Tvistas(Kaunas)

 

3

7

Daniil Piazenko-Fausta Timinskaitė

Žuvėdra(Klaipėda)

 

4

8

Neilas Ceinorius-Alina Jankauskaitė

Žuvėdra(Klaipėda)

 

5

18

Deividas Tamulionis-Simona Pekeliūnaitė

Rumba(Panevėžys)

 

6

4

Aretas Žarnauskas-Julija Minčenkova

Žingsnis(Klaipėda)

 

7

19

Nedas Jonaitis-Elvita Mikšaitė

Flamenko(Kaunas)

 

8

16

Gustas Grencevičius-Barbora Šmuilytė

Žuvėdra(Klaipėda)

 

9

20

Mantas Kardokas-Klaudija Gutmanaitė

Svivelis(Palanga)

 

10-12

2

Danielius Koncius-Greta Masiliūnaitė

Rumba(Panevėžys)

 

10-12

5

Dovydas Viskontas-Auksė Grėbliūnaitė

Žingsnis(Klaipėda)

 

10-12

13

Gabrielius Goštautas-Justina Sarapinaitė

Šypsena(Šiauliai)

 

13

6

Aleksandras Kakoškinas-Inesa Šleževičiūtė

Santaka(Kaunas)

 

 

 

LSŠF ST šokių čempionatas

1.Jaunučiai I E6 ST Č

2011 m. vasaris 12 d.

 

Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas

 

1

2

Arnas Kranauskas-Viktorija Vaišvilaitė

Rumba(Panevėžys)

 

2

9

Adomas Kuznecovas-Alanta Kalibataitė

Flamenko(Kaunas)

 

3

4

Kasparas Bubnovas-Silvija Kerekeš

Žuvėdra(Klaipėda)

 

4

10

Jonas Terleckas-Berta Biknerytė

Spindulys(Mažeikiai - Tauragė)

 

5

5

Gustas Logvinovas-Aiša Jaselskytė

Žuvėdra(Klaipėda)

 

6

8

Tadas Pocevičius-Ugnė Urbonavičiūtė

Spindulys(Mažeikiai - Tauragė)

 

7

3

Paulius Karalevičius-Gabrielė Petkevičiūtė

Rumba(Panevėžys)

 

8

1

Jonas Zelianka-Aistė Stračinskytė

Alemanda(Vilnius)

 

9-10

6

Justas Vilčinskas-Iva Vintaitė

Žuvėdra(Klaipėda)

 

9-10

7

Paulius Mielkaitis-Viltė Milinytė

Žuvėdra(Klaipėda)

 

 

 

LSŠF LA šokių čempionatas

13.Jaunučiai I E6 LA Č

2011 m. vasaris 26 d.

 

Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas

 

1

10

Jonas Terleckas-Berta Biknerytė

Spindulys(Mažeikiai - Tauragė)

 

2

2

Kasparas Bubnovas-Silvija Kerekeš

Žuvėdra(Klaipėda)

 

3

3

Gustas Logvinovas-Aiša Jaselskytė

Žuvėdra(Klaipėda)

 

4

11

Tadas Pocevičius-Ugnė Urbonavičiūtė

Spindulys(Mažeikiai - Tauragė)

 

5

8

Martynas Linkus-Agnė Abromavičiūtė

Milagras(Šiauliai)

 

6

1

Kostas Melnikavičius-Urtė Petrauskaitė

Rid-rito(Panevėžys)

 

7

14

Arnas Kranauskas-Viktorija Vaišvilaitė

Rumba(Panevėžys)

 

8

12

Paulius Karalevičius-Gabrielė Petkevičiūtė

Rumba(Panevėžys)

 

9

13

Adomas Kuznecovas-Alanta Kalibataitė

Flamenko(Kaunas)

 

10

6

Lukas Sungaila-Ugnė Macionytė

Bonus(Jonava)

 

11

7

Markas Sergejevas-Agilė Čelkonaitė

Bonus(Jonava)

 

 

 

 

LSŠF 10 šokių čempionatas

Jaunučiai I E6 Čempionatas

 

Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas

1

2

Gustas Logvinovas-Aiša Jaselskytė

Žuvėdra(Klaipėda)

2

7

Jonas Terleckas-Berta Biknerytė

Spindulys(Mažeikiai - Tauragė)

3

3

Kasparas Bubnovas-Silvija Kerekeš

Žuvėdra(Klaipėda)

4

8

Adomas Kuznecovas-Alanta Kalibataitė

Flamenko(Kaunas)

5

1

Deividas Šimanovič-Ugnė Naumeckytė

Rolina(Gargždai)

6

6

Tadas Pocevičius-Ugnė Urbonavičiūtė

Spindulys(Mažeikiai - Tauragė)

7

9

Augustinas Gruodis-Simona Šnarskytė

Rolo(Kaunas)

8

4

Paulius Mielkaitis-Viltė Milinytė

Žuvėdra(Klaipėda)

9

5

Justas Vilčinskas-Iva Vintaitė

Žuvėdra(Klaipėda)


Rėmėjai