• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Lietuvos čempionai

 

 

LSŠF ST šokių čempionatas

Suaugę ST ČEMPIONATAS

2012 m. vasaris 11 d.

Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas

1

3

Evaldas Sodeika-Ieva Žukauskaitė

Kaspinas(Kaunas)

2

17

Vaidotas Lacitis-Veronika Golodneva

Dileksa(Vilnius)

3

1

Žymantas Kučikas-Urtė Januškevičiūtė

Rumba-Kaspinas(Panevėžys-Kaunas)

4

9

Valerijus Osadčenko-Olga Osadčenko

Sūkurys-KCSM(Kaunas)

5

4

Edgaras Baltaragis-Indrė Kučinskaitė

Rolo-KCSM-Reveransas(Kaunas-Elektrėnai)

6

8

Karolis Varkalys-Gabrielė Siriūnaitė

Sūkurys(Kaunas)

7

15

Gabrielius Sasnauskas-Ainė Juzėnaitė

Dileksa(Vilnius)

8

2

Vytautas Viluckis-Justina Valaitytė

Kaspinas(Kaunas)

9-10

13

Deividas Balseris-Laura Grauželytė

Tvistas(Kaunas)

9-10

14

Aleksandras Kerpauskas-Monika Gedgaudaitė

Kaspinas(Kaunas)

11

11

Aleksej Nuzhdov-Jogailė Petrauskaitė

Toro(Kaunas)

12

10

Domas Sūdžius-Lina Ščiupakovaitė

Sūkurys(Kaunas)

13

5

Tautvydas Sinkevičius-Ieva Dautartaitė

Santaka(Kaunas)

14

7

Darius Žitinevičius-Viktorija Šaulytė

Rolo(Kaunas)

15

6

Darius Ivanovas-Agnė Valiukevičiūtė

Žiburys(Kaunas)

 

 

 

LSŠF LA šokių čempionatas

Suaugę LA ČEMPIONATAS

 2012 m. vasaris 25 d.

Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas

1

2

Jokūbas Venckus-Jomantė Dapkevičiūtė

Ratuto ir gimnast.m.(Vilnius)

2

1

Rihards Eglitis-Eglė Straleckaitė

Sūkurys(Kaunas)

3

5

Anton Puzravin-Ala Karpenko

Ratuto ir gimnast.m.(Vilnius)

4

15

Liudas Tamulaitis-Mona Vinklerytė

Sūkurys(Kaunas)

5

4

Lukas Petkevičius-Miglė Klupšaitė

Ratuto ir gimnast.m.(Vilnius)

6

24

Valerijus Osadčenko-Olga Osadčenko

Sūkurys-KCSM(Kaunas)

7

25

Edgaras Baltaragis-Indrė Kučinskaitė

Rolo-KCSM-Reveransas(Kaunas-Elektrėnai)

8

3

Edgaras Brazas-Viktorija Gaidytė

Ratuto ir gimnast.m.(Vilnius)

9

23

Aurimas Bartkus-Augustė Klimaitė

Spindulys(Mažeikiai - Tauragė)

10

8

Vytautas Vizbaras-Živilė Vasiliauskaitė

Svaja-Sūkurys(Kaunas)

11

16

Evaldas Račys-Julija Benevičiūtė

Toro(Kaunas)

12

21

Gabrielius Sasnauskas-Ainė Juzėnaitė

Dileksa(Vilnius)

13

12

Nikita Moisejenko-Ieva Miklaševskaja

Dileksa(Vilnius)

14

20

Rolandas Beržinis-Domantė Padleckaitė

Dileksa(Vilnius)

15-16

6

Rafalas Narkevičius-Melisa Valinovič

Ratuto ir gimnast.m.(Vilnius)

15-16

7

Marius Mincė-Lina Juknevičiūtė

Rolo-Mida(Kaunas)

17

14

Dangis Šalaviejus-Renata Gramauskaitė

Toro-Reveransas()

18

10

Aleksej Nuzhdov-Jogailė Petrauskaitė

Toro(Kaunas)

19

9

Aleksejus Janovskis-Karina Kazakova

Alemana-Toro(Alytus-Kaunas)

20-21

13

Andrius Bačkys-Laura Talmantaitė

Žiburys(Kaunas)

20-21

17

Mantas Sausdravas-Megė Šerniūtė

Žingsnis(Klaipėda)

22-23

19

Matas Norkus-Diana Tamošauskaitė

Žingsnis(Klaipėda)

22-23

22

Stanislav Savickij-Laurita Stasiūnaitė

Kandela(Vilnius)

 

 

 

LSŠF 10 šokių pirmenybės

Suaugę 10š. čempionatas

Sunday, March 04, 2012

Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas

1

3

Valerijus Osadčenko-Olga Osadčenko

Sūkurys-KCSM(Kaunas)

2

5

Edgaras Baltaragis-Indrė Kučinskaitė

Rolo-KCSM-Reveransas(Kaunas-Elektrėnai)

3

7

Gabrielius Sasnauskas-Ainė Juzėnaitė

Dileksa(Vilnius)

4

1

Aleksej Nuzhdov-Jogailė Petrauskaitė

Toro(Kaunas)

5

4

Mantas Sausdravas-Megė Šerniūtė

Žingsnis(Klaipėda)

 

 

 

LSŠF ST šokių čempionatas

Senjorai ST ČEMPIONATAS

2012 m. vasaris 11 d.

Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas

1

5

Darius Matusevičius-Henrika Matusevičienė

Dileksa(Vilnius)

2

1

Artūras Grebliauskas-Beata Grebliauskienė

Editos Daniūtės š.s.(Kaunas-Vilnius)

3

4

Gintaras Kručinskas-Eglė Kručinskienė

Sūkurys(Kaunas)

4

2

Linas Steponavičius-Laimutė Steponavičienė

Palangos Moksleivių(Palanga)

5

7

Darius Navasaitis-Rita Navasaitienė

Kaspinas(Kaunas)

6

6

Stanislovas Česonis-Ramunė Jurčiukonienė

Kaspinas(Kaunas)

 

 

 

LSŠF ST šokių čempionatas

Jaunimas ST ČEMPIONATAS

2012 m. vasaris 11 d.

Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas

1

5

Dominykas Granskas-Kotryna Petrošiūtė

Dileksa(Vilnius)

2

1

Sergejus Skripčenko-Eidvilė Jonikaitė

Palangos Moksleivių(Palanga)

3

30

Vilius Jakas-Evelina Butkaitė

Rolina-Sūkurys(Gargždai)

4

12

Deividas Kačinauskas-Gabrielė Sabaliauskaitė

Sūkurys(Kaunas)

5

11

Edvinas Belousovas-Anastasija Piazenko

Žuvėdra(Klaipėda)

6

18

Tomas Fainšil-Patricija Belousova

Santaka(Kaunas)

7

4

Mindaugas Strazdas-Agnė Pečeliūnaitė

Sūkurys-Rumba(Kaunas-Panevėžys)

8

19

Mantas Kirvelis-Svetlana Azarova

Siluetas(Vilnius)

9

10

Audrius Kleišmantas-Justė Bučiūnaitė

Sūkurys(Kaunas)

10

6

Augustas Goštautas-Rugilė Anužytė

Šypsena(Šiauliai)

11

29

Silvestras Koroliovas-Taura Ignatavičiūtė

Juventos(Vilnius)

12

17

Lukas Markevičius-Gabija Tuinaitė

Siluetas-Tornado(Vilnius)

13

20

Martynas Survila-Akvilė Sinkevičiūtė

Santaka(Kaunas)

14

7

Gabrielius Vaikasas-Rusnė Glinskytė

Rumba(Panevėžys)

15

2

Mantas Kubilius-Gerda Mickevičiūtė

Rumba(Panevėžys)

16

8

Vygantas Jermalavičius-Gerda Tumonytė

Tvistas(Kaunas)

17

14

Matas Gusarovas-Goda Račkauskaitė

Sūkurys(Kaunas)

18

25

Denis Samochvalov-Katažina Sinkevič

Alemanda(Vilnius)

19

13

Rokas Naumovas-Melinda Lodaitė

Sūkurys(Kaunas)

20

21

Justinas Kvedaravičius-Aušrinė Radevičiūtė

Dileksa(Vilnius)

21

22

Gytis Vingiliauskas-Kristina Antanaitytė

Šypsena(Šiauliai)

22-23

3

Martynas Motuzas-Monika Stanislovaitytė

Siluetas-Tornado(Vilnius)

22-23

27

Daniil Somov-Monika Regalovskytė

Sūkurys(Kaunas)

 

 

 

LSŠF LA šokių čempionatas

Jaunimas LA ČEMPIONATAS

2012 m. vasaris 25 d.

 

Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas

1

27

Mantas Kirvelis-Svetlana Azarova

Siluetas(Vilnius)

2

4

Marius Gotbergas-Viktorija Šenker

Ratuto ir gimnast.m.(Vilnius)

3

15

Edvinas Belousovas-Anastasija Piazenko

Žuvėdra(Klaipėda)

4

17

Deividas Simaška-Goda Šiugždinytė

Duetas-KRSM(Kaunas)

5

18

Tomas Fainšil-Patricija Belousova

Santaka(Kaunas)

6

10

Dominykas Granskas-Kotryna Petrošiūtė

Dileksa(Vilnius)

7-8

8

Lukas Ališauskas-Emilija Martišiūtė

Toro-Tvistas(Kaunas)

7-8

29

Vilius Jakas-Evelina Butkaitė

Rolina-Sūkurys(Gargždai)

9

24

Tautvydas Baranauskas-Raminta Ruzgaitytė

Sūkurys(Kaunas)

10

2

Saulius Motužis-Ieva Milaševičiūtė

Palangos Moksleivių(Palanga)

11

31

Silvestras Koroliovas-Taura Ignatavičiūtė

Juventos(Vilnius)

12

20

Augustinas Jucys-Ugnė Kamarauskaitė

Mida(Kaunas)

13

13

Julius Meškauskas-Roberta Kalibataitė

Flamenko(Kaunas)

14

7

Aleksandr Pašin-Ugnė Vyšniauskaitė

Rolo-Mida(Kaunas)

15-16

12

Justas Mejeris-Aistė Survilaitė

Spindulys(Mažeikiai - Tauragė)

15-16

22

Paulius Jonikas-Indrė Kontrimaitė

Žingsnis(Klaipėda)

17-19

16

Justas Girdvainis-Ieva Riepšaitė

Spindulys(Mažeikiai - Tauragė)

17-19

19

Andrius Lukošiūnas-Augustė Mažilytė

Žiburys-Duetas(Kaunas)

17-19

30

Audrius Kleišmantas-Justė Bučiūnaitė

Sūkurys(Kaunas)

20-21

5

Liudvikas Putelis-Neda Andriekutė

Spindulys(Mažeikiai - Tauragė)

20-21

9

Gytis Vingiliauskas-Kristina Antanaitytė

Šypsena(Šiauliai)

22-23

3

Mantas Kubilius-Gerda Mickevičiūtė

Rumba(Panevėžys)

22-23

28

Paulius Dambrauskas-Eglė Strigūnaitė

Spindulys(Mažeikiai - Tauragė)

24

6

Justinas Kvedaravičius-Aušrinė Radevičiūtė

Dileksa(Vilnius)

 

 

 

 

LSŠF 10 šokių pirmenybės

Jaunimas 10š. čempionatas

Sunday, March 04, 2012

 

Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas

1

19

Sergejus Skripčenko-Eidvilė Jonikaitė

Palangos Moksleivių(Palanga)

2

4

Dominykas Granskas-Kotryna Petrošiūtė

Dileksa(Vilnius)

3

15

Mantas Kirvelis-Svetlana Azarova

Siluetas(Vilnius)

4

9

Edvinas Belousovas-Anastasija Piazenko

Žuvėdra(Klaipėda)

5

16

Tomas Fainšil-Patricija Belousova

Santaka(Kaunas)

6

3

Vilius Jakas-Evelina Butkaitė

Rolina-Sūkurys(Gargždai)

7

17

Deividas Simaška-Goda Šiugždinytė

Duetas-KRSM(Kaunas)

8

18

Audrius Kleišmantas-Justė Bučiūnaitė

Sūkurys(Kaunas)

9

20

Silvestras Koroliovas-Taura Ignatavičiūtė

Juventos(Vilnius)

 

 

 

 

LSŠF ST šokių čempionatas

Jauniai II ST ČEMPIONATAS

2012 m. vasaris 11 d.

Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas

1

12

Karol Michal Tomecki-Austėja Bliujūtė

Sūkurys(Kaunas)

2

1

Justas Skara-Vaida Marija Šiaulytytė

Ritmas-Svivelis(Kretinga-Palanga)

3

2

Karolis Stanynas-Kamilė Giedrikaitė

Rumba(Panevėžys)

4

10

Tomas Meema-Goda Dagytė

Rumba(Panevėžys)

5

13

Orestas Vasiliauskas-Olivija Gramaliauskaitė

Svivelis-Žuvėdra(Palanga-Klaipėda)

6

24

Karolis Drungilas-Eva Borovik

Siluetas(Vilnius)

7

20

Nedas Mejeras-Benita Kvietkauskaitė

Rumba(Panevėžys)

8

14

Matas Klupšas-Kristina Charitonovaitė

Šypsena(Šiauliai)

9

21

Rytis Žalinkevičius-Vaida Abraškevičiūtė

Rid-rito(Panevėžys)

10

16

Tomas Janonis-Veronika Samuolytė

Duetas-E.Daniūtės š.(Kaunas)

11

6

Vilius Baltušis-Gustė Sabaliauskaitė

Sūkurys(Kaunas)

12

4

Andrius Knašas-Domilė Šemeškevičiūtė

Sūkurys(Kaunas)

13

18

Marius Ilčiukas-Justina Spaičytė

Duetas(Kaunas)

14

3

Rokas Abaturovas-Magdalena Žukovska

Davi(Vilnius)

15

5

Einoras Degutis-Eglė Grikšaitė

Rolina(Gargždai)

16

11

Simonas Adamkevičius-Evelina Lekešiūtė

Vilnis(Kėdainiai)

17

25

Marius Matulis-Radvilė Stankevičiūtė

Cafe Latino(Klaipėda)

18

26

Pavel Savčenko-Modesta Ralytė

Alemanda(Vilnius)

19-20

15

Mantas Šližinskas-Ieva Dzermeikaitė

Rumba(Panevėžys)

19-20

27

Pavel Sinkevič-Gabrielė Butvydaitė

Alemanda(Vilnius)

21

28

Martynas Dingelis-Nikoletė Pranculevičiūtė

Dileksa(Vilnius)

 

 

 

LSŠF LA šokių čempionatas

Jauniai II LA ČEMPIONATAS

2012 m. vasaris 25 d.

 

Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas

1

17

Edvinas Ringys-Rugilė Monginaitė

Žuvėdra(Klaipėda)

2

16

Orestas Vasiliauskas-Olivija Gramaliauskaitė

Svivelis-Žuvėdra(Palanga-Klaipėda)

3

2

Justas Skara-Vaida Marija Šiaulytytė

Ritmas-Svivelis(Kretinga-Palanga)

4

19

Karol Michal Tomecki-Austėja Bliujūtė

Sūkurys(Kaunas)

5

4

Vykintas Širmas-Gytė Bliudžiutė

Spindulys(Mažeikiai - Tauragė)

6

21

Tomas Janonis-Veronika Samuolytė

Duetas-E.Daniūtės š.(Kaunas)

7

27

Karolis Stanynas-Kamilė Giedrikaitė

Rumba(Panevėžys)

8

32

Einoras Degutis-Eglė Grikšaitė

Rolina(Gargždai)

9

6

Vilius Baltušis-Gustė Sabaliauskaitė

Sūkurys(Kaunas)

10

3

Matas Klupšas-Kristina Charitonovaitė

Šypsena(Šiauliai)

11

30

Pavel Savčenko-Modesta Ralytė

Alemanda(Vilnius)

12

24

Rytis Žalinkevičius-Vaida Abraškevičiūtė

Rid-rito(Panevėžys)

13

25

Martynas Liegus-Paula Bakanavičiūtė

Alemana(Alytus)

14-15

1

Merkys Midvikas-Goda Šimaitytė

Spindulys(Mažeikiai - Tauragė)

14-15

22

Marius Ilčiukas-Justina Spaičytė

Duetas(Kaunas)

16

20

Dominykas Garbaniauskas-Lukrecija Sudžiūtė

Žuvėdra(Klaipėda)

17

29

Karolis Drungilas-Eva Borovik

Siluetas(Vilnius)

18-19

5

Nikita Vasiljev-Kornelija Juciūtė

Žuvėdra(Klaipėda)

18-19

23

Andrius Knašas-Domilė Šemeškevičiūtė

Sūkurys(Kaunas)

20

28

Nedas Mejeras-Benita Kvietkauskaitė

Rumba(Panevėžys)

21-22

9

Marius Matulis-Radvilė Stankevičiūtė

Cafe Latino(Klaipėda)

21-22

31

Gytis Marozas-Miglė Karalkevičiūtė

Rid-rito(Panevėžys)

23

33

Vytautas Šeputis-Gabrielė Vaičiulytė

Žingsnis(Klaipėda)

24

15

Rokas Abaturovas-Magdalena Žukovska

Davi(Vilnius)

25

11

Martynas Dingelis-Nikoletė Pranculevičiūtė

Dileksa(Vilnius)

26

10

Andrius Kubilius-Ugnė Glinskytė

Rumba(Panevėžys)

 

 

 

 

LSŠF 10 šokių pirmenybės

Jauniai II 10š. čempionatas

Sunday, March 04, 2012

 

Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas

1

17

Karol Michal Tomecki-Austėja Bliujūtė

Sūkurys(Kaunas)

2

12

Orestas Vasiliauskas-Olivija Gramaliauskaitė

Svivelis-Žuvėdra(Palanga-Klaipėda)

3

6

Justas Skara-Vaida Marija Šiaulytytė

Ritmas-Svivelis(Kretinga-Palanga)

4

9

Karolis Stanynas-Kamilė Giedrikaitė

Rumba(Panevėžys)

5

5

Matas Klupšas-Kristina Charitonovaitė

Šypsena(Šiauliai)

6

8

Einoras Degutis-Eglė Grikšaitė

Rolina(Gargždai)

7

21

Tomas Janonis-Veronika Samuolytė

Duetas-E.Daniūtės š.(Kaunas)

8

23

Karolis Drungilas-Eva Borovik

Siluetas(Vilnius)

9

7

Nedas Mejeras-Benita Kvietkauskaitė

Rumba(Panevėžys)

10

10

Vilius Baltušis-Gustė Sabaliauskaitė

Sūkurys(Kaunas)

11

22

Marius Ilčiukas-Justina Spaičytė

Duetas(Kaunas)

12

11

Andrius Knašas-Domilė Šemeškevičiūtė

Sūkurys(Kaunas)

13

1

Pavel Sinkevič-Gabrielė Butvydaitė

Alemanda(Vilnius)

14

18

Pavel Savčenko-Modesta Ralytė

Alemanda(Vilnius)

15

2

Rokas Abaturovas-Magdalena Žukovska

Davi(Vilnius)

16

14

Marius Matulis-Radvilė Stankevičiūtė

Cafe Latino(Klaipėda)

17

20

Martynas Dingelis-Nikoletė Pranculevičiūtė

Dileksa(Vilnius)

 

 

 

 

LSŠF ST šokių čempionatas

Jauniai I ST ČEMPIONATAS

2012 m. vasaris 11 d.

Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas

1

1

Simas Seikauskas-Liucija Norušaitė

Rumba(Panevėžys)

2

4

Domantas Razgaitis-Eva Puplevičiūtė

Promenada(Klaipėda)

3

10

Mamertas Ložys-Svajonė Jazilionytė

Žuvėdra(Klaipėda)

4

2

Saulius Knašas-Ugnė Bliujūtė

Sūkurys(Kaunas)

5

13

Vakaris Apvinis-Urtė Povilauskaitė

Rid-rito(Panevėžys)

6

7

Daniil Piazenko-Alina Jankauskaitė

Žuvėdra(Klaipėda)

7

3

Valentinas Rokas Mitkus-Ieva Birieta

Tvistas(Kaunas)

8

8

Neilas Ceinorius-Fausta Timinskaitė

Žuvėdra(Klaipėda)

9

15

Mantas Kardokas-Klaudija Gutmanaitė

Svivelis(Palanga)

10

9

Aretas Žarnauskas-Julija Minčenkova

Žingsnis(Klaipėda)

 

 

 

LSŠF LA šokių čempionatas

Jauniai I LA ČEMPIONATAS

2012 m. vasaris 25 d.

 

Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas

1

4

Mamertas Ložys-Svajonė Jazilionytė

Žuvėdra(Klaipėda)

2

1

Simas Seikauskas-Liucija Norušaitė

Rumba(Panevėžys)

3

5

Daniil Piazenko-Alina Jankauskaitė

Žuvėdra(Klaipėda)

4

10

Saulius Knašas-Ugnė Bliujūtė

Sūkurys(Kaunas)

5

8

Vakaris Apvinis-Urtė Povilauskaitė

Rid-rito(Panevėžys)

6

2

Domantas Razgaitis-Eva Puplevičiūtė

Promenada(Klaipėda)

7

6

Neilas Ceinorius-Fausta Timinskaitė

Žuvėdra(Klaipėda)

8

3

Mantas Kardokas-Klaudija Gutmanaitė

Svivelis(Palanga)

9

7

Valentinas Rokas Mitkus-Ieva Birieta

Tvistas(Kaunas)

10

9

Aretas Žarnauskas-Julija Minčenkova

Žingsnis(Klaipėda)

11

11

Dominykas Mazaliauskas-Roberta Pocevičiūtė

Spindulys(Mažeikiai - Tauragė)

 

 

 

 

LSŠF 10 šokių pirmenybės

Jauniai I 10š. čempionatas

Sunday, March 04, 2012

 

Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas

1

2

Simas Seikauskas-Liucija Norušaitė

Rumba(Panevėžys)

2

6

Mamertas Ložys-Svajonė Jazilionytė

Žuvėdra(Klaipėda)

3

4

Domantas Razgaitis-Eva Puplevičiūtė

Promenada(Klaipėda)

4

7

Daniil Piazenko-Alina Jankauskaitė

Žuvėdra(Klaipėda)

5

5

Saulius Knašas-Ugnė Bliujūtė

Sūkurys(Kaunas)

6

1

Vakaris Apvinis-Urtė Povilauskaitė

Rid-rito(Panevėžys)

7

8

Neilas Ceinorius-Fausta Timinskaitė

Žuvėdra(Klaipėda)

8

3

Mantas Kardokas-Klaudija Gutmanaitė

Svivelis(Palanga)

9

10

Valentinas Rokas Mitkus-Ieva Birieta

Tvistas(Kaunas)

 

 

 

 

LSŠF ST šokių čempionatas

Jaunučiai II C ST ČEMPIONATAS

2012 m. vasaris 11 d.

Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas

1

8

Karolis Burneikis-Izabelė Šekaitė

Tvistas(Kaunas)

2

4

Haroldas Kranauskas-Greta Deinekaitė

Žuvėdra(Klaipėda)

3

1

Laurynas Makarovas-Diana Venckūnaitė

Juventos(Vilnius)

4

2

Rapolas Lisonka-Viktorija Snieškaitė

Bonus(Jonava)

 

 

 

LSŠF LA šokių čempionatas

Jaunučiai II C LA ČEMPIONATAS

2012 m. vasaris 25 d.

Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas

1

5

Karolis Burneikis-Izabelė Šekaitė

Tvistas(Kaunas)

2

2

Ignas Petrulaitis-Giedrė Rapševičiūtė

Rid-rito(Panevėžys)

3

4

Haroldas Kranauskas-Greta Deinekaitė

Žuvėdra(Klaipėda)

4

6

Jonas Terleckas-Berta Biknerytė

Spindulys(Mažeikiai - Tauragė)

5

1

Laurynas Makarovas-Diana Venckūnaitė

Juventos(Vilnius)

 

 

 

 

LSŠF 10 šokių pirmenybės

Jaunučiai II 10š. čempionatas

Sunday, March 04, 2012

Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas

1

3

Karolis Burneikis-Izabelė Šekaitė

Tvistas(Kaunas)

2

4

Haroldas Kranauskas-Greta Deinekaitė

Žuvėdra(Klaipėda)

3

5

Ignas Petrulaitis-Giedrė Rapševičiūtė

Rid-rito(Panevėžys)

4

1

Laurynas Makarovas-Diana Venckūnaitė

Juventos(Vilnius)

5

6

Jonas Terleckas-Berta Biknerytė

Spindulys(Mažeikiai - Tauragė)

 

 

 

 

LSŠF ST šokių čempionatas

Jaunučiai I E6 ST ČEMPIONATAS

2012 m. vasaris 11 d.

 

Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas

1

7

Gustas Logvinovas-Aiša Jaselskytė

Žuvėdra(Klaipėda)

2

1

Paulius Karalevičius-Gabrielė Petkevičiūtė

Rumba(Panevėžys)

3

8

Armandas Čenkus-Austėja Žilinskaitė

Žuvėdra(Klaipėda)

4

4

Markas Sergejevas-Agilė Čelkonaitė

Bonus(Jonava)

5

6

Faustas Fiodorovas-Ksėnia Samusėvič

Žingsnis(Klaipėda)

6

5

Lukas Sungaila-Ugnė Macionytė

Bonus(Jonava)

7

9

Armandas Stalioraitis-Eva Kriaučiūnaitė

Flamenko(Kaunas)

8

11

Gytis Lizdenis-Jorė Kurlytė

Palangos Moksleivių(Palanga)

9

10

Matas Dailidėnas-Ugnė Jonytė

Alemana(Alytus)

10

3

Eimantas Stulpinas-Neringa Rimkutė

Promenada(Klaipėda)

 

 

 

 

 

LSŠF LA šokių čempionatas

Jaunučiai I E6 LA ČEMPIONATAS

2012 m. vasaris 25 d.

Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas

1

3

Gustas Logvinovas-Aiša Jaselskytė

Žuvėdra(Klaipėda)

2

1

Paulius Karalevičius-Gabrielė Petkevičiūtė

Rumba(Panevėžys)

3

7

Markas Sergejevas-Agilė Čelkonaitė

Bonus(Jonava)

4

6

Gytis Lizdenis-Jorė Kurlytė

Palangos Moksleivių(Palanga)

5

14

Markas Sabaliauskas-Marija Butenytė

Svivelis(Palanga)

6

11

Edvardas Mašaro-Patricija Rinkevičiūtė

Alemanda(Vilnius)

7-8

4

Armandas Čenkus-Austėja Žilinskaitė

Žuvėdra(Klaipėda)

7-8

10

Armandas Stalioraitis-Eva Kriaučiūnaitė

Flamenko(Kaunas)

9

9

Matas Dailidėnas-Ugnė Jonytė

Alemana(Alytus)

10

8

Lukas Sungaila-Ugnė Macionytė

Bonus(Jonava)

11

13

Arnas Vladišauskas-Ieva Steponavičiūtė

Davi(Vilnius)

12

12

Vytenis Laurinaitis-Saulė Meškytė

Bonus(Jonava)

 

 

 

 

LSŠF 10 šokių pirmenybės

Jaunučiai I E6 Čempionatas

Sunday, March 04, 2012

 

Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas

1

5

Gustas Logvinovas-Aiša Jaselskytė

Žuvėdra(Klaipėda)

2

1

Paulius Karalevičius-Gabrielė Petkevičiūtė

Rumba(Panevėžys)

3

3

Markas Sergejevas-Agilė Čelkonaitė

Bonus(Jonava)

4

4

Lukas Sungaila-Ugnė Macionytė

Bonus(Jonava)

5

6

Armandas Čenkus-Austėja Žilinskaitė

Žuvėdra(Klaipėda)

6

8

Faustas Fiodorovas-Ksėnia Samusėvič

Žingsnis(Klaipėda)

7

10

Armandas Stalioraitis-Eva Kriaučiūnaitė

Flamenko(Kaunas)

8

2

Eimantas Stulpinas-Neringa Rimkutė

Promenada(Klaipėda)

 

 

 

 


Rėmėjai