• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Lietuvos čempionai

Lietuvos ST čempionatas

Adult/Suaugusieji ST

2013 m. vasaris 23 d.


Place

No

Name, surname

Club


1

16

Vaidotas Lacitis-Veronika Golodneva

Dileksa(Vilnius)


2

10

Evaldas Sodeika-Ieva Žukauskaitė

Kaspinas(Kaunas)


3

8

Žymantas Kučikas-Urtė Januškevičiūtė

Kaspinas-Rumba(Kaunas-Panevėžys)


4

11

Edgaras Baltaragis-Indrė Kučinskaitė

Rolo-KCSM-Reveransas(Kaunas-Elektrėnai)


5

13

Gabrielius Sasnauskas-Jurga Gustaitė

Dileksa-Sūkuris(Vilnius-Kaunas)


6

9

Vytautas Viluckis-Gabrielė Sabaliauskaitė

Sūkurys(Kaunas)


7

17

Valerijus Osadčenko-Olga Osadčenko

Sūkurys-KCSM(Kaunas)


8

14

Karolis Varkalys-Daniela Diure

Sūkurys(Kaunas)


9

4

Deividas Kačinauskas-Paulina Rimkutė

Sūkurys(Kaunas)


10

2

Paulius Staponkus-Justina Valaitytė

Kaspinas(Kaunas)


11

3

Vygantas Jermalavičius-Laura Grauželytė

Tvistas(Kaunas)


12

5

Ivan Khlebutin-Jogailė Petrauskaitė

Toro(Kaunas)


13

7

Aleksandras Kerpauskas-Monika Gedgaudaitė

Kaspinas(Kaunas)


14

18

Mantas Zalieska-Monika Tarvydytė

Kaspinas(Kaunas)


15

6

Darius Ivanovas-Agnė Valiukevičiūtė

Žiburys(Kaunas)




Lietuvos LA čempionatas

Adult LA

2013 m. kovas 10 d.


Place

No

Name, surname

Club


1

2

Jokūbas Venckus-Jomantė Dapkevičiūtė

Ratuto ir gimnast.m.(Vilnius)


2

3

Lukas Petkevičius-Miglė Klupšaitė

Ratuto ir gimnast.m.(Vilnius)


3

10

Rihards Eglitis-Agnė Malinauskaitė

Toro-Tvistas(Kaunas)


4

8

Vytautas Vizbaras-Renata Gramauskaitė

Svaja-Toro(Kaunas)


5

25

Aurimas Bartkus-Augustė Klimaitė

Spindulys(Mažeikiai - Tauragė)


6

21

Edgaras Baltaragis-Indrė Kučinskaitė

Rolo-KCSM-Reveransas(Kaunas-Elektrėnai)


7

5

Silvestras Koroliovas-Viktorija Gaidytė

Ratuto ir gimnast.m.(Vilnius)


8

4

Anton Puzravin-Ala Karpenko

Ratuto ir gimnast.m.(Vilnius)


9-10

19

Aristinas Guogis-Simona Grubevičiūtė

Toro-Bonus(Kaunas-Jonava)


9-10

24

Dominykas Daukšas-Eleonora Mirai

BaDa studija(Kaunas-Klaipėda)


11

15

Paulius Jonikas-Indrė Kontrimaitė

Žingsnis(Klaipėda)


12

17

Valerijus Osadčenko-Olga Osadčenko

Sūkurys-KCSM(Kaunas)


13

6

Edgaras Brazas-Viktorija Šenker

Ratuto ir gimnast.m.(Vilnius)


14

9

Ivan Khlebutin-Jogailė Petrauskaitė

Toro(Kaunas)


15

11

Mindaugas Strazdas-Gerda Tumonytė

Sūkurys(Kaunas)


16

22

Joris Sangavičius-Ieva Milaševičiūtė

Palangos Moksleivių(Palanga)


17

23

Rolandas Beržinis-Domantė Padleckaitė

Dileksa(Vilnius)


18-19

13

Augustinas Kazlauskas-Donata Milimavičiūtė

Toro(Kaunas)


18-19

18

Adomas Kielaitis-Megė Šerniūtė

Žingsnis(Klaipėda)


20

12

Marius Mincė-Lina Juknevičiūtė

Rolo-Mida(Kaunas)


21

14

Andrius Bačkys-Laura Talmantaitė

Žiburys(Kaunas)


22

1

Aleksejus Janovskis-Karina Kazakova

Alemana-Toro(Alytus-Kaunas)


23-24

7

Rafalas Narkevičius-Ieva Urbonaitė

Ratuto ir gimnast.m.(Vilnius)


23-24

16

Mantas Sausdravas-Monika Špokauskaitė

Žingsnis(Klaipėda)


25

20

Paulius Greičius-Viltė Antanavičiūtė

Mida(Kaunas)




Lietuvos 10 šokių čempionatas

Suaugusieji 10 šokių

2013 m. balandis 7 d.


Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas


1

3

Edgaras Baltaragis-Indrė Kučinskaitė

Rolo-KCSM-Reveransas(Kaunas-Elektrėnai)


2

6

Gabrielius Sasnauskas-Jurga Gustaitė

Dileksa-Sūkuris(Vilnius-Kaunas)


3

4

Valerijus Osadčenko-Olga Osadčenko

Sūkurys-KCSM(Kaunas)


4

2

Ivan Khlebutin-Jogailė Petrauskaitė

Toro(Kaunas)


5

1

Adomas Kielaitis-Megė Šerniūtė

Žingsnis(Klaipėda)


6

5

Vygantas Jermalavičius-Laura Grauželytė

Tvistas(Kaunas)




Lietuvos ST čempionatas

Senior/Senjorai I ST

2013 m. vasaris 23 d.


Place

No

Name, surname

Club


1

5

Nerijus Stukas-Laura Montvilaitė

Tornado(Vilnius)


2

2

Kęstutis Kairys-Alina Kairienė

Cafe Latino(Klaipėda)


3

1

Egidijus Norvaiša-Giedrė Norvaišienė

Cafe Latino(Klaipėda)



Lietuvos ST čempionatas

Senior/Senjorai II+III ST

2013 m. vasaris 23 d.


Place

No

Name, surname

Club


1

6

Artūras Grebliauskas-Beata Grebliauskienė

Editos Daniūtės š.s.(Kaunas-Vilnius)


2

3

Jurijus Taurinskas-Liudmila Taurinskienė

T. Petreikio š.s.(Vilnius)


3

5

Stanislovas Česonis-Ramunė Jurčiukonienė

Kaspinas(Kaunas)


4

4

Antanas Stalmokas-Vaidilutė Stalmokienė

Cafe Latino(Klaipėda)



Lietuvos ST čempionatas

Youth/Jaunimas ST

2013 m. vasaris 23 d.


Place

No

Name, surname

Club


1

15

Dominykas Granskas-Kotryna Petrošiūtė

Dileksa(Vilnius)


2

2

Vilius Jakas-Gabrielė Siriūnaitė

Rolina-Sūkurys(Gargždai)


3

10

Tomas Fainšil-Patricija Belousova

Santaka(Kaunas)


4

20

Sergejus Skripčenko-Marija Kožuhar

Dileksa(Vilnius)


5

7

Mantas Kubilius-Goda Dagytė

Sūkurys-Rumba(Kaunas-Panevėžys)


6

16

Audrius Kleišmantas-Justė Bučiūnaitė

Sūkurys(Kaunas)


7-8

1

Karolis Stanynas-Kamilė Giedrikaitė

Rumba(Panevėžys)


7-8

14

Marius Ilčiukas-Veronika Samuolytė

Editos Daniūtės š.s.(Kaunas-Vilnius)


9

12

Lukas Markevičius-Gabija Tuinaitė

Tornado(Vilnius)


10-13

6

Justinas Kvedaravičius-Aušrinė Radevičiūtė

Dileksa(Vilnius)


10-13

13

Rokas Naumovas-Melinda Lodaitė

Sūkurys(Kaunas)


10-13

19

Simonas Adamkevičius-Evelina Lekešiūtė

Vilnis(Kėdainiai)


10-13

21

Gytis Vingiliauskas-Kristina Antanaitytė

Šypsena(Šiauliai)


14

17

Dovydas Norvalaitis-Eglė Barilaitė

Kaspinas(Kaunas)


15

11

Martynas Motuzas-Justina Spaičytė

Siluetas(Vilnius)


16

8

Martynas Dingelis-Nikoletė Pranculevičiūtė

Dileksa(Vilnius)



Lietuvos LA čempionatas

Youth LA

2013 m. kovas 10 d.


Place

No

Name, surname

Club


1

6

Sergejus Skripčenko-Marija Kožuhar

Dileksa(Vilnius)


2

21

Mantas Kirvelis-Goda Šiugždinytė

Siliuetas-Duetas(Vilnius-Kaunas)


3

29

Lukas Ališauskas-Ugnė Kamarauskaitė

Toro(Kaunas)


4

28

Tomas Fainšil-Patricija Belousova

Santaka(Kaunas)


5

11

Tautvydas Baranauskas-Patricija Naujanytė

Sūkurys(Kaunas)


6

4

Marius Gotbergas-Roberta Kalibataitė

Ratuto ir gimnast.m.(Vilnius)


7

10

Edvinas Ringys-Rugilė Monginaitė

Žuvėdra(Klaipėda)


8

14

Vykintas Širmas-Gytė Bliudžiutė

Spindulys(Mažeikiai - Tauragė)


9-10

13

Justas Girdvainis-Ieva Riepšaitė

Spindulys(Mažeikiai - Tauragė)


9-10

32

Vilius Jakas-Gabrielė Siriūnaitė

Rolina-Sūkurys(Gargždai)


11

9

Karolis Stanynas-Kamilė Giedrikaitė

Rumba(Panevėžys)


12-13

19

Marius Ilčiukas-Veronika Samuolytė

Editos Daniūtės š.s.(Kaunas-Vilnius)


12-13

20

Orestas Vasiliauskas-Olivija Gramaliauskaitė

Svivelis-Žuvėdra(Palanga-Klaipėda)


14

12

Justas Mejeris-Aistė Survilaitė

Spindulys(Mažeikiai - Tauragė)


15-16

1

Karolis Tarasevičius-Karolina Steckutė

Santaka(Kaunas)


15-16

16

Paulius Dambrauskas-Eglė Strigūnaitė

Spindulys(Mažeikiai - Tauragė)


17-18

23

Augustinas Banikonis-Kotryna Lincevičiūtė

Tvistas(Kaunas)


17-18

26

Gytis Mikalauskis-Ramunė Venckutė

Rolina(Gargždai)


19-21

17

Liudvikas Putelis-Neda Andriekutė

Spindulys(Mažeikiai - Tauragė)


19-21

27

Martynas Liegus-Paula Bakanavičiūtė

Alemana(Alytus)


19-21

38

Rokas Margeris-Monika Čepulytė

Ratuto(Vilnius)


22-23

22

Martynas Dingelis-Nikoletė Pranculevičiūtė

Dileksa(Vilnius)


22-23

24

Vytautas Šeputis-Gabrielė Vaičiulytė

Žingsnis(Klaipėda)


24

7

Gytis Vingiliauskas-Kristina Antanaitytė

Šypsena(Šiauliai)


25

31

Deividas Runča-Neda Daukintytė

Tvistas(Kaunas)


26

15

Gintas Budrius-Monika Butkutė

Spindulys(Mažeikiai - Tauragė)



Lietuvos 10 šokių čempionatas

Jaunimas 10 šokių

2013 m. balandis 7 d.


Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas


1

9

Dominykas Granskas-Kotryna Petrošiūtė

Dileksa(Vilnius)


2

2

Sergejus Skripčenko-Marija Kožuhar

Dileksa(Vilnius)


3

4

Tomas Fainšil-Patricija Belousova

Santaka(Kaunas)


4

3

Vilius Jakas-Gabrielė Siriūnaitė

Rolina-Sūkurys(Gargždai)


5

5

Marius Ilčiukas-Veronika Samuolytė

Editos Daniūtės š.s.(Kaunas-Vilnius)


6

10

Karolis Stanynas-Kamilė Giedrikaitė

Rumba(Panevėžys)


7

13

Denis Samochvalovas-Katažina Sinkevič

Alemanda(Vilnius)


8

11

Simonas Adamkevičius-Evelina Lekešiūtė

Vilnis(Kėdainiai)


9

7

Justinas Kvedaravičius-Aušrinė Radevičiūtė

Dileksa(Vilnius)


10

12

Augustinas Banikonis-Kotryna Lincevičiūtė

Tvistas(Kaunas)



Lietuvos ST čempionatas

Junior/Jauniai II ST

2013 m. vasaris 23 d.


Place

No

Name, surname

Club


1

3

Karol Michal Tomecki-Austėja Bliujūtė

Sūkurys(Kaunas)


2

4

Nedas Mejeras-Benita Kvietkauskaitė

Rumba(Panevėžys)


3

10

Justas Skara-Vaida Marija Šiaulytytė

Ritmas-Svivelis(Kretinga-Palanga)


4

9

Karolis Drungilas-Eva Borovik

Siluetas(Vilnius)


5

6

Einoras Degutis-Areta Šeškaitė

Rolina(Gargždai)


6

1

Tomas Janonis-Ieva Birieta

Duetas-Tvistas(Kaunas)


7

2

Simas Seikauskas-Liucija Norušaitė

Rumba(Panevėžys)


8

20

Patrik Misiuk-Eglė Sviderskytė

Siluetas(Vilnius)


9

11

Žymantas Klovas-Ieva Motiejūnaitė

Tornado(Vilnius)


10

8

Šarūnas Sprangauskas-Simona Jazdauskaitė

Sūkurys(Kaunas)


11-12

14

Justas Valatka-Akvilė Rekašiūtė

Svivelis(Palanga)


11-12

17

Dominykas Davainis-Domilė Šemeškevičiūtė

Sūkurys(Kaunas)


13

12

Andrius Vilčinskas-Erika Endriulaitytė

Kaspinas(Kaunas)


14

15

Lukas Girskis-Aida Rudgalvytė

Rolina(Gargždai)


15

13

Arnoldas Karvelis-Paulina Kaščiukaitytė

Šypsena(Šiauliai)



Šiauliai 2013

Jauniai II LA LSŠF čempionatas

2013 m. sausis 19 d.


Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas


1

13

Matas Klupšas-Kristina Charitonovaitė

Šypsena(Šiauliai)


2

18

Karol Michal Tomecki-Austėja Bliujūtė

Sūkurys(Kaunas)


3

1

Justas Skara-Vaida Marija Šiaulytytė

Ritmas-Svivelis(Kretinga-Palanga)


4

17

Einoras Degutis-Areta Šeškaitė

Rolina(Gargždai)


5

2

Tomas Janonis-Ieva Birieta

Duetas-Tvistas(Kaunas)


6

14

Simas Seikauskas-Liucija Norušaitė

Rumba(Panevėžys)


7

15

Nedas Mejeras-Benita Kvietkauskaitė

Rumba(Panevėžys)


8

9

Dominykas Garbaniauskas-Lukrecija Sudžiūtė

Žuvėdra(Klaipėda)


9

19

Šarūnas Sprangauskas-Simona Jazdauskaitė

Sūkurys(Kaunas)


10

4

Karolis Drungilas-Eva Borovik

Siluetas(Vilnius)


11-12

11

Svajūnas Mikalauskas-Kornelija Juciūtė

Žuvėdra(Klaipėda)


11-12

12

Merkys Midvikas-Goda Šimaitytė

Spindulys(Mažeikiai - Tauragė)


13

6

Nikita Kostin-Erika Abramova

Žingsnis(Klaipėda)


14

16

Mantas Chruškovas-Karolina Pukšto

Alemanda(Vilnius)


15

3

Žymantas Klovas-Ieva Motiejūnaitė

Tornado(Vilnius)



Lietuvos 10 šokių čempionatas

Jauniai II 10 šokių

2013 m. balandis 7 d.


Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas


1

9

Karol Michal Tomecki-Austėja Bliujūtė

Sūkurys(Kaunas)


2

11

Matas Klupšas-Kristina Charitonovaitė

Šypsena(Šiauliai)


3

6

Einoras Degutis-Areta Šeškaitė

Rolina(Gargždai)


4

4

Nedas Mejeras-Benita Kvietkauskaitė

Rumba(Panevėžys)


5

7

Tomas Janonis-Ieva Birieta

Duetas-Tvistas(Kaunas)


6

3

Simas Seikauskas-Liucija Norušaitė

Rumba(Panevėžys)


7

12

Karolis Drungilas-Eva Borovik

Siluetas(Vilnius)


8

10

Šarūnas Sprangauskas-Simona Jazdauskaitė

Sūkurys(Kaunas)


9

13

Saulius Knašas-Eva Puplevičiūtė

Promenada-Sūkurys(Klaipėda-Kaunas)



Lietuvos ST čempionatas

Junior/Jauniai I ST

2013 m. vasaris 23 d.


Place

No

Name, surname

Club


1

7

Mamertas Ložys-Svajonė Jazilionytė

Žuvėdra(Klaipėda)


2

2

Karolis Burneikis-Izabelė Šekaitė

Tvistas(Kaunas)


3

10

Vakaris Apvinis-Ugnė Bliujūtė

Rid-rito - Sūkurys(Panevėžys, Kaunas)


4

5

Mantas Kardokas-Klaudija Gutmanaitė

Svivelis(Palanga)


5

6

Gedvinas Meškauskas-Beatričė Malinauskaitė

Rumba(Panevėžys)


6

8

Nedas Jonaitis-Elvita Mikšaitė

Flamenko(Kaunas)


7

4

Aleksandr Kakoškin-Inesa Šleževičiūtė

Santaka(Kaunas)


8

1

Laurynas Makarovas-Diana Venckūnaitė

Juventos(Vilnius)


9

9

Gabrielius Goštautas-Justina Sarapinaitė

Šypsena(Šiauliai)



Lietuvos LA čempionatas

Junior I LA

2013 m. kovas 10 d.


Place

No

Name, surname

Club


1

7

Mamertas Ložys-Svajonė Jazilionytė

Žuvėdra(Klaipėda)


2

10

Karolis Burneikis-Izabelė Šekaitė

Tvistas(Kaunas)


3

4

Vakaris Apvinis-Ugnė Bliujūtė

Rid-rito - Sūkurys(Panevėžys, Kaunas)


4

3

Mantas Kardokas-Klaudija Gutmanaitė

Svivelis(Palanga)


5

9

Daniil Piazenko-Fausta Timinskaitė

Žuvėdra(Klaipėda)


6

11

Nedas Jonaitis-Elvita Mikšaitė

Flamenko(Kaunas)


7

2

Bertoldas Čepulis-Kamilė Tuinaitė

Ratuto(Vilnius)


8

5

Aleksandr Kakoškin-Inesa Šleževičiūtė

Santaka(Kaunas)


9

13

Dalius Lukminas-Erika Runčaitė

Tvistas(Kaunas)


10

1

Laurynas Makarovas-Diana Venckūnaitė

Juventos(Vilnius)



Lietuvos 10 šokių čempionatas

Jauniai I 10 šokių

2013 m. balandis 7 d.


Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas


1

7

Mamertas Ložys-Svajonė Jazilionytė

Žuvėdra(Klaipėda)


2

5

Karolis Burneikis-Izabelė Šekaitė

Tvistas(Kaunas)


3

9

Vakaris Apvinis-Ugnė Bliujūtė

Rid-rito - Sūkurys(Panevėžys, Kaunas)


4

6

Daniil Piazenko-Fausta Timinskaitė

Žuvėdra(Klaipėda)


5

11

Nedas Jonaitis-Elvita Mikšaitė

Flamenko(Kaunas)


6

8

Deividas Tamulionis-Simona Pekeliūnaitė

Rumba(Panevėžys)


7

3

Mantas Kardokas-Klaudija Gutmanaitė

Svivelis(Palanga)


8

2

Aretas Žarnauskas-Julija Minčenkova

Žingsnis(Klaipėda)


9

1

Laurynas Makarovas-Diana Venckūnaitė

Juventos(Vilnius)


10

4

Gedvinas Meškauskas-Beatričė Malinauskaitė

Rumba(Panevėžys)



Lietuvos ST čempionatas

Jaunučiai II D+C ST čempionatas

Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas


1

7

Augustinas Trinkus-Gabija Marčiulaitytė

Davi(Vilnius)


2

11

Gustas Logvinovas-Aiša Jaselskytė

Žuvėdra(Klaipėda)


3

6

Augustinas Gruodis-Simona Šnarskytė

Rolo(Kaunas)


4

13

Mantas Lavčenko-Agatė Staponaitė

Svivelis(Palanga)


5

5

Martynas Pranckus-Emilija Čepauskaitė

Pinavija(Vilnius)


6

8

Gytis Lizdenis-Jorė Kurlytė

Palangos Moksleivių(Palanga)


7

1

Vilius Čerbauskas-Kornelija Dobrovolskytė

Svingas(Šiauliai)


8

3

Arnas Vladišauskas-Agata Matusevičiūtė

Davi(Vilnius)


9

14

Markas Sabaliauskas-Marija Butenytė

Svivelis(Palanga)


10-11

10

Valius Šileika-Simona Butkutė

Palangos Moksleivių(Palanga)


10-11

12

Kasparas Bubnovas-Silvija Kerekeš

Žuvėdra(Klaipėda)


12

2

Tadas Pocevičius-Ugnė Urbonavičiūtė

Spindulys(Mažeikiai - Tauragė)


13

4

Kasparas Arys-Vaiva Paulauskaitė

Žingsnis(Klaipėda)



Lietuvos LA čempionatas

Jaunučiai II D+C LA čempionatas

Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas


1

7

Augustinas Trinkus-Gabija Marčiulaitytė

Davi(Vilnius)


2

10

Gustas Logvinovas-Aiša Jaselskytė

Žuvėdra(Klaipėda)


3

6

Kasparas Arys-Vaiva Paulauskaitė

Žingsnis(Klaipėda)


4

15

Markas Sabaliauskas-Marija Butenytė

Svivelis(Palanga)


5

8

Gytis Lizdenis-Jorė Kurlytė

Palangos Moksleivių(Palanga)


6

9

Martynas Pranckus-Emilija Čepauskaitė

Pinavija(Vilnius)


7

3

Augustinas Gruodis-Simona Šnarskytė

Rolo(Kaunas)


8

14

Marius Janušauskas-Vita Bisigirskaitė

Rumba(Panevėžys)


9

11

Kasparas Bubnovas-Silvija Kerekeš

Žuvėdra(Klaipėda)


10

16

Mantas Lavčenko-Agatė Staponaitė

Svivelis(Palanga)


11

5

Tadas Pocevičius-Ugnė Urbonavičiūtė

Spindulys(Mažeikiai - Tauragė)


12

18

Armandas Čenkus-Austėja Žilinskaitė

Žuvėdra(Klaipėda)


13

19

Benas Latanauskas-Elzė Gusčiūtė

Žingsnis(Klaipėda)


14

17

Arnas Vladišauskas-Agata Matusevičiūtė

Davi(Vilnius)


15

2

Ugnius Vžesniauskas-Urtė Petrauskaitė

Rid-rito(Panevėžys)



Lietuvos 10 šokių čempionatas

Jaunučiai II D + C

2013 m. balandis 7 d.


Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas


1

4

Gytis Lizdenis-Jorė Kurlytė

Palangos Moksleivių(Palanga)


2

2

Gustas Logvinovas-Aiša Jaselskytė

Žuvėdra(Klaipėda)


3

7

Augustinas Trinkus-Gabija Marčiulaitytė

Davi(Vilnius)


4

13

Gustas Kirkliauskas-Žymantė Bernatavičiūtė

Alemana(Alytus)


5

1

Kasparas Arys-Vaiva Paulauskaitė

Žingsnis(Klaipėda)


6

11

Markas Sabaliauskas-Marija Butenytė

Svivelis(Palanga)


7

5

Augustinas Gruodis-Simona Šnarskytė

Rolo(Kaunas)


8

6

Kasparas Bubnovas-Silvija Kerekeš

Žuvėdra(Klaipėda)



Lietuvos ST pirmenybės

Jaunučiai I E6+D ST čempionatas

2013 m. vasaris 17 d.


Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas


1

4

Edvardas Mašaro-Patricija Rinkevičiūtė

Alemanda(Vilnius)


2

2

Markas Sergejevas-Agilė Čelkonaitė

Bonus(Jonava)


3

5

Emilis Skripkiūnas-Ieva Skripkiūnaitė

Alemana(Alytus)


4

6

Benas Mačiulskis-Agnė Gaudėšiūtė

Žuvėdra(Klaipėda)


5

1

Rytis Vladišauskas-Augustė Švedaitė

Davi(Vilnius)


6

3

Kazimieras Lisonka-Meda Leleviciūtė

Bonus(Jonava)



Lietuvos LA čempionatas

Jaunučiai I E6+D LA čempionatas

2013 m. kovas 9 d.


Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas


1

2

Emilis Skripkiūnas-Ieva Skripkiūnaitė

Alemana(Alytus)


2

6

Edvardas Mašaro-Patricija Rinkevičiūtė

Alemanda(Vilnius)


3

4

Benas Mačiulskis-Agnė Gaudėšiūtė

Žuvėdra(Klaipėda)


4

1

Markas Sergejevas-Agilė Čelkonaitė

Bonus(Jonava)


5

5

Rytis Vladišauskas-Augustė Švedaitė

Davi(Vilnius)



Lietuvos 10 šokių čempionatas

Jaunučiai I E6 + D

Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas


1

2

Markas Sergejevas-Agilė Čelkonaitė

Bonus(Jonava)


2

5

Edvardas Mašaro-Patricija Rinkevičiūtė

Alemanda(Vilnius)


3

1

Benas Mačiulskis-Agnė Gaudėšiūtė

Žuvėdra(Klaipėda)


4

3

Emilis Skripkiūnas-Ieva Skripkiūnaitė

Alemana(Alytus)


5

4

Armandas Stalioraitis-Neidė Grigaravičiūtė

Sūkurys(Kaunas)


6

6

Kazimieras Lisonka-Meda Leleviciūtė

Bonus(Jonava)





Rėmėjai