• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Lietuvos čempionai

LT ST čempionatas

Suaugę ST čempionatas

Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas


1

74

Vaidotas Lacitis-Veronika Golodneva

Dileksa(Vilnius)


2

69

Evaldas Sodeika-Ieva Žukauskaitė

Kaspinas(Kaunas)


3

66

Dominykas Granskas-Kotryna Petrošiūtė

Dileksa(Vilnius)


4

75

Vilius Jakas-Gabrielė Siriūnaitė

Rolina-Sūkurys(Gargždai)


5

68

Tomas Fainšil-Patricija Belousova

E.Daniūtės - Santaka(Kaunas)


6

62

Edgaras Baltaragis-Indrė Kučinskaitė

Rolo-Sūkurys-KCSM(Kaunas)


7

64

Gabrielius Sasnauskas-Jurga Gustaitė

Dileksa-Sūkuris(Vilnius-Kaunas)


8

65

Sergejus Skripčenko-Marija Kožuhar

Dileksa(Vilnius)


9-10

61

Vygantas Jermalavičius-Laura Grauželytė

Tvistas(Kaunas)


9-10

70

Ivan Khlebutin-Jogailė Petrauskaitė

Toro(Kaunas)


11

67

Adomas Kielaitis-Megė Šerniūtė

Žingsnis(Klaipėda)


12

63

Gabrielius Vaikasas-Agnė Valiukevičiūtė

Kaspinas-Žiburys(Kaunas)


13

72

Lukas Markevičius-Gabija Tuinaitė

Tornado(Vilnius)




LT LA čempionatas

Suaugę LA čempionatas

Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas


1

21

Rihards Eglitis-Agnė Malinauskaitė

Kandela-Tvistas(Vilnius-Kaunas)


2

3

Jokūbas Venckus-Miglė Klupšaitė

Ratuto ir gimnast.m.(Vilnius)


3

17

Gabrielius Sasnauskas-Jurga Gustaitė

Dileksa-Sūkuris(Vilnius-Kaunas)


4

20

Aurimas Bartkus-Augustė Klimaitė

Spindulys(Mažeikiai - Tauragė)


5

13

Paulius Jonikas-Indrė Kontrimaitė

Žingsnis(Klaipėda)


6

1

Sergejus Skripčenko-Marija Kožuhar

Dileksa(Vilnius)


7-8

6

Dominykas Daukšas-Svetlana Azarova

BaDa studija(Kaunas-Klaipėda)


7-8

10

Francesco Arietta-Živilė Vasiliauskaitė

Sūkurys(Kaunas)


9

11

Edgaras Baltaragis-Indrė Kučinskaitė

Rolo-Sūkurys-KCSM(Kaunas)


10

12

Adomas Kielaitis-Megė Šerniūtė

Žingsnis(Klaipėda)


11

4

Silvestras Koroliovas-Ieva Urbonaitė

Ratuto ir gimnast.m.(Vilnius)


12

9

Aristinas Guogis-Simona Grubevičiūtė

Toro-Bonus(Kaunas-Jonava)


13

16

Ivan Khlebutin-Jogailė Petrauskaitė

Toro(Kaunas)


14

15

Lukas Ališauskas-Ugnė Kamarauskaitė

Toro(Kaunas)


15

19

Donatas Bandzevičius-Augustė Mažilytė

BaDa studija(Kaunas-Klaipėda)


16

8

Marius Mincė-Lina Juknevičiūtė

Rolo-Mida(Kaunas)


17

14

Justas Girdvainis-Ieva Riepšaitė

Spindulys(Mažeikiai - Tauragė)


18

5

Rafalas Narkevičius-Ieva Konopliovaitė

Ratuto ir gimnast.m.(Vilnius)


19

2

Augustinas Kazlauskas-Donata Milimavičiūtė

Toro(Kaunas)


20-21

7

Paulius Dambrauskas-Eglė Strigūnaitė

Spindulys(Mažeikiai - Tauragė)


20-21

18

Aleksejus Janovskis-Karina Kazakova

Alemana-Toro(Alytus-Kaunas)




Suaugę 10 šokių čempionatas

Place

No.

Couple

Country

1.

1

Edgaras Baltaragis - Indrė Kučinskaitė

Rolo-KCSM-Sūkurys / Kaunas

2.

7

Sergejus Skripčenko - Marija Kozhuhar

Dileksa / Vilnius

3.

5

Gabrielius Sasnauskas - Jurga Gustaitė

Dileksa-Sūkurys / Vilnius-Kaunas

4.

6

Tomas Fainšil - Patricija Belousova

Editos daniūtės šokių studija / Kaunas

5.

4

Ivan Khlebutin - Jogaile Petrauskaite

Toro / Kaunas


LT ST čempionatas-pirmenybės

Senjorai II+III ST čempionatas

Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas


1

7

Artūras Grebliauskas-Beata Grebliauskienė

Editos Daniūtės š.s.(Kaunas-Vilnius)


2

3

Jurijus Taurinskas-Liudmila Taurinskienė

Šokio harmonija(Vilnius)


3

6

Stanislovas Česonis-Ramunė Jurčiukonienė

Kaspinas(Kaunas)


4

1

Kęstutis Kairys-Alina Kairienė

Cafe Latino(Klaipėda)


5

5

Linas Steponavičius-Laimutė Steponavičienė

Palangos Moksleivių(Palanga)


6

2

Antanas Stalmokas-Vaidilutė Stalmokienė

Cafe Latino(Klaipėda)




Senjorai I ST čempionatas

Place

No.

Couple

Country

1.

1

Tomas Rimkus - Nerija Surblytė

Kaspinas / Kaunas

2.

5

Nerijus Stukas - Laura Montvilaitė

Tornado / Vilnius

3.

3

Artūras Grebliauskas - Beata Grebliauskienė

Sūkurys / Kaunas

4.

4

Gintaras Kručinskas - Eglė Kručinskienė

Kaspinas / Kaunas

5.

2

Egidijus Norvaisas - Giedre Norvaisiene

Cafe latino / Klaipeda


Jaunimas iki 21m. ST čempionatas

Place

No.

Couple

Country

1.

65

Vilius Jakas - Gabrielė Siriūnaitė

Rolina-Sūkurys / Gargždai-Kaunas

2.

55

Tomas Fainšil - Patricija Belousova

Editos daniūtės šokių studija / Kaunas

3.

52

Vygantas Jermalavičius - Laura Grauželytė

Tvistas / Kaunas

4.

53

Gabrielius Vaikasas - Agne Valiukeviciute

Kaspinas-ziburys / Kaunas

5.

61

Lukas Markevičius - Gabija Tuinaitė

Tornado / Vilnius

6.

60

Karolis Stanynas - Kamilė Giedrikaitė

Rumba / Panevėžys

7.

56

Simonas Adamkevičius - Evelina Lekešiūtė

Vilnis / Kėdainiai

8.

54

Adomas Kielaitis - Megė Šerniūtė

Žingsnis / Klaipėda

9.

51

Denis Samochvalovas - Guste Sabaliauskaite

Kaspinas / Kaunas


Jaunimas iki 21 m. LA čempionatas

Place

No.

Couple

Country

1.

2

Silvestras Koroliovas - Ieva Urbonaitė

Ratuto - VGM / Vilnius

2.

7

Paulius Jonikas - Indrė Kontrimaitė

Žingsnis / Klaipėda

3.

3

Marius Gotbergas - Roberta Kalibataitė

Ratuto - VGM / Vilnius

4.

12

Lukas Ališauskas - Ugnė Kamarauskaitė

Toro / Kaunas

5.

6

Adomas Kielaitis - Megė Šerniūtė

Žingsnis / Klaipėda

6.

15

Justinas Mejeris - Aistė Survilaitė

Spindulys / Tauragė-mažeikiai

7.

4

David Schoenian - Justina Spaičytė

Ratuto - VGM / Vilnius

8.

11

Justas Girdvainis - Ieva Riepšaitė

Spindulys / Mažeikiai

9.

23

Paulius Voveraitis - Eglė Padagaitė

Lifeway studija / Vilnius

10.

16

Liudvikas Putelis - Neda Andriekutė

Spindulys / Mazeikia-taurage-tel

11.

22

Merkys Midvikas - Goda Šimaitytė

Spindulys / Mazeikia-taurage-tel

12.

8

Danielius Jurčiukonis - Ugnė Šlaičiūnaitė

Junda / Kaunas


Jaunimas iki 21 m. 10 šokių čempionatas

Place

No.

Couple

Country

1.

4

Artem Alifanov - Justė Bučiūnaitė

Sūkurys / Kaunas

2.

6

Marius Ilčiukas - Veronika Samuolytė

Editos daniūtės šokių studija / Kaunas

3.

1

Adomas Kielaitis - Megė Šerniūtė

Žingsnis / Klaipėda

4.

8

Pavel Sinkevič - Laura Aviženytė

Alemanda / Vilnius


LT ST čempionatas

Jaunimas ST čempionatas

Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas


1

50

Justas Skara-Vaida Marija Šiaulytytė

Svivelis(Palanga)


2

31

Karolis Tarasevičius-Eidvilė Jonikaitė

Kaspinas(Kaunas)


3

46

Karol Michal Tomecki-Austėja Bliujūtė

Sūkurys(Kaunas)


4

41

Marius Ilčiukas-Veronika Samuolytė

Editos Daniūtės š.s.(Kaunas-Vilnius)


5

54

Einoras Degutis-Areta Šeškaitė

Rolina(Gargždai)


6

51

Karolis Stanynas-Kamilė Giedrikaitė

Rumba(Panevėžys)


7

43

Artem Alifanov-Justė Bučiūnaitė

Sūkurys(Kaunas)


8

35

Nedas Mejeras-Benita Kvietkauskaitė

Rumba(Panevėžys)


9

44

Simonas Adamkevičius-Evelina Lekešiūtė

Vilnis(Kėdainiai)


10

39

Karolis Drungilas-Eva Borovik

Siluetas(Vilnius)


11

49

Žymantas Klovas-Ieva Motiejūnaitė

Tornado(Vilnius)


12

38

Rokas Naumovas-Melinda Lodaitė

Sūkurys(Kaunas)


13

45

Dovydas Norvalaitis-Eglė Barilaitė

Kaspinas(Kaunas)


14

42

Nerijus Žarnauskas-Emilija Kovieraitė

Žingsnis(Klaipėda)


15

55

Martynas Dingelis-Nikoletė Pranculevičiūtė

Dileksa(Vilnius)


16-17

32

Mantas Milkevičius-Austėja Milkevičiūtė

Alemana(Alytus)


16-17

36

Matas Lukašovas-Gabija Skapčiūtė

Santaka(Kaunas)


18

37

Daniil Somov-Atilė Žukaitė

Sūkurys(Kaunas)


19

40

Mindaugas Norvaiša-Monika Jusevičiūtė

Rid-rito(Panevėžys)


20

48

Domantas Kaminskas-Lukrecija Chomskytė

BaDa studija(Kaunas-Klaipėda)


21-22

33

Rokas Bagdonas-Kamilė Vaitekūnaitė

Duetas(Kaunas)


21-22

34

Šarūnas Dvareckas-Kotryna Lincevičiūtė

Alemana-Sūkurys(Alytus-Kaunas)



LT LA čempionatas

Jaunimas LA čempionatas

Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas


1

2

Marius Gotbergas-Roberta Kalibataitė

Ratuto ir gimnast.m.(Vilnius)


2

21

Justas Skara-Vaida Marija Šiaulytytė

Svivelis(Palanga)


3

7

Justas Mėjeris-Aistė Survilaitė

Spindulys(Mažeikiai - Tauragė)


4

42

Einoras Degutis-Areta Šeškaitė

Rolina(Gargždai)


5

3

David Schoenian-Justina Spaičytė

Ratuto ir gimnast.m.(Vilnius)


6

29

Orestas Vasiliauskas-Ugnė Bruzgaitė

Žuvėdra(Klaipėda)


7

35

Karol Michal Tomecki-Austėja Bliujūtė

Sūkurys(Kaunas)


8

39

Marius Ilčiukas-Veronika Samuolytė

Editos Daniūtės š.s.(Kaunas-Vilnius)


9

9

Edvinas Ringys-Rugilė Monginaitė

Žuvėdra(Klaipėda)


10

25

Artem Alifanov-Justė Bučiūnaitė

Sūkurys(Kaunas)


11

24

Nikita Vasiljev-Lukrecija Sudžiūtė

Žuvėdra(Klaipėda)


12

27

Karolis Stanynas-Kamilė Giedrikaitė

Rumba(Panevėžys)


13-15

5

Vykintas Širmas-Gytė Bliudžiutė

Spindulys(Mažeikiai - Tauragė)


13-15

6

Merkys Midvikas-Goda Šimaitytė

Spindulys(Mažeikiai - Tauragė)


13-15

8

Liudvikas Putelis-Neda Andriekutė

Spindulys(Mažeikiai - Tauragė)


16

13

Gytis Vingiliauskas-Kristina Antanaitytė

Šypsena(Šiauliai)


17

14

Vytautas Dailidėnas-Ieva Lukoševičiūtė

Alemana(Alytus)


18

19

Matas Lukašovas-Gabija Skapčiūtė

Santaka(Kaunas)


19-20

40

Šarūnas Dvareckas-Kotryna Lincevičiūtė

Alemana-Sūkurys(Alytus-Kaunas)


19-20

41

Šarūnas Sprangauskas-Simona Jazdauskaitė

Sūkurys(Kaunas)


21

11

Martynas Dingelis-Nikoletė Pranculevičiūtė

Dileksa(Vilnius)


22

33

Domantas Kaminskas-Lukrecija Chomskytė

BaDa studija(Kaunas-Klaipėda)


23

30

Karolis Drungilas-Eva Borovik

Siluetas(Vilnius)


24

28

Rolandas Zelenis-Monika Žalaitė

Alemanda(Vilnius)


25-26

22

Rokas Margeris-Monika Čepulytė

Ratuto ir gimnast.m.(Vilnius)


25-26

38

Martynas Liegus-Paula Bakanavičiūtė

Alemana(Alytus)


27-28

20

Augustinas Banikonis-Gabrielė Jokubauskaitė

Toro-Tvistas(Kaunas)


27-28

36

Žymantas Klovas-Ieva Motiejūnaitė

Tornado(Vilnius)


29

12

Marius Matulis-Radvilė Stankevičiūtė

Žuvėdra(Klaipėda)


30

26

Mantas Milkevičius-Austėja Milkevičiūtė

Alemana(Alytus)


31-32

18

Karolis Venckūnas-Gabija Stankevičiūtė

Toro(Kaunas)


31-32

31

Svajūnas Mikalauskas-Kornelija Juciūtė

Žuvėdra(Klaipėda)


33

10

Deividas Runča-Neda Daukintytė

Tvistas(Kaunas)


34

4

Ričardas Sinkevičius-Airida Kišonaitė

Siluetas(Vilnius)


35

23

Rokas Sutkus-Viltė Milčiūtė

Toro(Kaunas)


36

15

Nerijus Žarnauskas-Emilija Kovieraitė

Žingsnis(Klaipėda)


37

43

Robertas Urbonavičius-Justė Povilaitytė

Reveransas(Elektrėnai)


38

37

Aurimas Norvalaitis-Aistė Pažėraitė

Duetas(Kaunas)



Jaunimas 10 šokių čempionatas

Place

No.

Couple

Country

1.

9

Justas Skara - Vaida marija Šiaulytytė

Svivelis / Palanga

2.

1

Karol Michal Tomecki - Austėja Bliujūtė

Sūkurys-KCSM / Kaunas

3.

6

Marius Ilčiukas - Veronika Samuolytė

Editos daniūtės šokių studija / Kaunas

4.

11

Einoras Degutis - Areta Šeškaitė

Rolina / Gargždai

5.

7

Artem Alifanov - Justė Bučiūnaitė

Sūkurys / Kaunas

6.

5

Karolis Drungilas - Eva Borovik

Siluetas / Vilnius

7.

4

Matas Lukašovas - Gabija Skapčiūtė

Santaka / Kaunas

8.

12

Mantas Milkevičius - Austėja Milkevičiūtė

Alemana / Alytus

9.

8

Žymantas Klovas - Ieva Motiejūnaitė

Tornado / Vilnius

10.

3

Martynas Dingelis - Nikoletė Pranculevičiūtė

Dileksa / Vilnius



LT ST čempionatas

Jauniai II ST čempionatas

Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas


1

21

Tomas Janonis-Ieva Birieta

Duetas(Kaunas)


2

14

Mamertas Ložys-Svajonė Jazilionytė

Žuvėdra(Klaipėda)


3

12

Simas Seikauskas-Liucija Norušaitė

Rumba(Panevėžys)


4

16

Dominykas Davainis-Domilė Šemeškevičiūtė

Sūkurys(Kaunas)


5

22

Vakaris Apvinis-Ugnė Bliujūtė

Sūkurys(Kaunas)


6

6

Nedas Jonaitis-Smiltė Paldauskaitė

Flamenko(Kaunas)


7

2

Gedvinas Meškauskas-Beatričė Malinauskaitė

Rumba(Panevėžys)


8

3

Mantas Kardokas-Emilija Petrulytė

Svivelis(Palanga)


9

25

Ignas Jenšauskas-Rimantė Zakaraitė

Rolina(Gargždai)


10

19

Karolis Banikonis-Paulina Gerčaitė

Tvistas(Kaunas)


11

9

Deividas Tamulionis-Simona Pekeliūnaitė

Rumba(Panevėžys)


12

18

Domantas Stanionis-Elvita Mikšaitė

Tvistas(Kaunas)


13-14

10

Patrik Misiuk-Eglė Sviderskytė

Siluetas(Vilnius)


13-14

13

Žygimantas Mickevičius-Ugnė Glinskytė

Rumba(Panevėžys)


15

7

Andrius Vilčinskas-Erika Endriulaitytė

Kaspinas(Kaunas)


16

8

Justas Valatka-Akvilė Rekašiūtė

Svivelis(Palanga)


17

23

Antanas Gustaitis-Dominyka Čiuteikytė

Žingsnis(Klaipėda)


18-19

4

Arnoldas Karvelis-Elina Smilgevičiūtė

Šypsena(Šiauliai)


18-19

24

Aretas Žarnauskas-Julija Minčenkova

Žingsnis(Klaipėda)


20

11

Benas Gudzevičius-Ieva Meilutytė

Siluetas(Vilnius)


21-22

1

Dominik Jančis-Silvija Kijevičiūtė

Juventos(Vilnius)


21-22

20

Artūras Gorbač-Goda Galdikaitė

Tvistas(Kaunas)


23

5

Gabrielius Goštautas-Justina Sarapinaitė

Šypsena(Šiauliai)



LT LA čempionatas

Jauniai II LA čempionatas

Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas


1

10

Mamertas Ložys-Svajonė Jazilionytė

Žuvėdra(Klaipėda)


2

24

Vakaris Apvinis-Ugnė Bliujūtė

Sūkurys(Kaunas)


3

23

Simas Seikauskas-Liucija Norušaitė

Rumba(Panevėžys)


4

11

Daniil Piazenko-Fausta Timinskaitė

Žuvėdra(Klaipėda)


5

19

Tomas Janonis-Ieva Birieta

Duetas(Kaunas)


6

1

Dominykas Davainis-Domilė Šemeškevičiūtė

Sūkurys(Kaunas)


7

14

Aretas Žarnauskas-Julija Minčenkova

Žingsnis(Klaipėda)


8

13

Mantas Kardokas-Emilija Petrulytė

Svivelis(Palanga)


9

20

Justas Valatka-Akvilė Rekašiūtė

Svivelis(Palanga)


10

21

Domantas Razgaitis-Eglė Bertulytė

Žuvėdra(Klaipėda)


11

6

Martynas Linkevičius-Šarūnė Abromaitė

BaDa studija(Kaunas-Klaipėda)


12

22

Klaudijus Mackonis-Austėja Lukošiūtė

Domino(Molėtai)


13

12

Gedvinas Meškauskas-Beatričė Malinauskaitė

Rumba(Panevėžys)


14

7

Domantas Stanionis-Elvita Mikšaitė

Tvistas(Kaunas)


15-16

3

Bertoldas Čepulis-Kamilė Tuinaitė

Ratuto(Vilnius)


15-16

4

Benas Gudzevičius-Ieva Meilutytė

Siluetas(Vilnius)


17

26

Dominykas Mazaliauskas-Roberta Pocevičiūtė

Spindulys(Mažeikiai - Tauragė)


18

15

Antanas Gustaitis-Dominyka Čiuteikytė

Žingsnis(Klaipėda)


19

25

Titas Gančierius-Gintarė Jankauskaitė

Spindulys(Mažeikiai - Tauragė)


20

27

Liutauras Suvorovas-Ieva Puščiūtė

Šypsena(Šiauliai)


21

18

Karolis Banikonis-Paulina Gerčaitė

Tvistas(Kaunas)


22

5

Martynas Brezgys-Lukrecija Skrinskytė

BaDa studija(Kaunas-Klaipėda)


23

28

Arnoldas Karvelis-Elina Smilgevičiūtė

Šypsena(Šiauliai)


24

2

Andrius Vilčinskas-Erika Endriulaitytė

Kaspinas(Kaunas)


25

8

Aleksandr Kakoškin-Erika Runčaitė

Santaka(Kaunas)



Jauniai II 10 šokių čempionatas

Place

No.

Couple

Country

1.

10

Mamertas Ložys - Skaistė svajonė Jazilionytė

Žuvėdra / Klaipėda

2.

16

Tomas Janonis - Ieva Birieta

Duetas / Kaunas

3.

14

Vakaris Apvinis - Ugnė Bliujūtė

Sūkurys / Kaunas

4.

12

Simas Seikauskas - Liucija Norušaitė

Rumba / Panevėžys

5.

15

Nedas Jonaitis - Smiltė Paldauskaitė

Flamenko / Kaunas

6.

6

Mantas Kardokas - Emilija Petrulyte

Svivelis / Palanga

7.

9

Gedvinas Meškauskas - Beatričė Malinauskaitė

Rumba / Panevėžys

8.

13

Daniil Piazenko - Fausta Timinskaitė

Žuvėdra / Klaipėda

9.

3

Aretas Žarnauskas - Julija Minčenkovan

Žingsnis / Klaipėda

10.

8

Domantas Stanionis - Elvita Mikšaitė

Tvistas / Kaunas

11.

5

Justas Valatka - Akvilė Rekašiūtė

Svivelis / Palanga

12.

11

Deividas Tamulionis - Simona Pekeliūnaitė

Rumba / Panevėžys

13.

7

Karolis Banikonis - Paulina Gerčaitė

Tvistas / Kaunas

14.

4

Antanas Gustaitis - Dominyka Čiuteikyte

Žingsnis / Klaipėda

15.

2

Andrius Vilčinskas - Erika Endriulaitytė

Kaspinas / Kaunas


LT ST čempionatas

Jauniai I ST čempionatas

Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas


1

45

Karolis Burneikis-Izabelė Šekaitė

Tvistas(Kaunas)


2

47

Augustinas Trinkus-Gabija Marčiulaitytė

Vijūnas(Vilnius)


3

42

Jonas Zelianka-Greta Mašaro

Alemanda(Vilnius)


4

46

Haroldas Kranauskas-Greta Deinekaitė

Žuvėdra(Klaipėda)


5

43

Gytis Pečiulis-Brigita Mockutė

Rolo(Kaunas)


6

48

Vingaudas Navickas-Margarita Rimaitė

Ritmas(Kretinga)


7

41

Laurynas Makarovas-Diana Venckūnaitė

Juventos(Vilnius)


8

49

Jovydas Kaminskas-Inesa Šleževičiūtė

BaDa - Sūkurys(Kaunas)


9

44

Justas Gedgaudas-Kamilė Bulotaitė

Sūkurys(Kaunas)


10

50

Pijus Kemeklis-Gabija Rumiancevaitė

Tvistas(Kaunas)



LT LA čempionatas

Jauniai I LA čempionatas

Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas


1

8

Karolis Burneikis-Izabelė Šekaitė

Tvistas(Kaunas)


2

3

Vingaudas Navickas-Margarita Rimaitė

Ritmas(Kretinga)


3

2

Justas Gedgaudas-Kamilė Bulotaitė

Sūkurys(Kaunas)


4

5

Gytis Pečiulis-Brigita Mockutė

Rolo(Kaunas)


5

9

Haroldas Kranauskas-Greta Deinekaitė

Žuvėdra(Klaipėda)


6

7

Augustinas Trinkus-Gabija Marčiulaitytė

Vijūnas(Vilnius)


7

1

Laurynas Makarovas-Diana Venckūnaitė

Juventos(Vilnius)


8

4

Renaldas Daugėla-Gabrielė Bartkutė

Palangos Moksleivių(Palanga)



Jauniai I 10 šokių čempionatas

Place

No.

Couple

Country

1.

4

Karolis Burneikis - Izabelė Šekaitė

Tvistas / Kaunas

2.

3

Gytis Pečiulis - Brigita Mockutė

Rolo / Kaunas

3.

7

Haroldas Kranauskas - Greta Deinekaitė

Žuvėdra / Klaipėda

4.

2

Vingaudas Navickas - Margarita Rimaitė

Ritmas / Kretinga

5.

8

Jonas Zelianka - Greta Mašaro

Alemanda / Vilnius


LT ST čempionatas

Jaunučiai II D+C ST čempionatas

Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas


1

35

Markas Sabaliauskas-Marija Butenytė

Svivelis(Palanga)


2

25

Gytis Lizdenis-Jorė Kurlytė

Palangos Moksleivių(Palanga)


3

28

Benas Mačiulskis-Agnė Gaudėšiūtė

Žuvėdra(Klaipėda)


4

26

Gustas Logvinovas-Aiša Jaselskytė

Žuvėdra(Klaipėda)


5

34

Edvardas Mašaro-Patricija Rinkevičiūtė

Alemanda(Vilnius)


6

27

Eduardas Custodio-Austėja Žilinskaitė

Žuvėdra(Klaipėda)


7

31

Faustas Fiodorovas-Elzė Gusčiūtė

Žingsnis(Klaipėda)


8

29

Emilis Skripkiūnas-Ieva Skripkiūnaitė

Alemana(Alytus)


9

23

Markas Sergejevas-Aušrinė Šmuilytė

Bonus(Jonava)


10-11

30

Armandas Stalioraitis-Neidė Grigaravičiūtė

Sūkurys(Kaunas)


10-11

36

Lukas Jocius-Ieva Mikalauskytė

Rolina(Gargždai)


12

32

Lukas Sungaila-Ugnė Macionytė

Bonus(Jonava)


13

24

Paulius Karalevičius-Gabrielė Petkevičiūtė

Rumba(Panevėžys)


14

21

Rokas Malinauskas-Agnė Bagdonaitė

Duetas(Kaunas)


15

22

Augustas Mikalauskis-Meda Šakelytė

Ratuto(Vilnius)



LT LA čempionatas

Jaunuciai II D+C LA cempionatas

Vieta

Nr

Vardas, pavardė

Kolektyvas


1

11

Markas Sabaliauskas-Marija Butenytė

Svivelis(Palanga)


2

8

Gytis Lizdenis-Jorė Kurlytė

Palangos Moksleivių(Palanga)


3

5

Benas Mačiulskis-Agnė Gaudėšiūtė

Žuvėdra(Klaipėda)


4

12

Lukas Sungaila-Ugnė Macionytė

Bonus(Jonava)


5

4

Faustas Fiodorovas-Elzė Gusčiūtė

Žingsnis(Klaipėda)


6

2

Emilis Skripkiūnas-Ieva Skripkiūnaitė

Alemana(Alytus)


7

7

Gustas Logvinovas-Aiša Jaselskytė

Žuvėdra(Klaipėda)


8-9

6

Edvardas Mašaro-Patricija Rinkevičiūtė

Alemanda(Vilnius)


8-9

10

Rokas Malinauskas-Agnė Bagdonaitė

Duetas(Kaunas)


10

9

Eduardas Custodio-Austėja Žilinskaitė

Žuvėdra(Klaipėda)


11

1

Augustas Mikalauskis-Meda Šakelytė

Ratuto(Vilnius)


12

3

Markas Sergejevas-Aušrinė Šmuilytė

Bonus(Jonava)




Jaunučiai II D+C 8 šokių čempionatas

Place

No.

Couple

Country

1.

9

Markas Sabaliauskas - Marija Butenytė

Svivelis / Palanga

2.

7

Gytis Lizdenis - Jorė Kurlytė

Palangos moksleivių klubas / Palanga

3.

10

Benas Mačiulskis - Agnė Gaudėšiutė

Žuvėdra / Klaipėda

4.

13

Gustas Logvinovas - Aiša Jaselskyte

Žuvėdra / Klaipėda

5.

4

Faustas Fiodorovas - Elzė Gusčiūtė

Žingsnis / Klaipėda

6.

8

Emilis Skripkiūnas - Ieva Skripkiūnaitė

Alemana / Alytus

7.

3

Lukas Sungaila - Ugne Macionyte

Bonus / Jonava

8.

12

Edvardas Mašaro - Patricija Rinkevičiūtė

Alemanda / Vilnius

9.

11

Eduardas Custodio - Austėja Žilinskaitė

Žuvėdra / Klaipėda

10.

1

Augustas Mikalauskis - Meda Šakelytė

Ratuto / Vilnius

11.

6

Rokas Malinauskas - Agnė Bagdonaitė

Duetas / Kaunas


Jaunučiai I E6+D ST čempionatas

Place

No.

Couple

Country

1.

1

Kipras Burneikis - Barbora Martinkevičiūtė

Tvistas / Kaunas

2.

3

Lukas Stanynas - Toma Bespalovaitė

Rumba / Panevėžys

3.

2

Kipras Kura - Urtė Cikaitė

Žingsnis / Klaipėda

4.

6

Alekdandr Tynčenko - Anastasia Jegorova

Alemanda / Vilnius

5.

7

Rytis Vladišauskas - Augustė Švedaitė

Promenada / Vilnius-klaipėda

6.

5

Jokūbas Saulis - Gabija Čepulytė

Šypsena / Šiauliai

7.

8

Marijus Mockus - Evelina Mingelaitė

Klaipėdos šokių akademija / Klaipėda

8.

4

Aronas Bagdevičius - Aistė Užaitė

Vijūnas / Vilnius


Jaunučiai I E6+D LA čempionatas

Place

No.

Couple

Country

1.

4

Kipras Burneikis - Barbora Martinkevičiūtė

Tvistas / Kaunas

2.

2

Kipras Kūra - Urtė Cikaitė

Žingsnis / Klaipėda

3.

5

Lukas Stanynas - Toma Bespalovaitė

Rumba / Panevėžys

4.

1

Ernestas Avelis - Agita Banytė

Spindulys / Mazeikia-taurage-tel

5.

7

Jokūbas Saulis - Gabija Čepulytė

Šypsena / Šiauliai

6.

3

Alekdandr Tynčenko - Anastasia Jegorova

Alemanda / Vilnius

7.

8

Aronas Bagdevičius - Aistė Užaitė

Vijūnas / Vilnius


Jaunučiai I E6+D 6 šokių čempionatas

Place

No.

Couple

Country

1.

4

Kipras Burneikis - Barbora Martinkevičiūtė

Tvistas / Kaunas

2.

2

Kipras Kūra - Urtė Cikaitė

Žingsnis / Klaipėda

3.

3

Rytis Vladišauskas - Augustė Švedaitė

Promenada / Vilnius-Klaipėda

4.

5

Lukas Stanynas - Toma Bespalovaitė

Rumba / Panevėžys

5.

9

Erikas Mikutis - Agneta Andrejavaitė

Klaipėdos šokių akademija / Klaipėda

6.

7

Alekdandr Tynčenko - Anastasia Jegorova

Alemanda / Vilnius


Rėmėjai