• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Lietuvos čempionai


Suaugę ST šokių čempionatas

Place

No.

Couple

Country

1.

13

Evaldas Sodeika - Ieva Žukauskaitė

Kaspinas / Kaunas

2.

11

Vaidotas Lacitis - Veronika Golodneva

Dileksa / Vilnius

3.

1

Vilius Jakas - Gabrielė Siriūnaitė

Rolina-Sūkurys / Gargždai-Kaunas

4.

4

Dominykas Granskas - Kotryna Petrošiūtė

Dileksa / Vilnius

5.

7

Edgaras Baltaragis - Indrė Kučinskaitė

Rolo-kcsm-sūkurys / Kaunas

6.

8

Gabrielius Vaikasas - Agnė Valiukevičiūtė

Kaspinas-žiburys / Kaunas

7.

9

Vygantas Jermalavičius - Laura Grauželytė

Tvistas / Kaunas

8.

5

Audrius Kleismantas - Gabriele Sabaliauskaite

Sūkurys / Kaunas

9.

3

Adomas Kielaitis - Megė Šerniūtė

Žingsnis / Klaipėda

10.

6

Sergejus Skripčenko - Marija Kožuhar

Dileksa / Vilnius

11.

10

Ivan Khlebutin - Kamile Giedrikaite

Kaspinas / Kaunas

12.

12

Nerijus Stukas - Laura Montvilaitė

Kaspinas / Kaunas


Suaugę LA šokių čempionatas

Place

No.

Couple

Country

1.

3

Jokubas Venckus - Miglė Klupšaitė

VMSC-Ratuto / Vilnius

2.

11

Deividas Simaska - Uliana Maximkina

Dit / Kaunas

3.

10

Dominykas Daukšas - Svetlana Azarova

Sūkurys / Kaunas

4.

12

Mantas Kirvelis - Viktorija Šeinker

Siluetas / Vilnius

5.

21

Edgaras Baltaragis - Indrė Kučinskaitė

Rolo-sukurys / Kaunas

6.

6

Silvestras Koroliovas - Ieva Urbonaitė

VMSC-Ratuto / Vilnius

7.

4

Lukas Petkevičius - Ugnė Kamarauskaitė

VMSC-Ratuto / Vilnius

8.

20

Lukas Ališauskas - Simona Grubevičiūtė

Toro / Kaunas

9.

17

Aurimas Bartkus - Ieva Riepšaitė

Spindulys / Mažeikiai tauragė

10.-11.

1

Paulius Jonikas - Viktorija Dubrovskaja

Žingsnis / Klaipėda

10.-11.

5

Edgaras Brazas - Viktorija Gaidytė

VMSC-Ratuto / Vilnius

12.

19

Justinas Mejeris - Augustė Klimaitė

Spindulys / Tauragė- Mažeikiai

13.

13

Adomas Kielaitis - Megė Šerniūtė

Žingsnis / Klaipėda

14.

18

Sergejus Skripcenko - Marija Kozhuhar

Dileksa / Vilnius

15.

14

Paulius Voveraitis - Eglė Padagaitė

Lifeway / Vilnius

16.

9

Federico Novacchi - Gabriele Vaiciulyte

Ratuto / Vilnius

17.-18.

2

Marius Mincė - Eugenija Sabaliauskaitė

Mida-Rolo / Kaunas

17.-18.

15

Vytautas Vizbaras - Melisa Valinovič

Svaja toro / Kaunas

19.

8

Liudvikas Putelis - Neda Andriekutė

Spindulys / Mažeikiai-Tauragė

20.

7

Rafalas Narkevičius - Paula Bakanavičiūtė

VMSC-Ratuto / Vilnius

21.

22

Liudas Nekriošius - Evija Rutkauskaitė

Šypsena / Šiauliai

22.

16

Germanas Partolin - Katažina Sinkevič

Alemanda / Vilnius


Suaugę 10 šokių čempionatas

Place

No.

Couple

Country

1.

4

Edgaras Baltaragis - Indrė Kučinskaitė

Rolo-kcsm-sūkurys / Kaunas

2.

1

Sergejus Skripčenko - Marija Kožuhar

Dileksa / Vilnius

3.

2

Adomas Kielaitis - Megė Šerniūtė

Žingsnis / Klaipėda

4.

3

Ivan Khlebutin - Kamilė Giedrikaitė

Kaspinas / Kaunas


Senjorai I ST šokių čempionatas

Place

No.

Couple

Country

1.

61

Tomas Rimkus - Nerija Surblytė

Kaspinas / Kaunas

2.

62

Mojmir Strakos - Anna Drukarova

E.daniūtės šokių studija / Kaunas

3.

64

Nerijus Stukas - Laura Montvilaitė

Kaspinas / Kaunas


Senjorai II ST šokių čempionatas

Place

No.

Couple

Country

1.

74

Artūras Grebliauskas - Beata Grebliauskienė

Sūkurys / Kaunas

2.

71

Gintautas Mikučiauskas - Rita Mikalauskienė

Šypsena / Šiauliai

3.

75

Jurij Taurinskas - Liudmila Taurinskienė

Ratuto / Vilnius

4.

76

Kęstutis Kairys - Alina Kairienė

Cafe latino / Klaipėda

5.

73

Stanislovas Česonis - Ramunė Jurčiukonienė

Kaspinas / Kaunas

6.

72

Antanas Stalmokas - Vaidilutė Stalmokienė

Svajonė / Klaipėda


Jaunimas iki 21m. ST šokių čempionatas

Place

No.

Couple

Country

1.

1

Vilius Jakas - Gabrielė Siriūnaitė

Rolina-Sūkurys / Gargždai-Kaunas

2.

12

Dominykas Granskas - Kotryna Petrošiūtė

Dileksa / Vilnius

3.

2

Einoras Degutis - Areta Šeškaitė

Rolina / Gargždai

4.

14

Justas Skara - Vaida Marija Šiaulytytė

Kaspinas / Kaunas

5.

11

Žymantas Klovas - Ieva Motiejūnaitė

E.Daniūtės šokių studija / Kaunas

6.

7

Simonas Adamkevičius - Evelina Lekešiūtė

Vilnis / Kėdainiai


Jaunimas iki 21m. LA šokių čempionatas

Place

No.

Couple

Country

1.

1

David Andreas Schoenian - Justina Spaičytė

VMSC-Ratuto / Vilnius

2.

11

Mantas Kirvelis - Viktorija Šeinker

Siluetas / Vilnius

3.

23

Sergejus Skripčenko - Marija Kožuhar

Dileksa / Vilnius

4.

7

Edvinas Ringys - Aistė Survilaitė

Žuvėdra - Spindulys / Klaipėda - Tauragė

5.

17

Justinas Mejeris - Augustė Klimaitė

Spindulys / Tauragė- Mažeikiai

6.

22

Matas Klupšas - Livija Adomaitytė

Šypsena / Šiauliai

7.

15

Vykintas Širmas - Roberta Pocevičiūtė

Spindulys / Mažeikiai-Tauragė

8.-9.

8

Liudvikas Putelis - Neda Andriekutė

Spindulys / Mažeikiai-Tauragė

8.-9.

18

Mindaugas Martinaitis - Viltė Milčiūtė

Toro / Kaunas

10.

2

Aleksandr Pasin - Patricija Naujanyte

Sūkurys / Kaunas

11.

10

Mindaugas Šereika - Laura Bružauskaitė

Bonus mida / Jonava kaunas

12.

6

Rokas Margeris - Kamila Kurnevič

Ratuto / Vilnius


Jaunimas ST šokių čempionatas

Place

No.

Couple

Country

1.

1

Einoras Degutis - Areta Šeškaitė

Rolina / Gargždai

2.

4

Karol michal Tomecki - Austėja Bliujūtė

Sūkurys / Kaunas

3.

7

Nedas Mejeras - Benita Kvietkauskaitė

Rumba / Panevėžys

4.

5

Simas Seikauskas - Liucija Norušaitė

Rumba / Panevėžys

5.

31

Justas Skara - Vaida Marija Šiaulytytė

Kaspinas / Kaunas

6.

32

Marius Ilčiukas - Veronika Samuolytė

Editos daniūtės šokių studija / Kaunas

7.-8.

14

Dominykas Davainis - Domilė Šemeškevičiūtė

Sūkurys / Kaunas

7.-8.

21

Simonas Adamkevičius - Evelina Lekešiūtė

Vilnis / Kėdainiai

9.

8

Matas Klupšas - Livija Adomaitytė

Šypsena / Šiauliai

10.

15

Žymantas Klovas - Ieva Motiejūnaitė

E.Daniūtės šokių studija / Kaunas

11.-13.

2

Karolis Drungilas - Nikoletė Pranculevičiūtė

Siluetas-Dileksa / Vilnius

11.-13.

20

Šarūnas Sprangauskas - Erika Endriulaitytė

Sūkurys / Kaunas

11.-13.

30

Karolis Stanynas - Greta Cesevičiūtė

Rumba / Panevėžys

14.-15.

11

Karolis Stramkauskas - Eva Puplevičiūtė

Dit / Kaunas

14.-15.

22

Mantas Milkevičius - Austėja Milkevičiūtė

Alemana / Alytus

16.

25

Martynas Dingelis - Miglė Švogžlytė

Dileksa - davi / Vilnius

17.

27

Karolis Banikonis - Paulina Gerčaitė

Sūkurys / Kaunas

18.

28

Tomas Janušis - Aušrinė Abrasonytė

Rolo-tvistas / Kaunas

19.-21.

16

Artūras Gorbač - Goda Galdikaitė

Tvistas / Kaunas

19.-21.

24

Lukas Girskis - Aida Rudgalvytė

Rolina / Gargždai

19.-21.

26

Vladislavas Volkovas - Kamilė Poškaitė

Sūkurys / Kaunas

22.

3

Oskaras Tarasevičius - Vaida Arlauskaitė

Kaspinas / Kaunas

23.-24.

9

Nerius Žarnauskas - Emilija Kovieraitė

Žingsnis / Klaipėda

23.-24.

18

Pavel Sinkevič - Laura Aviženytė

Alemanda / Vilnius

25.

13

Šarūnas Dvareckas - Gabija Skapčiūtė

Santaka / Kaunas

26.

29

Robertas Urbonavičius - Justė Povilaitytė

Reveransas / Elektrėnai

27.

10

Mindaugas Norvaiša - Goda Mikalajūnaitė

Rid rito / Panevėžys


Jaunimas LA šokių čempionatas

Place

No.

Couple

Country

1.

4

Einoras Degutis - Areta Šeškaitė

Rolina / Gargždai

2.

1

David Andreas Schoenian - Justina Spaičytė

VMSC-Ratuto / Vilnius

3.

3

Matas Lukašovas - Rugilė Monginaitė

Santaka / Kaunas

4.

2

Edvinas Ringys - Aiste Survilaite

Zuvedra-spindulys / Klaipėda-taurage

5.

34

Marius Ilčiukas - Veronika Samuolytė

Editos daniutes šokiu studija / Kaunas

6.

24

Karol michal Tomecki - Austėja Bliujūtė

Sūkurys / Kaunas

7.

32

Justas Skara - Vaida marija Šiaulytytė

Kaspinas / Kaunas

8.

26

Vykintas Širmas - Roberta Pocevičiūtė

Spindulys / Mažeikiai-Tauragė

9.

9

Matas Klupšas - Livija Adomaitytė

Šypsena / Šiauliai

10.

28

Justas Valatka - Akvilė Rekašiūtė

Svivelis / Palanga

11.

33

Karolis Drungilas - Nikoletė Pranculevičiūtė

Siluetas-dileksa / Vilnius

12.

22

Benas Gudzevičius - Simona Jazdauskaitė

Sūkurys / Kaunas

13.-14.

5

Simas Seikauskas - Liucija Norušaitė

Rumba / Panevėžys

13.-14.

31

Rokas Sutkus - Gytė Bliūdžiūtė

Toro - spindulys / Kaunas - tauragė

15.-16.

6

Merkys Midvikas - Goda Šimaitytė

Spindulys / Tauragė

15.-16.

19

Šarūnas Sprangauskas - Erika Endriulaitytė

Sūkurys / Kaunas

17.

17

Robertas Urbonavičius - Justė Povilaitytė

Reveransas / Elektrėnai

18.

8

Nikita Kostin - Kornelija Juciūte

Žingsnis / Klaipėda

19.

35

Tomas Janonis - Elvita Mikšaitė

Duetas / Kaunas

20.

21

Antanas Gustaitis - Dominyka Čiuteikytė

Žingsnis / Klaipėda

21.

25

Martynas Brezgys - Eglė Bertulytė

Žuvėdra / Klaipėda

22.

16

Dominykas Davainis - Domilė Šemeškevičiūtė

Sūkurys / Kaunas

23.

13

Vladislavas Volkovas - Kamilė Poškaitė

Sūkurys / Kaunas

24.

20

Pavel Sinkevič - Laura Aviženytė

Alemanda / Vilnius

25.

18

Dominykas Garbaniauskas - Smiltė Murencevaitė

Žuvedra / Klaipėda

26.-27.

7

Rokas Margeris - Kamilia Kurvevič

Ratuto / Vilnius

26.-27.

29

Domantas Stanionis - Ieva Birieta

Tvistas / Kaunas

28.

23

Mantas Milkevičius - Austėja Milkevičiūtė

Alemana / Alytus

29.

30

Titas Gančierius - Gintarė Jankauskaitė

Spindulys / Mažeikiai-tauragė

30.

14

Ričardas Sinkevičius - Airida Kišonaitė

Siluetas / Vilnius

31.

15

Martynas Dingelis - Miglė Švogžlytė

Dileksa - davi / Vilnius

32.-33.

12

Marius Matulis - Radvilė Stankevičiūtė

Žuvėdra / Klaipėda

32.-33.

27

Vytautas Dailidėnas - Ieva Lukoševičiūtė

Alemana / Alytus

34.

10

Edas Lakavičius - Emilija Aleksandravičiūtė

Žingsnis / Klaipėda


Jaunimas 10 šokių čempionatas

Place

No.

Couple

Country

1.

18

Einoras Degutis - Areta Šeškaitė

Rolina / Gargždai

2.

16

Karol Michal Tomecki - Austėja Bliujūtė

Kcsm - Sūkurys / Kaunas

3.

17

Marius Ilčiukas - Veronika Samuolytė

Editos Daniutes sokiu studija / Kaunas

4.

4

Simonas Seikauskas - Liucija Norušaitė

Rumba / Panevėžys

5.

7

Matas Klupšas - Livija Adomaitytė

Šypsena / Šiauliai

6.

9

Dominykas Davainis - Domilė Šemeškevičiūtė

Sūkurys / Kaunas

7.

13

Tomas Janonis - Elvita Mikšaitė

Duetas / Kaunas

8.-9.

1

Karolis Drungilas - Nikoletė Pranculevičiūtė

Siluetas-Dileksa / Vilnius

8.-9.

12

Mantas Milkevičius - Austėja Milkevičiūtė

Alemana / Alytus

10.

6

Benas Gudzevičius - Simona Jazdauskaitė

Sūkurys / Kaunas

11.

3

Šarūnas Sprangauskas - Erika Endriulaitytė

Sūkurys / Kaunas

12.

11

Nerius Žarnauskas - Emilija Kovieraitė

Žingsnis / Klaipėda


Jauniai II ST šokių čempionatas

Place

No.

Couple

Country

1.

32

Karolis Burneikis - Izabelė Šekaitė

Tvistas / Kaunas

2.

34

Nedas Jonaitis - Smiltė Paldauskaitė

Kaspinas / Kaunas

3.

33

Gedvinas Meškauskas - Beatričė Malinauskaitė

Sūkurys / Panevėžys -kaunas

4.

29

Vakaris Apvinis - Ugnė Bliujūtė

Sūkurys / Kaunas

5.

25

Gabrielius Goštautas - Kristina Charitonovaitė

Šypsena / Šiauliai

6.

37

Mantas Kardokas - Emilija Petrulytė

Svivelis / Palanga

7.

36

Daniils Sitovs - Skaistė svajonė Jazilionytė

Žuvėdra / Klaipėda

8.

24

Martynas Kvainskas - Austėja Zubauskaitė

Duetas / Kaunas

9.

23

Deividas Tamulionis - Simona Pekeliūnaitė

Rumba / Panevėžys

10.

27

Jonas Zelianka - Greta Mašaro

Alemanda / Vilnius

11.

22

Žygimantas Mickevičius - Ugnė Glinskytė

Rumba / Panevėžys

12.

21

Dominik Jančis - Monika Jurgilevič

Juventos / Vilnius

13.

26

Jovydas Kaminskas - Brigita Mockutė

Bada studio-rolo / Kaunas

14.

31

Vilius Vasiliauskas - Erika Mikužytė

Lūgnė / Šilutė

15.

35

Pijus Kemeklis - Gabija Rumiancevaitė

Tvistas / Kaunas


Jauniai II LA šokių čempionatas

Place

No.

Couple

Country

1.

7

Karolis Burneikis - Izabelė Šekaitė

Tvistas / Kaunas

2.

19

Danila Sitov - Skaistė svajonė Jazilionytė

Žuvėdra / Klaipėda

3.

16

Vakaris Apvinis - Ugnė Bliujūtė

Sūkurys / Kaunas

4.

6

Bertoldas Čepulis - Indrė Šverčiauskaitė

Ratuto / Vilnius

5.

2

Gedvinas Meškauskas - Beatričė Malinauskaitė

Sūkurys / Kaunas

6.

12

Daniil Piazenko - Fausta Timinskaitė

Žuvėdra / Klaipėda

7.

20

Mantas kardokas - Emilija Petrulyte

Svivelis / Palanga

8.

11

Nedas Jonaitis - Smiltė Paldauskaitė

Kaspinas / Kaunas

9.

1

Dalius Lukminas - Kamilė Bulotaitė

Sūkurys / Kaunas

10.

5

Gabrielius Goštautas - Kristina Charitonovaitė

Šypsena / Šiauliai

11.

9

Vingaudas Navickas - Margarita Rimaitė

Ritmas / Kretinga

12.-13.

13

Deividas Tamulionis - Simona Pekeliūnaitė

Rumba / Panevėžys

12.-13.

14

Aretas Žarnauskas - Julija Minčenkova

Žingsnis / Klaipėda

14.

3

Jovydas Kaminskas - Brigita Mockutė

Bada studio-rolo / Kaunas

15.

17

Dominykas Mazaliauskas - Greta Baliutavičiūtė

Spindulys / Mažeikiai-tauragė

16.

4

Liudvikas Suvorovas - Kamilė Dunskytė

Šypsena / Šiauliai

17.

18

Kajus Augustis - Neringa Žutautaitė

Spindulys / Mažeikiai - tauragė

18.

15

Žygimantas Rupšys - Armida Armonaitė

Spindulys / Tauragė-mažeikiai


Jauniai II 10 šokių čempionatas

Place

No.

Couple

Country

1.

2

Karolis Burneikis - Izabelė Šekaitė

Tvistas / Kaunas

2.

12

Gedvinas Meškauskas - Beatričė Malinauskaitė

Sūkurys / Kaunas

3.

8

Nedas Jonaitis - Smiltė Paldauskaitė

Kaspinas / Kaunas

4.

1

Danila Sitov - Skaistė svajonė Jazilionytė

Žuvėdra / Klaipėda

5.

3

Vakaris Apvinis - Ugne Bliujute

Sukurys / Kaunas

6.

5

Gabrielius Goštautas - Kristina Charitonovaitė

Šypsena / Šiauliai

7.

13

Mantas Kardokas - Emilija Petrulyte

Svivelis / Palanga

8.

11

Aretas Žarnauskas - Julija Minčenkova

Žingsnis / Klaipėda

9.

4

Liudvikas Suvorovas - Kamilė Dunskytė

Šypsena / Šiauliai

10.-11.

7

Liutauras Suvorovas - Elina Smilgevičiūtė

Šypsena / Šiauliai

10.-11.

10

Žygimantas Mickevičius - Ugnė Glinskytė

Rumba / Panevėžys


Jauniai I ST šokių čempionatas

Place

No.

Couple

Country

1.

1

Laurynas Makarovas - Gabija Marčiulaitytė

Juventos / Vilnius

2.

2

Justas Gedgaudas - Ainė Rutkauskaitė

Sūkurys / Kaunas

3.

12

Kasparas Arys - Rugilė Kičiatovaitė

Svivelis / Palanga

4.

4

Martynas Pranckus - Emilija Čepauskaitė

Pinavija / Vilnius

5.

13

Markas Sabaliauskas - Marija Butenytė

Svivelis / Palanga

6.

6

Augustinas Gruodis - Simona Šnarskytė

Rolo / Kaunas

7.

7

Arijus Gailevičius - Alanta Kalibataitė

Sūkurys / Kaunas

8.

3

Rytis Dzemyda - Samanta Skromovaitė

Sūkurys / Kaunas

9.

8

Gytis Lizdenis - Jorė Kurlytė

Palangos moksleivių klubas / Palanga

10.

11

Benas Latanauskas - Ksenija Samusėvič

Žingsnis / Klaipėda


Jauniai I LA šokių čempionatas

Place

No.

Couple

Country

1.

5

Augustinas Trinkus - Neringa Paškevičiūtė

Vijūnas / Vilnius

2.

14

Markas Sabaliauskas - Marija Butenytė

Svivelis / Palanga

3.

6

Martynas Pranckus - Emilija Čepauskaitė

Pinavija / Vilnius

4.

13

Kasparas Arys - Rugilė Kičiatovaitė

Svivelis / Palanga

5.

2

Justas Gedgaudas - Ainė Rutkauskaitė

Sūkurys / Kaunas

6.

8

Benas Latanauskas - Ksenija Samusėvič

Žingsnis / Klaipėda

7.

11

Gustas Kirkliauskas - Žymantė Bernatavičiūtė

Alemana / Alytus

8.

1

Laurynas Makarovas - Gabija Marčiulaitytė

Juventos / Vilnius

9.-10.

3

Augustinas Gruodis - Simona Šnarskytė

Rolo / Kaunas

9.-10.

9

Gustas Logvinovas - Vaiva Paulauskaite

Žuvėdra / Klaipėda

11.

4

Rytis Dzemyda - Samanta Skromovaitė

Sūkurys / Kaunas

12.

10

Aleksandr Katalov - Austeja Žilinskaite

Žuvėdra / Klaipėda

13.

12

Tadas Pocevičius - Ugnė Urbonavičiūtė

Spindulys / Mažeikiai


Jauniai I 10 šokių čempionatas

Place

No.

Couple

Country

1.

9

Markas Sabaliauskas - Marija Butenytė

Svivelis / Palanga

2.

1

Laurynas Makarovas - Gabija Marčiulaitytė

Juventos / Vilnius

3.

8

Kasparas Arys - Rugilė Kičiatovaitė

Svivelis / Palanga

4.

3

Martynas Pranckus - Emilija Čepauskaitė

Pinavija / Vilnius

5.

6

Justas Gedgaudas - Ainė Rutkauskaitė

Sūkurys / Kaunas

6.

5

Gustas Kirkliauskas - Žymantė Bernatavičiūtė

Alemana / Alytus

7.

2

Augustinas Gruodis - Simona Šnarskytė

Rolo / Kaunas

8.

4

Rytis Dzemyda - Samanta Skromovaitė

Sūkurys / Kaunas

9.

7

Gytis Lizdenis - Jorė Kurlytė

Palangos moksleivių klubas / Palanga


Jaunučiai II ST šokių čempionatas

Place

No.

Couple

Country

1.

64

Benas Mačiulskis - Agnė Gaudėšiūtė

Svivelis / Palanga

2.

44

Emilis Skripkiūnas - Ieva Skripkiūnaitė

Alemana / Alytus

3.

48

Edvardas Mašaro - Patricija Rinkevičiūtė

Alemanda / Vilnius

4.

62

Armandas Stalioraitis - Danielė Tarnauskaitė

Sūkurys / Kaunas

5.

42

Markas Sergejevas - Erika Gerasimovaitė

Bonus / Jonava

6.

52

Faustas Naruškevičius - Anastasija Pavšukova

Promenada / Vilnius

7.

50

Kipras Burneikis - Barbora Martinkevičiūtė

Tvistas / Kaunas

8.

61

Lukas Jocius - Ieva Mikalauskytė

Rolina / Gargždai

9.

51

Kipras Kūra - Urtė Cikaitė

Žingsnis / Klaipėda

10.

41

Augustas Mikalauskis - Gabija Lapševičiutė

Ratuto / Vilnius

11.

53

Neilas Lenzbergas - Gabija Jonušaitė

Palangos moksleivių klubas / Palanga

12.-13.

45

Joris Apvinis - Austyna Miežinytė

Sūkurys / Kaunas

12.-13.

59

Kristupas Dabravalskis - Adrija Dravininkaite

Bada studio / Kaunas

14.

47

Marijus Mockus - Evelina Mingelaitė

Klaipėdos šokių akademija / Klaipėda

15.-18.

49

Erikas Mikutis - Agneta Andrejavaitė

Klaipėdos šokiu akademija / Klaipėda

15.-18.

57

Jonas Gustaitis - Greta Miliūnaitė

Žingsnis / Klaipėda

15.-18.

58

Augustinas Guobis - Martyna Urmonaitė

Alemanda / Vilnius

15.-18.

63

Lukas Stanynas - Toma Bespalovaitė

Rumba / Panevėžys

19.-20.

46

Paulius Bogavičius - Amelija Kazakevičiūtė

Promenada / Vilnius

19.-20.

54

Martin Kumpis - Gita Janušauskaitė

Tendance / Klaipėda

21.

55

Kristupas Zandovas - Mantė Šimkutė

Klaipėdos šokiu akademija / Klaipėda-rietavas

22.-23.

43

Saulenis Česnauskas - Eigintė Česnauskaitė

Sūkurys / Kaunas

22.-23.

56

Aronas Bagdevičius - Aistė Užaitė

Vijūnas / Vilnius


Jaunučiai II LA šokių čempionatas

Place

No.

Couple

Country

1.

19

Benas Mačiulskis - Agnė Gaudėšiūtė

Svivelis / Palanga

2.

4

Emilis Skripkiūnas - Ieva Skripkiūnaitė

Alemana / Alytus

3.

5

Kipras Burneikis - Barbora Martinkevičiūtė

Tvistas / Kaunas

4.

13

Joris Apvinis - Austyna Miežinytė

Sūkurys / Kaunas

5.

10

Kipras Kūra - Urtė Cikaitė

Žingsnis / Klaipėda

6.

20

Lukas Jocius - Ieva Mikalauskyte

Rolina / Gargždai

7.

7

Edvardas Mašaro - Patricija Rinkevičiūtė

Alemanda / Vilnius

8.

14

Neilas Lenzbergas - Gabija Jonušaitė

Palangos moksleivių klubas / Palanga

9.

3

Augustas Mikalauskis - Gabija Lapševičiutė

Ratuto / Vilnius

10.

15

Tomas Paulauskas - Juventa Gečaitė

Domino / Molėtai

11.

16

Lukas Stanynas - Toma Bespalovaitė

Rumba / Panevėžys

12.

11

Kristupas Zandovas - Mantė Šimkutė

Klaipėdos šokių akademija / Klaipėda-rietavas

13.

6

Kristupas Dabravalskis - Adrija Dravininkaite

Bada studio / Kaunas

14.

9

Aronas Bagdevičius - Aistė Užaitė

Vijūnas / Vilnius

15.

8

Armandas Stalioraitis - Danielė Tarnauskaitė

Sūkurys / Kaunas

16.

1

Faustas Naruškevičius - Anastasija Pavšukova

Promenada / Vilnius

17.

21

Martin Kumpis - Gita Janušauskaitė

Tendance / Klaipėda


Jaunučiai II 8 šokių čempionatas

Place

No.

Couple

Country

1.

15

Benas Mačiulskis - Agnė Gaudėšiūtė

Svivelis / Palanga

2.

10

Emilis Skripkiūnas - Ieva Skripkiūnaitė

Alemana / Alytus

3.

7

Edvardas Mašaro - Patricija Rinkevičiūtė

Alemanda / Vilnius

4.

5

Kipras Burneikis - Barbora Martinkevičiūtė

Tvistas / Kaunas

5.

2

Augustas Mikalauskis - Gabija Lapševičiūtė

Ratuto / Vilnius

6.

12

Kipras Kūra - Urtė Cikaitė

Žingsnis / Klaipėda

7.

6

Joris Apvinis - Austyna Miezinyte

Sukurys / Kaunas

8.

1

Markas Sergejevas - Erika Gerasimovaitė

Bonus / Jonava

9.

11

Saulenis Česnauskas - Eigintė Česnauskaitė

Sūkurys / Kaunas

10.

3

Faustas Naruškevičius - Anastasija Pavšukova

Promenada / Vilnius

11.

4

Armandas Stalioraitis - Danielė Tarnauskaitė

Sūkurys / Kaunas

12.

16

Kristupas Dabravalskis - Adrija Dravininkaitė

Bada studio / Kaunas

13.

13

Lukas Stanynas - Toma Bespalovaitė

Rumba / Panevėžys

14.

8

Aronas Bagdevičius - Aistė Užaitė

Vijūnas / Vilnius

 

Jaunučiai I ST šokių čempionatas

Place

No.

Couple

Country

1.

22

Ernestas Avelis - Agita Banytė

Spindulys / Telšiai

2.

24

Ričard Rinkevičius - Saulė Kučauskaitė

Alemanda / Vilnius

3.

21

Simonas Daukantas - Paula Panfilova

Žingsnis / Klaipėda

4.

23

Neilas Burevičius - Gerda Simokaitytė

Žingsnis / Klaipėda


Jaunučiai I LA šokių čempionatas

Place

No.

Couple

Country

1.

3

Ričard Rinkevičius - Saulė Kučauskaitė

Alemanda / Vilnius

2.

6

Simonas Daukantas - Paula Panfilova

Žingsnis / Klaipėda

3.

1

Ernestas Avelis - Agita Banytė

Spindulys / Telšiai

4.

7

Neilas Burevičius - Gerda Simokaitytė

Žingsnis / Klaipėda

5.

2

Danielius Rimka - Krista Vaitkevičiūtė

Davi / Vilnius

6.

5

Kernius Žagaras - Melita Tauginaitė

Bonus / Jonava

7.

8

Liudvikas Drūlia - Austėja Gudelevičiūtė

Duetas / Kaunas

8.

4

Titas Laurinavičius - Ieva Grybauskaitė

Bonus / Jonava


Jaunučiai I 6 šokių čempionatas

Place

No.

Couple

Country

1.

2

Ričard Rinkevičius - Saulė Kučauskaitė

Alemanda / Vilnius

2.

9

Ernestas Avelis - Agita Banytė

Spindulys / Telšiai

3.

7

Simonas Daukantas - Paula Panfilova

Žingsnis / Klaipėda

4.

1

Danielius Rimka - Krista Vaitkevičiūtė

Davi / Vilnius

5.

8

Neilas Burevičius - Gerda Simokaitytė

Žingsnis / Klaipėda

6.

3

Titas Kučauskas - Nerija Mašalaitė

Alemanda / Vilnius

7.

4

Simonas Stanaitis - Elina Jarmalkovič

Alemanda / Vilnius

8.

10

Matas Vitkevičius - Gabrielė Nemeikšytė

Rumba / Panevėžys


Rėmėjai