• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


2013 metų Lietuvos sportinių šokių federacijos rinktinės

Suaugusieji ST

Suaugusieji ST:

1                          Vaidotas Lacitis-Veronika Golodneva           Dileksa (Vilnius)

2                          Evaldas Sodeika-Ieva Žukauskaitė                 Kaspinas (Kaunas)

3                          Žymantas Kučikas-Urtė Januškevičiūtė        Kaspinas-Rumba (Kaunas-Panevėžys)

4                          Edgaras Baltaragis-Indrė Kučinskaitė            Rolo-KCSM-Reveransas (Kaunas-Elektrėnai)

5                          Gabrielius Sasnauskas-Jurga Gustaitė          Dileksa-Sūkuris (Vilnius-Kaunas)

6                          Vytautas Viluckis-Gabrielė Sabaliauskaitė Sūkurys (Kaunas)

Suaugusieji LA

Suaugusieji LA:

1                          Jokūbas Venckus-Jomantė Dapkevičiūtė    Ratuto ir gimnast.m. (Vilnius)

2                          Lukas Petkevičius-Miglė Klupšaitė                Ratuto ir gimnast.m. (Vilnius)

3                          Rihards Eglitis-Agnė Malinauskaitė               Toro-Tvistas (Kaunas)

4                          Vytautas Vizbaras-Renata Gramauskaitė    Svaja-Toro (Kaunas)

5                          Aurimas Bartkus-Augustė Klimaitė                Spindulys (Mažeikiai - Tauragė)

6                          Edgaras Baltaragis-Indrė Kučinskaitė            Rolo-KCSM-Reveransas (Kaunas-Elektrėnai)

Suaugusieji 10 š.

Suaugusieji 10 šokių:

1                          Edgaras Baltaragis-Indrė Kučinskaitė            Rolo-KCSM-Reveransas (Kaunas-Elektrėnai)

2                          Gabrielius Sasnauskas-Jurga Gustaitė          Dileksa-Sūkuris (Vilnius-Kaunas)

3                          Valerijus Osadčenko-Olga Osadčenko         Sūkurys-KCSM (Kaunas)

Jaunimas ST

Jaunimas ST:

1.                         Dominykas Granskas-Kotryna Petrošiūtė    Dileksa(Vilnius)

2                          Vilius Jakas-Gabrielė Siriūnaitė                      Rolina-Sūkurys (Gargždai)

3                          Tomas Fainšil-Patricija Belousova                  Santaka (Kaunas)

4                          Sergejus Skripčenko-Marija Kožuhar            Dileksa (Vilnius)

5                          Mantas Kubilius-Goda Dagytė                          Sūkurys-Rumba (Kaunas-Panevėžys)

6                          Audrius Kleišmantas-Justė Bučiūnaitė         Sūkurys (Kaunas)

Jaunimas LA

Jaunimas LA:

1                          Sergejus Skripčenko-Marija Kožuhar            Dileksa (Vilnius)

2                          Mantas Kirvelis-Goda Šiugždinytė                 Siliuetas-Duetas (Vilnius-Kaunas)

3                          Lukas Ališauskas-Ugnė Kamarauskaitė         Toro (Kaunas)

4                          Tomas Fainšil-Patricija Belousova                  Santaka (Kaunas)

5                          Tautvydas Baranauskas-Patricija Naujanytė                           Sūkurys (Kaunas)

6                          Marius Gotbergas-Roberta Kalibataitė         Ratuto ir gimnast.m. (Vilnius)

Jaunimas 10 š.

Jaunimas 10 šokių:

1                          Dominykas Granskas-Kotryna Petrošiūtė    Dileksa (Vilnius)

2                          Sergejus Skripčenko-Marija Kožuhar            Dileksa (Vilnius)

3                          Tomas Fainšil-Patricija Belousova                  Santaka(Kaunas)

Jauniai II ST

Jauniai II ST:

1                          Karol Michal Tomecki-Austėja Bliujūtė        Sūkurys (Kaunas)

2                          Nedas Mejeras-Benita Kvietkauskaitė         Rumba (Panevėžys)

3                          Justas Skara-Vaida Marija Šiaulytytė             Ritmas-Svivelis (Kretinga-Palanga)

4                          Karolis Drungilas-Eva Borovik                          Siluetas (Vilnius)

5                          Einoras Degutis-Areta Šeškaitė                       Rolina (Gargždai)

6                          Tomas Janonis-Ieva Birieta                               Duetas-Tvistas (Kaunas)

 

Jauniai II LA

Jauniai II LA:

1                          Matas Klupšas-Kristina Charitonovaitė        Šypsena (Šiauliai)

2                          Karol Michal Tomecki-Austėja Bliujūtė        Sūkurys (Kaunas)

3                          Justas Skara-Vaida Marija Šiaulytytė             Ritmas-Svivelis (Kretinga-Palanga)

4                          Einoras Degutis-Areta Šeškaitė                       Rolina (Gargždai)

5                          Tomas Janonis-Ieva Birieta                               Duetas-Tvistas (Kaunas)

6                          Simas Seikauskas-Liucija Norušaitė               Rumba (Panevėžys)

Jauniai II 10 š.

Jauniai II 10 šokių:

1                          Karol Michal Tomecki-Austėja Bliujūtė        Sūkurys (Kaunas)

2                          Matas Klupšas-Kristina Charitonovaitė        Šypsena (Šiauliai)

3                          Einoras Degutis-Areta Šeškaitė                       Rolina (Gargždai)

Jauniai I ST

Jauniai I ST:

1                          Mamertas Ložys-Svajonė Jazilionytė            Žuvėdra (Klaipėda)

2                          Karolis Burneikis-Izabelė Šekaitė                   Tvistas (Kaunas)

3                          Vakaris Apvinis-Ugnė Bliujūtė                         Rid-rito – Sūkurys (Panevėžys, Kaunas)

4                          Mantas Kardokas-Klaudija Gutmanaitė        Svivelis (Palanga)

5                          Gedvinas Meškauskas-Beatričė Malinauskaitė                      Rumba (Panevėžys)

6                          Nedas Jonaitis-Elvita Mikšaitė                                                     Flamenko (Kaunas)

Jauniai I LA

Jauniai I LA:

1                          Mamertas Ložys-Svajonė Jazilionytė            Žuvėdra (Klaipėda)

2                          Karolis Burneikis-Izabelė Šekaitė                   Tvistas (Kaunas)

3                          Vakaris Apvinis-Ugnė Bliujūtė                         Rid-rito – Sūkurys (Panevėžys- Kaunas)

4                          Mantas Kardokas-Klaudija Gutmanaitė        Svivelis (Palanga)

5                          Daniil Piazenko-Fausta Timinskaitė              Žuvėdra (Klaipėda)

6                          1Nedas Jonaitis-Elvita Mikšaitė                      Flamenko (Kaunas)

Jauniai I 10 š.

Jauniai I 10 šokių:

1                          Mamertas Ložys-Svajonė Jazilionytė            Žuvėdra (Klaipėda)

2                          Karolis Burneikis-Izabelė Šekaitė                   Tvistas (Kaunas)

3                          Vakaris Apvinis-Ugnė Bliujūtė                         Rid-rito – Sūkurys (Panevėžys- Kaunas)

Profesionalai


SVARBIOS DATOS

25-26 10 - Alytus
Šokiai visiems

8 11 - Birštonas
Seminaras teisėjams ir treneriams