• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Suaugusieji ST

1. Arūnas Bižokas - Edita Daniūtė,  Kauno sšk “Sūkurys”, treneriai Jūratė ir Česlovas Norvaišos
2. Donatas Vėželis - Lina Chatkevičiutė, Kauno sšk “Sūkurys”, treneriai Jūratė ir Česlovas Norvaišos
3. Julius Šeniauskas - Iveta Paurytė, Kauno sšk “Sūkurys”, treneriai Jūratė ir Česlovas Norvaišos
4. Edgaras Saldukas - Giedrė Kukučionytė, Kauno sšk “Kaspinas”, treneriai Daiva Dackevičienė ir Giedrius Januškevičius
5. Alanas Gunko - Julija Pauliukevič, Vilniaus sšk “Dileksa”, treneris Juozas Aleksandravičius
6. Grzegorz Brzeszczak - Eglė Sakalauskaitė, Ratuto

Į viršų

Suaugusieji LA

1 Andrius Kandelis - Eglė Visockaitė, Ratuto
2 Justas Kučinskas - Agnė Malinauskaitė, Sūkurys
3 Justinas Duknauskas - Karina Jeremian, Dileksa
4 Tomas Slausgalvis - Gintarė Bankauskaitė, Sūkurys
5 Šarūnas Greblikas - Viktorija Horeva, Ratuto
6 Gediminas Grigonis - Justina Žemaitytė, Sūkurys

Į viršų

Suaugusieji 10 šokių

1 Tomas Slausgalvis - Gintarė Bankauskaitė, Sūkurys
2 Alanas Gunko-Julija Valiukevič, Dileksa
3 Dainius Dimša - Simona Mitkutė, Mida

Į viršų

Senjorai ST

1 Stanislovas Karčiauskas – Laimutė Karčiauskienė, Vijūnas
2 Linas Steponavičius-Laimutė Steponavičienė, Palangos
3 Mečys Komaras – Rasa Grigoraitienė, Tornado

Į viršų

Jaunimas ST

1 Imantas Joneckis - Martyna Mickutė, Žuvėdra
2 Evaldas Sodeika – Viktorija Kunauskaitė, Kaspinas
3 Eimantas Kalinauskas-Alisa Samoilova, Sūkurys
4 Valerijus Osadčenko - Olga Osadčenko, Sūkurys
4 Dainius Mikolaitis-Ieva Žukauskaitė, Kaspinas
4 Egidijus Liaudanskas-Justina Inkrataitė, Promenada

Į viršų

Jaunimas LA

1 Mantas Vaškelis - Justina Dailidaitė, Ratuto
2 Artūras Vilkanecas – Ala Karpenko, Ratuto
3 Dainius Mikolaitis – Ieva Žukauskaitė, Kaspinas
4 Valerijus Osadčenko - Olga Osadčenko, Sūkurys
5 Evaldas Sodeika – Viktorija Kunauskaitė, Kaspinas
6 Liudas Nekrošius-Karolina Balckutė, Šypsena

Į viršų

Jaunimas 10 šokių

1 Evaldas Sodeika-Viktorija Kunauskaitė, Kaspinas
2 Dainius Mikolaitis – Ieva Žukauskaitė, Kaspinas
3 Valerijus Osadčenko - Olga Osadčenko, Sūkurys

Į viršų

Jauniai II ST

1 Edvardas Racius – Jekaterina Plikosova, Žuvėdra
2 Taimonas Mažeika – Greta Zaveckaitė, Žuvėdra
3 Edgaras Baltaragis – Evelina Kalkauskaitė, Rolo
4 Liudvikas Glauzeris - Greta Laurinaitytė, Sūkurys
5 Tadas Zgirskis - Skaistė Ališauskaitė, Sūkurys
6 Aleksej Pavšukov - Raminta Aukštuolytė, Dileksa

Į viršų

Jauniai II LA

1 Edvardas Racius – Jekaterina Plikosova, Žuvėdra
2 Taimonas Mažeika – Greta Zaveckaitė, Žuvėdra
3 Edgaras Baltaragis – Evelina Kalkauskaitė, Rolo
4 Ernestas Monginas-Vaida Lukauskaitė, Žuvėdra
5 Justas Jurčiukonis-Ieva Mažeikaitė, Stella
6 Jonas Jurčiukonis-Sandra Januševičiūtė, Stella

Į viršų

Jauniai II 10 šokių

1 Edvardas Racius-Jekaterina Plikosova, Žuvėdra
2 Taimonas Mažeika-Jana Demenok, Žuvėdra
3 Edgaras Baltaragis-Evelina Kalkauskaitė, Rolo

Į viršų

LA ansamblio I rinktinė

1. Andrius Butkus
2. Karina Kašėtaitė
3. Aurimas Petrulevičius
4. Ieva Žilienė
5. Artūr Bajor
6. Rugilė Gudaitė
7. Linas Lapėnas
8. Monika Mačiulytė
9. Loreta Krikščiukaitytė
10. Mindaugas Širka
11. Gintas Monkevičius
12. Viktorija Engelgardt
13. Vitalij Kuzmenko
14. Audronė Bastytė
15. Mindaugas Banys
16. Gerda Sruoginytė

Į viršų

LA ansamblio II rinktinė

1. Oksana Jucytė
2. Dmitrij Popov
3. Justinas Maliauskas
4. Agnė Banevičiūtė
5. Monika Gembickaitė
6. Tadas Rimgaila
7. Ieva Galdikaitė
8. Julius Vaicekauskas
9. Monika Šiaučiūnaitė
10. Marius Skupeika
11. Eglė Jucytė
12. Aurimas Andrijauskas
13. Viktorija Šutko
14. Donatas Blusis
15. Marija Popadničenko
16. Darius Alunderis

Į viršų


Rėmėjai