• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


2007 metų Lietuvos sportinių šokių federacijos rinktinės

    Suaugusieji ST

    1. Arūnas Bižokas – Edita Daniūtė, Kauno sšk “Sūkurys”, treneriai Jūratė ir Česlovas Norvaišos

    2. Donatas Vėželis – Lina Chatkevičiūtė, Kauno sšk “Sūkurys”, treneriai Jūratė ir Česlovas Norvaišos

    3. Denis Kutepov – Aistė Stragytė, Kauno sšk “Sūkurys”, treneriai Jūratė ir Česlovas Norvaišos

    4. Edgaras Saldukas – Giedrė Kukučionytė, Kauno sšk “Kaspinas”, treneriai Daiva Dackevičienė ir Giedrius Januškevičius

    5. Vaidotas Lacitis – Irina Goldinova, Vilniaus sšk “Dileksa”, treneris Juozas Aleksandravičius

    6. Tomas Slausgalvis – Gintarė Bankauskaitė, Kauno sšk “Sūkurys”, treneriai Jūratė ir Česlovas Norvaišos 

    Suaugusieji LA

    1. Andrius Kandelis - Eglė Visockaitė-Kandelis, Vilniaus sšk “Ratuto”, treneriai A. ir V. Visockai

    2. Justas Kučinskas - Agnė Malinauskaitė, Kauno sšk “Sūkurys”, treneriai J. ir Č. Norvaišos, G.Svistunavičius

    3. Junstinas Duknauskas – Karina Jeremian, Vilniaus sšk “Dileksa”, treneriai J. Aleksandravičius, A.Duknauskienė

    4. Grigorij Boldirev – Andra Vaidilaitė, Klaipėdos sšk “Žuvėdra”, treneriai S. ir R. Idzelevičiai

    5. Gediminas Grigonis – Justina Žemaitytė, Kauno sšk “Sūkurys”, treneriai J. ir Č. Norvaišos,

    6. Mantas Vaškelis – Justina Dailidaitė, Vilniaus sšk “Ratuto”, treneriai A. ir V. Visockai

    Jaunimas ST

    1. Eimantas Kalinauskas - Veronika Golodneva, Kauno sšk “Sūkurys”, treneriai Jūratė ir Česlovas Norvaišos

    2. Evaldas Sodeika-Viktorija Kunauskaitė, Kauno sšk “Kaspinas”, treneriai Daiva Dackevičienė ir Giedrius Januškevičius

    3. Edvardas Racius-Jakaterina Plikosova, Klaipėdos sšk “Žuvėdra”, treneriai Skaitė ir Romaldas Idzelevičiai, Daina Bertulienė

    4. Andrius Jarackas-Agnė Šatkauskaitė, Vilniaus sšk “Dileksa”, treneris Juozas Aleksandravičius

    5. Vytautas Dūdėnas-Lina Gesevičiūtė, Panevėžio sšk ”Rid-rito”, treneriai Jurga Dainienė ir Arnas Apvinis

    6. Edgaras Baltaragis-Evelina Kalkauskaitė, Kauno sšk “Rolo’, treneriai Vida ir Jonas Blataragiai

    Jaunimas LA

    1. Edvardas Racius – Jakaterina Plikosova,  Klaipėdos sšk “Žuvėdra”, treneriai S. ir R. Idzelevičiai, D. Bertulienė

    2. Emanuele Maresca – Olga Fadejeva, Vilniaus sšk “Dileksa”, treneriai J. Aleksandravičius, I. Griciuvienė

    3. Evaldas Sodeika – Viktorija Kunauskaitė, Kauno sšk “Kaspinas”, treneriai D. Dackevičienė, G. Januškevičius

    4. Šarūnas Šiaučiulis – Karolina Balckutė, Klaipėdos sšk “Žuvėdra”, treneriai S. ir R. Idzelevičiai, D. Bertulienė bei sšk "Šypsena", treneriai R. ir Ž. Untuliai 

    5. Liudas Tamulaitis – Ieva Konopliovaitė, Vilniaus sšk “Ratuto” treneriai A. ir V. Visockai

    6. Edgaras Baltaragis – Evelina Kalkauskaitė, Kauno sšk “Rolo”, treneriai V. ir J. Baltaragiai

    Jauniai II ST

    1. Simonas Stanevičius - Greta Laurinaitytė, Vilniaus sšk “Alemanda” ir Kauno sšk “Sūkurys”, treneriai Živilė Kučauskienė, Jūratė ir Česlovas Norvaišos

    2. Liudvikas Glauzeris - Ugnė Juknaitė, Kauno sšk “Sūkurys”, treneriai Jūratė ir Česlovas Norvaišos

    3. Julius  Bendikas - Jurga Gustaitė, Kauno sšk “Flamenko”, trenerė Ingrida Navickienė

    4. Ligitas Bernatavičius - Eglė Valentaitė, Alytaus sšk “Alemana”, treneriai Lilija ir Kęstutis Bernatavičiai

    5. Ernestas Monginas - Vaida Lukauskaitė, Klaipėdos sšk “Žuvėdra”, treneriai Skaitė ir Romaldas Idzelevičiai, Jūra Laivytė

    6. Lukas Petkevičius-Mona Vinklerytė, Šiaulių sšk “Šypsena’, treneriai Raimonda ir Žanas Untuliai

    Jauniai II LA

    1. Ligitas Bernatavičius – Eglė Valentaitė, Alytaus sšk “Alemana”, treneriai L. ir K. Bernatavičiai

    2. Ernestas Monginas – Vaida Lukauskaitė, Klaipėdos sšk “Žuvėdra”, treneriai S. ir R. Idzelevičiai, J. Laivytė

    3. Simonas Stanevičius – Greta Laurinaitytė, Vilniaus sšk “Alemanda” trenerė Ž. Kučauskienė ir Kauno sšk “Sūkurys” J. ir Č.Norvaišos

    4. Julius Bendikas – Jurga Gustaitė Kauno sšk “Flamenko”, trenerė I. Urbutienė

    5. Lukas Petkevičius – Mona Vinklerytė, Šiaulių sšk “Šypsena”, treneriai R. ir Ž. Untuliai

    6. Edgaras Brazas – Kotryna Petrošiūtė, Vilniaus sšk “Tornado”, treneriai A. Duknauskienė, K.Andrijevskis

    Jauniai I ST

    1. Sergejus Skripčenko - Goda Zajauskaitė, Palangos moksleivių klubo sportinių šokių kolektyvas, treneriai Daiva ir Paulius Sangavičiai

    2. Tomas Fainšil - Akvilė Sinkevičiūtė, Kauno sšk “Santaka”, treneriai Rūta ir Imants Brikmaniai

    3. Mantas Kirvelis - Ieva Jasaitė, Vilnius sšk “Siluetas”, treneris Ronaldas Kirvelis

    4. Jokūbas Laukaitis - Patricija Belousova, Vilniaus sšk “Tornado”, treneriai Audra Duknauskienė ir Kęstutis Andrijevskis

    5. Silvestras Koroliovas - Evelina Butkaitė, Vilniaus sšk “Juventos”, treneriai Vita Zaleckaitė, Sergejus Makarovas, Gytis Riabovas

    6. Rytis Kuncė - Agnė Pečeliūnaitė, Panevėžio sšk “Rumba”, treneriai Rasa ir Darius Norušai, S.Pekeliūnienė

     

    Jauniai I LA

    1. Sergejus Skripčenko – Goda Zajauskaitė, Palangos moksleivių rūmai, treneriai D. ir P. Sangavičiai

    2. Tomas Fainšil – Akvilė Sinkevičiūtė, Kauno sšk “Santaka”, treneriai R.ir I. Brikmaniai

    3. Mantas Kirvelis – Ieva Jasaitė, Vilniaus sšk “Siluetas”, treneris R. Kirvelis

    4. Mindaugas Strazdas – Rusnė Glinskytė, Panevėžio sšk “Rid-rito”, treneriai J. Žemaitytė, A.Apvinis

    5. Rytis Kuncė – Agnė Pečeliūnaitė, Panevėžio sšk “Rumba”, treneriai R.ir D. Norušai, S. Pekeliūnienė

    6. Jokūbas Laukaitis - Patricija Belousova, Vilniaus sšk “Tornado”, treneriai A.Duknaiskienė, K. Andrijevskis


    Rėmėjai