• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


2008 metų Lietuvos sportinių šokių federacijos rinktinės

Suaugusieji ST

1. Donatas Vėželis-Lina Chatkevičiūtė, Sūkurys (Kaunas)
2. Vaidotas Lacitis-Veronika Golodneva, Dileksa-Sūkuris (Vilnius-Kaunas)
3. Edgaras Saldukas-Giedrė Kukučionytė, Kaspinas (Kaunas)
4. Eimantas Kalinauskas-Greta Laurinaitytė, Sūkurys (Kaunas)
5. Evaldas Sodeika-Ieva Žukauskaitė, Kaspinas (Kaunas)
6. Valerijus Osadčenko-Olga Osadčenko, Sūkurys (Kaunas)

Suaugusieji LA

1. Justinas Duknauskas-Karina Eremitan, Dileksa (Vilnius)
2. Justas Kučinskas-Agnė Malinauskaitė, Sūkurys (Kaunas)
3. Gediminas Grigonis-Justina Žemaitytė, Sūkurys (Kaunas)
4. Mantas Vaškelis-Justina Dailidaitė, Ratuto ir gimnast.m. (Vilnius)
5. Tomas Slausgalvis-Gintarė Bankauskaitė, Sūkurys (Kaunas)
6. Valerijus Osadčenko-Olga Osadčenko, Sūkurys (Kaunas)

Suaugusiųjų LA rinktinės kandidatai

1. Šarūnas Šiaučiulis-Karolina Balckutė, Žuvėdra (Klaipėda)
2. Dominykas Daukšas-Dovilė Šutaitė, Promenada (Klaipėda)
3. Rimvydas Černajus-Rūta Ramanauskaitė, Sūkurys (Kaunas)
4. Šarūnas Saltonas-Beata Skaisgirytė, Stella (Kaunas)

Jaunimas ST

1. Edvardas Racius-Jakaterina Plikosova, Žuvėdra (Klaipėda)
2. Rolanas Stankūnas-Urtė Januškevičiūtė, Kaspinas (Kaunas)
3. Edgaras Baltaragis-Evelina Kalkauskaitė, Rolo (Kaunas)
4. Motiejus Bagdonas-Justina Inkrataitė, Promenada (Klaipėda)
5. Tadas Zgirskis-Skaistė Ališauskaitė, Sūkurys (Kaunas)
6. Vytautas Viluckis-Domantė Stankevičiūtė, Promenada (Klaipėda)

Jaunimas ST rinktinės kandidatai

1. Rolandas Beržinis-Ingrida Kisieliūtė, Dileksa (Vilnius)
2. Žygimantas Labanauskas-Gaida Šidlauskaitė, Sūkurys (Kaunas)
3. Ernestas Monginas-Vaida Lukauskaitė, Žuvėdra (Klaipėda)
4. Liudas Nekrošius-Dovilė Nekrošiūtė, Šypsena (Šiauliai)

Jaunimas LA

1. Edvardas Racius-Jakaterina Plikosova, Žuvėdra (Klaipėda)
2. Liudas Tamulaitis-Ieva Konopliovaitė, Ratuto ir gimnast.m. (Vilnius)
3. Liudas Nekrošius-Dovilė Nekrošiūtė, Šypsena (Šiauliai)
4. Danas Jakševičius-Monika Vezbergaitė, Rid-rito (Panevėžys)
5. Edgaras Baltaragis-Evelina Kalkauskaitė, Rolo (Kaunas)
6. Motiejus Bagdonas-Justina Inkrataitė, Promenada (Klaipėda) 

Jaunimas LA rinktinės kandidatai

1. Lukas Petkevičius-Mona Vinklerytė, Šypsena (Šiauliai)
2. Jokūbas Venckus-Aistė Burnytė, Ratuto ir gimnast.m. (Vilnius)
3. Ernestas Monginas-Vaida Lukauskaitė, Žuvėdra (Klaipėda)
4. Joris Sangavičius-Gabija Venckutė, Palangos Moksleivių (Palanga)

Jauniai II ST

1. Ligitas Bernatavičius-Eglė Valentaitė, Alemana (Alytus)
2. Julius Bendikas-Jurga Gustaitė, Flamenko (Kaunas)
3. Mindaugas Strazdas-Rusnė Glinskytė, Rid-rito (Panevėžys)
4. Žymantas Kučikas-Agnė Pečeliūnaitė, Rumba (Panevėžys)
5. Jokūbas Narkus-Ieva Milaševičiūtė, Palangos Moksleivių (Palanga)
6. Jokūbas Laukaitis-Patricija Belousova, Siluetas-Tornado (Vilnius) 

Jauniai II ST rinktinės kandidatai

1. Giedrius Martynaitis-Viktorija Rakūnaitė, Sūkurys (Kaunas)
2. Martynas Rimkus-Elina Muceniece, Žuvėdra (Klaipėda)
3. Mantas Kirvelis-Svetlana Azarova, Siluetas-Tornado (Vilnius)
4. Paulius Staponkus-Viktorija Saugaitė, Šiaulių Volta (Šiauliai)

Jauniai II LA

1. Ligitas Bernatavičius-Eglė Valentaitė, Alemana (Alytus)
2. Martynas Rimkus-Elina Muceniece, Žuvėdra (Klaipėda)
3. Julius Bendikas-Jurga Gustaitė, Flamenko (Kaunas)
4. Jokūbas Laukaitis-Patricija Belousova, Siluetas-Tornado (Vilnius)
5. Edgaras Brazas-Laurita Stasiūnaitė, Ratuto ir gimnast.m. (Vilnius)
6. Jokūbas Narkus-Ieva Milaševičiūtė, Palangos Moksleivių (Palanga)

Jauniai II LA rinktinės kandidatai

1. Mantas Kirvelis-Svetlana Azarova, Siluetas-Tornado (Vilnius)
2. Mindaugas Strazdas-Rusnė Glinskytė, Rid-rito (Panevėžys)
3. Silvestras Koroliovas-Evelina Butkaitė, Juventos (Vilnius)
4. Aidas Reigis-Kamilė Šukevičiūtė, Kaspinas (Kaunas)

Jauniai I ST

1. Sergejus Skripčenko-Goda Zajauskaitė, Palangos Moksleivių (Palanga)
2. Dominykas Granskas-Kotryna Petrošiūtė, Dileksa (Vilnius)
3. Tomas Fainšil-Akvilė Sinkevičiūtė, Santaka (Kaunas)
4. Danas Vogulis-Gabrielė Šarapajevaitė, Rid-rito (Panevėžys)
5. Lukas Šlekys-Gabrielė Siriūnaitė, Santaka (Kaunas)
6. Justas Girdvainis-Ieva Riepšaitė, Spindulys (Mažeikiai - Tauragė)

Jauniai I ST rinktinės kandidatai

1. Mindaugas Martinaitis-Iveta Mifstochovaitė, Šypsena (Šiauliai)
2. Tautvydas Baranauskas-Rugilė Bliujūtė, Mida (Kaunas)
3. Julius Meškauskas-Justė Bučiūnaitė, Flamenko (Kaunas)
4. Domantas Balčiūnas-Roberta Kalibataitė, Flamenko (Kaunas)

Jauniai I LA

1.Sergejus Skripčenko-Goda Zajauskaitė, Palangos Moksleivių (Palanga)
2.Tomas Fainšil-Akvilė Sinkevičiūtė, Santaka (Kaunas)
3. Dominykas Granskas-Kotryna Petrošiūtė Dileksa (Vilnius)
4. Tautvydas Baranauskas-Rugilė Bliujūtė, Mida (Kaunas)
5. Deividas Simaška-Dominyka Narbutaitė, Duetas(Kaunas)
6. Mindaugas Martinaitis-Iveta Mifstochovaitė, Šypsena(Šiauliai) 

Jauniai I LA rinktinės kandidatai

1. Lukas Šlekys-Gabrielė Siriūnaitė, Santaka (Kaunas)
2. Kristupas Buzys-Kristina Antanaitytė, Šypsena,(Šiauliai)
3. Lukas Morkūnas-Gabija Vasiliauskaitė, Žuvėdra-Ridrito,(Klaipėda-Panevėžys)
4. Julius Meškauskas-Justė Bučiūnaitė, Flamenko,(Kaunas)


Rėmėjai