• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


2009 metų Lietuvos sportinių šokių federacijos rinktinės

Suaugusieji ST

1. Donatas Vėželis-Lina Chatkevičiūtė “Sūkurys” (Kaunas)
2. Vaidotas Lacitis-Veronika Golodneva “Dileksa”-“Sūkuris” (Vilnius-Kaunas)
3. Evaldas Sodeika-Ieva Žukauskaitė “Kaspinas” (Kaunas)
4. Eimantas Kalinauskas-Greta Laurinaitytė “Sūkurys” (Kaunas)
5. Valerijus Osadčenko-Olga Osadčenko “Sūkurys” (Kaunas)
6. Vytautas Dūdėnas-Laura Liūdžiūtė “Sūkurys” (Kaunas)

Suaugusieji LA

1. Gediminas Grigonis-Justina Žemaitytė “Sūkurys” (Kaunas)
2. Mantas Vaškelis-Justina Dailidaitė “Ratuto” ir gimnastikos m-la (Vilnius)
3. Viktor Šruboks-Ala Karpenko (Vilnius)
4. Valerijus Osadčenko-Olga Osadčenko “Sūkurys” (Kaunas)
5. Aurimas Petrulevičius-Sabrina Moretti “Dileksa” (Vilnius)
6. Evaldas Sodeika-Ieva Žukauskaitė “Kaspinas” (Kaunas)

Suaugusieji 10 š.

1. Valerijus Osadčenko-Olga Osadčenko “Sūkurys” (Kaunas)
2. Evaldas Sodeika-Ieva Žukauskaitė “Kaspinas” (Kaunas)
3. Evaldas Kiškūnas-Ugnė Bendikaitė “ Tvistas” (Kaunas)

Ansamblių LA rinktinė I

1. Ainaras Buožis
2. Lina Diktanaitė
3. Monika Šiaučiūnaitė
4. Marijus Skupeika
5. Audronė Bastytė
6. Jekaterina Sasnovskaja
7. Gintautas Monkevičius
8. Vilius Ignatavičius
9. Gerda Sruoginytė
10. Dmitrij Popov
11. Milda Meškytė
12. Tadas Rimgaila
13. Agnė Banevičiūtė
14. Živilė Šakinytė
15. Taimonas Mažeika
16. Justinas Maliauskas
17. Justas Bareišis
18. Aušra Rimkutė
19. Donatas Blusis
20. Viktorija Šutko

Ansamblių LA rinktinė II

1. Darius Alunderis
2. Eglė Jucytė
3. Darius Bružinskas
4. Marijus Livija Ignatavičiūtė
5. Evelina Razminaitė
6. Kristina Timofejeva
7. Roma Kasteckaja
8. Andrius Ubartas
9. Paulius Jagminas
10. Viktorija Dubrovskaja
11. Dovydas Veiverys
12. Sigita Mačėnaitė
13. Julius Stankevičius
14. Vidas Orlovas
15. Tomas Bartašius
16. Meda Kunsevičiūtė
17. Giedrius Sapežinskas
18. Simona Kazanavičiūtė
19. Greta Mickevičiūtė
20. Mantas Miškauskas

Jaunimas ST

1. Edgaras Baltaragis-Evelina Kalkauskaitė ‘’Rolo “ (Kaunas)
2. Tadas Zgirskis-Urtė Januškevičiūtė “ Sūkurys”-“Kaspinas” (Kaunas)
3. Žymantas Kučikas-Agnė Pečeliūnaitė “ Rumba” (Panevėžys)
4. Andrej Akhmetshin-Jurga Gustaitė “Sūkurys” (Kaunas)
5. Liudvikas Glauzeris-Valeria Karateeva “Sūkurys” (Kaunas)
6. Ligitas Bernatavičius-Eglė Valentaitė “Alemana” (Alytus)

Jaunimas LA

1. Liudas Tamulaitis-Ieva Konopliovaitė “Ratuto” ir gimnastikos m-la (Vilnius)
2. Edgaras Baltaragis-Evelina Kalkauskaitė ‘’Rolo “ (Kaunas)
3. Lukas Petkevičius-Mona Vinklerytė “ Šypsena” (Šiauliai)
4. Jokūbas Venckus-Jomantė Dapkevičiūtė “Ratuto ir gimnastikos m-la .(Vilnius)
5. Ligitas Bernatavičius-Eglė Valentaitė “Alemana” (Alytus)
6. Joris Sangavičius-Gabija Venskutė Palangos moksleivių klubass (Palanga)

Jaunimas 10 š.

1. Edgaras Baltaragis-Evelina Kalkauskaitė ‘’Rolo “ (Kaunas)
2. Ligitas Bernatavičius-Eglė Valentaitė “Alemana” (Alytus)
3. Gabrielius Sasnauskas-Ainė Juzėnaitė “Dileksa” (Vilnius)

Jauniai II ST

1. Sergejus Skripčenko-Goda Zajauskaitė Palangos moksleivių klubas (Palanga)
2. Jokūbas Laukaitis-Patricija Belousova “Siluetas”-“Tornado’ (Vilnius)
3. Mindaugas Strazdas-Karolina Sabaliauskaitė “Rid-rito” (Panevėžys)
4. Mantas Kirvelis-Svetlana Azarova “Siluetas”-“Tornado’ (Vilnius)
5. Jokūbas Narkus-Ieva Milaševičiūtė Palangos moksleivių klubas (Palanga)
6. Lukas Markevičius-Gabija Tuinaitė “Siluetas”-“Tornado’ (Vilnius)

Jauniai II LA

1. Sergejus Skripčenko-Goda Zajauskaitė Palangos moksleivių klubas (Palanga)
2. Jokūbas Laukaitis-Patricija Belousova “Siluetas’”-“ Tornado” (Vilnius)
3. Tomas Fainšil-Akvilė Sinkevičiūtė “Santaka” (Kaunas)
4. Mantas Kirvelis-Svetlana Azarova “Siluetas’-“Tornado’ (Vilnius)
5. Jokūbas Narkus-Ieva Milaševičiūtė Palangos Moksleivių klubas (Palanga)
6. Saulius Motužis-Laura Šulginaitė Palangos moksleivių klubas (Palanga)

Jauniai II 10 š.

1. Sergejus Skripčenko-Goda Zajauskaitė Palangos moksleivių klubas (Palanga)
2. Jokūbas Laukaitis-Patricija Belousova “Siluetas”-“Tornado’ (Vilnius)
3. Tomas Fainšil-Akvilė Sinkevičiūtė “Santaka” (Kaunas)

Jauniai I ST

1. Edvinas Belousov-Ieva Jasaitė “Siluetas”-“Tornado’ (Vilnius)
2. Ernestas Davidovič-Diana Mackeviča Palangos moksleivių klubas (Palanga)
3. Tomas Meema-Goda Dagytė “Rumba” (Panevėžys)
4. Vilius Baltušis-Rugilė Bliujūtė “Sūkurys”–“Toro’ (Kaunas)
5. Karolis Stanynas-Kamilė Giedrikaitė “Rumba” (Panevėžys)
6. Domantas Balčiūnas-Roberta Kalibataitė “Flamenko” (Kaunas)

Jauniai I LA

1. Edvinas Belousov-Ieva Jasaitė “Siluetas”-“Tornado’ (Vilnius)
2. Ernestas Davidovič-Diana Mackeviča Palangos moksleivių klubas (Palanga)
3. Vykintas Širmas-Gytė Bliudžiutė ‘Spindulys” (Mažeikiai - Tauragė)
4. Mantas Milkevičius-Ieva Petuškaitė “Alemana” (Alytus)
5. Kristupas Buzys-Kristina Antanaitytė “Šypsena” (Šiauliai)
6. Domantas Balčiūnas-Roberta Kalibataitė “Flamenko” (Kaunas)

Jauniai I 10

1. Edvinas Belousov-Ieva Jasaitė “Siluetas”-“Tornado’ (Vilnius)
2. Ernestas Davidovič-Diana Mackeviča Palangos moksleivių klubas (Palanga)
3. Tomas Meema-Goda Dagytė “Rumba” (Panevėžys)


Rėmėjai