• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


2010 metų Lietuvos sportinių šokių federacijos rinktinės

Suaugusieji ST

1. Donatas Vėželis-Lina Chatkevičiūtė “Sūkurys” (Kaunas)
2. Vaidotas Lacitis-Veronika Golodneva “Dileksa” (Vilnius)
3. Evaldas Sodeika-Ieva Žukauskaitė “Kaspinas” (Kaunas)
4. Valerijus Osadčenko-Olga Osadčenko “Sūkurys” (Kaunas)
5. Romas Alijevas-Raminta Aukštuolytė “Dileksa” (Vilnius)
6. Tadas Zgirskis-Urtė Januškevičiūtė “Sūkurys-Kaspinas” (Kaunas)

Suaugusieji LA

1. Gediminas Grigonis-Agnė Malinauskaitė “Toro” (Kaunas)
2. Valerijus Osadčenko-Olga Osadčenko “Sūkurys” (Kaunas)
3. Liudas Tamulaitis-Ieva Konopliovaitė “Ratuto” - gimnastikos mok-la (Vilnius)
4. Jonas Kazlauskas-Jasmine Whitney Chan “Ratuto” - gimnastikos mok-la (Vilnius)
5. Edgaras Baltaragis-Eglė Straleckaitė “Rolo-Tvistas-KSCM” (Kaunas)
6. Rolandas Beržinis-Ingrida Kisieliūtė “Dileksa” (Vilnius)

Suaugusieji 10 š.

1. Valerijus Osadčenko-Olga Osadčenko “Sūkurys” (Kaunas)
2. Jonas Kazlauskas-Jasmine Whitney Chan “Ratuto” - gimnastikos mok-la (Vilnius)
3. Edgaras Baltaragis-Eglė Straleckaitė “Rolo-Tvistas-KCSM” (Kaunas)

Jaunimas ST

1. Žymantas Kučikas-Agnė Pečeliūnaitė “Rumba” (Panevėžys)
2. Ivan Kazakevich-Jurga Gustaitė “Sūkurys” (Kaunas)
3. Mindaugas Strazdas-Evelina Butkaitė “Sūkurys” (Kaunas)
4. Gabrielius Sasnauskas-Ainė Juzėnaitė “Dileksa” (Vilnius)
5. Ligitas Bernatavičius-Eglė Valentaitė “Alemana” (Alytus)
6. Žygimantas Tuskevičius-Liveta Paugaitė “Dileksa” (Vilknius)

Jaunimas LA

1. Jokūbas Venckus-Jomantė Dapkevičiūtė “Ratuto” - gimnastikos mok-la (Vilnius)
2. Ivan Kazakevich-Jurga Gustaitė “Sūkurys” (Kaunas)
3. Lukas Petkevičius-Mona Vinklerytė “Šypsena” (Šiauliai)
4. Mantas Kirvelis-Svetlana Azarova “Siluetas” (Vilnius)
5. Mindaugas Strazdas-Evelina Butkaitė “Sūkurys” (Kaunas)
6. Joris Sangavičius-Gabija Venskutė Palangos moksleivių klubas (Palanga)

Jaunimas 10 š.

1. Ivan Kazakevich-Jurga Gustaitė “Sūkurys” (Kaunas)
2. Mindaugas Strazdas-Evelina Butkaitė “Sūkurys” (Kaunas)
3. Gabrielius Sasnauskas-Ainė Juzėnaitė “Dileksa” (Vilnius)

Jauniai II ST

1. Sergejus Skripčenko - Goda Zajauskaitė Palangos moksleiviai
2. Tomas Fainšil - Akvilė Sinkevičiūtė “Santaka” (Kaunas)
3. Dominykas Granskas - Kotryna Petrošiūtė “Dileksa” (Vilnius)
4. Vilius Jakas - Eidvilė Jonikaitė “Rolina” (Gargždai)
5. Edvinas Belousovas - Anastasija Piazenko “ Žuvėdra” (Klaipėda)
6. Deividas Simaška - Goda Šiugždinytė ‘”Duetas” (Kaunas)

Jauniai II LA

1. Sergejus Skripčenko - Goda Zajauskaitė Palangos Moksleiviai
2. Tomas Fainšil - Akvilė Sinkevičiūtė “Santaka” (Kaunas)
3. Edvinas Belousovas - Anastasija Piazenko “Žuvėdra” (Klaipėda)
4. Tautvydas Baranauskas - Raminta Ruzgaitytė “Mida” (Kaunas)
5. Dominykas Granskas - Kotryna Petrošiūtė “Dileksa” (Vilnius)
6. Deividas Simaška - Goda Šiugždinytė “Duetas” (Kaunas)

Jauniai I ST

1. Tomas Meema - Goda Dagytė “Rumba” (Panevėžys)
2. Karol Michal Tomecki - Ugnė Bruzgaitė “Alemanda” (Vilnius)
3. Karolis Stanynas - Kamilė Giedrikaitė “Rumba” (Panevėžys)
4. Edvinas Ringys - Rugilė Monginaitė “Žuvėdra” (Klaipėda)
5. Ernestas Davidovič - Emilė Navickaitė Palangos moksleiviai
6. Vilius Baltušis - Gustė Sabaliauskaitė “Sūkurys”- “Duetas” (Kaunas)

Jauniai I LA

1. Karol Michal Tomecki - Ugnė Bruzgaitė “Alemanda” (Vilnius)
2. Edvinas Ringys - Rugilė Monginaitė “Žuvėdra” (Klaipėda)
3. Ernestas Davidovič - Emilė Navickaitė Palangos moksleiviai
4. Simonas Holcmann - Erika Abramova “Žingsnis” (Klaipėda)
5. Justas Skara - Vaida Šiaulytytė “Ritmas” – “Svivelis” (Kretinga - Palanga)
6. Orestas Vasiliauskas - Karolina Golubaitė “Svivelis” (Palanga)


Rėmėjai