• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


2011 metų Lietuvos sportinių šokių federacijos rinktinės

Suaugusieji ST

1. Donatas Vėželis-Lina Chatkevičiūtė “Sūkurys”- KCSM, Kaunas

2. Vaidotas Lacitis-Veronika Golodneva “Dileksa” Vilnius

3. Evaldas Sodeika-Ieva Žukauskaitė “Kaspinas”- KCSM, Kaunas

4. Valerijus Osadčenko-Olga Osadčenko “Sūkurys” Kaunas

5. Alessandro Bosco-Urtė Januškevičiūtė “Kaspinas”-KCSM, Kaunas

6. Gabrielius Sasnauskas-Ainė Juzėnaitė “Dileksa” Vilnius

Suaugusieji LA

1. Jokūbas Venckus-Jomantė Dapkevičiūtė “Ratuto” ir gimnast. m-la, Vilnius

2. Gediminas Grigonis-Sandra Kniazevičiūtė “Sūkurys” Kaunas

3. Liudas Tamulaitis-Mona Vinklerytė “Kandela” Vilnius

4. Jonas Kazlauskas-Jasmine Whitney Chan “Ratuto ir gimnast. m-la, Vilnius

5. Valerijus Osadčenko-Olga Osadčenko “Sūkurys” Kaunas

6. Rihards Eglitis-Eglė Straleckaitė “Sūkurys” Kaunas

Suaugusieji 10 š.

1. Valerijus Osadčenko-Olga Osadčenko “Sūkurys” – Kaunas

2. Jonas Kazlauskas-Jesmine Whitney Chan “Ratuto” ir gimnast. m –la, Vilnius

3. Edgaras Baltaragis-Indrė Kučinskaitė “Rolo”-“Reveransas”, Kaunas-Elektrėnai

Jaunimas ST

1. Žymantas Kučikas-Agnė Pečeliūnaitė “Rumba” Panevėžys

2. Ivan Kazakevich-Jurga Gustaitė “Sūkurys” Kaunas

3. Dominykas Granskas-Kotryna Petrošiūtė “Dileksa” Vilnius

4. Vilius Jakas-Eidvilė Jonikaitė “Rolina” Gargždai

5. Karolis Varkalys-Gabrielė Siriūnaitė “Sūkurys” Kaunas

6. Mindaugas Strazdas-Evelina Butkaitė “Sūkurys” Kaunas

Jaunimas LA

1. Ivan Kazakevich-Jurga Gustaitė “Sūkurys” Kaunas

2. Edgaras Brazas-Viktorija Gaidytė “Ratuto” ir gimnast. m-la, Vilnius

3. Mantas Kirvelis-Svetlana Azarova “Siluetas” Vilnius

4. Mindaugas Strazdas-Evelina Butkaitė “Sūkurys” Kaunas

5. Nikita Moisejenko-Ieva Miklaševskaja “Dileksa” Vilnius

6. Ligitas Bernatavičius-Eglė Valentaitė “Alemana” Alytus

Jaunimas 10 š.

1. Ivan Kazakevich-Jurga Gustaitė “Sūkurys” Kaunas

2. Mantas Kirvelis-Svetlana Azarova “Siluetas” Vilnius

3. Dominykas Granskas-Kotryna Petrošiūtė “Dileksa” Vilnius

Jauniai II ST

1. Edvinas Belousovas-Anastasija Piazenko “Žuvėdra” Klaipėda

2. Audrius Kleišmantas-Justė Bučiūnaitė “Sūkurys” Kaunas

3. Tomas Meema-Goda Dagytė “Rumba” Panevėžys

4. Karolis Stanynas-Kamilė Giedrikaitė “Rumba” Panevėžys

5. Edvinas Ringys-Rugilė Monginaitė “Žuvėdra” Klaipėda

6.Orestas Vasiliauskas-Olivija Gramaliauskaitė “Svivelis”-“Žuvėdra”, Palanga-Klaipėda

Jauniai II LA

1. Edvinas Belousovas-Anastasija Piazenko “Žuvėdra” Klaipėda

2. Edvinas Ringys-Rugilė Monginaitė “Žuvėdra” Klaipėda

3. Orestas Vasiliauskas-Olivija Gramaliauskaitė “Svivelis”-“Žuvėdra”, Palanga-Klaipėda

4. Vykintas Širmas-Gytė Bliudžiutė “Spindulys” Mažeikiai

5. Vilius Baltušis-Gustė Sabaliauskaitė “Sūkurys” Kaunas

6. Ernestas Davidovič-Raminta Ruzgaitytė “Mida” Kaunas

Jauniai I ST

1. Justas Skara-Vaida Šiaulytytė “Ritmas”-“Svivelis”, Kretinga-Palanga

2. Simonas Holcmann-Erika Abramova “Žingsnis” Klaipėda

3. Einoras Degutis-Eglė Grikšaitė “Rolina” Gargždai

4. Vakaris Apvinis-Urtė Povilauskaitė “Rid-rito” Panevėžys

5. Simas Seikauskas-Liucija Norušaitė “Rumba” Panevėžys

6. Dominykas Garbaniauskas-Eglė Bertulytė “Žuvėdra” Klaipėda

Jauniai I LA

1. Justas Skara-Vaida Šiaulytytė “Ritmas”-“Svivelis”, Kretinga-Palanga

2. Simas Seikauskas-Liucija Norušaitė “Rumba” Panevėžys

3. Karol Michal Tomecki-Austėja Bliujūtė “Siluetas”-“Sūkurys”, Vilnius-Kaunas

4. Karolis Petrošius-Marija Kožuhar “Siluetas”-“Tornado” Vilnius

5. Karolis Drungilas-Eva Borovik “Siluetas” Vilnius

6. Domantas Razgaitis-Eva Puplevičiūtė “Promenada” Klaipėda.


SVARBIOS DATOS

25-26 10 - Alytus
Šokiai visiems

8 11 - Birštonas
Seminaras teisėjams ir treneriams