• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


2012 metų Lietuvos sportinių šokių federacijos rinktinės

Profesionalai

1. Klasikiniai šokiai             Donatas Vėželis-Lina Chatkevičiūtė            „Sūkurys“ (Kaunas)

2. Lotynų Amerikos šokiai  Gediminas Grigonis-Sandra Kniazevičiūtė  „Sūkurys“ (Kaunas)

3. SA-SD šokiai                   Tomas Slausgalvis-Gintarė Slausgalvienė   „Žiburys“ (Kaunas)

Suaugusieji ST

1. Evaldas Sodeika-Ieva Žukauskaitė „Kaspinas“  (Kaunas)

2. Vaidotas Lacitis-Veronika Golodneva „Dileksa“ (Vilnius)

3. Žymantas Kučikas-Urtė Januškevičiūtė „Rumba-Kaspinas“ (Panevėžys-Kaunas)

4. Valerijus Osadčenko-Olga Osadčenko                     „Sūkurys-KCSM“ (Kaunas)

Suaugusieji LA

1. Jokūbas Venckus-Jomantė Dapkevičiūtė „Ratuto ir gimnast. m.“ (Vilnius)

2. Anton Puzravin-Ala Karpenko „Ratuto ir gimnast. m.“ (Vilnius)

3. Lukas Petkevičius-Miglė Klupšaitė „Ratuto ir gimnast. m.“ (Vilnius)

4. Aurimas Bartkus-Augustė Klimaitė „Spindulys" (Mažeikiai)

Suaugusieji 10 š.

1. Valerijus Osadčenko-Olga Osadčenko                     „Sūkurys-KCSM“ (Kaunas)

2. Edgaras Baltaragis-Indrė Kučinskaitė „Rolo-KCSM-Reveransas“ (Kaunas-Elektrėnai)

3. Gabrielius Sasnauskas-Ainė Juzėnaitė „Dileksa“ (Vilnius)

Jaunimas ST

1. Dominykas Granskas-Kotryna Petrošiūtė „Dileksa“ (Vilnius)

2. Sergejus Skripčenko-Eidvilė Jonikaitė „Palangos Moksleivių“ (Palanga)

3. Tomas Fainšil-Patricija Belousova „Santaka“ (Kaunas)

4. Vilius Jakas-Gabrielė Siriūnaitė "Sūkurys-Rolina" (Kaunas-Gargždai)

Jaunimas LA

1. Mantas Kirvelis-Svetlana Azarova „Siluetas“ (Vilnius)

2. Tomas Fainšil-Patricija Belousova „Santaka“ (Kaunas)

3. Dominykas Granskas-Kotryna Petrošiūtė „Dileksa“ (Vilnius)

4. Sergejus Skripčenko-Eidvilė Jonikaitė "Palangos moksleivių klubas" (Palanga)

Jaunimas 10 š.

1. Sergejus Skripčenko-Eidvilė Jonikaitė „Palangos Moksleivių klubas“ (Palanga)

2. Dominykas Granskas-Kotryna Petrošiūtė „Dileksa“ (Vilnius)

3. Mantas Kirvelis-Svetlana Azarova „Siluetas“ (Vilnius)

Jauniai II ST

1. Karol Michal Tomecki-Austėja Bliujūtė „Sūkurys“ (Kaunas)

2. Justas Skara-Vaida Marija Šiaulytytė „Ritmas-Svivelis“ (Kretinga-Palanga)

3. Karolis Stanynas-Kamilė Giedrikaitė „Rumba“ (Panevėžys)

4. Karolis Drungilas-Eva Borovik "Siluetas" (Vilnius)

 

Jauniai II LA

1. Edvinas Ringys-Rugilė Monginaitė „Žuvėdra“ (Klaipėda)

2. Orestas Vasiliauskas-Olivija Gramaliauskaitė „Svivelis-Žuvėdra“ (Palanga-Klaipėda)

3. Justas Skara-Vaida Marija Šiaulytytė „Ritmas-Svivelis“ (Kretinga-Palanga)

4. Karol Michal Tomecki-Austėja Bliujūtė „Sūkurys“ (Kaunas)

Jauniai II 10 š.

1. Karol Michal Tomecki-Austėja Bliujūtė „Sūkurys“ (Kaunas)

2. Orestas Vasiliauskas-Olivija Gramaliauskaitė „Svivelis-Žuvėdra“ (Palanga-Klaipėda)

3. Justas Skara-Vaida Marija Šiaulytytė „Ritmas-Svivelis“ (Kretinga-Palanga)

Jauniai I ST

1. Simas Seikauskas-Liucija Norušaitė „Rumba“ (Panevėžys)

2. Domantas Razgaitis-Eva Puplevičiūtė „Promenada“ (Klaipėda)

3. Mamertas Ložys-Svajonė Jazilionytė „Žuvėdra“ (Klaipėda)

4. Saulius Knašas-Ugnė Bliujūtė „Sūkurys“ (Kaunas)

5. Vakaris Apvinis-Urtė Povilauskaitė „Rid-rito“ (Panevėžys)

6. Daniil Piazenko-Alina Jankauskaitė „Žuvėdra“ (Klaipėda)

Jauniai I LA

1. Mamertas Ložys-Svajonė Jazilionytė „Žuvėdra“ (Klaipėda)

2. Simas Seikauskas-Liucija Norušaitė „Rumba“ (Panevėžys)

3. Daniil Piazenko-Alina Jankauskaitė „Žuvėdra“ (Klaipėda)

4. Saulius Knašas-Ugnė Bliujūtė „Sūkurys“ (Kaunas)

5. Vakaris Apvinis-Urtė Povilauskaitė „Rid-rito“ (Panevėžys)

6. Domantas Razgaitis-Eva Puplevičiūtė „Promenada“ (Klaipėda)

Jauniai I 10 š.

1. Simas Seikauskas-Liucija Norušaitė „Rumba“ (Panevėžys)

2. Mamertas Ložys-Svajonė Jazilionytė   „Žuvėdra“ (Klaipėda)

3. Domantas Razgaitis-Eva Puplevičiūtė „Promenada“ (Klaipėda)


Rėmėjai