• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


2014 metų Lietuvos sportinių šokių federacijos rinktinės

Profesionalai

Profesionalai

1. Klasikiniai šokiai             Donatas Vėželis-Lina Chatkevičiūtė            „Sūkurys“ (Kaunas)

2. Lotynų Amerikos šokiai  Valerij Osadčenko-Sandra Kniazevičiūtė  „Sūkurys“ (Kaunas)

Suaugusieji ST

Suaugusieji ST:

1 Vaidotas Lacitis-Veronika Golodneva Dileksa (Vilnius)

2 Evaldas Sodeika-Ieva Žukauskaitė Kaspinas (Kaunas)

3 Dominykas Granskas-Kotryna Petrošiūtė Dileksa (Vilnius)

4 Vilius Jakas-Gabrielė Siriūnaitė Rolina-Sūkurys (Gargždai)

5 Edgaras Baltaragis-Indrė Kučinskaitė Rolo-Sūkurys-KCSM (Kaunas)

6 Sergejus Skripčenko-Marija Kožuhar Dileksa (Vilnius)

Suaugusieji LA

Suaugusieji LA:

1 Jokūbas Venckus-Miglė Klupšaitė Ratuto ir Vilniaus sporto centras (Vilnius)

2 Dominykas Daukšas-Svetlana Azarova BaDa studija(Kaunas-Klaipėda)

3 Deividas Simaška-Uliana Maximkina Dance Inovation Team (Kaunas)

4 Edgaras Baltaragis-Indrė Kučinskaitė Rolo-Sūkurys-KCSM (Kaunas)

5. Lukas Petkevičius-Ugnė Kamarauskaitė Ratuto ir Vilniaus sporto centras(Vilnius)

6. Sergejus Skripčenko-Marija Kožuhar Dileksa (Vilnius)

Suaugusieji 10 š.

Suaugusieji 10 šokių:

Senjorai ST

Senjorai ST:

1 Tomas Rimkus - Nerija Surblytė Kaspinas (Kaunas)

2 Nerijus Stukas - Laura Montvilaitė Tornado ( Vilnius)

3 Artūras Grėbliauskas - Beata Grėbliauskienė Vėtra (Jonava)

Jaunimas iki 21m. ST

Jaunimas iki 21m. ST:

1 Vygantas Jermalavičius-Laura Grauželytė Tvistas (Kaunas)

2 Gabrielius Vaikasas-Agnė Valiukevičiūtė Kaspinas-Žiburys (Kaunas)

Jaunimas iki 21m. LA

Jaunimas iki 21m. LA:

1 Silvestras Koroliovas-Ieva Urbonaitė Ratuto ir Vilniaus sporto centras (Vilnius)

2 Adomas Kielaitis-Megė Šerniūtė Klaipėdos Žingsnis (Klaipėda)

Jaunimas ST

Jaunimas ST:

1 Justas Skara-Vaida Marija Šiaulytytė Kaspinas (Kaunas)

2. Karol Michal Tomecki-Austėja Bliujūtė Sūkurys (Kaunas)

3. Marius Ilčiukas-Veronika Samuolytė Editos Daniūtės š.st.(Kaunas-Vilnius)

4. Einoras Degutis-Areta Šeškaitė Rolina (Gargždai)

5. Nedas Mejeras-Benita Kvietkauskaitė Rumba (Panevėžys)

6. Simonas Adamkevičius-Evelina Lekešiūtė Vilnis (Kėdainiai)

Jaunimas LA

Jaunimas LA:

1. Justas Skara-Vaida Marija Šiaulytytė Kaspinas (Kaunas)

2. Einoras Degutis-Areta Šeškaitė Rolina (Gargždai)

3. David Schoenian-Justina Spaičytė Ratuto ir Vilniaus sporto centras (Vilnius)

4. Orestas Vasiliauskas-Ugnė Bruzgaitė Žuvėdra (Klaipėda)

5. Karol Michal Tomecki-Austėja Bliujūtė Sūkurys (Kaunas)

6. Marius Ilčiukas-Veronika Samuolytė Editos Daniūtės š.st.(Kaunas-Vilnius)

Jaunimas 10 š.

Jaunimas 10 šokių:

Jauniai II ST

Jauniai II ST:

1 Tomas Janonis-Ieva Birieta Duetas (Kaunas)

2 Mamertas Ložys-Svajonė Jazilionytė Žuvėdra (Klaipėda)

3 Simas Seikauskas-Liucija Norušaitė Rumba (Panevėžys)

4 Dominykas Davainis-Domilė Šemeškevičiūtė Sūkurys (Kaunas)

5 Vakaris Apvinis-Ugnė Bliujūtė Sūkurys (Kaunas)

6 Nedas Jonaitis-Smiltė Paldauskaitė Kaspinas (Kaunas)

Jauniai II LA

Jauniai II LA:

1. Mamertas Ložys-Svajonė Jazilionytė Žuvėdra (Klaipėda)

2. Vakaris Apvinis-Ugnė Bliujūtė Sūkurys (Kaunas)

3. Simas Seikauskas-Liucija Norušaitė Rumba (Panevėžys)

4. Daniil Piazenko-Fausta Timinskaitė Žuvėdra (Klaipėda)

5. Tomas Janonis-Ieva Birieta Duetas (Kaunas)

6. Dominykas Davainis-Domilė Šemeškevičiūtė Sūkurys (Kaunas)

Jauniai II 10 š.

Jauniai II 10 šokių:

Jauniai I ST

Jauniai I ST:

1 Karolis Burneikis-Izabelė Šekaitė Tvistas (Kaunas)

Jauniai I LA

Jauniai I LA:

1 Karolis Burneikis-Izabelė Šekaitė Tvistas (Kaunas)

Jauniai I 10 š.

Jauniai I 10 šokių:

1 Karolis Burneikis-Izabelė Šekaitė Tvistas (Kaunas)


Rėmėjai