• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


2016 metų Lietuvos sportinių šokių federacijos rinktinės

Profesionalai

Profesionalai

Suaugusieji ST

Suaugusieji ST:

Evaldas Sodeika - Ieva Žukauskaitė

Vaidotas Lacitis - Veronika Golodneva

Tomas Fainšil - Violetta Posmetnaya

Vilius Jakas - Gabrielė Siriūnaitė

Edgaras Baltaragis - Indrė Kučinskaitė

Gabrielius Vaikasas - Agnė Valiukevičiūtė

Suaugusieji LA

Suaugusieji LA:

Jokūbas Venckus - Miglė Klupšaitė

Deividas Simaška - Alina - Andreea Radu

Nikita Moisejenko - Jurga Gustaite

Edgaras Baltaragis - Indrė Kučinskaitė

Lukas Petkevičius - Ugnė Kamarauskaitė

Joris Sangavičius - Ieva Urbonaitė

Suaugusieji 10 š.

Suaugusieji 10 šokių:

Suaugusiųjų, Jaunimo ir Jaunių 10 š. Čempionatų nugalėtojai ar prizininkai yra LSŠF rinktinės sąrašuose ir automatiškai dalyvauja stovykloje.

Senjorai ST

Senjorai ST:

Tomas Rimkus - Nerija Surblytė

Nerijus Stukas - Laura Montvilaitė

Jaunimas iki 21m. ST

Jaunimas iki 21m. ST:

Jaunimas iki 21m. LA

Jaunimas iki 21m. LA:

Jaunimas ST

Jaunimas ST:

Andrey Kovalev - Veronika Samuolytė

Einoras Degutis - Areta Šeškaitė

Karol Michal Tomecki - Domilė Šemeškevičiūtė

Nedas Mejeras - Benita Kvietkauskaitė

Nedas Jonaitis - Smiltė Paldauskaitė

Vakaris Apvinis - Ugnė Bliujūtė

Jaunimas LA

Jaunimas LA:

Edvinas Ringys - Aistė Survilaitė

Nikita Kostin - Paula Bakanavičiūtė

Andrey Kovalev - Veronika Samuolytė

Vakaris Apvinis - Ugnė Bliujūtė

Karol Michal Tomecki - Domilė Šemeškevičiūtė

Domantas Stanionis - Ieva Birieta

Jaunimas 10 š.

Jaunimas 10 šokių:

Suaugusiųjų, Jaunimo ir Jaunių 10 š. Čempionatų nugalėtojai ar prizininkai yra LSŠF rinktinės sąrašuose ir automatiškai dalyvauja stovykloje.

Jauniai II ST

Jauniai II ST:

Karolis Burneikis - Izabelė Šekaitė

Danila Sitovs - Skaiste Svajone Jazilionyte

Jovydas Kaminskas - Austėja Zubauskaitė

Kasparas Arys - Rugilė Kičiatovaitė

Pijus Fedč - Simona Pekeliūnaitė

Laurynas Makarovas - Emilija Čepauskaitė

Jauniai II LA

Jauniai II LA:

Karolis Burneikis - Izabelė Šekaitė

Danila Sitovs - Skaiste Svajone Jazilionyte

Augustinas Trinkus - Neringa Paškevičiūtė

Kasparas Arys - Rugilė Kičiatovaitė

Vingaudas Navickas - Margarita Rimaitė

Arijus Gailevičius - Brigita Mockutė

Jauniai II 10 š.

Jauniai II 10 šokių:

Suaugusiųjų, Jaunimo ir Jaunių 10 š. Čempionatų nugalėtojai ar prizininkai yra LSŠF rinktinės sąrašuose ir automatiškai dalyvauja stovykloje.

Jauniai I ST

Jauniai I ST:

Jauniai I LA

Jauniai I LA:

Jauniai I 10 š.

Jauniai I 10 šokių:


Rėmėjai