• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Pasaulio čempionatai

Čempionatas

Data, vieta

Dalyviai

Klubas

Treneriai

Vieta

Poros

Pasaulio suaugusiųjų LA

2008 12 14
Melburnas, Australija

Viktors Šruboks – Ala Karpenko

„Ratuto“

A. ir V.Visockai

39

64

Pasaulio suaugusiųjų ST

2008 11 15
Viena, Austrija

Donatas Vėželis – Lina Chatkevičiūtė
Vaidotas Lacitis – Veronika Golodneva

„Sūkurys“

„Sūkurys“ – „Dileksa“

J. ir Č.Norvaišos

J. ir Č.Norvaišos, J. Aleksandravičius

11

18

73

Pasaulio suaugusiųjų
10 šokių

2008 11 29
Berlynas, Vokietija

Evaldas Sodeika – Ieva Žukauskaitė

„Kaspinas“

D.Dackevičienė, G.Januškevičius

13

33

Pasaulio ansamblių LA

2008 11 29
Wiener Neustadt, Austrija

Klaipėdos universiteto ansamblis "Žuvėdra 1"
Klaipėdos universiteto ansamblis "Žuvėdra 2"

"Žuvėdra"

S. ir R. Idzelevičiai

1

6

22

Pasaulio jaunimo LA

2008 03 22
Marseille, Prancūzija

Liudas Tamulaitis – Ieva Konopliovaitė
Edvardas Racius – Jekaterina Plikosova

„Ratuto“-Vilniaus gimnastikos m-la
„Žuvėdra“

A.ir V.Visockai, E.Visockaitė
S. ir R.Idzelevičiai, D.Bertulienė

15

32

64

Pasaulio jaunimo ST

2008 12 06
Salou, Ispanija

Rolanas Stankūnas – Urtė Januškevičiūtė
Edgaras Baltaragis – Evelina Kalkauskaitė

„Kaspinas“

„Rolo“

D.Dackevičienė, G.Januškevičius
V. ir J.Baltaragiai

16

28

65

Pasaulio jaunimo
10 šokių

2008 04 12
Aarhus, Danija

Edgaras Baltaragis – Evelina Kalkauskaitė

„Rolo“

V. ir J.Baltaragiai

26

33

Pasaulio jaunių II LA

2008 03 08
Kyiv, Ukraina

Ligitas Bernatavičius – Eglė Valentaitė
Martynas Rimkus – Eline Muceniece

„Alemana“

„Žuvėdra“

L. ir K.Bernatavičiai;

S. ir R.Idzelevičiai, D.Bertulienė

22

44

59

Pasaulio jaunių II ST

2008 05 03
Salou, Ispanija

Ligitas Bernatavicius – Eglė Valentaitė
Julius Bendikas – Jurga Gustaitė

„Alemana“

„Flamenko“

L. ir K.Bernatavičiai

I.Urbutienė

16

15

64

Pasaulio jaunių
10 šokių

2008 11 08
Minskas, Baltarusija

Ligitas Bernatavicius – Eglė Valentaitė

„Alemana“

L. ir K.Bernatavičiai

13

27

Europos čempionatai

Čempionatas

Data, vieta

Dalyviai

Klubas

Treneriai

Vieta

Poros

Europos suaugusiųjų LA

2008 05 03
Salou, Ispanija

Gediminas Grigonis – Justina Žemaitytė
Justas Kučinskas – Agnė Malinauskaitė

"Sūkurys"

J. ir Č.Norvaišos, G.Svistunavičius

22

40

63

Europos suaugusiųjų ST

2008 04 05
Maskva, Rusija

Donatas Vėželis – Lina Chatkevičiūtė
Edgaras Saldukas – Giedrė Kukučionytė

"Sūkurys"

"Kaspinas"

J. ir Č.Norvaišos

D.Dackevičienė, G.Januškevičius

7

25

57

Europos suaugusiųjų
10 šokių

2008 04 19
Kišiniovas, Moldova

T.Slausgalvis - G.Bankauskaitė

"Sūkurys"

J. ir Č.Norvaišos, L. ir V.Bankauskai

trauma

 

Europos ansamblių LA

2008 05 10
Esen, Vokietija

Klaipėdos universiteto ansamblis "Žuvėdra 1"
Klaipėdos universiteto ansamblis "Žuvėdra 2"

"Žuvėdra"

S. ir R. Idzelevičiai

2
5

20

Europos jaunimo LA

2008 03 15
Maskva, Rusija

Liudas Tamulaitis – Ieva Konopliovaitė
Edvardas Racius – Jekaterina Plikosova

„Ratuto“- Vilniaus gimnastikos m-la
„Žuvėdra“

A.ir V.Visockai, E.Visockaitė
S. ir R.Idzelevičiai, D.Bertulienė

 

10

15

48

Europos jaunimo ST

2008 12 20
Ryga, Latvija

Rolanas Stankūnas – Urtė Januškevičiūtė
Edgaras Baltaragis – Evelina Kalkauskaitė

„Kaspinas“

„Rolo“

D.Dackevičienė, G.Januškevičius
V. ir J.Baltaragiai

16

22

50

Europos jaunimo
10 šokių

2008 06 21
Schladming, Austrija

Edgaras Baltaragis – Evelina Kalkauskaitė

„Rolo“

JV. ir J.Baltaragiai

13

25

Pasaulio ir Europos Taurės

Varžybos

Data, vieta

Dalyviai

Klubas

Treneriai

Vieta

Poros

Pasaulio LA Taurė

2008 07 20
Schanghai, Kinija

G.Grigonis - J.Žemaitytė

„Sūkurys“

J. ir Č. Norvaišos, G.Svistunavičius

12

25

Pasaulio ST Taurė

2008 12 19
Ryga, Latvija

D.Vėželis - L.Chatkevičiūtė

„Sūkurys“

J. ir Č. Norvaišos

3

26

Europos LA Taurė

2008 04 19
Linz, Austrija

Mantas Vaškelis – Justina Dailidaitė

„Ratuto“ – Vilniaus gimnastikos m-la

A.ir V.Visockai, E.Visockaitė

19

23

Europos ST Taurė

2008 10 18
Sofija, Bulgarija

Eimantas Kalinauskas – Greta Laurinaitytė

„Sūkurys“

J. ir Č. Norvaišos

8

18

Europos 10 šokių Taurė

2008 09 27
Lappeenrata, Suomija

Valerijus Osadčenko – Olga Osadčenko

„Sūkurys“

J. ir Č. Norvaišos

8

17


Rėmėjai