• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Pasaulio čempionatai

Čempionatas

Data, vieta

Dalyviai

Klubas

Treneriai

Vieta

Poros

Pasaulio suaugusiųjų LA

2010 11 13

Niujorkas, USA

1. Valerijus Osadčenko – Olga Osadčenko;

2. Jonas Kazlauskas – Jasmine Whitney Chan

“Sūkurys” Kaunas

“Ratuto” Vilnius

J. ir Č. Norvaišos;

A. ir V. Visockai ir E. Visockaitė

59

61

83

Pasaulio suaugusiųjų ST

2010 11 27

Wetzlar, Vokietija

1. Donatas Vėželis – Lina Chatkevičiūtė

2. Vaidotas Lacitis – Veronika Golodneva

“Sūkurys” Kaunas

“Dileksa” Vilnius

J. ir Č. Norvaišos;

J. Aleksandravičius

8

18

79

Pasaulio suaugusiųjų
10 šokių

2010 11 20

Viena, Austrija

Valerijus Osadčenko – Olga Osadčenko

“Sūkurys” Kaunas

J. ir Č. Norvaišos

18

36

Pasaulio ansamblių LA

2010 10 30

Maskva, Rusija

1. KU ansamblis "Žuvėdra 1";

2. KU ansamblis "Žuvėdra 2"

“Žuvėdra” Klaipėda

S. ir R. Idzelevičiai

2

5

17

Pasaulio jaunimo LA

2010 04 24;

Linz, Austrija

1. Jokūbas Venckus – Jomantė Dapkevičiūtė;

2. Lukas Petkevičius – Miglė Klupšaitė

“Ratuto” Vilnius;

“Šypsena” Šiauliai

A. ir V. Visockai, E. Visockaitė;

Ž. Untulis, N. Charitonovienė

8

31

69

Pasaulio jaunimo ST

2010 05 01

Seulas, Korėja

1. Žymantas Kučikas – Agnė Pečeliūnaitė;

2. Ivan Kazakevič – Jurga Gustaitė

“Rumba”Panevėžys;

“Sūkurys”  Kaunas

R. ir D. Norušai, S. Pekeliūnienė;

J. ir Č. Norvaišos

22

21

59

Pasaulio jaunimo
10 šokių

2010 04 16

Toronto, Kanada

Ivan Kazakevič – Jurga Gustaitė

“Sūkurys”  Kaunas

J. ir Č. Norvaišos

16

29

Pasaulio jaunių II LA

2010 12 18

Ryga, Latvija

1. Sergejus Skripčenko – Goda Zajauskaitė;

2. Tomas Fainšil – Akvilė Sinkevičiūtė

“Palangos moksleiviai”,

“Santaka” Kaunas

D. ir P. Sangavičiai;

R. ir I. Brikmaniai

21

37-39

70

Pasaulio jaunių II ST

2010 03 27

Maskva, Rusija

1. Sergejus Skripčenko – Goda Zajauskaitė

2. Tomas Fainšil – Akvilė Sinkevičiūtė

“Palangos moksleiviai”,

“Santaka” Kaunas

D. ir P. Sangavičiai;

R. ir I. Brikmaniai

10

11

64

Pasaulio jaunių II
10 šokių

2010 10 09

Kišiniovas

Sergejus Skripčenko - Goda Zajauskaitė

"Palangos moksleviai"

D. ir P. Sangavičiai

6

32

Europos čempionatai

 

Čempionatas

Data, vieta

Dalyviai

Klubas

Treneriai

Vieta

Poros

Europos suaugusiųjų LA

2010 06 19

Ostrava, Čekija

1. Valerijus Osadčenko – Olga Osadčenko

2. Liudas Tamulaitis – Ieva Konopliovaitė

“Sūkurys” Kaunas;

“Ratuto” Vilnius

J. ir Č. Norvaišos;

A. ir V. Visockai, E. Visockaitė

54

52

63 

Europos suaugusiųjų ST

2010 04 03

Maskva, Rusija

1. Donatas Vėželis – Lina Chatkevičiūtė;

2. Evaldas Sodeika – Ieva Žukauskaitė

“Sūkurys” Kaunas;

“Kaspinas” Kaunas

J. ir Č. Norvaišos;

D. Dackevičienė, G. Januškevičius

9

18

58

Europos suaugusiųjų
10 šokių

2010 04 24

Kišiniovas, Moldavija

Edgaras Baltaragis – Eglė Straleckaitė

“Rolo” Kaunas

V. ir J. Baltaragiai

 

17

27

Europos ansamblių LA

2010 05 08

Bremenas, Vokietija

1. KU ansamblis "Žuvėdra 1";

2. KU ansamblis "Žuvėdra 2”

“Žuvėdra” Klaipėda

S. ir R. Idzelevičiai

2

5

17

Europos jaunimo LA

2010 03 20

Maskva 

 1. Jokūbas Venckus – Jomantė Dapkevičiūtė;

2. Lukas Petkevičius – Miglė Klupšaitė

“Ratuto” Vilnius; “Šypsena” Šiauliai

A. ir V. Visockai, E. Visockaitė;

Ž. Untulis, N. Charitonovienė

11

25

49

Europos jaunimo ST

2010 04 10

Mikolaiki, Lenkija

1. Žymantas Kučikas – Agnė Pečeliūnaitė;

2. Mindaugas Strazdas – Evelina Butkaitė

“Rumba”Panevėžys;

“Sūkurys” Kaunas

R. ir D. Norušai, S. Pekeliūnienė;

J. ir Č. Norvaišos

22

29

48

Europos jaunimo
10 šokių

2010 12 04

Randers, Danija

Mindaugas Strazdas - Evelina Butkaitė

 "Sūkurys" Kaunas

J. ir Č. Norvaišos

15 

25 

Pasaulio ir Europos Taurės

Varžybos

Data, vieta

Dalyviai

Klubas

Treneriai

Vieta

Poros

Pasaulio LA Taurė

2010 01 22

Vankuveris, Kanada

Nedalyvavo

 

 

 

 

Pasaulio ST Taurė

2010 08 07

Chengdu, Kinija

Evaldas Sodeika – Ieva Žukauskaitė

“Kaspinas” Kaunas 

D.Dackevičienė, G.Januškevičius

4

21 

Pasaulio 10 šokių Taurė

2010 08 28

Chun Cheon City, Korėja

Jonas Kazlauskas-Jasmine Whitney Chan

“Ratuto” Vilnius

A. ir V.Visockai,

E. Visockaitė

Nedalyvavo

(trauma)

 

Europos LA Taurė

2010 06 12

Szombathely, Vengrija

L. Tamulaitis – I. Konopliovaitė

"Ratuto" Vilnius

A. ir V.Visockai, E. Visockaitė

14

26

Europos ST Taurė

2010 04 10

Megeve, Prancūzija

Nedalyvavo

 

 

 

 

 

Europos 10 šokių Taurė

2010 11 13

Minskas, Baltarusija

Aleksandras Kerpauskas - Monika Gedgaudaitė 

"Kaspinas" Kaunas

 D. Dackevičienė, G. Januškevičius

 19

 19

 

 

 


Rėmėjai