• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Pasaulio čempionatai

Čempionatas

Data

Dalyviai

Treneriai

Vieta

Poros

Pasaulio WDSF profesionalų ST č-tas

Kovo 18

Maskva, Rusija

1. Donatas Vėželis-Lina Chatkevičiūtė

Č. ir J. Norvaišos

4

40

Pasaulio suaugusiųjų LA č-tas

Lapkričio 17

Viena, Austrija

1. Jokūbas Venckus-Jomantė Dapkevičiūtė;

2. Lukas Petkevičius-Miglė Klupšaitė

A. ir V. Visockai, E. Visockaitė;

A. ir V. Visockai, E. Visockaitė;

 

46-47

58-61

93

Pasaulio suaugusiųjų ST č-tas

Gruodžio 2

Melburnas, Australija

1. Evaldas Sodeika-Ieva Žukauskaitė;

2. Vaidotas Lacitis-Veronika Golodneva

G.Januškevičius ir D.Dackevičienė;

J. Aleksandravičius

 

12

14

70

Pasaulio suaugusiųjų 10 šokių č-tas

Lapkričio 10

Oslas, Norvegija

1. Valerijus Osadčenko-Olga Osadčenko

J. ir Č. Norvaišos

14

37

Pasaulio ansamblių LA č-tas

Gruodžio 8

Brėmenas, Vokietija

1. ”Žuvėdra” 1;

2. ”Žuvėdra” 2

S. ir R. Idzelevičiai

 

2
6

19

Pasaulio jaunimo LA č-tas

Rugsėjo 22

Pekinas, Kinija

1. Mantas Kirvelis-Svetlana Azarova;

2. Marius Gotbergas-Viktorija Šeinker

R.Kirvelis ir A.Duknauskienė;

A. ir V. Visockai, E. Visockaitė

35-36

42

 

66

Pasaulio jaunimo ST č-tas

Rugsėjo 15

Schladming, Austrija

1. Dominykas Granskas-Kotryna Petrošiūtė;

2. Sergejus Skripčenko-Eidvilė Jonikaitė

J.Aleksandravičius; O. Gunko

 

P. Sangavičius

3

 

22

 

65

Pasaulio jaunimo 10 šokių č-tas

Spalio 27

Maskva, Rusija

1. Sergejus Skripčenko-Eidvilė Jonikaitė

P. Sangavičius

18

31

Pasaulio jaunių II ST č-tas

Kovo 24

Maskva, Rusija

1. Karol Michal Tomecki-Austėja Bliujūtė

2. Justas Skara-Vaida Marija Šiaulytytė

J. ir Č. Norvaišos, L. Chatkevičiūtė, D. Vėželis

A. Mačėnas, T. Žilys, E. Geritienė

25

 

11

 

61

Pasaulio jaunių II 10 šokių č-tas

Lapkričio 3

Ryga, Latvija

1. Karol Michal Tomecki-Austėja Bliujūtė

J. ir Č. Norvaišos, L. Chatkevičiūtė, D. Vėželis

16-17

34

Pasaulio jaunių II LA č-tas

Rugsėjo 22

Kistelek, Vengrija

1. Edvinas Ringys-Rugilė Monginaitė;

2. Orestas Vasiliauskas-Olivija Gramaliauskaitė

S. ir R. Idzelevičiai, D. Bertulienė, J. Laivytė

S. ir R. Idzelevičiai, T. Žilys

51-53

 

20-23

66

Europos čempionatai

Čempionatas

Data

Dalyviai

Treneriai

Vieta

Poros

Europoas suaugusiųjų LA č-tas

Balandžio 8

Cambril, Ispanija

1. Jokūbas Venckus-Jomantė Dapkevičiūtė;

2. Anton Puzravin-Ala Karpenko

A. ir V. Visockai, E. Visockaitė;

A. ir V. Visockai, E. Visockaitė;

35-36

54

71

Europos suaugusiųjų ST č-tas

Balandžio 28

Koblenz, Vokietija

1. Evaldas Sodeika-Ieva Žukauskaitė.

2. Žymantas Kučikas-Urtė Januškevičiūtė

D. Dackevičienė, G. Januškevičius

D. Dackevičienė, G. Januškevičius, R. ir D. Norušai

11

19-20

66

Europos suaugusiųjų 10 šokių č-tas

Balandžio 21

Aarhus, Danija

1. Edgaras Baltaragis-Indrė Kučinskaitė

V. ir J. Baltaragiai

22

34

Europos ansamblių LA č-tas

Gegužės 5

Viena, Rusija

1. ”Žuvėdra” 1’

2. ”Žuvėdra” 2

S. ir R. Idzelevičiai

1

7

16

Europos jaunimo LA č-tas

Rugpjūčio 14

Štutgartas, Vokietija

1.Mantas Kirvelis-Svetlana Azarova

2. Marius Gotbergas-Viktorija Šeinker

R. Kirvelis, A. Duknauskienė

A. ir V. Visockai, E. Visockaitė;

11-13

31

59

Europos jaunimo ST č-tas

Balandžio 28

Kišiniovas, Moldova

1.  Dominykas Granskas-Kotryna Petrošiūtė

2. Vilius Jakas-Evelina Butkaitė

J. Aleksandravičius, O. Gunko 

J.ir Č. Norvaišos, I. Berankienė

2

24-25

66

Europos jaunimo 10 šokių č-tas

Kovo 17

Maskva, Rusija

1.  Dominykas Granskas-Kotryna Petrošiūtė

J. Aleksandravičius

3

24

Pasaulio ir Europos Taurės


Rėmėjai