• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Pasaulio čempionatai

Čempionatas

Data

Dalyviai

Treneriai

Vieta

Poros

Pasaulio sporto žaidynės

2013 07 25-08 04

Kolumbija

Donatas Vėželis - Lina Chatkevičiūtė

Č. ir J.Norvaišos

4

23

Pasaulio sportinių šokių žaidynės

2013 09 15-21

Kachsiung, Kinija

Vaidotas Lacitis - Veronika Golodneva

J. Aleksandravičius, Olga ir Genadijus Gunko

6

25

Pasaulio WDSF Profesionalų lygos ST č-tas

Vasario 10

Bassano del Grappa, Italija

1. Donatas Vėželis-Lina Chatkevičiūtė
2. Mirko Gazzoli - Edita Daniūtė

Č. ir J. Norvaišos

Č. ir J. Norvaišos

5

1

43

Pasaulio WDSF Profesionalų lygos LA č-tas

spalio 12

Ostrava, Čekija

1. Valerijus Osadčenko - Sandra Kniazevičiūtė

2. Šarūnas Šiaučiulis - Milda Meškytė

14-15

37

37

Pasaulio suaugusiųjų LA č-tas

Lapkričio 30

Berlynas, Vokietija

1. Jokūbas Venckus-Jomantė Dapkevičiūtė;

2. Lukas Petkevičius - Miglė Klupšaitė

A. ir V. Visockai, E. Visockaitė;

A. ir V. Visockai, E. Visockaitė;

 

14-15

37-39

87

Pasaulio suaugusiųjų ST č-tas

Lapkričio 23

Kijevas, Ukraina

1. Vaidotas Lacitis-Veronika Golodneva;

2. Evaldas Sodeika-Ieva Žukauskaitė;

J. Aleksandravičius, Olga ir Genadijus Gunko

G.Januškevičius ir D.Dackevičienė;

 

8

10-11

70

Pasaulio suaugusiųjų 10 šokių č-tas

Lapkričio 16

Viena, Austrija

Edgaras Baltaragis - Indrė Kučinskaitė

Vida ir Jonas Baltaragiai, Gaivilė Mockuvienė, Astra ir Remigijus Suslavičiai

11

 

Pasaulio ansamblių LA č-tas

Gruodžio 14

Brėmenas, Vokietija

1. ”Žuvėdra” 1;

2. ”Žuvėdra” 2

S. ir R. Idzelevičiai

 

4

nedalyvavo

16

Pasaulio jaunimo LA č-tas

Liepos 13

Chengdu, Kinija

1. Sergejus Skripčenko - Marija Kozhuhar;

2. Mantas Kirvelis-Goda Šiugždinytė

Juozas Aleksandravičius, Olga ir Genadijus Gunko;

R.Kirvelis ir I. Žilienė

 

39-41

22-23

 

63

Pasaulio jaunimo ST č-tas

Rugsėjo 21

Brasov, Rumunija

1. Dominykas Granskas-Kotryna Petrošiūtė;

2. Vilius Jakas - Gabrielė Siriūnaitė

J.Aleksandravičius; O. ir G. Gunko

 

J. ir Č. Norvaišos, I. Berankienė

 

 

2

16

 

56

Pasaulio jaunimo 10 šokių č-tas

Gruodžio 14

Ryga, Latvija

Dominykas Granskas-Kotryna Petrošiūtė

J.Aleksandravičius; O. ir G. Gunko

7

34

Pasaulio jaunių II ST č-tas

Spalio 26

Maskva, Rusija

1. Karol Michal Tomecki-Austėja Bliujūtė

2. Nedas Mejeras - Benita Kvietkauskaitė

J. ir Č. Norvaišos, L. Chatkevičiūtė, D. Vėželis

Rasa ir Darius Norušai, Sonata Pekeliūnienė

 

 

5

18-20

 

58

Pasaulio jaunių II 10 šokių č-tas

Lapkričio 02

Ryga, Latvija

Karol Michal Tomecki-Austėja Bliujūtė

J. ir Č. Norvaišos, L. Chatkevičiūtė, D. Vėželis

8-9

31

Pasaulio jaunių II LA č-tas

Vasario 09

Bassano de Grappa, Italija

1. Matas Klupšas - Kristina Charitonovaitė;

2. Karol Michal Tomecki-Austėja Bliujūtė

Ž. ir N. Untuliai

J. ir Č. Norvaišos, L. Chatkevičiūtė, D. Vėželis

25

 

16-18

62

Europos čempionatai

Čempionatas

Data

Dalyviai

Treneriai

Vieta

Poros

Europos Profesionalų lygos suaugusiųjų ST č-tas

Lapkričio 2

Leipzig, Vokietija

1. Mirko Gozzoli- Edita Daniūtė

2. Donatas Vėželis - Lina Chatkevičiūtė

 

 

J. ir Č.Norvaišos

1

2

25

Europos suaugusiųjų Profesionalų lygos LA č-tas

Vasario 23

Maskva, Rusija

Gediminas Grigonis - Sandra Kniazevičiūtė

20-21

33

Europos suaugusiųjų LA č-tas

Balandžio 6

Krasnodaras, Rusija

1. Jokūbas Venckus-Jomantė Dapkevičiūtė;

2. Rihards Eglitis - Agnė Malinauskaitė

A. ir V. Visockai, E. Visockaitė;

Gintaras Svistunavičius, Gabrielė Valiukaitė, Justina Žemaitytė, Rolanda Maniuškaitė bei Violeta ir Rolandas Burneikiai;

29-30

34

59

Europos suaugusiųjų ST č-tas

Balandžio 20

Aarhus, Danija

1. Vaidotas Lacitis - Veronika Golodneva

2. Žymantas Kučikas-Urtė Januškevičiūtė

Juozas Aleksandravičius, Olga ir Genadijus Gunko

D. Dackevičienė, G. Januškevičius, R. ir D. Norušai

10

30-31

61

Europos suaugusiųjų 10 šokių č-tas

Birželio 08

Szombathely, Vengrija

Gabrielius Sasnauskas - Jurga Gustaitė

Juozas Aleksandravičius, Olga ir Genadijus Gunko

19

31

Europos ansamblių LA č-tas

Gegužės 18

Vilnius, Lietuva

1. ”Žuvėdra” 1’

2. ”Žuvėdra” 2

S. ir R. Idzelevičiai

1
7

16

Europos jaunimo LA č-tas

Birželio 23

Sudak, Ukraina

1.Sergejus Skripčenko - Marija Kozhuhar

2. Lukas Ališauskas - Ugnė Kamarauskaitė

Juozas Aleksandravičius, Olga ir Genadijus Gunko

Gintaras Svistunavičius, Gabrielė Valiukaitė, Justina Žemaitytė, Rolanda Maniuškaitė

18


38

52

Europos jaunimo ST č-tas

Kovo 29

Cambrils, Ispanija

1.  Dominykas Granskas-Kotryna Petrošiūtė

2. Tomas Fainšil - Patrcija Belousuva

J. Aleksandravičius, Olga ir Genadijus Gunko 

Imants ir Andrius Brikmaniai

1

14-17

55

Europos jaunimo 10 šokių č-tas

Balandžio 27

Chisinau, Moldavija

Sergejus Skripčenko - Marija Kozhuhar

J. Aleksandravičius, Olga ir Genadijus Gunko

8

24

Pasaulio ir Europos Taurės

Varžybos

Data, vieta

Dalyviai

Klubas

Treneriai

Vieta

Poros

WDSF Profesionalų lygos pasaulio ST taurės varžybos

Wetzlar, Vokietija

Donatas Vėželis - Lina Chatkevičiūtė

"Sūkurys"

J. ir Č.Norvaišos

1

20

WDSF Profesionalų lygos Europos ST taurės varžybos

Liepos 5

Wuppertal, Vokietija

Donatas Vėželis - Lina Chatkevičiūtė

"Sūkurys"

J. ir Č.Norvaišos

2

24

WDSF pasaulio ST taurės varžybos

Rugpjūčio 31 Burgas, Bulgarija

Edgaras Baltaragis - Indrė Kučinskaitė

"Rolo"-KCSM-"Reveransas"

V.ir J.Baltaragiai, G.Mockuvienė,

A. ir R.Suslavičiai

11

25

WDSF pasaulio LA taurės varžybos

Rugsėjo 28 Viena, Austrija

Jokūbas Venckus - Jomantė Dapkevičiūtė

"Ratuto"-VGM

A. ir V.Visockai, E.Visockaitė

11

32

WDSF pasaulio 10 šokių taurės varžybos

Spalio 19

Maskva, Rusija

Edgaras Baltaragis - Indrė Kučinskaitė

"Rolo"-KCSM-"Reveransas"

V.ir J.Baltaragiai, G.Mockuvienė,

A. ir R.Suslavičiai

15

18

WDSF Europos LA taurės varžybos

Birželio 22

Sudak, Ukraina

Jokūbas Venckus - Jomantė Dapkevičiūtė

"Ratuto"-VGM

A. ir V.Visockai, E.Visockaitė

9

26

WDSF Europos 10 šokių taurės varžybos

Lapkričio 2

Dnepropetrovsk, Ukraina

Gabrielius Sasnauskas - Jurga Gustaitė

"Dileksa"

J.Aleksandravičius, O. ir G.Gunko

7

18

 

 

 


Pasaulio sporto žaidynės

2013 07 25-08-04 Kolumbija Donatas Vėželis - Lina Chatkevičiūtė   4 vieta     23 dalyvavusios poros