• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Lietuvos čempionai

Suaugę ST šokių čempionatas

Rank

No.

Couple

Country

1.

36

Evaldas Sodeika - Ieva Žukauskaitė

Kaspinas / Kaunas

2.

34

Vaidotas Lacitis - Veronika Golodneva

Editos daniutes s.s.-dileksa / Vilnius

3.

30

Tomas Fainšil - Violetta Posmetnaya

Editos daniūtės šokių studija / Kaunas

4.

37

Karol Michal Tomecki - Domilė Šemeškevičiūtė

Sūkurys / Kaunas

5.

32

Marius Ilčiukas - Olga Goltsova

Editos daniūtės šokių studija / Kaunas

6.

28

Edgaras Baltaragis - Indrė Kučinskaitė

Rolo-Sūkurys / Kaunas

1st round

7.

31

Dominykas Granskas - Ilona Haidukevich

Dileksa / Vilnius

8.

29

Einoras Degutis - Valerija Mišel Petruna

Rolina / Gargždai

9.- 10.

33

Andrey Kovalev - Veronika Samuolytė

Editos daniūtės šokių studija / Kaunas

9.- 10.

38

Gabrielius Vaikasas - Ita Kondera

Kaspinas / Kaunas

11.

35

Lukas Markevičius - Gabija Tuinaitė

E.daniūtės šokių studija / Vilnius


Suaugę LA šokių čempionatas

Rank

No.

Couple

Country

1.

93

Jokūbas Venckus - Miglė Klupšaitė

Ratuto / Vilnius

2.

74

Dominykas Daukšas - Svetlana Azarova

Sūkurys / Kaunas

3.

84

Nikita Moisejenko - Jurga Gustaite

Kaspinas / Kaunas

4.

88

Joris Sangavičius - Ieva Urbonaitė

Ratuto / Vilnius

5.

89

Deividas Simaska - Alina-Andreea Radu

KRSM-Duetas,E.daniutes sokiu s / Kaunas

6.

72

Edgaras Baltaragis - Indrė Kučinskaitė

Rolo-Sūkurys / Kaunas

2nd round

7.

75

Einoras Degutis - Valerija Mišel Petruna

Rolina / Gargždai

8.

81

Matas Lukašovas - Rugilė Monginaitė

Santaka / Kaunas

9.

90

Vykintas Širmas - Laura Bružauskaitė

Spindulys / Vilnius

10.

79

Adomas Kielaitis - Ugnė Bruzgaitė

Žingsnis / Klaipėda

11.

82

Mindaugas Martinaitis - Monika Žalaitė

Toro / Kaunas

12.

77

Justas Girdvainis - Goda Šimaitytė

Spindulys / Vilnius

1st round

13.

83

Justinas Mejeris - Neda Andriekute

Spindulys / Vilnius

14.

80

Edas Lakavičius - Emilija Aleksandravičiūtė

Žingsnis / Klaipėda

15.

85

Liudvikas Putelis - Greta Baliutavičiūtė

Spindulys / Vilnius

16.- 18.

73

Vytautas Dailidėnas - Ieva Lukoševičiūtė

Alemana / Alytus

16.- 18.

86

Martynas Račas - Monika Duseikaitė

Svaja / Kaunas

16.- 18.

87

Denis Samochvalovas - Urtė Andriulionytė

Vijūnas / Vilnius

19.

76

Martynas Dingelis - Airida Kišonaitė

Davi / Vilnius


Suaugę 10 šokių čempionatas

Place

No.

Couple

Country

1.

44

Edgaras Baltaragis / Indrė Kučinskaitė

Rolo-sūkurys / Kaunas

2.

42

Nikita Moisejenko / Jurga Gustaite

Kaspinas / Kaunas


Senjorai I ST šokių čempionatas

Rank

No.

Couple

Country

1.

40

Tomas Rimkus - Nerija Surblytė

Kaspinas / Kaunas

2.

41

Nerijus Stukas - Laura Montvilaitė

Kaspinas / Kaunas

3.

39

Saulius Ižganaitis - Laura Skamarakienė

Kaspinas / Kaunas


Senjorai II+III ST šokių čempionatas

Rank

No.

Couple

Country

1.

44

Artūras Grebliauskas - Beata Grebliauskienė

Sūkurys / Kaunas

2.

49

Nikolajus Urbanovič - Natalija Tuchto

Mondo / Klaipėda

3.

43

Stanislovas Česonis - Ramunė Jurčiukonienė

Kaspinas / Kaunas

4.

48

Jurij Taurinskas - Liudmila Taurinskienė

Ratuto / Vilnius

5.

46

Gintautas Mikučiauskas - Rita Mikalauskienė

Šypsena / Šiauliai

6.

45

Kestutis Kairys - Alina Kairiene

Svajone / Klaipėda


Jaunimas iki 21m. ST šokių čempionatas

Rank

No.

Couple

Country

1.

1

Karol Michal Tomecki - Domilė Šemeškevičiūtė

Sūkurys / Kaunas

2.

9

Einoras Degutis - Valery Mishel Petruna

Rolina / Gargždai

3.

2

Marius Ilčiukas - Olga Goltsova

Editos daniūtės šokių studija / Kaunas

4.

5

Simonas Seikauskas - Liucija Norušaitė

Rumba / Panevėžys

5.

6

Andrey Kovalev - Veronika Samuolytė

Editos daniūtės šokių studija / Kaunas

6.

7

Pijus Fedč - Simona Pekeliūnaitė

Rumba / Panevėžys


Jaunimas iki 21m. LA šokių čempionatas

Place

No.

Couple

Country

1.

41

Matas Lukašovas - Rugilė Monginaitė

Santaka / Kaunas

2.

47

Domantas Stanionis - Ieva Birieta

Lithuania

3.

42

Einoras Degutis - Valerija Mišel Petruna

Rolina / Gargždai

4.

46

Vladislavas Volkovas - Kamilė Poškaitė

Sukūrys / Kaunas

5.

43

Vykintas Širmas - Laura Bružauskaitė

Spindulys / Vilnius

6.

44

Simonas Štreimikis - Leta Kripaitė

Kaspinas / Kaunas

7.

49

Edas Lakavičius - Emilija Aleksandravičiūtė

Žingsnis / Klaipėda


Jaunimas iki 21m. 10 šokių čempionatas

Place

No.

Couple

Country

1.

71

Tomecki, Karol Michal - Šemeškevičiūtė, Domilė

Sūkurys / Kaunas

2.

79

Degutis, Einoras - Petruna, Valerija Mišel

Rolina / Gargždai

3.

78

Kaminskas, Jovydas - Sinkevičiūtė, Emilė

Duetas / Kaunas

4.

75

Suvorovas, Liudvikas - Sarapinaitė, Justina

Šypsena / Šiauliai

5.

77

Linkus, Gvidas - Čijunskytė, Kamilė

Šypsena / Šiauliai

6.

76

Danielius, Rimantas - Dunskytė, Kamilė

Šypsena / Šiauliai

7.

80

Tamulionis, Deividas - Petkevičiūtė, Gabrielė

Amber dance / Panevėžys


Jaunimas ST šokių čempionatas

Rank

No.

Couple

Country

1.

61

Gedvinas Meškauskas - Ugnė Bliujūtė

Sūkurys / Kaunas

2.

42

Karolis Burneikis - Izabelė Šekaitė

Tvistas / Kaunas

3.

64

Simonas Seikauskas - Liucija Norušaitė

Rumba / Panevėžys

4.

45

Romans Dobrecovs - Smiltė Paldauskaitė

Kaspinas / Kaunas

5.

55

Nedas Jonaitis - Kamilė Revaitė

Kaspinas / Kaunas

6.

54

Tomas Janonis - Santa Vlasa

Krsm-duetas,e.daniūtės šok. st / Kaunas

2nd round

7.

58

Arnoldas Karvelis - Kornelija Dobrovolskytė

Šypsena / Šiauliai

8.

65

Danila Sitovs - Austėja Zubauskaitė

Sūkurys / Kaunas

9.

44

Paulius Ditauskas - Beatričė Abugelytė

Kaspinas / Kaunas

10.- 11.

49

Gabrielius Goštautas - Ugnė Damanskytė

Šypsena / Šiauliai

10.- 11.

66

Karolis Stramkauskas - Emilija Bilevičiūtė

Davi / Vilnius

12.- 13.

48

Artūras Gorbač - Kamilė Vaitekūnaitė

Kaspinas / Kaunas

12.- 13.

56

Jovydas Kaminskas - Emilė Sinkevičiūtė

Duetas / Kaunas

1st round

14.

68

Deividas Tamulionis - Gabrielė Petkevičiūtė

Amber dance / Panevėžys

15.- 16.

43

Renaldas Daugėla - Aistė Gaudėšiūtė

Svivelis / Palanga

15.- 16.

71

Gytis Vitkauskas - Raminta Tušaitė

Mida / Kaunas

17.- 18.

46

Pijus Fedč - Simona Pekeliūnaitė

Rumba / Panevėžys

17.- 18.

69

Justas Valatka - Akvilė Rekašiūtė

Svivelis / Palanga

19.- 20.

59

Gvidas Linkus - Kamilė Čijunskytė

Šypsena / Šiauliai

19.- 20.

67

Liutauras Suvorovas - Elina Smilgevičiūtė

Šypsena / Šiauliai

21.

60

Domas Liudavičius - Vestina Prochorskytė

Sūkurys / Kaunas

22.

70

Vilius Vasiliauskas - Erika Mikužytė

Lūgnė / Šilutė

23.

52

Mantas Jančauskas - Elzė Pūraitė

Rolo / Kaunas

24.- 25.

50

Edvinas Jakčinskas - Urtė Blažytė

Žiburys / Kaunas

24.- 25.

57

Mantas Kardokas - Emilija Kovieraitė

Svivelis / Palanga


Jaunimas LA šokių čempionatas

Rank

No.

Couple

Country

1.

4

Karolis Burneikis - Izabelė Šekaitė

Tvistas / Kaunas

2.

21

Domantas Stanionis - Ieva Birieta

Tvistas / Kaunas

3.

16

Gedvinas Meškauskas - Ugnė Bliujūtė

Sūkurys / Kaunas

4.

5

Bertoldas Čepulis - Indrė Šverčiauskaitė

Vmsc - ratuto / Vilnius

5.

7

Romans Dobrecovs - Smiltė Paldauskaitė

Kaspinas / Kaunas

6.

22

Dmytro Taranov - Neda Elena Šalugaitė

Vmsc-ratuto / Vilnius

2nd round

7.

26

Vladislavas Volkovas - Kamilė Poškaitė

Sūkurys / Kaunas

8.- 9.

1

Vakaris Apvinis - Skaistė Svajonė Jazilionytė

Žuvėdra-sūkurys / Klaipėda-kaunas

8.- 9.

20

Danila Sitovs - Austėja Zubauskaitė

Sūkurys / Kaunas

10.

23

Justas Valatka - Akvilė Rekašiūtė

Svivelis / Palanga

11.

19

Arnas Rimkevičius - Agnė Abromavičiūtė

Šypsena / Šiauliai

12.

13

Mantas Kardokas - Emilija Kovieraitė

Svivelis / Palanga

1st round

13.

27

Aretas Žarnauskas - Auksė Grėbliūnaitė

Žingsnis / Klaipėda

14.

6

Renaldas Dagėla - Aistė Gaudėšiūtė

Svivelis / Palanga

15.

2

Kajus Augustis - Neringa Žutautaitė

Spindulys / Mažeikiai

16.

24

Giedrius Vaznys - Darija Grigorianc

Žingsnis / Klaipėda

17.

3

Nerijus Beresna - Julija Minčenkova

Žingsnis / Klaipėda

18.

12

Jovydas Kaminskas - Emilė Sinkevičiūtė

Duetas / Kaunas

19.- 22.

10

Jokūbas Jankauskas - Agilė Lukšaitė

Spindulys / Mažeikiai

19.- 22.

11

Tomas Juška - Eugenija Sabaliauskaitė

Duetas- mida / Kaunas

19.- 22.

17

Vingaudas Navickas - Ugnė Ramonauskaitė

Ritmas / Kretinga

19.- 22.

25

Gytis Vitkauskas - Raminta Tušaitė

Mida / Kaunas

23.

15

Ugnius Masevičius - Miglė Stasiukynaitė

Efektas / Kaunas


Jaunimas 10 šokių čempionatas

Place

No.

Couple

Country

1.

21

Karolis Burneikis / Izabelė Šekaitė

Tvistas / Kaunas

2.

30

Gedvinas Meškauskas / Ugnė Bliujūtė

Sūkurys / Kaunas

3.

29

Romans Dobrecovs / Smilte Paldauskaite

Kaspinas / Kaunas

4.

26

Justas Valatka / Akvilė Rekašiūtė

Svivelis / Palanga

5.

25

Arijus Gailevičius / Brigita Mockutė

Rolo / Kaunas

6.

32

Mantas Kardokas / Emilija Kovieraitė

Svivelis / Palanga

7.

28

Jovydas Kaminskas / Emilė Sinkevičiūtė

Duetas / Kaunas

8.

31

Renaldas Daugėla / Aistė Gaudėšiūtė

Svivelis / Palanga

9.

27

Edvinas Jakčinskas / Urtė Blažytė

Žiburys / Kaunas

10.

22

Domas Jakubauskas / Vestina Remeikaitė

Danza m / Kaunas


Jauniai II ST šokių čempionatas

Rank

No.

Couple

Country

1.

75

Kasparas Arys - Rugilė Kičiatovaitė

Rolina / Gargždai

2.

87

Laurynas Makarovas - Emilija Čepauskaitė

Juventos / Vilnius

3.

79

Justas Gedgaudas - Ainė Rutkauskaitė

Sūkurys / Kaunas

4.

90

Markas Sabaliauskas - Marija Butenytė

Svivelis / Palanga

5.

77

Rytis Dzemyda - Samanta Skromovaitė

Sūkurys / Kaunas

6.

84

Gustas Kirkliauskas - Žymantė Bernatavičiūtė

Alemana / Alytus

2nd round

7.

81

Kipras Jasiukaitis - Adrija Dravininkaite

Davi/ bada studio / Vilnius/kaunas

8.- 9.

86

Gytis Lizdenis - Jorė Kurlytė

Palangos moksleivių klubas / Palanga

8.- 9.

88

Aurimas Meška - Gabija Lapševičiūtė

Davi / Vilnius

10.

85

Benas Latanauskas - Ksenija Samusevič

Svivelis / Palanga

11.

93

Justas Viščiūnas - Aistė Daugytė

Palangos moksleivių klubas / Palanga

12.

83

Paulius Karalevičius - Austina Tamušėnaitė

Rumba / Panevėžys

1st round

13.

80

Augustinas Gruodis - Simona Šnarskytė

Rolo / Kaunas

14.

92

Pijus Stankevičius - Greta Vibrytė

Ritmas / Kretinga

15.

91

Aras Šakanis - Anastasija Korobač

Promenada / Vilnius


Jauniai II LA šokių čempionatas

Rank

No.

Couple

Country

1.

39

Augustinas Trinkus - Neringa Paškevičiūtė

Dileksa / Vilnius

2.

27

Gustas Kirkliauskas - Žymantė Bernatavičiūtė

Alemana / Alytus

3.

36

Markas Sabaliauskas - Marija Butenytė

Svivelis / Palanga

4.

41

Ugnius Vžesniauskas - Urtė Petrauskaitė

Ratuto / Vilnius

5.

35

Nojus Raščius - Vaiva Paulauskaitė

Vmsc-ratuto / Vilnius

6.

22

Justas Gedgaudas - Ainė Rutkauskaitė

Sūkurys / Kaunas

2nd round

7.

17

Kasparas Arys - Rugilė Kičiatovaitė

Rolina / Gargždai

8.- 9.

20

Rytis Dzemyda - Samanta Skromovaitė

Sūkurys / Kaunas

8.- 9.

30

Laurynas Makarovas - Emilija Čepauskaitė

Juventos / Vilnius

10.

26

Aleksandr Katalov - Austėja Žilinskaitė

Žuvėdra / Klaipėda

11.

28

Benas Latanauskas - Ksenija Samusevič

Svivelis / Palanga

12.

29

Gytis Lizdenis - Jorė Kurlytė

Palangos moksleivių klubas / Palanga

1st round

13.

18

Vilius Čerbauskas - Ugnė Urbonavičiūtė

Svingas-spindulys / Šiauliai,mažeikiai

14.

31

Aurimas Meška - Gabija Lapševičiutė

Davi / Vilnius

15.- 16.

23

Augustinas Gruodis - Simona Šnarskytė

Rolo / Kaunas

15.- 16.

38

Pijus Stankevičius - Greta Vibrytė

Ritmas / Kretinga

17.- 18.

19

Nojus Daumantas - Kamilė Šteinbrecher

Spindulys / Mažeikiai

17.- 18.

24

Kipras Jasiukaitis - Adrija Dravininkaitė

Davi/bada studio / Vilnius/kaunas

19.- 20.

25

Rokas Jurjonas - Ugnė Kimeišaitė

Žuvėdra / Klaipėda

19.- 20.

32

Domantas Mūras - Ieva Matulevičiūtė

Žiburys / Kaunas

21.

34

Arnas Novikevičius - Viktorija Angela Schultz

Vmsc-ratuto / Vilnius

22.

37

Aidas Šiškauskas - Rugilė Dasevičiūtė

Efektas / Kaunas


Jauniai II 10 šokių čempionatas

Place

No.

Couple

Country

1.

16

Kasparas Arys / Rugilė Kičiatovaitė

Rolina / Gargždai

2.

1

Laurynas Makarovas / Emilija Čepauskaitė

Juventos / Vilnius

3.

8

Justas Gedgaudas / Ainė Rutkauskaitė

Sūkurys / Kaunas

4.

4

Rytis Dzemyda / Samanta Skromovaitė

Sūkurys / Kaunas

5.

10

Gytis Lizdenis / Jorė Kurlytė

Palangos moksleivių klubas / Palanga

6.

15

Benas Latanauskas / Ksenija Samusevič

Svivelis / Palanga

7.

2

Gediminas Galčius / Mantė Būblytė

Šokių sostinė / Vilnius

8.

5

Kipras Jasiukaitis / Adrija Dravininkaitė

Davi/Bada studio / Vilnius/kaunas

9.

12

Pijus Stankevičius / Greta Vibrytė

Ritmas / Kretinga

10.

6

Aurimas Meška / Gabija Lapševičiūtė

Davi / Vilnius

11.

13

Rokas Jurjonas / Ugnė Kimeišaitė

Žuvėdra / Klaipėda

12.

11

Justas Viščiūnas / Aistė Daugytė

Palangos moksleivių klubas / Palanga

13.

9

Aleksandr Katalov / Austėja Žilinskaitė

Žuvėdra / Klaipėda

14.

3

Domantas Malčauskas / Ugnė Rėklaitytė

Tvistas / Kaunas


Jauniai I ST šokių čempionatas

Rank

No.

Couple

Country

1.

9

Edvardas Mašaro - Patricija Rinkevičiūtė

Vijunas / Vilnius

2.

8

Benas Mačiulskis - Agnė Gaudėšiūtė

Svivelis / Palanga

3.

4

Arnas Endriulaitis - Viktorija Petrenko

Kaspinas / Kaunas

4.

2

Kipras Burneikis - Barbora Martinkevičiūtė

Tvistas / Kaunas

5.

14

Emilis Skripkiūnas - Ieva Skripkiūnaitė

Alemana / Alytus

6.

10

Augustas Mikalauskis - Brigita Chmelevskyte

Dileksa / Vilnius

1st round

7.

11

Faustas Naruškevičius - Anastasija Pavšukova

Promenada / Vilnius

8.

3

Saulenis Česnauskas - Eigintė Česnauskaitė

Sūkurys / Kaunas

9.

15

Lukas Stanynas - Toma Bespalovaitė

Rumba / Panevėžys

10.

16

Matas Šukutis - Guostė Grikštaitė

Editos daniūtės šokių studija / Kaunas

11.- 12.

6

Lukas Jocius - Ieva Mikalauskyte

Rolina / Gargždai

11.- 12.

12

Mykolas Rimkus - Jogailė Jasevičiūtė

Rolina / Gargždai


Jauniai I LA šokių čempionatas

Rank

No.

Couple

Country

1.

69

Benas Mačiulskis - Agnė Gaudėšiūtė

Svivelis / Palanga

2.

62

Kipras Burneikis - Barbora Martinkevičiūtė

Tvistas / Kaunas

3.

73

Emilis Skripkiūnas - Ieva Skripkiūnaitė

Alemana / Alytus

4.

70

Edvardas Mašaro - Patricija Rinkevičiutė

Vijunas / Vilnius

5.

65

Arnas Endriulaitis - Viktorija Petrenko

Kaspinas / Kaunas

6.

63

Saulenis Česnauskas - Eigintė Česnauskaitė

Sūkurys / Kaunas

1st round

7.- 8.

61

Joris Apvinis - Austyna Miežinytė

Amber dance / Panevėžys

7.- 8.

71

Augustas Mikalauskis - Brigita Chmelevskyte

Dileksa / Vilnius

9.

72

Faustas Naruškevičius - Anastasija Pavšukova

Promenada / Vilnius

10.- 11.

67

Lukas Jocius - Ieva Mikalauskyte

Rolina / Gargždai

10.- 11.

74

Matas Šukutis - Guostė Grikštaitė

Editos daniūtės šokių studija / Kaunas

12.

64

Kajus Domarkas - Emilija Narkevičiūtė

Davi / Vilnius


Jauniai I 10 šokių čempionatas

Place

No.

Couple

Country

1.

1

Kipras Burneikis / Barbora Martinkevičiūtė

Tvistas / Kaunas

2.

9

Benas Mačiulskis / Agnė Gaudėšiūtė

Svivelis / Palanga

3.

6

Edvardas Mašaro / Patricija Rinkevičiūtė

Vijūnas / Vilnius

4.

3

Emilis Skripkiūnas / Ieva Skripkiūnaitė

Alemana / Alytus

5.

4

Faustas Naruškevičius / Anastasija Pavšukova

Promenada / Vilnius

6.

5

Arnas Endriulaitis / Viktorija Petrenko

Kaspinas / Kaunas

7.

7

Neilas Lenzbergas / Gabija Jonušaitė

Palangos moksleivių klubas / Palanga


Jaunučiai II ST šokių čempionatas

Rank

No.

Couple

Country

1.

89

Vilius Gruodis - Liepa Samajauskaitė

Davi / Vilnius

2.

91

Kipras Kūra - Morta Batutytė

Žingsnis / Klaipėda

3.

87

Raigardas Gedvilas - Sofia Ptchelintzev

Promenada / Vilnius

4.

94

Kristupas Mlinskas - Patricija Kairytė

Žingsnis / Klaipėda

5.

85

Ignas Bičkus - Marija Ana Kerekeš

Žuvėdra / Klaipėda

6.

86

Karolis Čeburnis - Patricija Vičiūtė

Davi / Vilnius

1st round

7.- 9.

84

Astijus Bertauskas - Mantė Šimkutė

Klaipėdos šokių akademija / Rietavas-klaipėda

7.- 9.

93

Nojus Mažunavičius - Paula Vaicekauskaitė

Žuvėdra / Klaipėda

7.- 9.

95

Ričard Rinkevičius - Kamila Olševska

Vijunas / Vilnius

10.

92

Rapolas Lukša - Paula Jančis

Juventos / Vilnius

11.

90

Titas Kučauskas - Saulė Kučauskaitė

Alemanda / Vilnius

12.

88

Nojus Grinskis - Ieva Grybauskaitė

Bonus / Jonava

13.

96

Kasparas Svistunavičius - Ugnė Bačkytė

Toro / Kaunas


Jaunučiai II LA šokių čempionatas

Rank

No.

Couple

Country

1.

41

Kipras Kūra - Morta Batutytė

Žingsnis / Klaipėda

2.

39

Vilius Gruodis - Liepa Samajauskaitė

Davi / Vilnius

3.

33

Astijus Bertauskas - Mantė Šimkutė

Klaipėdos šokių akademija / Rietavas-klaipėda

4.

34

Ignas Bičkus - Marija Ana Kerekeš

Žuvėdra / Klaipėda

5.

46

Dominykas Šešelgis - Viltė Jonaitytė

Žingsnis / Klaipėda

6.

35

Vakaris Bilčius - Meida Kybartaitė

Ratuto / Vilnius

2nd round

7.

43

Nojus Mažunavičius - Paula Vaicekauskaitė

Žuvėdra / Klaipėda

8.- 9.

37

Raigardas Gedvilas - Sofia Ptchelintzev

Promenada / Vilnius

8.- 9.

44

Kristupas Mlinskas - Patricija Kairytė

Žingsnis / Klaipėda

10.

47

Kasparas Svistunavičius - Ugnė Bačkytė

Toro / Kaunas

11.

40

Titas Kučauskas - Saulė Kučauskaitė

Alemanda / Vilnius

12.

42

Rapolas Lukša - Paula Jančis

Juventos / Vilnius

1st round

13.- 14.

38

Nojus Grinskis - Ieva Grybauskaitė

Bonus / Jonava

13.- 14.

45

Ričard Rinkevičius - Kamila Olševska

Vijunas / Vilnius

15.

36

Karolis Čeburnis - Patricija Vičiūtė

Davi / Vilnius


Jaunučiai II 8 šokių čempionatas

Place

No.

Couple

Country

1.

13

Kipras Kūra / Morta Batutytė

Žingsnis / Klaipėda

2.

15

Kristupas Mlinskas / Patricija Kairytė

Žingsnis / Klaipėda

3.

19

Vilius Gruodis / Liepa Samajauskaitė

Davi / Vilnius

4.

14

Astijus Bertauskas / Mantė Šimkute

Klaipėdos šokių akademija / Rietavas-klaipėda

5.

18

Raigardas Gedvilas / Sofia Ptchelintzev

Promenada / Vilnius

6.

20

Ignas Bičkus / Marija Ana Kerekeš

Žuvėdra / Klaipėda

7.

16

Ričardas Rinkevičius / Kamila Olševska

Vijūnas / Vilnius

8.

21

Rapolas Lukša / Paula Jančis

Juventos / Vilnius


Jaunučiai I ST šokių čempionatas

Rank

No.

Couple

Country

1.

97

Mykolas Inta - Fausta Rupšytė

Žuvėdra / Klaipėda

2.

96

Jonas Ambrazevičius - Lukrecija Kūraitė

Žingsnis / Klaipėda

3.

98

Domas Šeibokas - Justė Jančiūnaitė

Alemanda / Vilnius

4.

99

Matas Šturma - Elvita Remeikaite

Flamenko / Kaunas

5.

100

Laurynas Žaliukas - Marta Bartusevičiūtė

Alemanda / Vilnius


Jaunučiai I LA šokių čempionatas

Rank

No.

Couple

Country

1.

57

Mykolas Inta - Fausta Rupšytė

Žuvėdra / Klaipėda

2.

58

Domas Šeibokas - Justė Jančiūnaitė

Alemanda / Vilnius

3.

59

Matas Šturma - Elvita Remeikaite

Flamenko / Kaunas

4.

60

Laurynas Žaliukas - Marta Bartusevičiūtė

Alemanda / Vilnius

5.

56

Jonas Ambrazevičius - Lukrecija Kūraitė

Žingsnis / Klaipėda


Jaunučiai I 6 šokių čempionatas

Place

No.

Couple

Country

1.

4

Mykolas Inta / Fausta Rupšytė

Žuvėdra / Klaipėda

2.

1

Domas Šeibokas / Justė Jančiūnaitė

Alemanda / Vilnius

3.

7

Laurynas Žaliukas / Marta Bartusevičiūtė

Alemanda / Vilnius

4.

5

Elvinas Kovaliovas / Greta Sokolnikaite

Ratuto / Vilnius

5.

3

Domas Jonynas / Gabija Vilčiauskaitė

Editos daniūtės šokių studija / Kaunas

6.

6

Kristupas Eitutis / Karina Vaitkutė

Spindulys / Tauragė



                Partneriai