• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Lietuvos čempionai

Suaugę ST šokių čempionatas

Rank

No.

Couple

Country

1.

4

Evaldas Sodeika - Ieva Žukauskaite

Kaspinas / Kaunas

2.

9

Vaidotas Lacitis - Veronika Golodneva

Editos Daniūtės s.s. - Dileksa / Vilnius

3.

7

Simonas Seikauskas - Liucija Norušaitė

Rumba / Panevėžys

4.

5

Karol Michal Tomecki - Domilė Šemeškevičiūtė

Sūkurys / Kaunas

5.

3

Edgaras Baltaragis - Indrė Kučinskaitė

Rolo-Sūkurys / Kaunas

6.

8

Marius Ilčiukas - Olga Goltsova

Editos Daniūtės šokių studija / Kaunas

1st round

7.

2

Tomas Janonis - Santa Vlasa

KRSM-Duetas-E.Daniūtės š.s. / Kaunas

8.

1

Einoras Degutis - Valerija Mišel Petruna

Rolina / Gargždai

9.

6

Andrey Kovalev - Veronika Samuolytė

Editos daniūtės šokių studija / Kaunas


Suaugę LA šokių čempionatas

Rank

No.

Couple

Country

1.

2

Jokūbas Venckus - Miglė Klupšaitė

Ratuto / Vilnius

2.

10

Nikita Moisejenko - Jurga Gustaite

Kaspinas / Kaunas

3.

5

Leonardo Lini - Aistė Survilaitė

Spindulys / Tauragė

4.

1

Matas Lukašovas - Rugilė Monginaitė

Santaka / Kaunas

5.

15

Sergejus Skripčenko - Eglė Bertulytė

Žuvėdra / Klaipėda

6.

3

Dominykas Daukšas - Svetlana Azarova

Ratuto / Vilnius

2nd round

7.

7

Einoras Degutis - Valerija Mišel Petruna

Rolina / Gargždai

8.

13

Joris Sangavičius - Ieva Birieta

Ratuto / Vilnius

9.

11

Adomas Kielaitis - Ugnė Bruzgaitė

Žingsnis / Klaipėda

10.

4

Nikita Kostin - Neringa Paškevičiūtė

Ratuto / Vilnius

11.

14

Michael Roncaglia - Vilmantė Čekanauskaitė

Reveransas / Elektrėnai

12.

12

Pietro Brega - Rusne Dafos Balcaityte

Žuvėdra / Klaipėda

1st round

13.

9

Denis Samochvalovas - Kinga Gulbicka

Vijunas / Vilnius

14.

6

Augustinas Kazlauskas - Gabrielė Jokubauskaitė

Toro / Kaunas

15.

8

Sergej Žolnerov - Karolina Pukšto

Vijunas / Vilnius


Suaugę 10 šokių čempionatas

Rank

No.

Couple

Country

1.

3

Nikita Moisejenko - Jurga Gustaite

Kaspinas / Kaunas

2.

2

Einoras Degutis - Valerija Mišel Petruna

Rolina / Gargždai

3.

1

Edgaras Baltaragis - Indrė Kučinskaitė

Rolo-Sūkurys / Kaunas


Senjorai I ST šokių čempionatas

Rank

No.

Couple

Country

1.

5

Tomas Rimkus - Nerija Surblytė

Kaspinas / Kaunas

2.

1

Nerijus Stukas - Laura Montvilaitė

Kaspinas / Kaunas

3.

3

Artūras Grebliauskas - Beata Grebliauskienė

Sūkurys / Kaunas

4.

2

Saulius Ižganaitis - Laura Skamarakienė

Kaspinas / Kaunas


Senjorai II ST šokių čempionatas

Rank

No.

Couple

Country

1.

2

Artūras Grebliauskas - Beata Grebliauskienė

Sūkurys / Kaunas

2.

3

Nikolajus Urbanovič - Natalija Tuchto

Mondo / Klaipėda

3.

5

Nerijus Ramanauskas - Sandra Bielinienė

Gintarėliai / Kaunas

4.

1

Audrius Blažys - Erika Blažienė

Šypsena / Šiauliai

5.

4

Jurij Taurinskas - Liudmila Taurinskienė

Ratuto / Vilnius


Senjorai II LA šokių čempionatas

Rank

No.

Couple

Country

1.

3

Mindaugas Baškys - Mika Šimkūnaitė

Ratuto / Vilnius

2.

2

Audrius Blažys - Erika Blažienė

Šypsena / Šiauliai

3.

1

Nikolajus Urbanovič - Natalija Tuchto

Mondo / Klaipėda

4.

4

Raimundas Mickūnas - Audronė Mickūnienė

Ratuto / Vilnius


Senjorai III ST šokių čempionatas

 

Rank

No.

Couple

Country

1.

2

Stanilslovas Česonis - Ramunė Jurčiukonienė

Kaspinas / Kaunas

2.

1

Jurij Taurinskas - Liudmila Taurinskienė

Ratuto / Vilnius

3.

3

Gintautas Mikučiauskas - Rita Mikalauskienė

Palangos moksleivių klubas / Palanga

4.

5

Raimundas Mickūnas - Audronė Mickūnienė

Ratuto / Vilnius

 

Jaunimas iki 21m. ST šokių čempionatas

Rank

No.

Couple

Country

1.

7

Karol Michal Tomecki - Domilė Šemeškevičiūtė

Sūkurys / Kaunas

2.

9

Simonas Seikauskas - Liucija Norušaitė

Rumba / Panevėžys

3.

1

Einoras Degutis - Valerija Mišel Petruna

Rolina / Gargždai

4.

4

Tomas Janonis - Santa Vlasa

KRSM-Duetas-E.Daniūtės š.s. / Kaunas

5.

8

Andrey Kovalev - Veronika Samuolytė

Editos daniūtės šokių studija / Kaunas

6.

5

Paulius Ditauskas - Beatričė Abugelytė

Kaspinas / Kaunas

1st round

7.

11

Karolis Stramkauskas - Emilija Bilevičiūtė

Sūkurys / Kaunas

8.

2

Rytis Dzemyda - Kornelija Dobrovolskytė

Sūkurys / Kaunas


Jaunimas iki 21m. LA šokių čempionatas

Rank

No.

Couple

Country

1.

7

Leonardo Lini - Aistė Survilaitė

Spindulys / Tauragė

2.

2

Nikita Kostin - Neringa Paškevičiūtė

Ratuto / Vilnius

3.

15

Arnas Rimkevičius - Agnė Abromavičiūtė

Šypsena / Šiauliai

4.

13

Pietro Brega - Rusne Dafos Balcaityte

Žuvėdra / Klaipėda

5.

19

Renaldas Daugėla - Margarita Rimaitė

Svivelis / Palanga

6.

1

Rytis Dzemyda - Kornelija Dobrovolskytė

Sūkurys / Kaunas

2nd round

7.

4

Simonas Štreimikis - Leta Kripaitė

Kaspinas / Kaunas

8.- 9.

18

Vilius Čerbauskas - Agilė Lukšaitė

Svingas-spindulys / Šiauliai, mažeikiai

8.- 9.

20

Vingaudas Navickas - Ugnė Ramanauskaitė

Ritmas / Kretinga

10.

5

Edvardas Starenko - Justyna Jurkoit

Davi / Vilnius

11.

11

Vilius Vainorius - Ugnė Damanskytė

Šypsena / Šiauliai

12.

16

Martynas Černiauskas - Barbora Gudelytė

Rumba / Panevėžys

1st round

13.

10

Edgaras Rusteikis - Gabrielė Žurauskaitė

Šypsena / Šiauliai

14.

12

Jokūbas Jankauskas - Neringa Žutautaitė

Spindulys / Mažeikiai


Jaunimas iki 21m. 10 šokių čempionatas

Rank

No.

Couple

Country

1.

2

Einoras Degutis - Valerija Mišel Petruna

Rolina / Gargždai

2.

1

Gustas Kirkliauskas - Žymantė Bernatavičiūtė

Alemana / Alytus

3.

3

Laurynas Makarovas - Emilija Čepauskaitė

Juventos / Vilnius

4.

4

Rytis Dzemyda - Kornelija Dobrovolskytė

Sūkurys / Kaunas

5.

5

Augustinas Gruodis - Simona Šnarskytė

Duetas / Kauno raj.


Jaunimas ST šokių čempionatas

Rank

No.

Couple

Country

1.

14

Karolis Burneikis - Izabelė Šekaitė

Tvistas / Kaunas

2.

16

Gedvinas Meškauskas - Ugnė Bliujūtė

Sūkurys / Kaunas

3.

15

Tomas Paulius - Paulina Gerčaitė

Sūkurys / Kaunas

4.

7

Laurynas Makarovas - Emilija Čepauskaitė

Juventos / Vilnius

5.

8

Vakaris Apvinis - Samanta Skromovaitė

Sūkurys / Kaunas

6.

1

Rytis Dzemyda - Kornelija Dobrovolskytė

Sūkurys / Kaunas

2nd round

7.

2

Gustas Kirkliauskas - Žymantė Bernatavičiūtė

Alemana / Alytus

8.

4

Edvardas Starenko - Justyna Jurkoit

Davi / Vilnius

9.

3

Deimantas Murauskas - Kamilė Dunskytė

Šypsena / Šiauliai

10.

9

Pijus Fedč - Simona Pekeliūnaitė

Rumba / Panevėžys

11.

6

Domas Liudavičius - Agata Matusevičiūtė

Sūkurys-Promenada / Kaunas-Vilnius

12.

17

Dominik Jančis - Greta Varžaitytė

Juventos-Sūkurys / Vilnius

1st round

13.

12

Rapolas Lisonka - Laura Nareckaitė

Sūkurys / Kaunas

14.

11

Renaldas Daugėla - Margarita Rimaitė

Svivelis / Palanga

15.

10

Jonas Kadyrkulovas - Austėja Vaičekauskaitė

Šypsena / Šiauliai

16.

18

Pijus Rimkevičius - Lėja Kleponytė

Kaspinas / Kaunas


Jaunimas LA šokių čempionatas

Rank

No.

Couple

Country

1.

12

Karolis Burneikis - Izabelė Šekaitė

Tvistas / Kaunas

2.

11

Augustinas Trinkus - Neda Elena Šalugaitė

Kandela / Vilnius

3.

16

Gedvinas Meškauskas - Ugnė Bliujūtė

Sūkurys / Kaunas

4.

1

Bertoldas Čepulis - Indre Šverčiauskaitė

VMSC - Ratuto / Vilnius

5.

7

Tomas Paulius - Paulina Gerčaitė

Sūkurys / Kaunas

6.

20

Renaldas Daugėla - Margarita Rimaitė

Svivelis / Palanga

2nd round

7.

5

Deimantas Murauskas - Kamilė Dunskytė

Šypsena / Šiauliai

8.

10

Vingaudas Navickas - Ugnė Ramanauskaitė

Ritmas / Kretinga

9.

3

Rytis Dzemyda - Kornelija Dobrovolskytė

Sūkurys / Kaunas

10.

2

Gustas Kirkliauskas - Žymantė Bernatavičiūtė

Alemana / Alytus

11.

24

Aleksandr Katalov - Greta Vibrytė

Žuvėdra-ritmas / Klaipėda-kretinga

12.

13

Laurynas Makarovas - Emilija Čepauskaitė

Juventos / Vilnius

1st round

13.

4

Edvardas Starenko - Justina Jurkoit

Davi / Vilnius

14.

23

Vilius Vainorius - Ugnė Damanskytė

Šypsena / Šiauliai

15.

17

Ignas Vaikšnoras - Ugnė Jonytė

Alemana / Alytus

16.

18

Karolis Ramoška - Julija Paškauskaitė

Amber dance / Panevėžys

17.

8

Jokūbas Jankauskas - Agilė Lukšaitė

Spindulys / Mažeikiai

18.

9

Vilius Čerbauskas - Ugnė Urbonavičiūtė

Svingas,spindulys / Šiauliai,mažeikiai

19.

19

Martynas Černiauskas - Barbora Gudelytė

Rumba / Panevėžys

20.

14

Aidas Danielius - Raminta Kapačinskaitė

Sūkurys / Kaunas


Jaunimas 10 šokių čempionatas

Rank

No.

Couple

Country

1.

14

Karolis Burneikis - Izabelė Šekaitė

Tvistas / Kaunas

2.

7

Gedvinas Meškauskas - Ugnė Bliujūtė

Sūkurys / Kaunas

3.

11

Vakaris Apvinis - Samanta Skromovaitė

Sūkurys / Kaunas

4.

9

Tomas Paulius - Paulina Gerčaitė

Sūkurys / Kaunas

5.

13

Laurynas Makarovas - Emilija Čepauskaitė

Juventos / Vilnius

6.

1

Gustas Kirkliauskas - Žymantė Bernatavičiūtė

Alemana / Alytus

2nd round

7.

5

Arnas Rimkevičius - Agnė Abromavičiūtė

Šypsena / Šiauliai

8.

2

Rytis Dzemyda - Kornelija Dobrovolskytė

Sūkurys / Kaunas

9.

3

Edvardas Starenko - Justina Jurkoit

Davi / Vilnius

10.

15

Deividas Tamulionis - Gabrielė Petkevičiūtė

Amber dance / Panevėžys

11.

4

Augustinas Gruodis - Simona Šnarskytė

Duetas / Kauno raj.

12.

6

Deimantas Murauskas - Kamilė Dunskytė

Šypsena / Šiauliai

1st round

13.

12

Ąžuolas Rudnickas - Žiedė Ovsiukaitė

Amber dance / Panevėžys

14.

8

Rokas Jurjonas - Ugnė Kimeišaitė

Žuvėdra / Klaipėda


Jauniai II ST šokių čempionatas

Rank

No.

Couple

Country

1.

3

Aurimas Meška - Gabija Lapševičiūtė

Davi / Vilnius

2.

1

Justas Gedgaudas - Ainė Rutkauskaitė

Sukūrys / Kaunas

3.

4

Edvardas Mašaro - Patricija Rinkevičiūtė

Vijunas / Vilnius

4.

14

Markas Sabaliauskas - Ksenija Samusevič

Svivelis / Palanga

5.

2

Arnas Endriulaitis - Viktorija Petrenko

Kaspinas / Kaunas

6.

15

Gediminas Galčius - Elzė Gusčiūtė

Šokių sostinė / Vilnius

2nd round

7.

13

Justas Viščiūnas - Aistė Daugytė

Palangos moksleivių klubas / Palanga

8.

12

Gytis Lizdenis - Jorė Kurlytė

Palangos moksleivių klubas / Palanga

9.

17

Markas Sergejevas - Ieva Gecevičiūtė

Editos daniūtės šokių studija / Kaunas

10.

11

Dovydas Augustinavičius - Emilė Čepaitė

Šypsena / Šiauliai

11.

5

Faustas Naruškevičius - Anastasija Pavšukova

Vijunas / Vilnius

12.

9

Kajus Domarkas - Brigita Chmelevskytė

Davi / Vilnius

13.

16

Saulenis Česnauskas - Eigintė Česnauskaitė

Sūkurys / Kaunas

1st round

14.- 15.

6

Emilis Skripkiūnas - Ieva Skripkiūnaitė

Alemana / Alytus

14.- 15.

8

Joris Apvinis - Austyna Miežinytė

Amber dance / Panevėžys

16.

7

Domantas Mūras - Ieva Matulevičiūtė

Žiburys / Kaunas


Jauniai II LA šokių čempionatas

Rank

No.

Couple

Country

1.

2

Nojus Raščius - Vaiva Paulauskaitė

Vmsc-ratuto / Vilnius

2.

30

Markas Sabaliauskas - Ksenija Samusevič

Svivelis / Palanga

3.

1

Justas Gedgaudas - Ainė Rutkauskaitė

Sūkurys / Kaunas

4.

6

Arnas Endriulaitis - Viktorija Petrenko

Kaspinas / Kaunas

5.

22

Gediminas Galčius - Elzė Gusčiūtė

Šokių sostinė / Vilnius

6.

4

Aurimas Meška - Gabija Lapševičiūtė

Davi / Vilnius

3rd round

7.- 8.

3

Arnas Novikevičius - Patricija Daškevič

Vmsc-ratuto / Vilnius

7.- 8.

12

Saulenis Česnauskas - Eigintė Česnauskaitė

Sūkurys / Kaunas

9.

18

Emilis Skripkiūnas - Ieva Skripkiūnaitė

Alemana / Alytus

10.

26

Nojus Daumantas - Kamilė Šteinbrecher

Spindulys / Mažeikiai

11.

20

Kajus Domarkas - Brigita Chmelevskytė

Davi / Vilnius

12.

31

Gytis Lizdenis - Jorė Kurlytė

Palangos moksleivių klubas / Palanga

2nd round

13.

5

Domantas Mūras - Ieva Matulevičiūtė

Žiburys / Kaunas

14.

25

Rokas Malinauskas - Adrija Dravininkaitė

Bada studio / Kaunas

15.

13

Justas Kazakevičius - Aušrinė Šmuilytė

Toro / Kaunas

16.

15

Edvardas Mašaro - Patricija Rinkevičiūtė

Vijunas / Vilnius

17.

27

Kipras Jasiukaitis - Ieva Marija Tubutyte

Davi / Vilnius

18.

21

Rokas Jankauskas - Enrika Jankūnaitė

Rolina / Gargždai

19.- 20.

23

Dovydas Augustinavičius - Emilė Čepaitė

Šypsena / Šiauliai

19.- 20.

29

Neilas Lenzbergas - Gabija Jonušaitė

Palangos moksleivių klubas / Palanga

21.

10

Rokas Kraucevičius - Gabrielė Kviliūtė

Vyja / Zarasai

22.

17

Mykolas Rimkus - Jogaile Jasevičiūte

Rolina / Gargždai

23.- 24.

14

Faustas Naruškevičius - Anastasija Pavšukova

Vijunas / Vilnius

23.- 24.

19

Joris Apvinis - Austyna Miežinytė

Amber dance / Panevėžys

1st round

25.

28

Lukas Jocius - Ieva Mikalauskyte

Rolina / Gargždai

26.

11

Tautvydas Rimgaila - Martyna Urmonaitė

Pinavija / Vilnius

27.- 28.

9

Kristijonas Jankūnas - Aistė Užaitė

Davi / Vilnius

27.- 28.

24

Armandas Stravinskas - Eurika Čelkytė

Rumba / Panevėžys


Jauniai II 10 šokių čempionatas

Rank

No.

Couple

Country

1.

1

Justas Gedgaudas - Ainė Rutkauskaitė

Sūkurys / Kaunas

2.

14

Markas Sabaliauskas - Ksenija Samusevič

Svivelis / Palanga

3.

5

Arnas Endriulaitis - Viktorija Petrenko

Kaspinas / Kaunas

4.

6

Edvardas Masaro - Patricija Rinkeviciute

Vijūnas / Vilnius

5.

4

Aurimas Meška - Gabija Lapševičiūtė

Davi / Vilnius

6.

12

Gediminas Galčius - Elzė Gusčiūtė

Šokių sostinė / Vilnius

2nd round

7.

3

Emilis Skripkiūnas - Ieva Skripkiūnaitė

Alemana / Alytus

8.

15

Kajus Domarkas - Brigita Chmelevskytė

Davi / Vilnius

9.

16

Rokas Malinauskas - Adrija Dravininkaitė

Bada studio / Kaunas

10.

11

Saulenis Česnauskas - Eigintė Česnauskaitė

Sūkurys / Kaunas

11.

7

Fautas Naruskevicius - Anastasija Pavsukova

Vijūnas / Vilnius

12.

8

Domantas Mūras - Ieva Matulevičiūtė

Žiburys / Kaunas

1st round

13.

9

Lukas Jocius - Ieva Mikalauskyte

Rolina / Gargždai

14.

2

Mykolas Rimkus - Jogaile Jaseviciute

Rolina / Gargždai


Jauniai I ST šokių čempionatas

Rank

No.

Couple

Country

1.

12

Kipras Burneikis - Barbora Martinkevičiūtė

Tvistas / Kaunas

2.

3

Kipras Kūra - Morta Batutytė

Žingsnis / Klaipėda

3.

7

Vilius Gruodis - Liepa Samajauskaitė

Davi / Vilnius

4.

2

Lukas Stanynas - Toma Bespalovaitė

Rumba / Panevėžys

5.

1

Augustas Mikalauskis - Sofia Ptchelintzev

Dileksa / Vilnius

6.

4

Nikita Murnikovas - Auguste Švedaitė

Vijunas / Vilnius

1st round

7.

8

Nojus Karka - Lukrecija Zemenauskaitė

Davi / Vilnius

8.

11

Raigardas Gedvilas - Agita Banytė

“spindulys” / Telšiai-vilnius

9.

5

Julius Išganaitis - Evita Plytnykaitė

Editos daniūtės šokių studija / Kaunas

10.

10

Simonas Stanaitis - Patricija Mikolojūnaitė

Promenada / Vilnius


Jauniai I LA šokių čempionatas

Rank

No.

Couple

Country

1.

3

Kipras Kūra - Morta Batutytė

Žingsnis / Klaipėda

2.

14

Kipras Burneikis - Barbora Martinkevičiūtė

Tvistas / Kaunas

3.

10

Raigardas Gedvilas - Agita Banyte

Spindulys / Vilnius-telsiai

4.

8

Vilius Gruodis - Liepa Samajauskaitė

Davi / Vilnius

5.

7

Aronas Bagdevičius - Anastasija Jegorova

Davi / Vilnius

6.

1

Augustas Mikalauskis - Sofia Ptchelintzev

Dileksa / Vilnius

1st round

7.

2

Lukas Stanynas - Toma Bespalovaitė

Rumba / Panevėžys

8.

4

Nikita Murnikovas - Augustė Švedaite

Vijunas / Vilnius

9.

6

Nojus Karka - Lukrecija Zemenauskaitė

Davi / Vilnius

10.

12

Julius Išganaitis - Evita Plytnykaitė

Editos daniūtės šokių studija / Kaunas

11.

9

Nojus Kšanas - Ema Mikalauskaitė

Žuvėdra / Klaipėda

12.

15

Kasparas Moskaliovas - Karolina Emma Zilyte

Vmsc-ratuto / Vilnius

13.

11

Aivaras Kuoga - Eliza Abdellaoui

Toro / Kaunas


Jauniai I 10 šokių čempionatas

Rank

No.

Couple

Country

1.

1

Kipras Kūra - Morta Batutyte

Žingsnis / Klaipėda

2.

7

Kipras Burneikis - Barbora Martinkevičiūtė

Tvistas / Kaunas

3.

6

Vilius Gruodis - Liepa Samajauskaitė

Davi / Vilnius

4.

2

Lukas Stanynas - Toma Bespalovaitė

Rumba / Panevėžys

5.

3

Nikita Murnikovas - Augustė Švedaitė

Vijūnas / Vilnius

6.

5

Nojus Karka - Lukrecija Zemenauskaite

Davi / Vilnius

7.

4

Aivaras Kuoga - Eliza Abdellaoui

Toro / Kaunas


Jaunučiai II ST šokių čempionatas

Rank

No.

Couple

Country

1.

1

Kristupas Mlinskas - Patricija Kairytė

Žingsnis / Klaipėda

2.

2

Titas Česnauskas - Lukrecija Kūraitė

Žingsnis / Klaipėda

3.

4

Domas Šeibokas - Justė Jančiūnaitė

Davi / Vilnius

4.

7

Pranas Mitkus - Luka Jankauskaitė

Davi / Vilnius

5.

3

Dominykas Šešelgis - Mantė Šimkutė

Žingsnis / Klaipėda

6.

5

Vėjas Petrovskis - Gabrielė Grušaite

Davi / Vilnius

1st round

7.

6

Rytis Ašeriškis - Estera Dainutytė

Editos daniūtės šokių studija / Kaunas

8.

9

Jonas Ambrazevičius - Ieva Mačiulskytė

Žingsnis / Klaipėda

9.

8

Matas Niaura - Liepa Rudnickaitė

Amber dance / Panevėžys


Jaunučiai II LA šokių čempionatas

Rank

No.

Couple

Country

1.

16

Kristupas Mlinskas - Patricija Kairytė

Žingsnis / Klaipėda

2.

15

Mykolas Inta - Fausta Rupšytė

Žuvėdra / Klaipėda

3.

2

Vakaris Bilčius - Greta Sokolnikaitė

Vmsc-ratuto / Vilnius

4.

4

Domas Šeibokas - Justė Jančiūnaitė

Davi / Vilnius

5.

20

Nojus Mažunavičius - Paula Vaicekauskaitė

Žuvėdra / Klaipėda

6.

3

Dominykas Šešelgis - Mantė Šimkutė

Žingsnis / Klaipėda

2nd round

7.

1

Titas Česnauskas - Lukrecija Kūraitė

Žingsnis / Klaipėda

8.

12

Lukas Jasinevičius - Kamilė Šulcaitė

Idance - Juventos / Vilnius

9.

6

Mindaugas Tomas Gylys - Marija Ravinskaitė

Davi / Vilnius

10.

18

Vėjas Petrovskis - Gabrielė Grušaitė

Davi / Vilnius

11.- 12.

9

Pranas Mitkus - Luka Jankauskaitė

Davi / Vilnius

11.- 12.

11

Tadas Žukauskas - Greta Gedvilaitė

Klaipėdos šokių akademija / Klaipėda

1st round

13.- 14.

7

Elvinas Kovaliovas - Emilija Karaliūtė

Vmsc-ratuto / Vilnius

13.- 14.

10

Vytenis Truncė - Austėja Nevulytė

Alemana / Alytus

15.

17

Dovydas Tamošauskas - Ugnė Vedeikytė

Žingsnis / Klaipėda

16.

19

Laurynas Žaliukas - Marta Bartusevičiūtė

Alemanda / Vilnius

17.

13

Maksim Sidelskij - Izabelė Žymančiūtė

Mj sportinių šokių akademija / Vilnius

18.

22

Neidas Lenkaitis - Ema Kniubaitė

Kaspinas / Kaunas

19.

5

Matas Puplevičius - Airina Brikmanytė

Santaka / Kaunas


Jaunučiai II 8 šokių čempionatas

Rank

No.

Couple

Country

1.

4

Kristupas Mlinskas - Patricija Kairytė

Žingsnis / Klaipėda

2.

1

Lukas Jasinevičius - Meida Kybartaitė

Idance-Kandela / Vilnius

3.

6

Dominykas Šešelgis - Mantė Šimkutė

Žingsnis / Klaipėda

4.

2

Titas Česnauskas - Lukrecija Kūraitė

Žingsnis / Klaipėda

5.

9

Mykolas Inta - Fausta Rupšytė

Žuvėdra / Klaipėda

6.

7

Vėjas Petrovskis - Gabrielė Grušaitė

Davi / Vilnius

1st round

7.

8

Nojus Mažunavičius - Paula Vaicekauskaitė

Žuvėdra / Klaipėda

8.

3

Vytenis Truncė - Austėja Nevulytė

Alemana / Alytus

9.

5

Domas Šeibokas - Justė Jančiūnaitė

Davi / Vilnius

10.

10

Jonas Ambrazevicius - Ieva Maciulskyte

Zingsnis / Klaipeda


Jaunučiai I ST šokių čempionatas

Rank

No.

Couple

Country

1.

2

Domas Jonynas - Gabija Vilčiauskaitė

Editos daniūtės šokių studija / Kaunas

2.

4

Mindaugas Jonauskas - Urtė Jonkutė

Klaipėdos šokių akademija / Klaipėda

3.

3

Žygimantas Petraitis - Beatriče Pučinskaitė

Klaipėdos šokių akademija / Klaipėda

4.

1

Matas Šturma - Elvita Remeikaitė

Flamenko / Kaunas

5.

7

Paulius Bistrovas - Vėtrūnė Adomavičiūtė

Žuvėdra / Klaipėda

6.

5

Liudas Gruodis - Eglė Čeburnytė

Davi / Vilnius


Jaunučiai I LA šokių čempionatas

Rank

No.

Couple

Country

1.

1

Matas Šturma - Elvita Remeikaitė

Flamenko / Kaunas

2.

3

Mindaugas Jonauskas - Urtė Jonkutė

Klaipėdos šokių akademija / Klaipėda

3.

5

Žygimantas Petraitis - Beatričė Pučinskaitė

Klaipėdos šokių akademija / Klaipėda

4.

7

Paulius Bistrovas - Vėtrūnė Adomavičiūtė

Žuvėdra / Klaipėda

5.

4

Domas Jonynas - Gabija Vilčiauskaitė

Editos daniūtės šokių studija / Kaunas

6.

2

Dominykas Katauskis - Justė Girdenytė

Davi / Vilnius

7.

6

Henrikas Laurinaitis - Rusnė Paškevičiūtė

Vilnis / Kėdainiai


Jaunučiai I 6 šokių čempionatas

Rank

No.

Couple

Country

1.

4

Mindaugas Jonauskas - Urtė Jankutė

Klaipėdos šokių akademija / Klaipėda

2.

1

Matas Šturma - Elvita Remeikaitė

Flamenko / Kaunas

3.

5

Paulius Bistrovas - Vėtrūnė Adomavičiūtė

Žuvėdra / Klaipėda

4.

3

Liudas Gruodis - Eglė Čeburnytė

Davi / Vilnius

5.

6

Bernardas Eitutis - Džiuginta Alsytė

Rolina / Gargždai


                Rėmėjai