callert3lib_DB::exec_SELECTquery
ERRORTable './dancesport_lt_@002d_www/tx_realurl_urldecodecache' is marked as crashed and should be repaired
lastBuiltQuerySELECT content
FROM tx_realurl_urldecodecache
WHERE
url_hash=253239212 AND rootpage_id=0 AND tstamp>1591033083
debug_backtracerequire // tslib_fe->checkalternativeidmethods // t3lib_div::calluserfunction // call_user_func_array // tx_realurl->decodespurl // tx_realurl->decodespurl_decodecache // t3lib_db->exec_selectquery // t3lib_db->debug
callert3lib_DB::exec_DELETEquery
ERRORTable './dancesport_lt_@002d_www/tx_realurl_urldecodecache' is marked as crashed and should be repaired
lastBuiltQueryDELETE FROM tx_realurl_urldecodecache
WHERE
url_hash=142019837
debug_backtracerequire // tslib_fe->checkalternativeidmethods // t3lib_div::calluserfunction // call_user_func_array // tx_realurl->decodespurl // tx_realurl->decodespurl_decodecache // t3lib_db->exec_deletequery // t3lib_db->debug
callert3lib_DB::exec_INSERTquery
ERRORTable './dancesport_lt_@002d_www/tx_realurl_urldecodecache' is marked as crashed and should be repaired
lastBuiltQueryINSERT INTO tx_realurl_urldecodecache
(
url_hash,
spurl,
content,
page_id,
rootpage_id,
tstamp
) VALUES (
'142019837',
'eng/',
'a:3:{s:11:\"rootpage_id\";s:1:\"1\";s:2:\"id\";i:0;s:8:\"GET_VARS\";a:1:{s:1:\"L\";s:1:\"1\";}}',
'0',
'1',
'1591119483'
)
debug_backtracerequire // tslib_fe->checkalternativeidmethods // t3lib_div::calluserfunction // call_user_func_array // tx_realurl->decodespurl // tx_realurl->decodespurl_decodecache // t3lib_db->exec_insertquery // t3lib_db->debug
Lietuvos sportinių šokių federacija: IDSF World Latin 2007
  • LT
  •  | 
  • EN
HomeSite mapContactsWrite to us

A Member of World Dancesport Federation, Lithuanian National Olympic Committee, Lithuanian Union of Sport Federations, Sport for All Association


About LSDF

Lietuvos sportinių šokių federacija (LSŠF) įkurta 1989 m. Pagrindinis LSŠF veiklos tikslas – plėtoti sportinius šokius Lietuvoje. Sportinių šokių terminas apima standartinius šokius, Lotynų Amerikos šokius, breiką, rokenrolą ir bugivugį, linijinius ir solo šokius, gatvės šokius ir kitus šokių stilius.

LSŠF buria ir jungia visus, kurie myli šokį. LSŠF nariais yra tiek klubai ir šokėjai, kurie demonstruoja aukštą sportinį meistriškumą, siekia rezultatų (sportininkai mėgėjai ir profesionalai), tiek žmonės, kurie lanko šokių kursus, šoka savo malonumui.

„LSŠF globoja visus šokėjus – ir sportininkus, ir šokio mylėtojus – mes rūpinamės šokio plėtros strateginiais reikalais, o taip pat atliekame kasdieninį darbą, kad mūsų narių veikla būtų kuo sklandesnė. Džiaugiamės, kad per 30 LSŠF veiklos metų pasaulyje suspindo labai daug šokio žvaigždžių iš Lietuvos (daug mūsų sportininkų ir trenerių yra apdovanoti už nuopelnus Lietuvai), o taip pat džiaugiamės, kad vis daugiau žmonių išmoksta šokti ir nori šokti.“ – sako LSŠF generalinė sekretorė Vida Kanišauskienė.

LSŠF struktūriniai padaliniai yra profesionalų lyga, breiko lyga, lyga „Šokiai visiems“, ugdymo ir kvalifikacijos kėlimo tikslais įsteigta akademija. LSŠF aukščiausias valdymo organas yra visuotinis narių susirinkimas, kuris renka LSŠF prezidentą, viceprezidentus, generalinį sekretorių bei vykdomąjį komitetą. Šokėjais taip pat rūpinasi LSŠF padaliniai: apeliacinė komisija, etikos komisija, revizinė komisija, visuomeninė taryba.

LSŠF vienija 86 Lietuvos sportinių šokių klubus bei visuomenines sporto organizacijas. LSŠF klubuose dirba 184 treneriai ir asistentai, 15 iš jų yra suteikti Lietuvos Respublikos nusipelniusių sporto trenerių vardai. LSŠF yra Pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF), Europos sportinių šokių asociacijos (DSE), Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, asociacijos „Sportas visiems“ narė.

LSŠF rengia nacionalinius Lietuvos čempionatus ir pirmenybes, Lietuvos reitingo varžybas, pasaulio reitingo varžybas (kartu su WDSF), Europos reitingo varžybas (kartu su DSE), kitus renginius.

2019 m. lapkričio 30 d. LSŠF suteikta garbė Vilniuje surengti pasaulio standartinių sportinių šokių čempionatą.