•  |
HomeSite mapContactsWrite to us

A Member of World Dancesport Federation, Lithuanian National Olympic Committee, Lithuanian Union of Sport Federations, Sport for All Association

Lietuvos šokėjai metus pradėjo aukso ir sidabro medaliais tarptautinėse varžybose Madride

Savaitgalį Ispanijos sostinėje Madride vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo nugalėtojais ir prizininkais.

Suaugusiųjų standartinių šokių grupėje nugalėtojais tapo Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas”), o sidabro medalius laimėjo Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva (Vilniaus „Dileksa” - Kauno „Editos Daniūtės šokių studija”).

Trečią vietą šioje grupėje užėmė Aleksejus Glukhovas ir Anastasija Glazunova iš Rusijos.

Kiti Lietuvos šokėjai Tomas Fainšil ir Violetta Posmetnaya (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija”) užėmė 7-ą, Gedvinas Meškauskas ir Ugnė Bliujūtė (Kauno „Sūkurys") 39-ą, o Vakaris Apvinis ir Austėja Zubauskaitė (Kauno „Sūkurys”) pasidalino 40-ą – 50-ą vietas. Varžybose dalyvavo 50 porų.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje G. Meškauskas ir U. Bliujūtė (Kauno „Sūkurys”) užėmė antrą vietą.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė Izraelio atstovai Tomeris Zveniatskis ir Yana Litvin, o bronzos medalius laimėjo Alenas Derevicheris ir Amita Aslan, taip pat iš Izraelio.

Kiti mūsų šalies atstovai V. Apvinis ir A. Zubauskaitė užėmė 23-ią vietą. Grupėje varžėsi 36 poros.

Publihed on: Tue Jan 10 23:31:00 2017