Europos taurės finale – Lietuvos šokėjai!

Po pertraukos Prancūzijos Pontault – Combault mieste, netoli Paryžiaus, įvyko sportinių šokių turnyras “Saphir Cup 2021”. Jo metu buvo surengtos 2021 m. WDSF Europos suaugusiųjų 10 šokių taurės varžybos.

Lietuvai šiose varžybose atstovavo Karolis Burneikis ir Diana Epeykina (Kauno “Tvistas”). Mūsų duetas pateko į varžybų finalą ir ten užėmė 5 – ąją vietą. Galutinėje įskaitoje K. Burneikis ir D. Epeykina surinko 51,5 balo.

Šį kartą geriau sekėsi standartinių šokių programa – po jos pora buvo ketvirtoje pozicijoje, o fokstrotas buvo įvertintas ir trečiąją vieta; visi penki Lotynų Amerikos šokių programos šokiai įvertinti šeštomis vietomis.

Europos taurė iš Prancūzijos iškeliavo į Rusiją – varžybų nugalėtojais tapo Germanas Pugačiovas ir Ariadna Tišova. Prancūzai Žanas Fransua Godry ir Ilmira Jarulina liko antri, o Azerbaidžano šokėjai Jegoras Nikolajevas ir Aleksandra Raskatova – treti. Ketvirtoji vieta atiteko lenkams, penktoji – lietuviams, šeštoji – slovėnams.

Turnyre dalyvavo 21 duetas iš tiek pat valstybių. Teisėjų komisijoje Lietuvos vertintojų nebuvo, čia darbavosi specialistai iš Norvegijos, Italijos, Belgijos, Vokietijos, Ispanijos, Estijos, Austrijos, Lenkijos, Prancūzijos.