Latvijoje įvyko DSE varžybos jauniams ir jaunučiams

Europos sportinių šokių asociacijos (DSE) reitingo varžybos taip pat vyko Latvijoje ir jos buvo sportinių šokių festivalio “Daugavpils Open 2021” dalis.

DSE reitingo varžybų finaluose šoko dvi Lietuvos poros.

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių programos nugalėtojais tapo Kristupas Mlinskas ir Emilija Ulčinaitė (Klaipėdos “Žingsnis”). Visi penki poros šokiai buvo įvertinti pirmosiomis vietomis.

K. Mlinskas ir E. Ulčinaitė medaliais pasipuošė ir jaunių II grupės standartinių šokių programoje. Tiesa, šį kartą – sidabro. Mūsų šokėjai į priekį praleido tik vieną porą iš Latvijos, bet aplenkė aštuonis kitus duetus.

Jaunučių grupėje standartinių šokių programoje 4-ąją vietą užėmė Augustas Moročka ir Simona Jefimenkaitė (Jonavos “Bonus”). Lotynų Amerikos šokių programoje jaunasis duetas iš Lietuvos užėmė 6-ąją vietą.

Varžybose vertintoju dirbo Lietuvos teisėjas Remigijus Suslavičius.