• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Lietuvos sportinių šokių federacijos profesionalų lygos nariai

LSŠF PL nariai (2016-12-01)

Specialistai:

Juozas Aleksandravičius
Tel.: +370 699 46890
E.p.: juozas@dileksa.lt

Vytautas Bankauskas
Tel.: +370 688 41199
E.p.: vydbank@gmail.com

Liudmila Bankauskienė
Tel.: +370 687 56945
E.p.: liudmila_salon@yahoo.com

Edita Daniūtė
Tel.: +370 698 05649
E.p.: daniute@hotmail.com

Genadijus Gunko
Tel.: +79161919293
E.p.: ggunk@mail.ru

Martynas Kūra
Tel.: +370 612 24511
E.p.: kura.martynas@gmail.com

Gintarė Slausgalvienė
Tel.: +370 604 12729
E.p.: slausgalviene@gmail.com

Tomas Slausgalvis
Tel.: +370 604 12769
E.p.: tomas_slausgalvis@gmail.com

Romualdas Staponas
Tel.: +370 614 49908
E.p.: rstaponas@gmail.com

Remigijus Suslavičius
Tel.: +370 698 79084
E.p.: kcelektrenai@gmail.com

Dalia Vaikšnorienė
Tel.: +370 657 81768
E.p.: dalia@daliadance.lt

Virginijus Visockas
Tel.: +370 682 30575
E.p.: visockas@ratuto.lt


Šokėjai:
Gediminas Grigonis – Eglė Straleckaitė
Tel.: +370 675 39733
E.p.: gediminas4@yahoo.com

Mantas Kisielius – Dalia Kisielė
Tel.: +370 613 75936; +370 680 36360
E.p.: mantas.kisielius@gmail.com

Valerijus Osadčenko – Sandra Kniazevičiūtė
Tel.: +370 610 42597; +370 655 00344
E.p.: valerij16@yahoo.com, sandra.kniazeviciute@gmail.com

Donatas Vėželis – Lina Chatkevičiūtė
Tel.: +370 687 46108; +370 685 62410
E.p.: vezelis@yahoo.com


Rėmėjai:

Jonas Talmantas

Vygandas Valiukevičius


Rėmėjai