• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Lietuvos čempionai

Suaugę ST šokių čempionatas


Suaugę LA šokių čempionatas


Suaugę 10 šokių čempionatas

Rank

No.

Couple

Country

1.

66

Nikita Moisejenko - Jurga Gustaite

Kaspinas / Kaunas

2.

67

Edgaras Baltaragis - Indrė Kučinskaitė

Rolo-sūkurys / Kaunas

3.

70

Deimantas Murauskas - Kamilė Dunskytė

Šypsena / Šiauliai

4.

68

Justas Martišius - Simona Mankauskaitė

Danza m / Kaunas


Senjorai I ST šokių čempionatas


Senjorai II ST šokių čempionatas

 

Senjorai II+III 10 šokių čempionatas

Rank

No.

Couple

Country

1.

29

Audrius Blažys - Erika Blažienė

Šypsena / Šiauliai

2.

28

Nikolajus Urbanovič - Natalija Tuchto

Mondo / Klaipėda

3.

30

Raimundas Mickūnas - Audronė Mickūnienė

Ratuto / Vilnius


Jaunimas iki 21m. ST šokių čempionatas


Jaunimas iki 21m. LA šokių čempionatas


Jaunimas iki 21m. 10 šokių čempionatas

Rank

No.

Couple

Country

1.

78

Gedvinas Meškauskas - Ugnė Bliujūtė

Sūkurys / Kaunas

2.

77

Deimantas Murauskas - Kamilė Dunskytė

Šypsena / Šiauliai

3.

76

Laurynas Makarovas - Emilija Čepauskaitė

Juventos / Vilnius


Jaunimas ST šokių čempionatas


Jaunimas LA šokių čempionatas


Jaunimas 10 šokių čempionatas

Rank

No.

Couple

Country

1.

52

Karolis Burneikis - Izabelė Šekaitė

Tvistas / Kaunas

2.

51

Laurynas Makarovas - Emilija Čepauskaitė

Juventos / Vilnius

3.

53

Justas Gedgaudas - Ainė Rutkauskaitė

Sūkurys / Kaunas

4.

59

Markas Sabaliauskas - Ksenija Samusevič

Svivelis / Palanga

5.

54

Aurimas Meška - Gabija Lapševičiūtė

Davi / Vilnius

6.

55

Gediminas Galčius - Elzė Gusčiūtė

Šokių sostinė / Vilnius

1st round

7.

56

Ąžuolas Rudnickas - Žiedė Ovsiukaitė

Amber dance / Panevėžys

8.

57

Gytis Lizdenis - Jorė Kurlytė

Palangos moksleivių klubas / Palanga

9.

60

Domas Jakubauskas - Vestina Remeikaitė

Danza m / Kaunas

10.- 11.

58

Mantas Leilionas - Kotryna Ambrazevičiutė

Mondo / Klaipėda

10.- 11.

64

Benas Bušauskas - Ugnė Reklaitytė

Tvistas / Kaunas

12.

63

Aras Šakanis - Mante Būblytė

La spin / Vilnius


Jauniai II ST šokių čempionatas


Jauniai II LA šokių čempionatas


Jauniai II 10 šokių čempionatas

Rank

No.

Couple

Country

1.

31

Edvardas Masaro - Patricija Rinkevičiūtė

Spindulys / Vilnius

2.

32

Kipras Burneikis - Barbora Martinkevičiūtė

Tvistas / Kaunas

3.

35

Arnas Endriulaitis - Austėja Vaičekauskaitė

Kaspinas / Kaunas

4.

37

Nojus Karka - Lukrecija Zemenauskaitė

Davi / Vilnius

5.

33

Faustas Naruškevičius - Anastasija Pavšukova

Vijūnas / Vilnius

6.

39

Saulenis Česnauskas - Eigintė Česnauskaitė

Sūkurys / Kaunas

2nd round

7.

34

Augustas Mikalauskis - Augustė Švedaitė

I-dance - vijūnas / Vilnius

8.

36

Mykolas Rimkus - Enrika Jankūnaitė

Rolina / Gargždai

9.- 10.

40

Emilis Skripkiūnas - Ieva Skripkiūnaitė

Alemana / Alytus

9.- 10.

43

Artem Savickij - Patricija Mikolojūnaitė

Mj sportinių šokių akademija / Vilnius

11.

44

Lukas Stanynas - Toma Bespalovaitė

Rumba / Panevėžys

12.

45

Domantas Balevičius - Luknė Isakaitė

Duetas / Kaunas

1st round

13.

47

Kiril Morozov - Emilija Blaževičiūtė

Klaipėdos šokių akademija / Klaipėda

14.

38

Julius Išganaitis - Evita Plytnykaitė

Editos daniūtės šokių studija / Kaunas

15.

48

Nojus Daukšas - Beatričė Rupšlaukytė

Klaipėdos šokių akademija / Klaipėda


Jauniai I ST šokių čempionatas


Jauniai I LA šokių čempionatas


Jauniai I 10 šokių čempionatas

Rank

No.

Couple

Country

1.

18

Kipras Kūra - Aleksandra Chizik

Žingsnis / Klaipėda

2.

22

Vilius Gruodis - Liepa Samajauskaitė

Davi / Vilnius

3.

16

Raigardas Gedvilas - Agita Banyte

Spindulys / Vilnius

4.

17

Kristupas Mlinskas - Patricija Kairyte

Žingsnis / Klaipėda

5.

25

Nojus Grinskis - Ieva Grybauskaitė

Santaka / Kaunas

6.

21

Dominykas Šešelgis - Mantė Šimkutė

Žingsnis / Klaipėda

1st round

7.

19

Kasparas Svistunavičius - Ugnė Makarskaitė

Toro / Kaunas

8.

23

Pranas Mitkus - Justė Jančiūnaitė

Davi / Vilnius

9.

24

Karolis Čeburnis - Patricija Vičiūtė

Mj sportinių šokių akademija / Vilnius

10.

26

Egidijus Prokopovičius - Paula Jančis

Juventos / Vilnius

11.

20

Gustas Švagždys - Guostė Grikštaitė

Editos daniūtės šokių studija / Kaunas


Jaunučiai II ST šokių čempionatas


Jaunučiai II LA šokių čempionatas


Jaunučiai II 8 šokių čempionatas

Rank

No.

Couple

Country

1.

2

Titas Česnauskas - Lukrecija Kūraitė

Žingsnis / Klaipėda

2.

10

Mykolas Inta - Fausta Rupšytė

Žuvėdra / Klaipėda

3.

3

Dovydas Tamošauskas - Ugnė Vedeikytė

Žingsnis / Klaipėda

4.

11

Laurynas Žaliukas - Luka Jankauskaitė

Davi / Vilnius

5.

4

Kajus Astrauskas - Kamilė Tkačenko

Žingsnis / Klaipėda

6.

7

Tadas Žukauskas - Greta Gedvilaitė

Klaipėdos šokių akademija / Klaipėda

1st round

7.

9

Matas Puplevičius - Airina Brikmanytė

Santaka / Kaunas

8.

5

Mindaugas Jonauskas - Urtė Jonkutė

Klaipėdos šokių akademija / Klaipėda

9.

8

Žygimantas Petraitis - Beatričė Pučinskaitė

Klaipėdos šokių akademija / Klaipėda

10.

1

Tauras Grigaliūnas - Alina Malenovskaja

Alemanda / Vilnius

11.

6

Tautvydas Kartenis - Goda Morkytė

Siluetas / Vilnius


Jaunučiai I ST šokių čempionatas


Jaunučiai I LA šokių čempionatas


Jaunučiai I 6 šokių čempionatas

Rank

No.

Couple

Country

1.

73

Lukas Bilvinas - Eglė Čeburnytė

Mj sportinių šokių akademija / Vilnius

2.

71

Nojus Vaškys - Auksė Stuopelytė

Žingsnis / Klaipėda

3.

74

Dovydas Labutis - Kamilė Valentėlytė

Duetas / Kaunas

4.

72

Deividas Gotoveckis - Amelija Bazarova

Augustės ir justo studija / Vilnius

5.

75

Henrikas Laurinaitis - Rusnė Raškevičiūtė

Vilnis / Kėdainiai



                Partneriai