•  |

Sveikiname pasaulio čempionus!

Vilniuje vykusiame pasaulio čempionate Klaipėdos universiteto sportinių šokių ansamblis "Žuvėdra 1" užėmė pirmąją, "Žuvėdra 2" - penktąją vietas.

Sveikiname nacionalinių rinktinių narius ir jų trenerius Skaistę bei Romaldą Idzelevičius!

Varžybose užsienyje

Ispanijoje, Salou mieste, Lotynų Amerikos sportinių šokių profesionalų varžybose (varžėsi 11 porų) Kauno klubo “Sūkurys” pora Gediminas Grigonis ir Sandra Kniazevičiūtė iškovojo II –ją vietą. Nugalėtojais tapo ispanai Nicolás García - Adriana Torrebadella, treti buvo Naujosios Zelandijos šokėjai Stefan Green - Adriana Sigona.

Italijoje Jesi mieste, vykusiose WDSF “Rising Star” klasikinių šokių varžybose Panevėžio “Rumba” ir Kauno “Kaspinas” klubų šokėjai Žymantas Kučikas ir Urtė Januškevičiūtė iškovojo II vietą. Pirmą – trečią vietas iškovojo poros iš Italijos –Luca Belometti - Denise Colombo ir Andrea Marta - Barbara Mangiavachi

Ukrainoje, Dnepropetrovske vykusiose “Mayors” Cup 2001 varžybose “Sūkuriečiai” Valerijus ir Olga Osadčenko pateko į finalą ir iškovojo IV vietą. Pirmą vietą užėmė ukrainiečiai Volodymyr Lyatov - Veronika Myshko, antri - treti moldavai Radvan Cristian - Tatiana Seliverstova ir Dan Capcelea - Natalia Luchiv.

Vokietijoje, Wetzlar mieste Vyko Lotynų Amerikos sportinių šokių Europos Sąjungos čempionatas (dalyvavo 26 poros). Lietuvos šokėjai Liudas Tamulaitis ir Mona Vinklerytė užėmė 15 vietą. Nugalėtojais tapo latviai Vjaceslavs Visniakovas - Tereza Kizlo. Antri vengrai Andrea Silvestri - Martina Varadi. Trečią vietą iškovojo vokiečiai Dumitru Doga - Sarah Ertmer.

Sveikiname!

“Tallinn Open 2011” varžybose Klaipėdos klubo “Žuvėdra” šokėjų pora Mamertas Ložys ir Skaistė Jazilionytė Lotynų Amerikos sportinių šokių jaunučių grupėje (dalyvavo 74 poros) iškovojo I –ją, o klasikinių šokių programoje (66 poros) pateko į finalą ir užėmė aukštą IV-ją, vietas.

Varžybų datos patikslinimas

Varžybos "Kalėdinė Žingsnio taurė 2011" vyks ne gruodžio 17, o gruodžio 18 dieną.

Dėmesio, pasikeitė varžybų vieta

Gruodžio 10 d. varžybos "Laikinoji sostinė 2011" ir LSŠF Reitingo varžybų I variantas vyks Garliavos sporto ir sveikatingumo komplekso arenoje.