•  |

Gediminas ir Justina kartu nebešoks

Lietuvos LA čempionai Gediminas Grigonis ir Justina Žemaitytė pranešė, kad nusprendė sustabdyti partnerystę ir ateityje išbandyti savo jėgas su kitais partneriais. Gediminas ir Justina visiems dėkoja už palaikymą ir rūpestį.

Neregistruotos varžybos

IDSF skelbia, kad šios varžybos nėra registruotos:

Cervia Italian Open 2009 06 26-28

11th Festival Cidade do Porto 2009 07 25

The 2009 Dutch Open Championship 2009 11 12-15

Atviras seminaras treneriams ir šokėjams

Seminarą birželio 14 d. organizuoja Kėdainių sšk "Vilnis".

Kvietimą rasite prisegtuke.

"Gintarinė pora 2009"

Sveikiname Pasaulio reitingo ST varžybose I-ąją vietą iškovojusius Donatą Vėželį ir Liną Chatkevičiūtę (Kauno sšk "Sūkurys) bei II-ąją vietą užėmusius Eimantą Kalinauską ir Gretą Laurinaitytę (Kauno sšk "Sūkurys").

Rezultatai Europos čempionatuose

Europos suaugusiųjų LA čempionate (2009 04 25, Oldenburgo m., Vokietijoje - dalyvavo 65 poros ) Gediminas Grigonis - Justina Žemaitytė (sšk "Sūkurys") užėmė 38 -ją, o Viktors Šruboks - Ala Karpenko (sšk "Ratuto") - 46-47 vietas.

Europos jaunimo ST čempionate (2009 04 25, Krokuvoje, Lenkijoje - dalyvavo 54 poros) Edgaras Baltaragis - Evelina Kalkauskaitė (sšk "Rolo") iškovojo 19 -tą, o Žymantas Kučikas - Agnė Pečeliūnaitė (sšk "Rumba") 20-21 vietas.

Rezultatai Europos ST čempionate

Megeve mieste (Prancūzija) vykusiame čempionate mūsų šokėjai Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė (SŠK "Sūkurys") užėmė 12-ąją, o Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (SŠK "Kaspinas) 27-ąją vietas.