•  |

E. Baltaragis ir I. Kučinskaitė tapo tarptautinių varžybų Lenkijoje nugalėtojais

Savaitgalį Lenkijos mieste Zabže vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose puikiai pasirodė Lietuvos šokėjai.

Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo" - „Sūkurys") suaugusiųjų standartinių šokių grupėje tapo čempionais.

Antrą vietą šioje grupėje užėmė Jacekas Jeschke ir Hanna Zudziewicz iš Lenkijos, o bronzos medalius laimėjo slovakai Lubomiras Mickas ir Adriana Dindofferova.

Kita Lietuvos šokėjų pora Tomas Janušis ir Aušrinė Abrasonytė (Kauno „Rolo" - „Tvistas”) užėmė 25-ą vietą. Varžybose dalyvavo 27 poros.

Jaunimo standartinių šokių grupėje Tomas Paulius ir Greta Varžaitytė (Kauno „Sūkurys") užėmė šeštą vietą.

Grupės nugalėtojais tapo Alessio Formisano ir Gioia Giovanatti iš Italijos, antrą vietą užėmė lenkai Michalas Kieszekas ir Julia Stefanska, o bronzos medalius laimėjo Čekijos atstovai Tomas Prikrylas ir Sanela Los Chovancova.

Kitos Lietuvos šokėjų poros T. Janušis ir A. Abrasonytė užėmė 8-ą, o Gytis Gumbis ir Kamilė Pažeraitė (Elektrėnų „Reveransas”) 16-ą vietą. Grupėje dalyvavo 17 porų.

Jaunių II standartinių šokių grupėje Laurynas Makarovas ir Emilija Čepauskaitė (Vilniaus „Juventos" - „Pinavija") užėmė ketvirtą vietą.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė lenkai Kacperas Greczynskis ir Natalia Dabrowska, sidabro medalius laimėjo Kamilas Bochenekas ir Ilona Sak, taip pat iš Lenkijos, trečią vietą užėmė Ukrainos atstovai Ivanas Filipčukas ir Evelina Ganska.

Suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Robertas Urbonavičius ir Justė Povilaitytė (Elektrėnų „Reveransas”) pasidalino 18-ą – 19-ą vietas, o Vladislavas Volkovas ir Kamilė Poškaitė (Kauno „Sūkurys") užėmė 28-ą vietą. Grupėje varžėsi 36 poros.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje V. Volkovas ir K. Poškaitė pasidalino 11-ą – 12-ą, R. Urbonavičius ir J. Povilaitytė 16-ą – 17-ą vietas, o T. Paulius ir G. Varžaitytė užėmė 18-ą vietą iš 20 porų.

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje L. Makarovas ir E. Čepauskaitė užėmė 14-ą vietą iš 22 porų.

Paskelbimo data: 2016 m. gegužės 19 d. 11:29:00