•  |

E. Baltaragis ir I. Kučinskaitė tarptautinėse varžybose Rusijoje laimėjo sidabro medalius

Savaitgalį, rugsėjo 15d. - 16d., Rusijos sostinėje Maskvoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo" - „Sūkurys") tapo prizininkais.

„International Open" kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje E. Baltaragis ir I. Kučinskaitė laimėjo sidabro medalius.

Grupės nugalėtojais tapo rusai Olegas Čženas ir Alina Agejeva, o trečią vietą užėmė Aleksejus Ivanovas ir Anastasija Gavričenkova, taip pat iš Rusijos. Varžybose dalyvavo 29 poros.

Dar vieną porą sidabro medalių E. Baltaragis ir I. Kučinskaitė laimėjo suaugusiųjų 10-ies šokių grupėje.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė O. Čženas ir A. Agejeva, o trečia vieta atiteko Dmitryjui Kapustai ir Jaroslavai Satalkinai iš Rusijos. Grupėje varžėsi 16 porų.

„International Open" kategorijos suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje E. Baltargis ir I. Kučinskaitė užėmė 9-ą vietą iš 38 porų.

Paskelbimo data: 2018 m. rugsėjo 17 d. 21:57:00