•  |

Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Čekijoje nugalėtojai, prizininkai ir finalininkai

Savaitgalį, rugsėjo 15d. - 16d., Čekijos sostinėje Prahoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo nugalėtojomis, prizininkėmis ir finalininkėmis.

„World Open” kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva (Vilniaus „Dileksa" - Kauno „Editos Daniūtės šokių studija") tapo nugalėtojais.

Sidabro medalius laimėjo estai Madis Abelis ir Aleksandra Galkina, o trečią vietą užėmė Dariuszas Mycka ir Madara Freiberga iš Lenkijos. Varžybose dalyvavo 84 poros.

Jaunių I Lotynų Amerikos šokių grupėje Kipras Kūra ir Aleksandra Čižik (Klaipėdos „Žingsnis") laimėjo aukso medalius.

Antrą vietą užėmė rusai Ilya Duginovas ir Sofyja Monyja, o trečia vieta atiteko Ivanui Ždanovui ir Sofijai Prusakovai, taip pat iš Rusijos.

Kiti Lietuvos šokėjai Augustas Mikalauskis ir Augustė Švedaitė užėmė 12-ą vietą. Grupėje varžėsi 38 poros.

Jaunių I standartinių šokių grupėje K. Kūra ir A. Čižik laimėjo bronzos medalius.

Geriausiai čia pasirodė I. Ždanovas ir S. Prusakova, o antrą vietą užėmė Antonas Stiffas ir Katerina Matvejeva iš Estijos.

A. Mikalauskis ir A. Švedaitė užėmė 8-ą vietą. Grupėje varžėsi 22 poros.

Senjorų I standartinių šokių grupėje Tomas Rimkus ir Nerija Surblytė - Rimkienė (Kauno „Kaspinas") pateko į finalą ir užėmė ketvirtą vietą.

Šioje grupėje nugalėjo Fabianas Wendtas ir Anne Steinmann iš Vokietijos, sidabro medalius laimėjo austrai Ronaldas Puxas ir Sabine Pux, o trečią vietą užėmė Čekijos atstovai Petras Bayerle ir Barbora Snajderova. Varžybose dalyvavo 24 poros.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje Augustinas Trinkus ir Neda Elena Šalugaitė (Vilniaus „Kandela") pasidalino 11-ą - 12-ą vietas. Grupėje varžėsi 67 poros.

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje Nojus Raščius ir Vaiva Paulauskaitė (Vilniaus „Ratuto" - VSC) užėmė 7-ą vietą iš 53 porų.

Paskelbimo data: 2018 m. rugsėjo 17 d. 18:05:00