•  |

Lietuvos šokėjams – keturios poros aukso medalių iš tarptautinių varžybų Estijoje

Savaitgalį Estijos mieste Tartu vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai iškovojo net keturias poras aukso medalių.

Jaunių II standartinių šokių grupėje Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas") tapo nugalėtojais.

Sidabro medalius šioje grupėje laimėjo latviai Harijs Viksna ir Laura Mezsarga, o trečia vieta atiteko Aleksandrui Tišukui ir Uladzislavai Melnik iš Baltarusijos. Grupėje varžėsi 32 poros.

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje K. Burneikis ir I. Šekaitė laimėjo dar vieną porą aukso medalių.

Antrą vietą užėmė Arsenijus Šastakovas ir Marija Sabanskaja iš Baltarusijos, o bronzos medalius laimėjo rusai Artemas Firsovas ir Daria Kudriašova.

Dar viena Lietuvos šokėjų pora Haroldas Kranauskas ir Gabrielė Bartkutė (Klaipėdos „Žingsnis”) užėmė 28 vietą. Grupėje varžėsi 37 poros.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje Edvinas Ringys ir Aistė Survilaitė (Tauragės „Spindulys" - Klaipėdos „Žuvėdra") tapo čempionais, o Nikita Kostin ir Paula Bakanavičiūtė (Vilniaus „Ratuto") užėmė šeštą vietą.

Sidabro medalius laimėjo latviai Leonards Petkevics ir Polina Tsepilova, o trečią vietą užėmė Evgenyjus Nikitinas ir Julia Khurtina iš Rusijos.

Kiti Lietuvos šokėjai Domantas Stanionis ir Ieva Birieta (Kauno „Tvistas”) užėmė 9-ą vietą, Merkys Midvikas ir Goda Šimaitytė (Tauragės - Mažeikių „Spindulys") pasidalino 11-ą – 12-ą, Antanas Gustaitis ir Dominyka Čiuteikytė (Tauragės - Mažeikių „Spindulys") 14-ą – 15-ą vietas, Bertoldas Čepulis - Indrė Šverčiauskaitė (Vilniaus „Ratuto") užėmė 18-ą vietą, Edas Lakavičius ir Emilija Aleksandravičiūtė (Klaipėdos „Žingsnis”) pasidalino 24-ą – 25-ą vietas, Aretas Žarnauskas ir Julija Mincenkova (Klaipėdos „Žingsnis”) užėmė 26-ą, o Nerius Beresna ir Auksė Grėbliūnaitė (Klaipėdos „Žingsnis”) 28-ą vietą. Varžybose dalyvavo 31 pora.

Senjorų I standartinių šokių grupėje nugalėtojais tapo Tomas Rimkus ir Nerija Surblytė - Rimkienė (Kauno „Kaspinas"), o penktą vietą užėmė Nerijus Stukas ir Laura Montvilaitė (Kauno „Kaspinas").

Antrą vietą šioje grupėje užėmė latviai Gatis Simsons ir Julija Simsone, bronzos medalius laimėjo Uldis Thomas Shimens ir Una Klapkalne, taip pat iš Latvijos. Grupėje varžėsi 14 porų.

Paskelbimo data: 2016 m. gegužės 19 d. 11:26:00