•  |

Lygiai prieš vienerius metus Lietuvoje...

Smagu prisiminti, kad 2019 m. lapkričio 30 d. visi Lietuvos ir pasaulio sportinių šokių mylėtojai rinkosi Vilniuje, "Siemens" arenoje. LSŠF buvo patikėta teisė surengti WDSF pasaulio standartinių šokių čempionatą. Rytas prasidėjo su jauduliu, bet vakaras tapo nepamirštamu...

Tą dieną pasaulio čempionato finale šoko abu mūsų šaliai atstovaujantys duetai: Evaldas Sodeika ir Ieva Sodeikienė pirmą kartą iškovojo pasaulio čempionų titulą, o Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva užėmė 4-ąją vietą pasaulyje.

Šiandien Evaldas ir Ieva toliau gludina savo šokį ir yra pasiruošę dar ne kartą ginti iškovotus titulus bei sukurti daug smagių akimirkų sirgaliams. Vaidotas ir Veronika iš karto po varžybų Vilniuje paskelbė pereinantys į profesionalų sportą ir jau tapo LSŠF Profesionalų lygos nariais bei nekantriai laukia pirmųjų startų.

Po čempionato laukė ir daugiau malonių įvertinimų: Lietuvos sporto žurnalistų federacija varžybas išrinko 2019-ųjų metų Sporto renginiu Lietuvoje.

Kaip prabėgo E. ir I. Sodeikų metai po aukščiausio įmanomo pasiekimo mūsų sporte, kaip debiutui profesionalų lygoje ruošiasi V. Lacitis ir V. Golodneva: netrukus skaitykite LSŠF Facebook ir Instagram paskyrose!

Paskelbimo data: 2020 m. lapkričio 30 d. 11:30:00