•  |

Tarptautinės varžybos Taline

Savaitgalį Estijos sostinėje Taline vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose dalyvavo ir Lietuvos šokėjų poros.

„World Open" kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Edgaras Baltragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo" - „Sūkurys") pasidalino 14-ą - 15-ą vietas, o Einoras Degutis ir Valery Mishel Petruna (Gargždų „Rolina") užėmė 24-ą vietą. Varžybose dalyvavo 59 poros.

„World Open" kategorijos suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje E. Degutis ir V. M. Petruna užėmė 16-ą vietą. Grupėje varžėsi 57 poros.

Suaugusiųjų 10-ies šokių grupėje E. Degutis ir V. M. Petruna užėmė 8-ą vietą iš 27 porų.

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje Kasparas Arys ir Rugilė Kičiatovaitė (Gargždų „Rolina") užėmė 7-ą, o Tauras Žemaitis ir Greta Suslavičiūtė (Elektrėnų „Reveransas") 10-ą vietą. Grupėje varžėsi 16 porų.

Paskelbimo data: 2017 m. rugpjūčio 22 d. 13:34:00